lukiiifcb
Dołączył/a: kwiecień 2011
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I po meczu, większość miała obawy widząc skład i słusznie. Luis znowu zaryzykował i pokazał że posiada dużo odwagi, tylko czasami odwaga idzie w parze z głupotą.
0
trzy słowa i tak odzwierciedlają ten mecz
0
Od początku było 10 na 12, patrz Gomes
0
Łeb jak Tramp.
1
Co Ney, podziękuj trenerowi
2
Może to dziwnie zabrzmi ale sędzia zrobiłby nam przysługę pokazując Gomesowi żółtą kartkę.
2
Teraz pytanie do obrońców Gomesa, nadal twierdzicie że potrzebuje czasu? Jeżeli tak, to ile jeszcze?
2
Luis nie chce wygrać ligi albo jest nienormalny, spójrzcie jakie mamy statystyki z Malagą, a on dalej stawia na Gomesa, który według mnie przeszkadza a nie pomaga grać w piłkę i Mathieu, fajny gość ale klopsy jego są regularne.
0
Nie mam słów co on gra, nie mam ku wa słów.
0
Sędzia dzisiaj gra przeciwko nam.
1
Gomes i Mathieu na Malage w Maladze to za mało, ostatnie pięć meczy z nimi to tylko jedna wygrana.
0
dzięki, już nawet przestałem wierzyć, dopiero po meczu zobaczyłem że jest cash
1
W Newcastle jest szpital, a ludzie Robin Hood są u siebie mocni.
0
no właśnie odwrotnie i wygrałem
0
a nie wystarczy znaleźć sobie tylko taką piękność
0
małe kursy z tych meczy, opłaca się?
0
z Gomesem w składzie nie rostrzelamy się i przed LM.
6
Wyjaśnił o co chodzi, jaki masz problem?
8
https://www.instagram.com/p/BSnzc_BgQzC/
koszulki na następny sezon
1
Unzue naszym trenerem w przyszłym sezonie. Bardzo dobrze niech klub skupi się na szukaniu piłkarza na pomoc, konkretnego piłkarza na pomoc.
8
Wspaniały wiek posiadasz, wszystko przed Tobą, Nie zatrzymuje się w dążeniu do celu.
3
Podziwiam każdego piłkarza bo to sztuka biegać z piłką.
https://www.instagram.com/p/BSjEh8dgB4O/
0
Jak Ronaldo nie będzie w top 3
0
Jestem ciekaw ich planu A na najbliższe dni.
12
Życzę Szymanowskiemu bramki na 3:3.
0
Zidane boi się Atletico i gra bez BBC
0
W obu przypadkach tak, zależy jaką stronę odpalisz
0
No to Messi ma wkurw na fifke
0
Wielkie Trio.
0
trochę szybko Pique wykartkował się