0

Komentarz usunięty

15

Użytkownik "Pusshi" 35 minut temu w odpowiedzi na komentarz "TheMefju" trafnie zobrazował tutejsze komentarze po wczorajszym meczu. Trochę przesadzone, ale mimo wszystko to kwintesencja polskich kibiców Barcelony, heh.
Valverde moim zdaniem popełnił wczoraj parę błędów, ale siedzę cicho, bo nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja "od środka". To Valverde jest w szatni, rozmawia z piłkarzami, widzi ich na treningach, spędza z nimi masę czasu, dlatego coś musiało wpłynąć na taką decyzje a nie inną. A to, że najprawdopobobniej popełnił błąd... to się zdarza i dobrze, że popełnił teraz, a nie w bardziej chaotycznym i groźnym momencie. Mądry facet, więc zapewne wyciągnie wnioski. A tutaj większość osób pozjadało wszystkie rozumy i zachowują się jakby zamienili się z Valverde, czy z kimś ze sztabu... ech. Ale to się raczej nie zmieni. Jest to bardzo charakterystyczne zachowanie kibiców Barcelony, Realu i myślę że innych drużyn też, tylko na mniejszą skalę w zależności od sukcesów danej drużyny, czy ich popularności.
Trochę to smutne, bo coraz mniej jest ludzi mądrych i rozsądnie podchodzących do sprawy zwycięstwa/porażki. W większości są to komentarze emocjonalne, niedojrzałe, często wręcz idiotyczne.

6

Poważne ogłoszenie!

http://mistrzowie.org/712637/Praca

0

A jeszcze niedawno pisałem, że Messi trochę pogorszył wolne względem poprzednich lat... heh.
Messi czyta La Ramble!

0

Włączasz transmisje, oglądasz, widzisz Mateu Lahoza - od razu humor popsuty... :/

7

Tarantino jest jednym z moich ulubionych reżyserów. W każdym Jego filmie, nawet dość średniej "Nienawistnej Ósemce" można zauważyć geniusz Tarantino, Jego klimat i fantastycznie poprowadzonych aktorów. Żaden inny reżyser nie potrafi tak świetnie łączyć różnych gatunków filmowych i muzycznych w jednym filmie. Również dialogi w Jego filmach są fantastyczne, klimatyczne, kultowe, sprytne... Życzę mu, by Jego najnowszy film (który będzie się nazywać "Pewnego razu w Hollywood") był Jego jednym z najlepszych filmów.

2

Daj spokój... W morde bym szczelił :D
Potem się ludzie dziwią "Łooo, wyjeżdżasz z kraju Pjoter?! Ty zdrajco, nie nazywaj sie patrioto!!!"
Sam gdzieś tam w planach mam założenie firmy w PL, by pracować nad gospodarką w tym kraju, jednak bardzo dużo rzeczy jest utrudniających prowadzenie działalności w Polsce... żyjemy w absurdalnym kraju i chyba tak już pozostanie "forewer". Kur***.

6

12h... to jest porąbane przy naszych polskich zarobkach. Moja luba pracuje w przedszkolu, nie dość że 8h (wstaje o 4 by dojechać na 7/8), to jeszcze po pracy musi przygotowywać różne materiały etc. co Jej zajmuje kolejne parę h, i tak w większości dni tygodnia. Za około 2000/2500 zł... żenujące...

9

Z tym mi się skojarzyło :)



Podobną rzecz Iniesta zrobił w 2:6 z Realem.

2

4

W sumie, masz rację :)
Mam nadzieje, że w sobotę wieczorem będzie o 3 stopnie chłodniej.

19

Madryt, -14 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Katowicach też z -15 :/
Dawno tak nie zmarzłem.

1

Jakiś dyrektor sportowy czy coś, jak zdominuje jeszcze Włochy i przejmie reprezentację (pewnie Hiszpanie) to myślę, że wróci jako ktoś bardzo ważny ;)

0

Łączę się z Tobo w "bulu i nadzieji"!

0

W poniedziałek ze wszystkiego jestem zdziwiony. Z tego, że po prostu wstałem, z tego że idę, z tego że wyszedłem z domu... ze wszystkiego.

5

Dzisiaj ta temperatura jest straszna... kupiłem sobie 30 min. temu kawę, teraz jestem już w biurze i co? I jest kurde zimna, a ledwo kilknaście min. na dworze byłem...
Z jednej strony lubię taką pogodę. Ale nie w poniedziałek o 7 :D

0

Wcześniej powinno być:
"Poranku, opowiedzieć Ci fraszkę?" :D

1

Już nie raz udowodnił, że bardziej się emocjonuje, jak Barcelonie po prostu nie idzie, więc takie domysły są dość logicznie, tym bardziej że wielokrotnie Eleven dało powód by trochę na Nich patrzeć z "ostrożnością"...


"XDDDDDDDDDD"

PS. Ale doszedłem do wniosku, że się myliłem i myślę że to powinno być ważne, a nie to co mam w głowie. Bo w głowie mam niestety jeszcze mało, ale staram się uczyć na błędach, co myślę widać ;)

6

Wczoraj Święcicki chyba rzeczywiście miał po prostu problemy z gardłem. Sam myślałem, że jest po prostu... smutny przez to co się dzieje na murawie, bo tak brzmiał, ale słuchając Go jeszcze raz przez cały mecz, to faktycznie miał problemy z gardłem - więc zwracam honor. I życzę powrotu do zdrowia ;)

18

Święcicki brzmiał jakby się prawie popłakał :D
Wybaczcie, że o tym jeszcze raz wspominam, ale kurde... zabawne to dla mnie jest. Nawet pod koniec, Ćwiąkała się zaśmiał z tego co Suarez starał się zrobić, a Święcicki nic, powaga i szybko by kończyć transmisje. Boszzz...

Ktoś miał podobne obserwacje, czy po prostu przesadzam?

13

Święcicki coś smutny... :)

0

Fap, fap, fap, fap...
Cudo!

9

Californication ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

W ogóle to był porąbany pomysł by Go zapraszać na komentowanie takiego meczu. Nie wiem kto na to wpadł, ale mocno niepochwalam. Nawet gdyby był tam jakiś kibic Barcelony, to też nie byłoby to dobre. Dobrze, że nikt tego nie powtarza.

2

On raczej zawsze był za Realem, z tą różnicą że gdy La Liga była w C+, to komentował naprawdę świetnie mecze Barcelony jak i Realu. A dziś IMO obniżył po prostu loty, stał się trochę bardziej upierdliwy...

0

Ćwiąkała jest chyba najbardziej spoko ziomkiem tam. Przynajmniej takie sprawia wrażenie, nie wiem jak jest w rzeczywistości, ale wydaje mi się naprawdę spoko ;)
Faktycznie, jak ma jakieś uszczypliwości, to nie są one aż tak bardzo złośliwe, tylko inteligentne, wycelowane, w punkt, niezależnie czy skierowane w stronę Barcelony czy Realu.

0

Jasne, tych komentatorów bardzo dobrze się słucha, potwierdzam ;)
Jednak nie jestem pewien, czy uszczypliwości sią w obie strony... mam wrażenie że po cudnych wojażach Realu w lidze w tym sezonie, atmosfera w studiu była wręcz grobowa, również jak i komentatorzy byli trochę przygaszeni... ale to może po prostu moje uprzedzenie. Postaram się podejść do tego z większym dystansem, bo może się mylę ;)

0

Wolę mieć komfort transmisji, dlatego mam wykupione na player.pl C+ i Eleven, ale coraz częściej wyłączam dźwięk i oglądam albo kompletnie bez dźwięku, albo z muzyką w tle. A jak gdzieś znajdę dobrą transmisje z Hudsonem czy innym równie za*ebistym ziomkiem, to wykupię. A co.

7

Tak się zastanawiałem ostatnio nad komentatorami, ogólnie "ekspertami" w Polsce prowadzącymi wywiady, czy różne rozmowy i doszedłem do wniosku że jako kibice Barcelony mamy trochę przewalone :D
Polsat:
- Borek, główny komentator, którego osobiście lubię i cenię, jednak mam trochę wrażenie, że kiedyś był nieco bardziej "przyjemny" i obiektywny, dziś czasem rzuci jakąś dziwną opinią, jak te o Realu w Misji Futbol
Reszta komentatorów bardzo słabo się udziela, więc ciężko jest cokolwiek innego o tym powiedzieć
TVP:
- coraz częściej mecze komentuje Iwański, który jest czasem cholernie irytującym komentatorem, otwarcie kibicującym Realowi
- mamy też bardzo "błyskotliwego" Żewłakowa, który często deprecjonował osiągnięcia Katalończyków, lub był nadwyraz surowy w ocenie poczyniań Barcelony
- jedynym komentatorem bardziej obiektywnym i charyzmatycznym jest Laskowski i Szpakowski, jednak ten pierwszy się tam marnuje, ten drugi ma swoje najlepsze lata już za sobą...
Eleven:
- tutaj jest parę głównych osób z Mirosławskim na czele, czy Święckimi, którzy czasem bywają uszczypliwi i niezbyt obiektywni, poza tym Eleven trochę kuleje z profesjonalnością i moim zdaniem nigdy nie osiągną poziomu C+ jeśli chodzi o transmitowanie meczów, czy różnych studiów meczowych
C+:
- Laboga i Wolski - eksperci od La Ligi i niestety również są bardziej po białej częsci, o ile Laboga trochę lepiej komentuje, o tyle Wolski którego bardzo lubię, obniżył swój komentarz, szczególnie to było widoczne w ostatnich meczach Pucharu Króla, gdy m.in. często wspominał o kartkach zawodników Barcelony i dość surowo podchodził do Katalończyków
- reszta komentatorów jest ok, jednak jest ich mało w meczach, niestety, bardzo lubię Marchlińskiego, czy Orłowskiego

Daje nam to taki średni obraz z perspektywy kibica Barcelony. Ja rozumiem, że każy ma swoje sympatie, jednak w większości przykładów powyżej jest to często irytujące do słuchania poprzez brak "obiektywizmu" (jeśli można to tak nazwać), czy braku profesjonalizmu jak w przypadku TVP, czy Eleven (głupie uszczypliwości etc.)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?