macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
65
Zastanawia mnie, dlaczego czasem są usuwane komentarze. Tak zupełnie bez powodu. Dla przykładu, sporo ludzi wrzuca linki z różnych tematów na La Ramblę. Parę h temu mój link został usunięty, nawet nie wiem dlaczego, a był to śmieszny (moim zdaniem) obrazek z Coutinho i z tego co widziałem dużej społeczności się podobał. No ale został usunięty, zupełnie nie wiem dlaczego.
I to w sumie jest dość częsta sytuacja. Sam fakt usunięcia nie irytuje, irytuje za to fakt, że jest to bez mojej wiedzy i nie mam pojęcia dlaczego został usunięty.
Na jakiej zasadzie się to odbywa? Zależy od humoru administratora, czy jak?
2
Ah, co to były za fajne czasy... :)
49
W sumie usłyszała komplement, a i tak się obraziła :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30697621_1606785322704521_3605898346645946368_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8c67f210d3c923289055c6ac9ab5a158&oe=5B6FD109
0
Sędzia też głupi, żeby w 6 minucie dać już żółtą kartkę...
6
Valencia klepie na Camp Nou, a Barcelona nie potrafi odebrać piłki... co to się porobiło w ostatnich latach z tą drużyną :/
21
Ale pusto na trybunach... :O
6
Śmiech. Przez łzy.
2
Dlaczego ciągle gramy tym 4-4-2, skoro mamy skład świetnie wpisujący się w 4-3-3? Gdy odszedł Neymar, to było normalne, no ale kurde... strasznie jest to frustrujące, nawet jeśli Barcelona dzisiaj będzie mieć swój dzień, to i tak uważam, że czym prędzej powinni wrócić do tego 4-3-3.
0
Dokładnie! Niech tyra za tysionc pińcet! Wielki Pan kurłaaa.
13
To jest mocne... i smutne zarazem:
W wywiadzie w telewizji "Cuatro", Bartomeu otrzymał następujące pytanie:
"Podczas Twojej kadencji, Barça zdobyła Ligę Mistrzów tylko raz w ciągu siedmiu lat, podczas gdy możliwym jest, iż Madryt dokona tego czwarty raz w ciągu ostatnich pięciu lat. Co się dzieje, Panie Prezydencie?"
Tak wyglądała jego reakcja:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30706267_544201072640211_5836180495293644255_n.jpg?_nc_cat=0&oh=de94f203df8d8f418dcee150012f85dc&oe=5B2AFBC0
Źródło: facebook "FC Barcelona Inside - Blaugrana Od Środka"
1
Też mam takie wrażenie, jednak najbardziej boli właśnie takie nietrzymanie się tożsamości tego klubu. Totalnie wywalone na "mes que un club", który dziś jest pustym sloganem i trzyma się jedynie kwestii politycznych.
Bartomeu moim zdaniem nie ma umiejętności zatrudniania dobrych ludzi. Jego największą umiejętnością jest zarabianie hajsu, co jest totalnie sprzeczne z tym co ten klub powinien reprezentować. Styl gry, zachowanie poza boiskiem, wyjątkowość - to wszystko dyktuje nam historia. Choć powinienem napisać, że dyktowała, bo dziś Barcelona jest klubem jednym z wielu.
Ludzie zarzucają mi, że przecież wygrywają poza tą jedną haniebną porażką, mają szanse na dublet etc. Jasne, jednak są rzeczy dużo ważniejsze od wygrywania i to właśnie w nich zakochałem się totalnie w Barcelonie. W Barcelonie kreatywnej, pięknej, wyjątkowej, skromnej. Jakbym chciał kibicować dla wyników/zwycięstw, to byłbym kibicem Realu... Tutaj ma być coś więcej niż samo wygrywanie, tak było jest i będzie u mnie w sercu. I tego oczekuje od tego klubu.
Dlatego mam nadzieje, że Bartomeu zostanie dyscyplinarnie wywalony, już niedługo...
5
Nazwisko Cruyff, jak i wyjątkowy duch Cruyffa są przeciwieństwem tego co się dzieje teraz w Barcelonie. Dlatego nie wiem czy nie będzie kwasu... w każdym razie mam nadzieje, że większość cules będzie bardziej za duchem Cruyffa aniżeli za ziomkiem który skutecznie niszczy wyjątkowość tego klubu.
5
"Jordi Cruyff jest w dobrym położeniu, by zasilić szeregi Barcelony. Holender ma dość obecnego zarządu "Blaugrany" i po ogłoszeniu chęci odejścia z Maccabi Tel Aviv, ma szansę zastąpić Roberta Fernándeza na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony." RAC1
Dobra informacja!
PS. Choć przydałoby się cały ten zarząd wymienić...
4
Fajnie, choć pije kiepskie piwo... no ale ok :D
Taka Perełka jest lepsza, nie mówiąc już o krafcie :)
2
Nie polecę gier które wszyscy znają, bo nie ma sensu.
W każdym razie sprawdź:
- Valiant Hearts
- Trine
- Ori and the blind forest
- Inside
- Little Nightmares
- Cuphead
5
Footroll :D
4
Końcówka najlepsza i jakże prawdziwa :)
https://www.facebook.com/GabrielCartoons/videos/2064430943794457/
0
Co za ludzie... -.-
6
Żadne to bagno.
Wszystkie partie w tym kraju działają na własną korzyść, wszystkie są przepełnione hipokryzmem. Dodatkowo PO przepełnione jest kłamstwem i lenistwem, a PiS zawiścią i nienawiścią.
Ja podziękuję.
"Jeśli mam wybierać między złem, a złem, wole nie wybierać wcale" - Geralt z Rivii :)
1
Jasne, ale to nie to samo rzecz jasna.
3
Też uważam, że dobra decyzja, choć chyba sam nie chce w to do końca wierzyć. Mój idol, wręcz ideał piłkarza.
5
"Iniesta will leave Barcelona this season, He will play for Chinese club Tianjin Quanjian next season. The agreement is totally done. He'll sign for 3 seasons with an optional year and will get paid 37M euros. [Catalunya Ràdio]"
https://i.imgur.com/AdiBPrO.jpg
:(
9
Cruyff: "Can't play dominant football with 4-4-2. Triangles disappear. You should always have triangles, only then you've passing options."
Słuchanie Cruyffa? A komu to potrzebne? A dlaczego?
:/
0
No i kibice Barcelony będą mieć swoje miesięcznice...
3
Jak dla mnie potrzebny byłby trochę świr, ziomek totalnie pochłonięty przez piłkę, z jajem, wielką pasją... ale takiego kogoś nie ma na rynku.
0
Heh :D
Czyli byłyby masowe samobójstwa...
0
https://i.imgflip.com/1bf7r5.jpg
1
"Pewien Holender kiedyś powiedział, ze od Barcy można grać skuteczniej, ale nie piękniej."
Ale pewien prezydent klubu jak i trener (którego bardzo szanuje) tak nie uważają, więc raczej się to nie poprawi... :/
0
Roma oczywiście zagrała 2 bardzo dobre mecze, ale najgorsze z perspektywy Barcelony jest to, że to właśnie Barcelona zagrała tragiczny mecz, niż Roma genialny. Roma popełniała trochę błędów mimo wszystko, ale to bardziej słabość Barcelony przesądziła o tej katastrofie.
3
Dla mnie najgorsze nie jest tak idiotyczne odpadnięcie, czy przegrana... a totalne odejście of filozofii, która przyniosła Barcelonie największe sukcesy, śliczną grę i jedną z najlepszych drużyn wszech czasów. Odejście od filozofii nad którą wielu pracowało przez wiele lat, odejście od filozofii która dała tożsamość tej drużynie, niezwykły przepis na grę. To odejście od filozofii nie nastąpiło wczoraj, a był to widoczny "progres" przez ostatnich parę lat.
Valverde - mam do Niego ogromny szacunek, ma swoją wizje futbolu, poprawił trochę to co przestało funkcjonować w poprzednim sezonie, w porządku - jednak Jego wizja gry jest bardzo odmienna od wymienionej wyżej tożsamości, którą tracimy. Pragmatyzm, flegmatyczność, anemiczność tej drużyny były zauważalne od dawna, dobre wyniki przykrywały to co widać było gołym okiem. Aż do dzisiaj, kiedy dostaliśmy kubeł zimnej wody z kawałkami bryłek lodu...
Wygramy pewnie mistrzostwo, możliwe że wpadnie też Puchar Króla - bardzo fajnie. Latem przyjdzie pewnie Griezmann i... co z tego? Skoro wciąż ta drużyna będzie pragmatyczna, ostrożna, anemiczna, a przy wyniku 1/2:0 zamiast dobić rywala to będzie wchodził z ławki defensywny gracz by bronić wyniku?
Nie tędy droga Barcelono, nawet jak przynosi to w większości dobre wyniki.