macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
To akurat jest dość... zrozumiałe. Mnóstwo jest oszustów w tym kraju. Nie bez przyczyny narodził się "Janusz".
4
Moim zdaniem nie. To trochę takie odbijanie piłeczki -> Realowi nigdy nie udało się zdobyć trypletu, co Guardiola uczynił -> Realowi nigdy nie udało się wygrać absolutnie wszystkiego w jednym roku, co Guardiola również uczynił.
Jak dla mnie by Real przebił Barcelonę Guardioli, to przede wszystkim musi grać lepszy futbol, musi to być bardziej wyjątkowe, niż takie pospolite, nastawione tylko na wygrywanie za wszelką cenę, samą walkę i zaangażowanie. Poza tym dochodzą do tego detaliczne sprawy takie jak bezpośrednie starcia. Barcelona Guardioli 2x mocno złoiła d*pę Realowi. Real Barcelonie? No tak średnio, chyba że mówimy o jakimś 3:1, choć to i tak wygląda dość biednie wobec 5:0 i 6:2.
7
Więc uważasz, że Real wygrywając (potencjalnie) 3x pod rząd LM, w ostatnich latach wygrywając ligę 1x na 8 lat, mając kilkanaście pkt straty do lidera, przewyższył Barcelonę, która w 4 lata wygrała 14 (albo 16, nie pamiętam) trofeów na 19 możliwych, w tym mając w składzie większość swoich wychowanków którzy w 2011 zasiedli podium Złotej Piłki, którzy grali wg. wielu najładniejszy futbol, którzy wg. wielu są jedną z najlepszych drużyn wszech czasów?
No to gratuluję.
2
W punkt.
Swoją drogą ciekaw jestem czy Real kiedykolwiek doprowadzi do stanu w którym zrewolucjonizuje aż w takim stopniu futbol jak to zrobiła Barcelona Guardioli i czy będą mieć np. 3 swoich ziomków na podium ZP. Wydaje mi się to niemożliwe.
30
W sumie trochę to jest niesamowite. Puchar Króla traktujemy jako trofeum pocieszenia. Ba, nawet jak wygramy mistrzostwo, to (ja, czyli naprawdę trochę rozpieszczony kibic) niektórzy będą ten sezon postrzegać z niedosytem przez to co się stało w Rzymie.
A jeszcze 7 lat temu było z Pucharem Króla tak, dziś nie do pomyślenia byśmy tak to świętowali:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31117768_1998612260456008_2003397067450561450_n.jpg?_nc_cat=0&oh=d7a47e16c19be6333dae84db96848a50&oe=5B5B2DCE
1
No, to idziemy po sekstet, 6 trofeów w jednym sezonie :D
16
Czyli jednak może być tryplet!
9
Jak dla mnie najlepsza. To właśnie ta ekipa grała najśliczniejszy futbol, gdzie 90 minut tej Barcelony to był 90 minutowy orgazm :D
U mnie w pokoju wisi plakat właśnie z takim składem, jeszcze z Bravo Sport, heh. Nie zdejmę go choćby nie wiem co.
21
Wtedy liga dla Realu bo Tebas.
0
Ja myślę, że to jarzomp.
A Wy?
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31068953_10155268892867019_5601479193343819776_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6bf0ae082f7d5679eac3fa2b767d6690&oe=5B4EACF3
1
Zawsze jest sens.
Główny reżyser Wiedźmina 3 był chyba na jakichś studiach medycznych zanim trafił do CD Project RED :)
To, że gdzieś idziesz się uczyć, nie znaczy że taka będzie Twoja przyszłość. Tak powinno być, teoretycznie i trochę utopijnie, ale tak nie jest.
Ważne, byś robił to co lubisz. Praca wypełni większość Twego życia, nie zmarnuj go by robić coś, co nie będzie Ci sprawiać satysfakcji i przyjemności.
2
Może Bild to zakamuflowana opcja... niemiecka, która nie lubi Lewego i chce Go wywalić :D
Nie wiem, faktycznie dziwne. Pewnie jest coś na rzeczy. Lewy na pewno chce. Real raczej chce. Bayern na pewno nie chce.
2
Polskie media specjalnie będą robić szum wokół tego transferu. Raz, że dla Nich to większy hajs, media są dość prymitywne i prymitywnie grają na emocjach puszczająć sensjacje. Dwa, że zdanie "Lewy w Realu" będzie miało dużo większą moc marketingowo-wizerunkową niż "Lewy zostaje w Bayernie", nie tylko dla mediów, ale również dla całego środowiska piłkarskiego w Polsce, bo będzie o nas po prostu głośno. Real jest dużo bardziej medialny, więc taki kierunek jest zrozumiały. Tak więc trzeba się przyszykować na mnóstwo artykułów z d*** wyjętych, że Lewy w Realu, że z cudownym CR, że teraz tryplety, Ligi Miszczów, no że wszystko wygra i zgarnie 10 Złotych Piłek.
0
Spróbuj tutaj:
http://weeb.tv/
9
Pozytywne nastawienie do życia, nie ma co :D
Cytat jak byk, a wszyscy zwrócili uwagę na co innego :D
0
wizja.tv ziomeczku
8
W końcu coś mądrego ode mnie, dobry cytat:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30739451_1617468031636478_8590248458485055536_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHs_aBlWb8--w8dEfTlP7VraIr_RWerPGkFggoFOV_R2a_tZ1af2CvEALIWcGJLN4a8wktL9J1F_oMwARbyF5O47nDWG35iHQdMKNYCSR8rGA&oh=4e9b335a1af5e29c0dbdbee07876be7d&oe=5B6D0068
0
Artykuły IceMana, czy zapowiedzi/podsumowania meczów. Świetnie były, kreatywne, miejscami zabawne, inspirujące. Bardzo dobrze się czytało.
2
Może trochę tak, ale moim zdaniem to zadaniem trenera i innych kompanów z drużyny jest pomóc najlepszemu, bo najlepszy jest też człowiekiem i nie zawsze będzie grać na 100% swoich możliwości. Jeśli ktoś widzi, że Messiemu nie idzie, to bierze na siebie większy ciężar rozgrywania etc. A nie że Leo gra słaby mecz, no to się drużyna dostosuje do formy Messiego... bo tak to trochę wygląda ostatnio :/
10
Możliwe, celne spostrzeżenie. Widać gołym okiem, że Messi jest nieswój. Jak na Niego to gra po prostu słabo, jest nieskoncentrowany. Myślę, że 50/50 i skupienie na mundialu i negatywne odczucia presji, która jest ogromna. Poza tym wydaje mi się, że trochę ta porażka z Romą Go... dobiła. Messi nie ma jakiejś bardzo silnej psychiki.
5
Trochę smutna prawda z tym obrazkiem, Barcelona bez Messiego to totalnie inna drużyna.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30710131_10156576909228598_2932774033881563136_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeH3AjtjBBC5f-S0BmGz1STY_uPUr3gyjQHRaezVlKhrPfZE5E5EYx5pT9DkBR75U2WKZfJ57A2zy6RLLG8RAdJHFUrefGVlKcux6hwdND7Vjg&oh=f326acd005e225214475f27b23d6a3c7&oe=5B628BBA
2
Dzięki za 101. Doceniam.
Wiele razy dodawałem coś z opisami i to też usuwano... Ale ok, będę dodawać z opisem jeśli będę mieć coś do wstawienia.
"Nie twórzcie teorii spiskowych o automatach"
To był żart, dżołk.
"przynajmniej coś smieszniejszego dajcie"
Powyższy żart może nie był śmieszny, ale to co wstawiłem i zostało usunięte już tak, nie tylko dla mnie jak było widać po zielonych dla których ludzie się tutaj zabijają.
1
Także do zobaczenia za tydzień, bo pewnie też dostanę :)
#sprawiedliwość #fairplay
65
Zastanawia mnie, dlaczego czasem są usuwane komentarze. Tak zupełnie bez powodu. Dla przykładu, sporo ludzi wrzuca linki z różnych tematów na La Ramblę. Parę h temu mój link został usunięty, nawet nie wiem dlaczego, a był to śmieszny (moim zdaniem) obrazek z Coutinho i z tego co widziałem dużej społeczności się podobał. No ale został usunięty, zupełnie nie wiem dlaczego.
I to w sumie jest dość częsta sytuacja. Sam fakt usunięcia nie irytuje, irytuje za to fakt, że jest to bez mojej wiedzy i nie mam pojęcia dlaczego został usunięty.
Na jakiej zasadzie się to odbywa? Zależy od humoru administratora, czy jak?
2
Ah, co to były za fajne czasy... :)
49
W sumie usłyszała komplement, a i tak się obraziła :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/30697621_1606785322704521_3605898346645946368_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8c67f210d3c923289055c6ac9ab5a158&oe=5B6FD109
0
Sędzia też głupi, żeby w 6 minucie dać już żółtą kartkę...
6
Valencia klepie na Camp Nou, a Barcelona nie potrafi odebrać piłki... co to się porobiło w ostatnich latach z tą drużyną :/
21
Ale pusto na trybunach... :O
6
Śmiech. Przez łzy.