0

I ciekawe kto teraz wolnego wykona...

1

Weź wiadro na mecz z Sociedad :)

0

Eleven 2x pod rząd tą samą reklamę "klocki hamulcowe Breck" w przeciągu 2 minut. Strasznie to irytujące...

0

Osobiście przyjąłbym Cię z serdecznością, mimo że wcześniej się dystansowałeś jak Bartomeu od filozofii Barcelony... ale pamiętaj, że nie każdy byłby tak serdeczny. Ba, śmiem twierdzić, że niestety większość by pokazała Ci środkowy palec. Dlatego radziłbym Ci spróbować nawiązać ponownie znajomość, ale w sposób delikatny, nienachalny. Tak czy inaczej to życzę Ci powodzenia! :)

0

Trafnie zaczęli mówić o "profesjonalizmie" zarządu Barcelony na temat transferu Griezmanna... :/

7

Uwielbiam to żałosne bronienie PiS-u za każdym razem jak ktoś się przysra do ich partii. Idą MOIM tokiem myślenia, to ani jedna partia nie jest dobra, ani druga. Poza tym po komentarzu/komentarzach nie możesz rozpoznać mojego toku myślenia, bo nie wiesz kim jestem, co myślę i jak myślę. Nie wspominam rządów PO-PSL bo mnie one g*wno obchodzą, ale to że zwolennicy PiS-u ciągle powtarzają rządy PO-PSL jak ktoś zarzuci coś złego partii Kaczyńskiego sprawia, że to właśnie zwolennicy PiS-u mają kompleksy na punkcie Tuska i Jego dawnej partii. Zresztą i PO ma kompleksy i PiS. Obie partie są siebie warte. PiS dumne, butne, bezczelne i chamskie, PO leniwe, nieudolne i kłamliwe.

0

Niedawno robiłem dla Nich parę rzeczy graficznych, więc polecam. Produktu nie sprawdziałem, ale myślę że jest dobry :)

https://kostkahulajnoga.pl/

19

Smutne zdjęcie...
"Stosunek PiS do niepełnosprawnych w jednym kadrze.
Bernadetta Krynicka, posłanka PiS, pielęgniarka."


https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32215358_1564626330333685_3127225998148370432_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2393cc161dc5aacadb9d1dd02f01abe1&oe=5B89EBF6

0

Taktyczny.

9

Było z 35436456 razy i tyle samo razy ktoś odpisywał, że fejk :P

4

Niech blaugranowa moc będzie z Tobo!

4

Mourinho zrobił swoje krótko mówiąc... :/

16

Dlaczego nie pałasz do Ikera wielką sympatią? Chciałbym po prostu znać odpowiedź.

0

To jest Konami... u Nich porąbane akcje to normalka. Już milion razy narzekałem na tą firmę i na ich pesowy produkt, więc nie chce mi się robić tego kolejny raz :P
Fakt faktem, że w PES-ie jest ogrom idiotycznych błędów wynikających raczej z lenistwa twórców.

5

Konami wypuściło krótki teaser nowego PES-a 2019. W rolach głównych Coutinho i Beckham.

0

Niedawno odkryłem przyjemną muzykę. Może ktoś zna, a może się komuś spodoba, więc wstawiam :)

5

Też nie rozumiem ostatnich transferów. Do ataku kupowani są świetni gracze, ale do pomocy gracze dość przeciętni (nie licząc Coutinho), co jest trochę niezgodne z filozofią klubu...

0

Taktyczny, będę pamiętać :)

0

Jak kogoś interesuje, to znalazłem fajny wywiad Wikowicza z Adamem Bieleckim ;)
Enjoy.

http://www.sport.pl/samnasam/10,143645,23259951,adam-bielecki-w-wilkowicz-sam-na-sam-gdyby-denis-urubko-powiedzial.html

2

Świetnie, jednak jest to podejście bardzo egoistyczne. Nie każdy zarabia na tyle, by mógł sobie pozwolić na NC+ ze wszystkimi fajerwerkami, bo takie C+ ze swoimi kanałami się bardzo ceni. Dlatego jest to zachłannośc i skok na kieszeń Polaków, bo mało ludzi może sobie pozwolić na takie rzeczy, bo są po prostu za drogie i nieadekwatne do zarobków.

20

Myślę, że stracą klientów. Mnie np. stracą na pewno. Nie będę oglądać już na wykupionym player.pl/Eleven, tylko wykupię sobie transmisje zagraniczne. Mam nadzieje, że takich jak ja będzie więcej i doigrają się za zachłanność i bezczelność.

0

Jasne, z tym ogółem masz rację. Jednak jeśli chodzi o konkretny przykład księdza, to dla mnie jest trochę abstrakcyjne. Gościu, który jest w celibacie, będzie uczyć jak ma wyglądać małżeństwo. Trochę nie pasuje jak dla mnie. Oczywiście, można doradzać, mieć mądrość... ale księża w większości nauczają tak, jakby byli w 100% pewni swojej racji, bez pokory która moim zdaniem jest ważna.

42

Zawsze mnie rozwala jak ktoś może uczyć o małżeństwie, byciu mężem/żoną skoro w małżeństwie nie jest. I jeszcze z taką pewnością, że to co mówię to 100% prawda. To trochę jakby Socjopata uczył ludzi jak DOBRZE obstawiać mecze :D

37

Trio, które będzie miało największe ego w historii tego sportu. W sumie doskonale pasuje do Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?