macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet fajny odcinek, ale widać że rozmówcy mieli polew z Michała Pola, szczególnie jak mówił o swoim nicku w PUPG :D
1
https://media1.giphy.com/media/eJT738HFSQDVS/200.gif
20
Nie, bo nie było trypletu.
0
Tadzik, u Ciebie w kanałach to ledwie na bułki starczy... :/
1
Kurde, faktycznie! Wielki Jarosław! Miłościwy Jarosław! Cudowny Jarosław i Jego cudowny rząd! Tak się troszczą od nas. Przecież żyjemy w kraju miodem i mlekiem płynącym. Tylko PiS!!1111111oneoneene
0
To nawet nie chodzi o ilość h, tylko o zarobki. Gdyby były wyższe, lub podatki mniejsze to myślę że z czasem ludzie by więcej czasu poświęcali sobie, rodzinie etc, a nie pracy, bo w aspekcie finansowym byłoby im łatwiej.
0
Ech, masakra :D
W PL trzeba się 2x bardziej narobić, a i tak zarobki są dość opłakane... strasznie mnie to w tym kraju irytuje, że się w większości utrudnia życie obywatelom niż ułatwiać. Polak musi więcej pracować, to takie trochę nasze myślenie. Mam mało hajsu, to muszę więcej robić, bo wtedy hajsu będzie więcej... Czasem zastanawiam się nad przeprowadzką, np. na Islandię. Przynajmniej przez parę miesięcy chciałbym tam pomieszkać, a z drugiej strony chciałbym pomóc naszemu krajowi w rozwinięciu gospodarki poprzez założenie firmy etc. Ale jest masę trudności by ta firma przynosiła dobre zyski, bo i tak większość bierze państwo...
37
No co za bezczelni ludzie! Jak tak można!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32862214_1891515860922490_4856734359593418752_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1d63a529590432bbf51b782e019b7f8b&oe=5B7CA01F
1
No ja nie, ale ktoś kto zrobił tego screena na pewno ;)
50
Poezja XXI wieku.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32601808_2086192978320275_1689330905191022592_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ec859003721514650908e289e558129e&oe=5B7CE9EE
29
KtÓre ośle jeden. KTÓRE!!! Do szkoły nie chodziłeś?!?!?!
Nie, wcale nie denerwują.
2
Ależ podanie Xaviego w 61 minucie... jak tego brakujeeee :(
0
Piwo kiepskie, ale jaka radość była jak kiedyś się to piwo kupiło w takim Lidlu i tam logo Barcelony... jeszcze wtedy za bardzo nie ogarniałem, że może być coś więcej poza jasnym lagerem.
1
1. Ciężko... ale chyba Iniesta, bo to po prostu mój ulubiony piłkarz. Choć kogoś takiego jak Xavi cholernie brakuje w tej drużynie.
2. Bez dyskusji Ronaldinho.
3. Gerrard.
1
W sumie to trochę śmieszne... pierwsza (!) porażka w lidze, co prawda kompromitacja z Romą, ale i tak to jeden mecz na przestrzeni kilkudziesięciu i nagle, że potrzebna jest rewolucja :D
Dużo rzeczy mi się nie podoba w tej drużynie od paru lat, głównie "góra" czyli Pan Bartomeu, no ale kurde... już bez przesady o konkretną rewolucję. Chyba, że na "górze", wtedy jestem za :)
0
Fifa taka realistyczna...
31
Bartomeu.
0
Ja te to mam. Myślałem, że to od karty graficznej, ale jednak tylko na efcebarsakom mam coś takiego.
3
Barcelonie takie coś zdarza się od 2 lat i konsekwencji za bardzo nie widać. Z PSG 4:0, potem historyczny comeback na 6:1, później znów z Juve przegrana 3:0. W tym sezonie kompromitacja z Romą 3:0 po wygraniu pierwszego meczu 4:1, teraz przegrywać w 60 minucie 5:1 walcząc o naprawdę historyczny i piękny rekord, a więc to NIE był mecz o nic. Coś jest nie tak, z mentalnością, z psychiką, nie wiem z czym, ale to jest poważny alarm.
9
"Myślę, że skład był dobry, piłkarze dali z siebie wszystko."
Nie, nie dali z siebie wszystkiego. Skoro piłkarze dali z siebie wszystko tracąc 5 bramek do 60 minuty będąc Barceloną to coś tutaj jest mocno nie tak...
2
Pesymizm co do Barcelony pojawił się przy kompromitacji w Rzymie i prawie kompromitacji w Levante. Barcelona od 2003-go roku nie straciła 5 bramek... jest to oczywiście poważny alarm, ale bardziej poważnym alarmem jest powolne, żmudne odchodzenie od filozofii. I nie chodzi tutaj nawet o przyszły sezon, ale o przyszłość tej drużyny, bo wielcy piłkarze się wykruszają, a zamiast Nich mamy tylko jednego genialnego Coutinho i Dembele. A gdzie ktoś, kto potrafi uspokoić grę jak Xavi? Taki ktoś prawie zawsze był w Barcelonie od czasów Cruyffa... teraz nie ma. Odchodzimy od filozofii i to jest przerażające i najgorsze. Poza tym coś się stało z mentalnością piłkarzy, już od paru lat. Skoro nawet Busquets po meczu z Romą powiedział "skłamałbym gdybym powiedział, że wyciągniemy z tego wnioski, skoro rok temu było to samo" to znaczy, że coś jest cholernie nie tak.
0
Tyle błędów to nawet w okręgówce nie ma...
1
"Mecz o nic"
5:4 i 20 min do końca.
10
Dla odstresowania się meczem Barcelony. Z fp "Coco Jambo Warszawa" :)
"1. Bądź zawodnikiem Coco Jambo
2. W weekend nie piłeś
3. Czujesz się dziwnie, świat jakiś inny (ale zachowujesz spokój)
4. Zaczyna się mecz – sędzia gwiżdże, ale za każdym razem na odwrót (nie dajesz po sobie poznać, że coś jest nie tak)
5. Skaczesz do piłki, odbijasz ją głową, dostając kopa w brzuch – sfaulowałeś (zachowaj spokój...zachowaj spokój)
6. Odbierasz czysto piłkę i chcesz zacząć kontrę - kolejny raz sfaulowałeś i dostajesz żółtą kartkę (szczypanie nic nie daje, więc to chyba naprawdę)
7. Bramkarz przeciwnika wypuszcza piłkę z rąk przejmujesz ja i strzelasz gola – nic z tego nieuznany (WTF?)
8. Wkurwiasz się i tym razem faulujesz naprawdę – druga żółta
9. Zostajesz na boisku, bo już nie wiesz jakie są zasady,
10. Sędzia pozwala grać dalej w jedenastu,
11. Zawodnicy drużyny przeciwnej protestują, ale kartki za dyskusje dostajemy tylko my,
12. Na wszelki wypadek prosisz trenera o zmianę, bo obawiasz się trzeciej żółtej,
13. Kolejne nieuznane bramki, rzut karny z kapelusza, kuriozalna czerwona kartka,
14. Obawiasz się, że to film Bollywood i zaraz zaczną tańczyć,
15. Obie drużyny nienawidzą sędziego
16. „Panie kończ ten Kabaret!” – nic z tego doliczone 9 kurwa minut (nie było ŻADNEJ przerwy w grze).
17. Coco Jambo wygrywa 3:1
18. Nic się nie zgadza…
Bramki: Smoła (!), Sidor (!!), Bąbel (to akurat się zgadza)
Sędziował: Przemysław Kasiak (pozdrawiamy)"
:D
3
[AS] Podobno z Kataru ma również wpaść na moment Xavi, by uspokoić grę.
0
Messiego, totalnie Go dziś nie widać.
4
Patrzę na ławkę. Widzę - Andre Gomes. I już jestem spokojny o wynik. Dobrze, że jest kto kreatywny wejść z ławki.
0
Mecz o wyjątkowy rekord, gdzie taka drużyna jak Barcelona powinna dążyć do tego by ten rekord osiągnąć...
0
Z całym szacunkiem do Levante, ale jeśli na 2 mecze przed końcem dokonania świetnego rekordu taką szansę zaprzepaścimy, to będzie to taka trochę też kompromitacja...
0
http://allgoals.info/