0

0

Czyli niszczenia klubu ciąg dalszy. Super.
Często mam wrażenie, że socios to odpowiada. Nie ważna jest utrata wyjątkowości, wartości tego klubu, czy niepowtarzalnego stylu. Jest Coutinho, Dembele, może będzie Griezmann, był Neymar, czyli są głośne transfery, a więc wiadomo, że "dzieje się". A że drużyna utraciła swój lekki i artystyczny styl gry? No cóż, trudno. Przecież jest dublet, a LM to cóż, no gorszy dzień.

0

Wczoraj za bardzo nie miałem czasu by śledzić informacje o moim absolutnie "ulubionym" zarządzie Barcelony. Powiedzcie mi, jak pewne są przesłanki że Pep Segura z wielkim barcelońskim DNA zostaje?

5

Niby śmiechowe, ale jak się tak bardziej poważnie popatrzy na to w którym kierunku zmierza ten klub, to jest wręcz smutno. Z kreatywnych i finezyjnych maluchów, które grały najładniejszą piłkę "ever", stajemy się drużyną rzemieślniczą, ciężką, siermiężną, dużo mniej kreatywną.

0

Ciekaw jestem jak będą wyglądać relacje Messiego, czy Suareza gdy Neymar przejdzie do Realu. Czy będą zachowywać się jakby nigdy nic (co byłoby dość... dziwne), czy jednak relacja mocno ucierpi i już tak serdecznie nie będzie.

42

- Atakujemy jutro.
- O której godzinie?
- Domyśl się!
- Ale musimy znać dokładną godzinę ataku.
- Aaaa, rób co chcesz!

2

Komentarz usunięty

6

Drużyna roku od EA Sports. (źródełko to Football Daily)
Ronaldo 98 dryblingu [*] Podania też wysoko, bo 93.
Zawsze mnie to będzie śmieszyć :D

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34199486_10160543924600644_1474428492799016960_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cbd1ceccd11848d78a4b616397d8ef03&oe=5B7A0672

0

W ogóle w La Liga Loca bardzo fajnie podsumowali konfrontacje Guardiola vs Zidane. Ale i tak część (albo nawet większość) kibiców Realu będzie uważać, że Zidane to lepszy trenejro itd...

8

Ech, jakiś ziomek w kapeluszu był szybszy :(

0

Spoko, znajde takie za 800. Potrzymaj mi piwo :D

0

Wchodzę w układ, że nie wygra i chcę to :D

http://beerblackbook.com/beerprofile.php?link=94

0

Jakie piwo stawiasz?

0

No tak trochę średnio to wyszło :D
Trzeba mieć wyczucie i dobry smak, a patrząc na kontrowersje wobec księży, to trochę wstydziłbym się wsiadać do takiej fury na Boże Ciało. Poza tym, skoro ksiądz był chory, to mogli ogarnąć z kurii jakiegoś innego.

3

Ludzie.
Ogromnie mnie irytuje arogancja naszego rządu. Zero jakiejkolwiek pokory, czy radości. Zero powiązania z prawdziwym chrześcijaństwem, zero miłości, współczucia. Nic.

5

A propos martwych fok znalezionych na wybrzeżu. Cytuję:
"Nie może być tak, że szkodnik otaczany jest większą opieką niż rybacy. Powinno być zawarte porozumienie ministerstwa środowiska z kołami łowieckimi w sprawie odstrzałów – powiedziała Dorota Arciszewska-Mielewczyk, gdyńska posłanka Prawa i Sprawiedliwości. - Foka to ewidentny szkodnik, a Bałtyk nie jest jej naturalnym środowiskiem. Przed wojną płacono rybakom za zabicie foki. Jej pojawienie się u nas to wymysł WWF-u i ekologów, głównie niemieckich, którzy chcieliby nam tutaj przeflancować rezerwaty. Musimy zacząć coś robić. Nie ma innego wyjścia. - powiedziała w Dzienniku Bałtyckim"

Także na to wychodzi, że politycy dali po prostu jasny sygnał rybakom do mordowania tych zwierząt. Smutne i przerażające zarazem.

11

Kiedyś był też taki Xavi... i Puyol. Kurła, kiedyś to było...

0

Mój kraj, taki piękny. Kocham takie historie, jesteśmy pod tym względem naprawdę wyjątkowym narodem :D

3

Może nie kosztem Argentyny... :P
Ale fajnie by było jakby wyszli z grupy.

0

Będzie ktoś oglądać mecz Islandia - Norwegia? ;)
Poza Argentyną, na mundialu będę kibicować właśnie Islandii. Nie tylko za ich fascynujący kraj, ale jakoś po prostu darzę sympatią tą reprezentację.

44

Fajna, ale przenigdy taka pomoc nie będzie miała takiej techniki, magii, kreatywności i artyzmu jak Gomes-Paulinho-Rakitić.

14

Śmieszne, dopóki nie uświadomisz sobie, że znając charakter Ronaldo, mogło tak właśnie być...

1

Byłaby podnieta, to 3x LM z rzędu jest sprawą taką troszkę dużą... :)
Ale fakt faktem, że Real ma bardzo głośnych kibiców, którzy bardzo się wydzierają jaka to ich drużyna nie jest wspaniała.

34

3 LM są wielką sprawą, ale trochę słabo, że Zidane jest porównywalny do Guardioli, bo poza LM to tak średnio to wygląda...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/33964154_1694114384004625_5983646615997513728_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a6c09951f877202fe0e2d83274e0c09b&oe=5B83D16C

https://www.barcelonas.com/images/pep-guardiolas-14-trophies.jpg

Ludzie strasznie płytko patrzą na piłkę. Coraz płyciej. Stąd wygrywanie ZP przez Ronaldo czy inne absurdy jak brak takiego Busquetsa w rankingach.

1

"tylko, żeby to byli piłkarze odpowiedni dla naszego stylu gry."
No właśnie o to się martwię najbardziej :)
No ale styl gry naszej drużyny coraz mniej przypomina tą wyjątkowość o czym już wiele razy pisałem, że odchodzimy od filozofii etc.
Będę czekać cierpliwie. Obyśmy się pozytywnie zdziwili transferami i następnym sezonem, bo mam niestety sporo wątpliwości...

3

Jesteście optymistami jeśli chodzi o transfery?
Bo ja nie za bardzo... mam wrażenie, że większość rzeczy się źle skończy, nawet transfer Griezmanna nie jest tak pewny jak był jeszcze z 2 miesiące temu. Temu zarządowi brakuje profesjonalizmu i sprytu. Kogoś pewnie kupią, ale nie liczyłbym na Thiago etc. Niestety...

1

Możliwe, szczerze mówiąc nie pamiętam tego, musiałbym sobie odświeżyć. W każdym razie Cruyffowi zawdzięczamy ogrom rzeczy, więc był to ktoś z dużym autorytetem. Myślę, że Johan widział w tym zarządzie kogoś, kto może zniszczyć filozofię tego klubu i w sumie... się nie pomylił. Stąd był kwas. A Rosell & Bartomeu widzieli w Cruyffie zagrożenie, bo nie pozwoli im zarobić mnóstwa hajsu, m.in. na transferze Neymara. Potem jednak wyszło, że były przekręty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?