19

Oby ten mecz był w jakiś sposób punktem zwrotnym w całym porąbanym w ostatnich latach futbolu z perspektywy kibica Barcelony i Messiego. Za dużo tego pecha, dziwnych sytuacji etc.

1

A idźcie... Porąbany jest ten futbol...

23

Może jest to dość kontrowersyjne stwierdzenie i sporo w tym przesady, ale czasem wydaje mi się, że jako Polska reprezentacja, mamy jednych z najgorzej wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie. Nawet drużyny społecznie mniejsze i gospodarczo biedniejsze są w stanie jakoś się przy piłce utrzymać, są w stanie dobrze przyjąć piłkę. U nas gra często jest chaotyczna. Nawet jak mamy piłkę przy nodze, to jest to dość... niepewne, trochę pokraczne. Co o tym myślicie?
Z jednej strony ostatnie mecze to potwierdzają, nawet te mecze wygrane w eliminacjach. A z drugiej strony... to właśnie Polacy zrobili taką akcje:

0

Taktyczny.

0

W sumie... to tylko potwierdza moją teorie, że futbol ostatnio się trochę technicznie i artystycznie zepsuł :/

1

Oczy krwawią od tych meczów na mistrzostwach :D
Tak wiele niedokładności to dawno nie widziałem w jakimś turnieju... co się stało z futbolem w ostatnich latach? Brakuje trochę drużyn ładnie grających, technicznie... a nawet jak takie są, to nie wygrywają, bo "czegoś" brakuje... ech.

0

Haha i znowu może być gol ze stałego fragmentu :D

1

Ten mundial na razie coraz bardziej daje mi wrażenie, że MŚ zgarnie taka Portugalia... żadna drużyna nie zachwyca. Wczoraj Chorwacja, jednak to były bardziej żenujące błędy Argentyny, niż wybitność Chorwacji (nie umniejszając im świetnej gry). Drużyny grają często chaotycznie, niedokładnie... wręcz idealne środowisko dla drużyny takiej jak Portugalia.

4

Messi ma 30 lat. Za 4 lata będzie mieć 34, więc wydaje mi się, że to będzie Jego ostatni mundial, w Katarze, a nie w Rosji. Ciekawe, czy Argentyna do tego czasu "coś" zrobi, bo wygląda to komicznie.

0

Trochę oczy bolą... strasznie dużo niedokładności, nie tylko dziś, ale właściwie w każdym meczu. Nie wiem czy się zgodzicie, ale moim zdaniem futbol stał się w ostatnich latach bardziej atechniczny, rzemieślniczy... może nawet i pokraczny...

1

Higuain się objawił!

5

No i ta drużyna ma aspirować do miana najlepszej reprezentacji na świecie?
Strasznie jest mi szkoda Messiego... wygląda to często dość komicznie. Jest kolosalna (!) różnica pomiędzy Nim, a resztą.

2

To ja jestem jakimś snobem, bo nie używam ani tego, ani tego. Jakoś nie lubię, kojarzy mi się z gimbazą...

9

Ależ podniecenie :D
Baaardzo dawno czegoś podobnego nie widziałem. Gole (bo nie sama gra) i wręcz wybitny PR dają takie o to efekty.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/35842483_2492945440730914_2452628275378257920_o.jpg?_nc_cat=0&oh=c0e1ecd21cf83338e7a9a7b63e6e54a1&oe=5BBC2B42

11

Już nawet chyba Peszko byłby lepszy od Segury. Przyjeżdża do takiego Verrattiego, czy innego Thiago - "Ze mną się nie napijesz?". I transfer klepnięty.

3

Może masz racje... :)
Ale po prostu jestem już zmęczony ciągłym wytykiwaniem błędów, wyśmiewaniem, złośliwością której jest ogromnie dużo wokół.

16

Wiedziałem, że taki komentarz od razu się pojawi. Nic mądrego, tylko zawiść. Dalibyście czasem spokój, choć raz... Ech...

25

0

W improwizacje. Całe życie :/

1

Ale robi się też eksperymenty na szczurach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Nie ma sensu z papikiem czy jakimś tam gadać :)
Od razu widać, że gościu specjalnie założył konto głównie do kontrowersyjnych komentarzy. Na głupotę i brak mądrości często nie ma rady.

PS. Może zróbmy taki kącik na La Ramblii, gdzie takich by się odsyłało? Coś jak izolatka. Osoby chcące z takimi gadać by tam wchodziły, a LR byłaby czystsza :P

17

"Messi sam drużyny nigdy nie pociągnie."



Pzdr.

0

Bronił Go. Ale w komentarzach pod spodem ludzie trochę jadą po Messim...
Np. "Więcej wymówek dla Messiego wymyślcie. A sesja z goatem to faktycznie pięknie pokazana skromność Argentyńczyka"
Ech.

9

Oglądaliście Misję Rosja po meczu Argentyny? Dopiero teraz zobaczyłem, bo przez weekend byłem trochę wyjęty z wirtualnego świata :)
Bardzo fajnie Twarowski mówił na temat Messiego, Argentyny etc.

0

No tak, ale kto to zweryfikuje, że się zbłaźnił? Nikt. Większość ludzi oglądając taki mecz i słysząc takie zdanie powie "ahaaa, czyli Nojer jest teraz najlepszy na świecie, fajnie, nie wiedziałem". Skumulowanie Januszy i ludzi którzy totalnie nie ogarniają tego co się dzieje w futbolu jest ogromne. TV (wg mnie) powinna umieć przekazywać prawdziwe informacje dla takich ludzi... a że dziennikarzy często również mamy nieprofesjonalnych, to potem są takie niedomówienia, błazenada i głupie teksty.

0

Sirytusu i wódki brakuje :D
Ale może będą na ceremonii otwarcia.

16

Oficjalne intro TV MŚ. Ładne!

0

Nie bardzo. Kiedyś coś takiego było, ale w formie kompletnie innej od ludzi przesiąkniętych teoriami spiskowymi. Polecam:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?