macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze wyglądają Ci Anglicy. Nie doceniałem ich.
1
Przeczytałem "Del Piero".
Myślę: "O czym On pieprzy, czyżby znowu mu kupon nie wszedł i się mści za to na wszystkich?"
Potem olśnienie: "A, DEL POTRO. Ok. To jednak ja jestem gupi."
:P
2
Serio? To porównujesz do Pawłowicz?
Od każego polityka z każdej partii można wyciągnąć jakieś faux-pas, jednak nie jest to aż tak częste, widoczne, wyraźne i głośne jak u Pawłowicz, więc porównanie trochę średnie jak dla mnie. Kaczyńskiemu też można zarzucić, że np. parę razy nie wstał jak prezydent RP się z Nim witał...
0
Niesiołowski porównywalnie chamski, może bardziej, to fakt. Jednak chyba jest mimo wszystko bardziej ogarnięty. Palikot.. hmm.. jest bardzo specyficzny, ale nie jest aż tak bardzo chamski i głupi. Lisa bardzo nie lubię, jednak chyba aż tak bardzo chamski nie jest, sam nie wiem. Posuwa się do bardzo skrajnych i głupich ocen.
8
Ech, czy Wy zawsze musicie odpowiadać tak samo, "a bo PeŁo było i kradło !11oneoeojedendjendne"?
Co mnie obchodzi Platforma? Jest słaba, nie rzadzą teraz, w zasadzie nie istnieją. Rządzi PiS i to na Nich się bardziej skupiam. A Platforma była cholernie leniwa, kłamliwa. Ale na pewno nie była tak strasznie chamska i butna.
7
Kultura wymaga odpowiedniego zachowania w praktycznie każdej sytuacji. Tym bardziej, jeśli ktoś się szczyci tytułem "profesora" i jest w pewien sposób rozpoznawalny. Ale chamstwo i buta to cecha całej partii, nie tylko K. Pawłowicz. I to w tym wszystkim jest najsmutniejsze.
7
Kogo masz na myśli?
Czyli pozwoleniem na chamstwo jest inne zdanie drugiego człowieka, z którym się nie zgadzasz? No spoko :)
8
Wybaczcie, będzie chwilę o polityce.
Ech, czy w polskiej polityce była kiedyś bardziej chamska i aż tak mało inteligentna osoba niż K. Pawłowicz?
Szokujące jest to i bardzo smutne, bo za takim chamstwem idzie sporo społeczeństwa.
"(...) badania psychologiczne pokazują, że wyborcy prawicowi uważają chamstwo swoich polityków za dowód siły." - myślę, że trafił w sedno.
0
Wooow. No nie wiedziałem. Dzięki! :P
4
Messi po paru tygodniach w Rosji. Przecież jest napisane, że KOZA. :P
Tak, Daglas. Jeśli zostanie - cały hajs w życiu na to, że będzie tryplet.
1
Wieś tańczy i śpiewa!
Party hard.
0
Neymar sam sobie powinien być wdzięczny :)
16
Znalazłem nowy, śliczny font. Jako "dyzajner" polecam! :)
http://cursos.designculture.com.br/ney-type-a-tipografia-inspirada-nas-quedas-do-neymar-jr
1
Rok 2094. Prezydent Barcelony odkrywa nowe przekręty zarządu Barcelony sprzed kilkudziesięciu laty, w których głównym zamieszanym był dawno zmarły niejaki Sandro Rosell. Podobno kibice Barcelony wciąż czekają na piłkarza, by wypełnił lukę po Xavim.
12
Nie do końca się zgadzam. Każdy człowiek odczuwa stres, niezależnie czy jest strażakiem, milionerem, sprzątaczką, piłkarzem, bezdomnym, czy pielęgniarką. Każdy ma swoje indywidualne życie i każdy odczuwa stres w zależności od swojego życia. Jeśli patrzy na Ciebie kilkadziesiąt tyś ludzi na stadionie, a przed TV miliony, to odczuwasz stres, szczególnie jeśli nie jesteś doświadczony, a jesteś świetnie zapowiadającym się piłkarzem. Dlatego moim zdaniem jest to dość głupie stwierdzenie i nieprawdziwe.
2
Może jesteś po prostu zbyt techniczny. Gdybyś był rzemieślnikiem i trochę drewnem, to by Bartek zadzwonił.
0
Wg. mnie coś się dobrego powoli kończy w futbolu. Gdzie tacy zawodnicy jak Puyol, Raul, Maldini, Nedved, Del Piero, Henry... dziś mamy w większości gwiazdeczki, dla których liczy się bardziej ile ktoś za Nich daje hajsu i jak bardzo są medialni.
8
Wstawaj Socjopata, zes*ałeś się!
:P
14
A przed sezonem 18/19 kupujemy C.Ronaldo, przed sezonem 19/20 wraca z powrotem Neymar i przed sezonem 20/21 wypierdzielamy wszystkim obrońców i bramkarzy z drużyny, bo w sumie po co, jak gramy ustawieniem 0-0-11 :P
2
Będzie dobrze!
Mnie też to kiedyś czeka. Choć osobiście mi się jeszcze nie śpieszy, więc jeszcze pewnie parę lat... ;)
25
Gratulacje :)
Oby urodziło się zdrowe i było wszystko w porządku, tego Ci cholernie życzę, jak i cała La Rambla :)
0
A idź Ty kurde z tym Smudom
0
To też prawda. Tutaj musi być coś głębszego, więc chyba powinniśmy wstrzymać się od jednostronnych głosów.
7
Ostatnio katalońska piłka była w cieniu tej madryckiej. Mistrzostwa były zdobywane, jednak większy rozgłos (co normalne) był po kolejnych wojażach Realu w LM. To głównie piłkarze Realu teraz świadczą o potędze reprezentacji Hiszpanii (z jakim skutkiem to widzieliśmy...). Madrycki Real był i wciąż jest podziwiany za te 3 LM.
Jednak co myślicie o tym, że teraz jest w pewien sposób... znowu punkt zwrotny? Że to znowu katalońska piłka zacznie być na piedestale i być bardziej wychwalana? W Realu nie ma już Zidane'a, Ronaldo możliwe że odejdzie, a więc dwie postacie utożsamiające się najbardziej z ostatnimi (nie umniejszając - mocno szczęśliwymi) sukcesami białej drużyny z Madrytu. Luis Enrique, a więc człowiek który zdobył z Barceloną tryplet i zapisał się na dobre w historię tego klubu, został selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii, do której pewnie powróci Roberto. Belgia na ławce ma katalończyka i są blisko finału Mistrzostw Świata. Pozostaje zadać pytanie tylko, jak sobie poradzi Guardiola w City i sama Barcelona w Hiszpanii i przede wszystkim w Europie. Oczywiście może się to wszystko zmienić nagle o 180 stopni, dziś Belgia odpadnie, Enrique nie wypali itp. Jednak myślę, że jest bardzo ciekawie i "nasz" futbol znów może osiągać globalne sukcesy.
9
https://www.wprost.pl/kraj/10138302/festiwal-rzutow-im-skolimowskiej-wlodarczyk-nie-przyjechala-bo-obrazila-sie-na-bukowieckiego.html
Mega dziwne. Zawsze uważałem Anitę Włodarczyk za mega skromną i normalną osobę. A tutaj takie coś. Wszystkim już chyba powoli odbija... :/
8
Ja pierdziele, ciągle nie mogę ogarnąć, że On już nie w Barcelonie... :(
0
Może nie wykonalne. Ale można by udostępnić narzędzia moderskie graczom. Na początku byłyby jakieś "dziwne" zespoły, czy nazwiska jakby się nie udało ogarnąć licencji. Jednak myślę, że jeśli gra byłaby świetna, to szybko zaskarbiłaby sobie serca graczy, a tym samym coraz bardziej prawdopodobne stałyby się licencje, bo kluby/piłkarze zobaczyliby w tym duży potencjał. Jest to ryzyko, ale może być bardzo opłacalne z perspektywy czasu.
13
PES jest po prostu trudniejszy od FIFY. Tutaj nie strzelisz bramki przewrotką z połowy boiska po podbijaniu 20x piłki w miejscu. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie osobiście PES jest często... bublem. Z potencjałem, ale niedopracowanym, pełnym idiotycznych błędów.
Chciałbym by kiedyś wyszedł trzeci gracz na rynku gier piłkarskich, który zmiażdżyłby te dwie pełne błędów gry jak FIFA i PES. Niech ktoś robi grę piłkarską przez parę lat, tak jak się robi najwybitniejsze gry. Niech dopracuje wszystko w najmniejszym detalu i niech wypuści grę 10/10, wypełnioną detalami, które tworzą całą świetną atmosferę gry. A składy, koszulki itp. niech będą po prostu aktualizowane przez patche.
1
Czemu z tym zarządem w większości transferów z/do Barcelony są jakieś problemy? Serio tam pracują tacy amatorzy? Nawet z potencjalnym transferem Griezmanna były problemy, gdy transfery załatwia się po cichu, a Oni w wywiadach potwierdzali zainteresowanie, co nie podobało się nie tylko Atletico, ale też inni mówili, że to mega nieprofesjonalne. A teraz ta szopka z Paulinho... żenujące po prostu kto w tym klubie rządzi.
0
Myślę, że może reagować właśnie tak:
https://giphy.com/gifs/sporzaredactie-3o72ETE5OPwFBNS1B6