0

:(
Chlip...

3

Kurde... do czego to doszło.
"Smutny to kraj, gdzie miarę miłości do ojczyzny jest nienawiść do ludzi."
Do tego dochodzą różne idiotyczne rzeczy jak patriotyczne tatuaże w miejscach dość intymnych.

0

W sumie prawda, ale myślę, że pod tymi bluzami mogą mieć właśnie takie coś. Poniekąd ten sam sort :P

0

Nick zobowiązuje :)
Poza tym jesteś Polakiem, więc rozdrażnienie masz w genach.

6

Słońce świeci, praktycznie bezchmurne niebo, bardzo ciepło... a mnie się totalnie nic nie chce. Jestem rozleniwiony, rozdrażniony, czuje się zmęczony. O wiele lepiej czułem się jak padało, było chłodniej, bardziej pochmurnie.
Nie ogarniam tego. Zdecydowana większość oczekuje takiej pogody jak dzisiaj cały czas, pragną jej, a mnie taka pogoda po prostu drażni.
Ktoś jeszcze tak ma? Czy tylko ja jestem tak popierdzielony? :)

3

Gdzie zadzwoni, On żartował, przecież nikt mnie zaraz tutaj nie wpad



POMOCY!

28

Znowu w psychiatryku mu internet włączyli?

2

Barca zaraz dopierdzieli 100 mln i Chelsea będzie musiała się zgodzi.
Może tak to wygląda:
Chelsea: Willian jest wart gdzieś 50 mln
Barca: Dajemy Wam 70 mln!
Chelsea: Nieee, tyle nie jest wart. No ok, 60 mln może być?
Barca: Hmm, no to 80 mln!

8

Śmierć w Wenecji :D

0

Wypożyczenie cacy, totalna sprzedaż nie cacy :)

1

Czyli wychodzi na to, że Barcelona kupiła Minę tylko na... pół sezonu? I chce Go po pół roku sprzedać po udanych dla Niego MŚ?
Totalnie tego nie ogarniam. Poczynania zarządu Barcelony:
https://media1.giphy.com/media/xT0xeJpnrWC4XWblEk/giphy.gif

3

Dembele - Suarez - Messi
Coutinho - Thiago
Busquets
Alba - Umtiti - Pique - Roberto
Ter Stegen

Moje marzenie. Z całym szacunkiem do Rakitica, którego bardzo lubię.

0

No tak, masz rację ;)
PS. Do Rabiot nie jestem przekonany. Ma być to pomocnik topowy i kreatywny, zwinny, szybko myślący, z nienaganną techniką.

5

Czemu przyjście topowego pomocnika oznacza ławkę dla Dembele?
Moim zdaniem topowy, kreatywny pomocnik to powinien być priorytet co okienko dopóki ktoś nie przyjdzie... ale co ja tam wiem w sumie. Ciągle narzekam, że nie ma kogoś takiego jak Xavi, a być powinien (!).

13

Trochę rozwinę swoje zdanie :)
W 2018 było parę fajnych meczów, finał był świetny. Jednak coś czego najbardziej mi brakowało, to takiej... mundialowej atmosfery, której ja osobiście totalnie nie czułem. Ot, turniej narodowy i to wszystko. Nie to samo co w Brazylii, czy RPA. Poza tym dochodzą do tego sprawy czysto sportowe. Coraz częściej wygrywa futbol pragmatyczny, dość siłowy, defensywny. Mnie, jako "wyznawcę" Cruyffa, Guardioli i fana artystycznie grających drużyn się to bardzo nie podoba. Dlatego głównie z tych 2 względów, poprzednie turnieje mają dużą przewagę nad Mundialem w Rosji. Tak czy inaczej nawet ten mundial dostarczył oczywiście sporo radości... ale trochę mniej niż poprzednie i był po prostu mniej wyjątkowy.

0

IE? Ktoś z tego korzysta jeszcze? :P
Z IE zawsze są kłopoty przy robieniu stronek... sam w zasadzie głównie projektuje, ale często słyszę jak coś działa na Chromie, Firefoxie, a na IE nie.

0

Chcieli po prostu podkraść kod, bo sami tylko podstawową wersję HTML-a ogarniają, a takich bardziej skomplikowanych już nie. Zresztą, sądząc po różnych twitterach Jarosława, czy Klatusa - nie dziwie się. Kodowanie to poważna rzecz.

1

Cóż, trochę tak to wygląda jakby już został... :)

1

"Widać brak pomysłu w tym wszystkim. Chcą ściągnąć pomocnika, ale nie za bardzo wiedzą jakiego."
Dokładnie takie samo mam wrażenie :)
Byleby ktoś był, by nie mówili że znowu nic nie robimy, a trener jakoś sobie to se poukłada.

1

Ha, właśnie tego słucham :P
Kopyr zawsze na propsie.

0

Naucz się GIMP-a ;)
Darmowy i podobno w ostatnich wersjach się zmienił bardzo na plus. A daje większe możliwości niż Canva.

15

A tutaj za parę tygodni:
Gomes przedłuża kontrakt! :D

1

Mam tak samo jak Ty...

5

Noo. Pijesz lagera typu Tyskie, to w sumie trochę podobne do wody. Więc do deszczu pasuje jak Ty i Twoja przegrana u buka.

41

Ruskie streamy.

40

Neymarowi bardzo często będzie się umniejszać, nie tylko kibice Barcelony będą to robić. Sam jest sobie winny niestety przez swoje często żenujące zachowanie. Wieczny dzieciak. W pewien sposób żywię do Niego sympatię, uważam że jest świentym piłkarzem, bardzo widowiskowym (a takich lubię), jednak powtarzam: sam jest sobie winny za taki stan rzeczy.

0

Ostatnio Kręcidło czepiał się Lengleta, że ma zły garnitur. To proszę, Bartłomiej szybko podziałał.

0

Dla Ciebie bełkot, dla mnie w pewien sposób wizja świata do której chciałbym dążyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?