macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:(
Chlip...
3
Kurde... do czego to doszło.
"Smutny to kraj, gdzie miarę miłości do ojczyzny jest nienawiść do ludzi."
Do tego dochodzą różne idiotyczne rzeczy jak patriotyczne tatuaże w miejscach dość intymnych.
0
W sumie prawda, ale myślę, że pod tymi bluzami mogą mieć właśnie takie coś. Poniekąd ten sam sort :P
12
Patrioci Lepszego Sortu!
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37557628_1897342400341788_8424791957007499264_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ed6d0d887e3cedca80c1e94c185070dd&oe=5BCDA98A
0
Nick zobowiązuje :)
Poza tym jesteś Polakiem, więc rozdrażnienie masz w genach.
6
Słońce świeci, praktycznie bezchmurne niebo, bardzo ciepło... a mnie się totalnie nic nie chce. Jestem rozleniwiony, rozdrażniony, czuje się zmęczony. O wiele lepiej czułem się jak padało, było chłodniej, bardziej pochmurnie.
Nie ogarniam tego. Zdecydowana większość oczekuje takiej pogody jak dzisiaj cały czas, pragną jej, a mnie taka pogoda po prostu drażni.
Ktoś jeszcze tak ma? Czy tylko ja jestem tak popierdzielony? :)
3
Gdzie zadzwoni, On żartował, przecież nikt mnie zaraz tutaj nie wpad
POMOCY!
28
Znowu w psychiatryku mu internet włączyli?
2
Barca zaraz dopierdzieli 100 mln i Chelsea będzie musiała się zgodzi.
Może tak to wygląda:
Chelsea: Willian jest wart gdzieś 50 mln
Barca: Dajemy Wam 70 mln!
Chelsea: Nieee, tyle nie jest wart. No ok, 60 mln może być?
Barca: Hmm, no to 80 mln!
8
Śmierć w Wenecji :D
0
Wypożyczenie cacy, totalna sprzedaż nie cacy :)
1
Czyli wychodzi na to, że Barcelona kupiła Minę tylko na... pół sezonu? I chce Go po pół roku sprzedać po udanych dla Niego MŚ?
Totalnie tego nie ogarniam. Poczynania zarządu Barcelony:
https://media1.giphy.com/media/xT0xeJpnrWC4XWblEk/giphy.gif
3
Dembele - Suarez - Messi
Coutinho - Thiago
Busquets
Alba - Umtiti - Pique - Roberto
Ter Stegen
Moje marzenie. Z całym szacunkiem do Rakitica, którego bardzo lubię.
0
No tak, masz rację ;)
PS. Do Rabiot nie jestem przekonany. Ma być to pomocnik topowy i kreatywny, zwinny, szybko myślący, z nienaganną techniką.
5
Czemu przyjście topowego pomocnika oznacza ławkę dla Dembele?
Moim zdaniem topowy, kreatywny pomocnik to powinien być priorytet co okienko dopóki ktoś nie przyjdzie... ale co ja tam wiem w sumie. Ciągle narzekam, że nie ma kogoś takiego jak Xavi, a być powinien (!).
13
Trochę rozwinę swoje zdanie :)
W 2018 było parę fajnych meczów, finał był świetny. Jednak coś czego najbardziej mi brakowało, to takiej... mundialowej atmosfery, której ja osobiście totalnie nie czułem. Ot, turniej narodowy i to wszystko. Nie to samo co w Brazylii, czy RPA. Poza tym dochodzą do tego sprawy czysto sportowe. Coraz częściej wygrywa futbol pragmatyczny, dość siłowy, defensywny. Mnie, jako "wyznawcę" Cruyffa, Guardioli i fana artystycznie grających drużyn się to bardzo nie podoba. Dlatego głównie z tych 2 względów, poprzednie turnieje mają dużą przewagę nad Mundialem w Rosji. Tak czy inaczej nawet ten mundial dostarczył oczywiście sporo radości... ale trochę mniej niż poprzednie i był po prostu mniej wyjątkowy.
0
IE? Ktoś z tego korzysta jeszcze? :P
Z IE zawsze są kłopoty przy robieniu stronek... sam w zasadzie głównie projektuje, ale często słyszę jak coś działa na Chromie, Firefoxie, a na IE nie.
0
Chcieli po prostu podkraść kod, bo sami tylko podstawową wersję HTML-a ogarniają, a takich bardziej skomplikowanych już nie. Zresztą, sądząc po różnych twitterach Jarosława, czy Klatusa - nie dziwie się. Kodowanie to poważna rzecz.
1
Cóż, trochę tak to wygląda jakby już został... :)
1
"Widać brak pomysłu w tym wszystkim. Chcą ściągnąć pomocnika, ale nie za bardzo wiedzą jakiego."
Dokładnie takie samo mam wrażenie :)
Byleby ktoś był, by nie mówili że znowu nic nie robimy, a trener jakoś sobie to se poukłada.
1
Ha, właśnie tego słucham :P
Kopyr zawsze na propsie.
0
Naucz się GIMP-a ;)
Darmowy i podobno w ostatnich wersjach się zmienił bardzo na plus. A daje większe możliwości niż Canva.
0
No to kto wpada do Kato?
http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/piwo-waginalne-z-katowic-uwarzone-zostalo-z-bakterii-kwasu,4730867,artgal,t,id,tm.html
15
A tutaj za parę tygodni:
Gomes przedłuża kontrakt! :D
1
Mam tak samo jak Ty...
5
Noo. Pijesz lagera typu Tyskie, to w sumie trochę podobne do wody. Więc do deszczu pasuje jak Ty i Twoja przegrana u buka.
41
Ruskie streamy.
40
Neymarowi bardzo często będzie się umniejszać, nie tylko kibice Barcelony będą to robić. Sam jest sobie winny niestety przez swoje często żenujące zachowanie. Wieczny dzieciak. W pewien sposób żywię do Niego sympatię, uważam że jest świentym piłkarzem, bardzo widowiskowym (a takich lubię), jednak powtarzam: sam jest sobie winny za taki stan rzeczy.
0
Ostatnio Kręcidło czepiał się Lengleta, że ma zły garnitur. To proszę, Bartłomiej szybko podziałał.
0
Dla Ciebie bełkot, dla mnie w pewien sposób wizja świata do której chciałbym dążyć.