macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40460813_673708793000211_2812727352906219520_n.jpg?_nc_cat=1&oh=42e0bd3ed50b291cef84d8a587f2250e&oe=5BF1808D
Oddać naklejki bezrobotnym! Jak to tak można! Osoba pracująca tyle wydała, że dostała naklejki? Szok! Dejcie za darmo!
PiS super sobie zrobił "bezużyteczny" elektorat. Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że naprawdę dużo jest młodych "madek", które totalnie nie ogarniają wychowywania dzieci. Bardzo często widzę je na ulicach, w sklepach etc. Parę tatuaży, wygląd "karynowaty", gdzieś tam w oddali majaczy postawna sylwetka ich Sebusia z Orłem na piersi. Ech...
7
Podejrzewam, że wśród tych ludzi AJ Auxerre był też geniusz Pep Segura, który standardowo stwierdził, że jest za słaby fizycznie.
43
Bajern! Lewy! Napoli! Polacy-rodacy przecie!
5
I pomyśleć, że takie płakanie środowiska Ronaldo i wcześniejsze pamiętne skomlenie Pereza o Złote Piłki dają Ronaldo dużo dobrego... ech, w jakim świecie ja żyje...
1
:D
7
Z całym szacunkiem, ale w takim stanie to chyba jesteś rzadko :D
21
Za każdym razem gdy oglądam Barce Guardioli.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40442052_2083252108374342_2254177267062145024_n.jpg?_nc_cat=0&oh=08044e6f54fcbaad6a7a8f740f4fad54&oe=5C37E2C3
0
Czyli jednak to był On :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6643268.html#
3
0:1, 0:1, 1:0, 1:0, 1:0
#potwierdzoneinfo
Wyniki w stylu Mourinho (jak jeszcze mu coś tam se wychodziło) :P
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40397816_2300447943317208_8502067747331506176_n.jpg?_nc_cat=1&oh=e61a2418cc4cc07220a87c465c4173f1&oe=5C36D8AE
0
Nie można ich samemu wylosować. Fejk.
3
Dla mnie sprawa jest prosta: klub powinien wszystko robić, by się trzymać drogi wyznaczonej przez Cruyffa, kontynuowanej przez Guardiolę itd.
Oczywiste jest to, że nie da się grać zawsze jak Barcelona Guardioli. Jednak dziś moglibyśmy czerpać większą przyjemność z gry Barcelony niż teraz. Konflikty na linii zarząd Barcelony - Cruyff pokazały niestety jak odmienne mają zdania te dwie strony. To co zrobił Johan, kontynuował Guardiola stało się wyznacznikiem stylu, który powinien być jednym z fundamentów Barcelony, poniekąd taką świętością. Od stylu powinno się ustawiać skład, transfery, trenera... a nie, że wybierzemy trenera i niech On sobie wszystko ustala. W takiej wyjątkowości Barcelony się zakochałem, dlatego często nie mogę przeboleć, że socios wybrali Rosella i Bartomeu, którzy ewidetnie zmierzają w innym kierunku. A odnośnie Valverde: oczywiście gościa bardzo szanuję, cenię, jest trenerem bardzo dobrym. Ale jeśli wybierałbym trenera Barcelony, to zdecydowanie byłby to ktoś kto lubi grać piłkę ryzykowną, z polotem, a nie dość flegmatyczną i ostrożną jak Valverde. Niemniej jednak On jest trenerem Barcelony, a mnie pozostaje po prostu kibicować, nawet jak mi się dużo rzeczy nie podoba i uważam, że można by wszystko inaczej poprowadzić, tak, że moglibyśmy przynajmniej w małym stopniu nawiązywać do romantycznej Barcelony Guardioli.
8
Zdecydowanie nie. To właśnie czyni Barcelonę wyjątkową, unikalny styl gry. Jednak niestety ma się wrażenie, że w biurach Barcelony właśnie to pytanie sobie zadają, tak samo Valverde...
Dla mnie osobiście styl gry zawsze będzie mega ważny dla Barcelony i ogólnie. Tego powinniśmy się trzymać i lekko modyfikować. Niestety mam wrażenie, że od tego się odchodzi, co pokazuje styl Valverde, transfery w ostatnich latach i ogólne działania klubu.
1
W mojej wyobraźni wyglądało to inaczej. Wszystko popsułeś :(
0
Klepałbym jak Barca Guardioli. Mrał.
43
Dobrze, zacznijmy więc temat o du...e Maryni.
Co o Niej myślisz? Klepałbyś?
0
Jedyny sposób, by zawiesić ekstraklasę. Zakazać wulgaryzmów na stadionie. W jeden dzień cała Polska piłka by stanęła. Ambasadorem byłby... ambasador z kartoflisk "Wyp**** wulgaryzmy ze stadionów".
0
Fuj, nie.
7
Ech, serce trochę boli jak sobie pomyślę że Barcelona tak nie gra. W tamtej Barcelonie byłem zakochany po uszy, dziś czuje się jak po 40 latach małżeństwa, wciąż kochający, ale mocno znudzony i nie wiem co robić by znów pobudzić dawne uczucie :D
4
Po tym, że ktoś ma inne zdanie niż Ona/On :)
W sumie nie mam jakiejś wiedzy na temat lewactwa. W ostatnich latach to słowo się stało mega modne, a wiele ludzi pewnie nawet nie wie co oznacza, a używa "bo jak tak mówio, to ja tyż tak bende!"
1
Islandia/ogólnie skandynawia, Szwajcaria (w cholerę ciężko się dostać, ale nie jest to niemożliwe), Kanada, może pobliża Barcelony? Jakaś Girona czy coś w tym stylu. Jeszcze daje sobie parę lat, mam 24 lata, może w okolicach 30 będę miał konkrety i będę to realizować. Na razie to jest w formie kształtowania, zbierania informacji o danych miejscach etc.
9
Ciesze się, że Polska jest dla Ciebie najpiękniejszym krajem na świecie i życzę Ci by tak pozostało :)
Dla mnie niestety nie jest. Świat nie kończy się na Berlinie, Paryżu, czy Londynie, jest wiele pięknych i komfortowych miejsc do życia. Ale oczywiście trzeba dopieprzyć coś o multikulti, bo to jest modne i to jest piętnowane.
Co do Pani/Pana o nicku "cojarobietu" (no właśnie...), to dziękuję za uświadomienie mi właśnie jednego z głównych problemów naszego narodu - tego że ze sobą ciągle walczymy. I widać, że to się prędko nie zmieni...
4
Myślę, że ciekawą i realną opcją jest po prostu samemu gdzieś się wynieść :)
Sam będę chciał to urzeczywistnić. Życie w Polsce jest w cholerę męczące i frustrujące.
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_J2hhAfD4tVuFiT38Bzsqx0Ku1wqrQeJV.jpg
30
Nie bije się obcych dzieci.
180
Chyba wczoraj poznałem El Jarka :)
Wracałem sobie spokojnie z pracy, w koszulce "Gracies Iniesta", zamówioną notabene z tejże strony. Nagle, za plecami, słyszę piskliwy głos: "Barca to szmaciarze, jest suaba, Real najlepszy cioto!!!!11". Odwracam się, a tam chłopaczek na oko 9/10 lat, w nieskazitelnej bieli z wielką "7" i napisem "C. Ronaldo", cały czerwony chyba ze złości. Lekko się uśmiechnąłem, zacząłem bardzo powoli iść w Jego kierunku i niestety chłopaczek zaczął uciekać. Szkoda, bo mogłaby być to ciekawa konwersacja. W sumie zabawna osoba z tego El Jarka, trochę podobny był do Bale'a z dzieciństwa, podobne uszy :)
1
Ale który Jarosław. Wódz Mlekiem i Miodem Płynącego Kraju, czy Wódz... Dzieci?
12
Zaraz będzie "to nie strona rm.pl!", zobaczysz :D
1
Pewnie jest, ale linku nie mam. Jak będę miał chwilę, to poszukam i zamieszczę ;)
1
W tym rankingu chodziło o sprzedaż gier :)
Świetny filmik na ten temat nagrał kanał tvgry.pl, więc polecam.
Krótko mówiąc chodzi nie tylko o produkcje, a też/głównie o to, że dla nas, Polaków-szaraczków wydatek +/- 200 zł na grę jest bardzo duży, stąd kupujemy mniej gier niż takie Niemcy, czy oczywiście USA. Wiedźmin 3 najlepiej sprzedał się na zachodzie, podejrzewam że podobnie będzie z Cyberpunkiem. Tworzymy naprawdę świetne gry, ale jeśli chodzi o kupowanie gier jako gracze, to wciąż jesteśmy w tyle i szybko się to nie zmieni.
EDIT: Zamieszczam ten filmik z tvgry:
4
Mega marketing :)
Strasznie lubię coś takiego, świetnie wszystko zaplanowane :)
https://ibb.co/khz0JU