macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pjontek.
A może bym se jakie piwo kupył...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43765121_1840674079315871_271124225786380288_n.jpg?_nc_cat=1&oh=c049e9bc19fd870eca5995c7c25b0305&oe=5C16B8DF
4
No nie wiem, dla mnie rola idealna dla:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/xZoktkqTURBXy83NDdkNzdhOWMwNGU2Nzc0NDkzMTlhZWI3NzZhN2MzMi5qcGVnkZMCzQNSAA
6
"Messi was leading the poll with 50% of the votes.
@francefootball deleted the poll and now they show an article of Messi's tax problems."
To prawda, że tak zrobili?
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43750609_2133350673648832_5659365310860361728_n.png?_nc_cat=111&oh=caa5172682712857f4d6dc49e6831389&oe=5C45517B
1
Napój piwopodobny :)
Jeśli postrzegać w takich kategoriach, to smaczne, coś jak Desperados.
1
Nie za bardzo interesując mnie e-sportowe transmisje, ale fajnie że są również w planach programy dotyczące sprzętu, gier etc.
"Autorskie programy i relacje będzie można śledzić również na platformach internetowych: IPLA, YouTube i Twitch."
Znając Polsat, to na bank nawet na jutubie będą opłaty. Drobne 40 zł za 7 dni!
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/polsat-games-nowy-kanal-kiedy-start-jakie-programy.html
0
Jak dla mnie to nie jest bardziej przerażające, a równie przerażające. Może Polacy po prostu mają taką tendecję to popadania ze skrajności w skrajność, nie wiem. Ale mało ludzi używa swojego mózgu, a coraz większa część go już prawie w ogóle nie ma...
Chory kraj. Chory świat.
0
Heh, cudzysłowia powinny być wytłuszczone i pisane fontem 2x większym :D
38
Najbardziej absurdalne i przerażające dla mnie jest to, że ktoś ze 100% pewnością mówi jaki ten film jest, a... go nie widział.
Inteligentne.
0
Valencia wczoraj zrobiła to co miała zrobić Roma, czyli po prostu spuchła i miała tylko pojedyncze zrywy w dalszej fazie meczu, głównie przez naszą niefrasobliwość i brak koncentracji.
Zresztą... jest taki niski poziom gry w stosunku do poprzednich lat, że jest to dla mnie szokujące...
2
Dostępni trenerzy:
https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik
Co myślicie? Nie jestem za tym, by Valverde zwolnić (mimo, że praktycznie od początku byłem/jestem przeciwko jego futbolowi), ale gdyby zdarzyła się jeszcze większa katastrofa i zwolnienie Valverde byłoby bardziej prawdopodobne, to kogo widzielibyście w Jego miejsce? Oczywiście realnie :)
Jak dla mnie Laurent Blanc wydaje się być ciekawą opcją. Wydaje się mieć większą pasję do gry niż Valverde, mnie flegmatyczny, Jego drużyna grałaby ładniej. Drugą opcją może ten Thierry Henry? Już pisałem o Nim, ale to też ciekawa kandydatura. Raz, że świetnie rozumie futbol Guardioli, dwa że sam jest "wyznawcą" takiego stylu gry, trzy że jest w pewien sposób legendą i myślę że miałby autorytet w szatni.
Generalnie ktoś kiedyś napisał, że ta drużyna potrzebuje kogoś "z ogniem w oczach". Jakiś czas temu Footroll trochę to wyśmiał, głównie dlatego że takiego trenera za bardzo na rynku nie ma. Ale z drugiej strony, jest to po prostu prawda.
Myślę, że ta drużyna potrzebuje impulsu, kogoś kto ich natchnie, kto będzie dla Nich dużym autorytetem nie tylko jako osoba, ale też jako ktoś kto postrzega futbol w specyficzny, artystyczny sposób.
4
Valverde, Lopetegui, Kovac, Jose Mourinho.
Nigdy nie widziałem tak wielkiego i spektakularnego wyniku po zwolnienie :)
2
Że mogę spać z otwartymi oczami.
4
Rafinha :D
Totalnie nie ogarniam co miały te zmiany wnieść....
0
W sumie śmieszne jest to, że bo tak żenujących meczach w lidze będziemy mieć 1 pkt więcej niż Real...
1
Jest zmiana! Super! Jeszcze Vidal w 90 minucie i jedziemy po 3 pkt!
2
Jak dla mnie Valverde zabija tą drużynę... czasem mam wrażenie, że Oni byliby w stanie lepiej grać bez trenera. Valverde strasznie ogranicza potencjał tego zespołu.
5
Ćwiąkała bardzo dobre określenie znalazł na styl gry Barcelony Valverde:
Futbol slow motion.
0
Ale się to teraz beznadziejnie ogląda... jeden wielki chaos i brak pomysłu. Ech.
1
Suarez odstaw tom wódke!!!111
0
Valencia zrobiła to, co powinna była zrobić Roma. Spuchła.
2
Standardowo.
Messi to największy dar dla piłki wszech czasów.
0
20 minuta. Pierwszy strzał. Fajnie.
0
Wy macie na TV to opóźnienie na Eleven?
U mnie na player.pl się wszystko punktualnie zaczęło...
0
Przynajmniej nie będzie mówienia, że bronimy 1:0 :D
Straszna jest ta nasza obrona...
0
Cudowna obrona podtrzymuje formę.
1
wuefista 2
1
Fajne video z Wembley, relacja z meczu z Barceloną z perspektywy kibiców Tottenhamu. Ale bym se obejrzał taki mecz z trybun :) Mega fajna atmosfera. Btw nawet ich kibice po słupkach Messiego i Jego wyczynach mówią coś w stylu: "Nigdy nie widziałem gracza jak On, zdecydowanie najlepszy." Myślę, że gdyby zebrać wszystkich kibiców świata do kupy i postawić im pytanie "Messi czy Ronaldo", to werdykt byłby dla Portugalczyka miażdżący.
4
Niby niedziela, a jednak Piątek.
0
Ok, ale przedstawiać to w takich słowach? Przecież to jest absurdalne. Jeszcze ziomek, który jest powiązany z "kościołem" etc.
3
Widzieliście?
Brak słów...
https://www.newsweek.pl/polska/publicysta-radia-maryja-o-dziecku-gwalconym-przez-ksiedza-nawet-krwy-nie-sa-tak/z692ctg?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw