macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A co jak ktoś hejtuje Barcelone Valverde od półtora roku? :P
0
Own Goal i Messi, dwaj najlepsi zawodnicy Barcelony, którzy zazwyczaj ratują tyłek.
8
Ten co zwykle. I teraz wszyscy będą "hepi" bo 1:1 i kiepska gra pójdzie w zapomnienie do następnego meczu... ech.
5
Jest tak niski poziom jeśli chodzi o grę, że czasami naprawdę ciężko się na to patrzy... bardzo jest to dla mnie smutne. Ale i tak część kibiców będzie twierdzić, że zwycięstwo ponad wszystko. Ech...
2
Nie niekoniecznie :D
Czepiają się Jego obłudy, bezczelności, zarabianiu na prymitywizmie Jego popleczników i można by tak wymieniać...
Znam masę księży, którzy są naprawdę w porządku, ale Rydzyk to jest jakaś masakra. Sam byłem dawno temu na zjeździe Radia Maryja w Częstochowie (moja ciocia jest z Jego drużyny... niestety) i tam co się dzieje to jest naprawdę straszne. Nawet na marszach KOD-u nie ma tylu prymitywów, ślepo wierzących ludzi i tyle nienawiści do każdego kto się z Nimi nie zgadza.
3
http://www.dlugwdziecznosci.pl/
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/70-mln-zl-dotacji-dla-fundacji-o-rydzyka,22,0,2409494.html
Naprawdę nie ogarniam jak ktoś może bronić Rydzyka, sorry :D
Na pewno te linki dla Ciebie nic nie będą znaczyć, szczególnie ten reportaż z "niemieckiego, kłamliwego, folksdojczowego, kretyńskiego" Tefałenu.
0
Może i głupota, ale niech w takim razie ziomek Rydzyk nie narzeka, bo jest to strasznie idiotyczne w Jego przypadku :)
4
Nie trzeba być super inteligentną osobą, by nie zauważyć, że Rydzyk ma... dużo?
Prosty przykład:
https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/e0/f0/5594134ef2899_o,size,1068x623,q,71,h,4e2bff.jpg
Chociaż no tak, pewnie dostał od bezdomnego...
4
Nie. Ma tyle hajsu, że sam powinien finansować te swoje uczelnie...
"Stwierdził, że zależy mu na dobrej przyszłości Polski. W jego ocenie pieniądze w systemie powinny iść za studentem. (...)
Duże pieniądze w Polsce trafiają na uczelnie, gdzie jest marksizm, neomarksizm, gender, a my jesteśmy traktowani jak uczelnia trzeciej kategorii - ocenił redemptorysta."
Uczelnia trzeciej kategorii? Skoro tak ubolewa nad tym, to powinien sam dużo więcej wkładać hajsu na swoje uczelnie, a nie tylko liczyć na hajs od państwa, które mu dało już cholernie dużo kasy, co jest strasznie żenujące.
2
Biedaczek :(
Biedny, w łachmanach chodzi, tylko chleb i wodę je.
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-09-01/o-rydzyk-dlaczego-pieniadze-ida-na-uniwersytety-ktore-sa-przesiakniete-lewactwem-a-do-nas-nic/?ref=aside_najnowsze
3
Bardzo chciałbym tą magię na Camp Nou, ale jakoś w to wątpię :/
Jak już coś, to indywidualny geniusz Messiego, Coutinho etc. Bo na zespołową magię ciężko liczyć. Ale mam nadzieje, że w tym sezonie się miło zaskoczę. Ogromnie mi tego brakuje.
7
Oczywiście istnieje podejrzenie, że jest to wszystko wymyślone, ale z drugiej strony... wiemy jakie przekręty robił Rosell. Bartomeu jest z tej samej drużyny co Rosell, zresztą sam mówił że to Jego przyjaciel. Tak więc niestety nie powinniśmy kategorycznie odrzucać tego, że rzeczywiście jest to nielegalne. Mnóstwo było już afer związanych z Barceloną. Część wymyślonych, część prawdziwych. Najbardziej cierpi na tym klub, kibice i piłkarze. Niestety. Ktoś taki jak Rosell nigdy nie powinien się znaleźć w tym klubie...
10
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40460813_673708793000211_2812727352906219520_n.jpg?_nc_cat=1&oh=42e0bd3ed50b291cef84d8a587f2250e&oe=5BF1808D
Oddać naklejki bezrobotnym! Jak to tak można! Osoba pracująca tyle wydała, że dostała naklejki? Szok! Dejcie za darmo!
PiS super sobie zrobił "bezużyteczny" elektorat. Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że naprawdę dużo jest młodych "madek", które totalnie nie ogarniają wychowywania dzieci. Bardzo często widzę je na ulicach, w sklepach etc. Parę tatuaży, wygląd "karynowaty", gdzieś tam w oddali majaczy postawna sylwetka ich Sebusia z Orłem na piersi. Ech...
7
Podejrzewam, że wśród tych ludzi AJ Auxerre był też geniusz Pep Segura, który standardowo stwierdził, że jest za słaby fizycznie.
43
Bajern! Lewy! Napoli! Polacy-rodacy przecie!
5
I pomyśleć, że takie płakanie środowiska Ronaldo i wcześniejsze pamiętne skomlenie Pereza o Złote Piłki dają Ronaldo dużo dobrego... ech, w jakim świecie ja żyje...
1
:D
7
Z całym szacunkiem, ale w takim stanie to chyba jesteś rzadko :D
21
Za każdym razem gdy oglądam Barce Guardioli.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40442052_2083252108374342_2254177267062145024_n.jpg?_nc_cat=0&oh=08044e6f54fcbaad6a7a8f740f4fad54&oe=5C37E2C3
0
Czyli jednak to był On :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6643268.html#
3
0:1, 0:1, 1:0, 1:0, 1:0
#potwierdzoneinfo
Wyniki w stylu Mourinho (jak jeszcze mu coś tam se wychodziło) :P
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40397816_2300447943317208_8502067747331506176_n.jpg?_nc_cat=1&oh=e61a2418cc4cc07220a87c465c4173f1&oe=5C36D8AE
0
Nie można ich samemu wylosować. Fejk.
3
Dla mnie sprawa jest prosta: klub powinien wszystko robić, by się trzymać drogi wyznaczonej przez Cruyffa, kontynuowanej przez Guardiolę itd.
Oczywiste jest to, że nie da się grać zawsze jak Barcelona Guardioli. Jednak dziś moglibyśmy czerpać większą przyjemność z gry Barcelony niż teraz. Konflikty na linii zarząd Barcelony - Cruyff pokazały niestety jak odmienne mają zdania te dwie strony. To co zrobił Johan, kontynuował Guardiola stało się wyznacznikiem stylu, który powinien być jednym z fundamentów Barcelony, poniekąd taką świętością. Od stylu powinno się ustawiać skład, transfery, trenera... a nie, że wybierzemy trenera i niech On sobie wszystko ustala. W takiej wyjątkowości Barcelony się zakochałem, dlatego często nie mogę przeboleć, że socios wybrali Rosella i Bartomeu, którzy ewidetnie zmierzają w innym kierunku. A odnośnie Valverde: oczywiście gościa bardzo szanuję, cenię, jest trenerem bardzo dobrym. Ale jeśli wybierałbym trenera Barcelony, to zdecydowanie byłby to ktoś kto lubi grać piłkę ryzykowną, z polotem, a nie dość flegmatyczną i ostrożną jak Valverde. Niemniej jednak On jest trenerem Barcelony, a mnie pozostaje po prostu kibicować, nawet jak mi się dużo rzeczy nie podoba i uważam, że można by wszystko inaczej poprowadzić, tak, że moglibyśmy przynajmniej w małym stopniu nawiązywać do romantycznej Barcelony Guardioli.
8
Zdecydowanie nie. To właśnie czyni Barcelonę wyjątkową, unikalny styl gry. Jednak niestety ma się wrażenie, że w biurach Barcelony właśnie to pytanie sobie zadają, tak samo Valverde...
Dla mnie osobiście styl gry zawsze będzie mega ważny dla Barcelony i ogólnie. Tego powinniśmy się trzymać i lekko modyfikować. Niestety mam wrażenie, że od tego się odchodzi, co pokazuje styl Valverde, transfery w ostatnich latach i ogólne działania klubu.
1
W mojej wyobraźni wyglądało to inaczej. Wszystko popsułeś :(
0
Klepałbym jak Barca Guardioli. Mrał.
43
Dobrze, zacznijmy więc temat o du...e Maryni.
Co o Niej myślisz? Klepałbyś?
0
Jedyny sposób, by zawiesić ekstraklasę. Zakazać wulgaryzmów na stadionie. W jeden dzień cała Polska piłka by stanęła. Ambasadorem byłby... ambasador z kartoflisk "Wyp**** wulgaryzmy ze stadionów".
0
Fuj, nie.
7
Ech, serce trochę boli jak sobie pomyślę że Barcelona tak nie gra. W tamtej Barcelonie byłem zakochany po uszy, dziś czuje się jak po 40 latach małżeństwa, wciąż kochający, ale mocno znudzony i nie wiem co robić by znów pobudzić dawne uczucie :D