macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
Rakitić z Sociedad na ławce.
#potwierdzoneinfo
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/41057413_10156929837033598_8518890103437787136_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4daf3032b91a6c82e6579b0ba62a1047&oe=5C331FD7
33
Możliwe że fejk, ale mocny :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_V1luC3ipAqufZkb5kU4XEZJudktIgVXk.jpg
0
Komentarz usunięty
0
Miłego dnia mordeczki damskie i męskie!
7
"To najlepszy piłkarz świata"
Już jutro w mediach: "Rakitić o krok od opuszczenia Barcelony! Wielki konflikt!"
7
Pique i Roberto jakie dżagi.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40868910_1827558040615112_7539784482191048704_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b34bdb25882efaa93501751943a99b1c&oe=5C304DB9
0
Na studiach nie będziesz miał czasu na granie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do lapka, to jest ok, gry podane w przykładzie pójdą, nie na najwyższych ustawieniach, ale na znośnych. Czy będzie na czasie przez 10 lat? No nie bardzo :D
Za parę lat już będzie ciężko w pogranie w najnowsze produkcje.
12
Kurde pszypał.
7
Ale do pracy już tak. Jest grafikiem. Zmienił profesje, bo w PL za dużo jest potworów i się już to znudziło.
5
Jeszcze Thiago i Veratti :)
36
Pozdro dla wszystkich mordeczek w szkole!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40784885_1955975901158531_8304648158231658496_n.jpg?_nc_cat=1&oh=cd4fa9b8cb23f55a66f68f579b8eaf21&oe=5BED58B8
7
Oczywiście, że jest to na wyrost, ale sądząc po charakterze Cristiano, Jego zachowaniu na przestrzenii całej kariery, to jest możliwe, że "Juventus nie potrafi zadowolić Ronaldo". Jego mało rzeczy potrafi zadowolić sądząc po minach, zachowaniu, artykułach, wiadomościach z całej Jego kariery.
45
"W "La Gazzetta dello Sport" czytamy, że "Juventus nie potrafi zadowolić Ronaldo". Gazeta zwraca uwagę na to, że proces adaptacji Portugalczyka w nowym zespole nie przebiega zgodnie z planem. Atakujący ewidentnie nie rozumie się do końca z kolegami z drużyny, a ci nie potrafią wykorzystać jego zalet. Dziennikarze podkreślają również, że dziesięć ostatnich goli Ronaldo w Hiszpanii padło po strzałach oddanych w polu karnym, o co we Włoszech ma być ciężej ze względu na głębiej ustawione i lepiej zorganizowane defensywy wielu zespołów.
Bardziej surowe dla Ronaldo jest "Corriere dello Sport", które okładkę z gwiazdorem Juve opatrzyło tytułem "CR 5,5". Nawiązuje on do niskiej noty wystawionej piłkarzowi za jego występ w sobotnim meczu z Parmą (2:1) przez Fantacalcio, popularnej fantasy Serie A."
via sport.pl
Biedny Cristiano. Znowu będzie smutny :(
Ale już niedługo dostanie "Złotom Piłkem" i humor mu się poprawi, szczególnie jak wyskoczy Jego siorka z agentem "dejcie mu tom piłkem, no dejcie" :)
2
Może masz rację. Ja i tak czekam do końca roku na opinię. Oczekuje ładnej gry od tego zespołu i to się nigdy nie zmieni :)
Szczególnie po takiej drużynie jak Barca Guardioli, która sprawiała że człowiek fapał przez 90 min. Takiej gry oczywiście nie oczekuje, ale po prostu stać ich jest na więcej.
3
To prawda :D
Ale najbardziej śmieszy mnie to, że najbardziej narzekają... Polacy :D
Za granicą w większości są bardzo pozytywne opinie i ludzie są wręcz zachwyceni. U nas jest sporo zarzutów i różne rzeczy, czasem totalnie idiotycznych.
1
A ja, pomimo mojej ciągłej krytyki drużyny Valverde również mam nadzieje na w końcu ładną grę. Za rzadko gramy ładną piłkę, zbyt często ostrożną, flegmatyczną. Czas to zmienić, tym bardziej że skład jest po prostu lepszy. Póki co wciąż uważam że gramy w większości średnio przyjemnie dla oka jak na piłkarzy jakich mamy w składzie i flozofię zespołu, jest zbyt dużo chaosu i niedokładności, ale mam nadzieje że się to zmieni. To jest Barcelona, tutaj zawsze powinno się grać ładnie.
0
Jak myślicie, Cyberpunk pozamiata tak jak Wiedźmin?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/40635739_2161226534123366_3620274319445196800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1034d555aa3e6c315529894bbc29e752&oe=5C255A81
4
Jeśli sprowadzą kolejnych geniuszy jak Segura to nie wyczymie.
0
W końcu będzie ich stać na porządną murawę.
41
Następne takie pustki będą po pierwszej wywiadówce.
1
To TEŻ jest smutne. Obydiwe rzeczy są nadwyraz żenujące.
10
Ech, smutne...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/40555352_1837328186396830_3974420997502664704_n.png?_nc_cat=0&oh=c736fa2b5e26eedea41fd0577d74bb7a&oe=5C27D40E
15
Oj, w domu mały CR będzie miał przewalone... ojciec chyba z miesiąc się do Niego nie odezwie, albo dopiero wtedy gdy senior CR nadgoni młodego bramkami.
11
"a ludzie przechodzą obok tego, jakby to było normalne"
To pokazuje na jakim poziomie znajduje się Messi. Nikt nie zbliżył się do tego poziomu i nie wiem czy kiedykolwiek zbliży.
Z drugiej strony fakt, że gdyby Ronaldo zdobył 2 bramki i 2 asysty, to ludzie by piali przez następny tydzień...
7
Ciekaw jestem o czym pisać będą madryckie media, skoro przez ostatnie dni/tygodnie pisały o super bramkostrzelnym Realu, który ma najwięcej bramek w lidze.
A co do samej Barcelony... ja nadal jestem dość ostrożny. Chcę takich wyników częściej, chcę bardziej uporządkowanej gry w środku pola i ofensywy takiej jak dzisiaj w większości meczów. Tą drużynę na to stać. Nie oczekuje gry takiej jak Barca Guardioli, tylko po prostu bardziej atrakcyjnej w większej ilości meczów. Myślę, że październik/listopad trochę zweryfikuje moje zdanie. Mam nadzieje, że taką ofensywną drogą będzie kroczyć Barcelona Valverde. Liczę na to.
0
Lenglet? Serio?
A Arthur? Malcom? :(
1
Więcej goli, więcej. Brakuje takich pogromów, dawajcie 6, 7, 8...
0
Suarez się bardziej ogarnął, to cieszy. Mam nadzieje, że strzelą co najmniej z 6 bramek dzisiaj.
0
"Obrona poprawiła się za Valverde" :D
Tak, wiem że to jeden mecz itp. itd. ale często ratował nas Ter Stegen, a obrona tak naprawdę popełniała dużo błędów.
1
To olewam siebie :)
PS. Może źle to ująłem. Nie hejtuje, tylko krytykuje.