macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten co zwykle... Pieprzony geniusz.
0
Wincyj takiego klepania poproszę, WINCYJ!
17
Wielu ludzi ta grafika zaboli, ale myślę że jest bardzo trafna.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42092456_865891640282351_7706461970991415296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=64b58c1a55c827bfe0b951867be4f321&oe=5C145DD9
0
Panasewicz to fan Barcelony :)
Kiedyś widziałem jakiś Jego komentarz na facebook'u pod informacją o Barcelonie, chyba na profilu sport.pl. Ktoś Go tam wyzwał od alkoholików (fan Realu), a On jakoś mega spokojnie i miło odpowiedział i to było fajne ;)
0
Absurd.
2
Absurdalne kwoty jak na polskie warunki.
Theodore_Bagwell:
Ma znaczenie, bo gdzieś mogą być to lepsze ceny. Np taka wizja.tv.
0
Czy da się gdzieś wykupić Polsat Sport Premium? Nie chodzi mi o platformę ̶z̶ł̶o̶d̶z̶i̶e̶j̶a̶ ̶i̶ ̶i̶g̶n̶o̶r̶a̶n̶t̶a̶ Z. Solorza, ale o inną stronę typu wizja.tv
Szukałem trochę w googlu i nic nie mogę znaleźć :/
Jeśli nic nie ma, to jakby mógł ktoś zapodać sprawdzony link do serwisów zagranicznych, może być również płatny. Byłbym wdzięczny!
49
Ja też.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/45JktkqTURBXy9kNTg4ZmE0MGIxM2E2NzI4MDNhNzdmZmZkNzA5OGI0YS5qcGVnkpUDAVTNBoDNA6iTBc0DFM0BvA
17
Polsat? I udostępnianie kontentu "premium" zwykłym szaraczkom?
To tak jakby łączyć inteligencję z El Jarkiem.
#TeamAgainstPolsat
4
https://thumbs.gfycat.com/ColorfulSneakyKissingbug-size_restricted.gif
0
Dzięki!
2
Ktoś się orientuje, czy ten tytuł był prawdziwy?
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/41807164_2054973437869369_3347063723100471296_o.jpg?_nc_cat=0&oh=942ded01ba958fd47ba9d0e30e777d65&oe=5C322A04
5
Pfff.
TO jest oryginał!
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/05/jFPiL6u99RN4k9EL.jpg
0
Ciri pewnie też się pojawi. Easter eggi będą pewnie świetne :)
https://www.gram.pl/news/2018/09/13/geralt-pojawi-sie-w-cyberpunku-2077.shtml
34
Jako, że Busquets ma dziś swój jubileusz, to wstawiam ciekawy cytat, znowu ze książki Cruyffa... ̶n̶u̶d̶y̶
"Teraz z wielkim zainteresowaniem obserwuję Sergio Busquetsa. Wszyscy w Barcelonie mówią o innych zawodnikach, jacy to oni są dobrzy. Ale chętnie zobaczę, co będzie się działo, kiedy Busquetsa nie będzie już w składzie. Myślę, że zmiana spowodowana jego nieobecnością zaszokuje wszystkich. Sądzę również, że Busquets zostanie dobrym trenerem. Podobnie jak Guardiola, musiał pracować wyjątkowo ciężko, żeby dotrzeć na sam szczyt. Sukces nie przyszedł żadnemu z nich łatwo."
Busquets to jeden z graczy najbardziej niedocenianych w futbolu. Zdecydowanie jeden z najlepszych DM w historii.
2
Wspominki :)
Wydaje się to coś tak prostego, a jednocześnie mega przyjemnie się na to patrzy.
15
Weź też dla mnie.
16
"We wszystkich dyskusjach o piłce nożnej celowo unikam wypowiadania się na temat biegania i wytrzymałości fizycznej zawodników, zwłaszcza że w ciągu ostatnich kilku lat kładzie się na te sprawy stanowczo zbyt duży nacisk. Zaczął się proces, w którym piłkarz biega coraz więcej i poświęca mniej czasu na grę w piłkę, podczas gdy trick polega na wykorzystaniu przestrzeni na boisku w taki sposób, aby pracowała piłka, nie nogi. To prowadzi nas do naturalnego przejścia od analizy każdego zawodnika do kolektywnego działania. Technika, przegląd pola, a przede wszystkim talent są charakterystyczne dla każdej jednostki, a jedenaście jednostek musi wspólnie wykorzystać przestrzeń na boisku, by pracować kolektywnie." - Johan Cruyff
Bardzo mądry cytat.
̶P̶e̶p̶ ̶S̶e̶g̶u̶r̶a̶
2
Tą 90 może bym mu dał przez to że zazwyczaj strzela jak porąbany, ale rzeczy typu skille, drybling powinien mieć naprawdę niski. Ale wiadomo jak to działa. Gdyby mu dali rzeczywiste statystyki, to by się obraził, zerwał umowę i jeszcze pewnie podał EA do sądu. Szkoda, że często takie współprace wpływają na realność gry...
2
Np. taka przekładanka to dla mnie zalicza się do "Skill Moves", którą Messi często wykonuje. Poza tym... widziałeś Ronaldo robiącego ostatnio sztuczki? Bo ja nie. Kiedyś jak najbardziej, ale teraz?
6
https://www.easports.com/fifa/ratings/fifa-19-player-ratings-top-100#10-1
Messi Skill Moves: 4/5
Ronaldo Skill Moves: 5/5
Rozumiem, że u Ronaldo to:
1. "Przypadkowe" pady w polu karnym.
2. Czasowe "przypadkowe" kopanie przeciwników.
3. Czasowe "przypadkowe" drapanie przeciwników.
4. Nieprzypadkowe machanie łapami.
5. Nieprzypadkowy ruch ręki po włosach, gdy się stoi nago przed lustrem.
A tak już na bardziej poważnie... kogoś tam nieźle pieści w tym EA za te absurdalne statystyki. Ja rozumiem, że trzeba pompować balonik, że Oni ze sobą współpracują, no ale kurde... czymcie mnie.
1
"Nie śpie, bo trenuje." - Cristiano Ronaldo
9
Ale wszyscy jadą po tym Ronaldo :)
Dużo się ostatnio słyszy prześmiewczych głosów z różnych środowisk i co ciekawe, część z Nich pochodzi od Realu którego Ronaldo jest z pewnością legendą. Historia Ronaldo w Realu nie była raczej tak piękna jak się to powszechnie opisuje. Ronaldo nie był tam za bardzo lubiany i teraz to wychodzi.
6
Jak najlepszego dnia mordeczki!
Wytrwałości, cierpliwości i pasji (jakkolwiek to możliwe)!
1
Mocno przeciętny styl, aktorstwo, generalnie jest to dla mnie po prostu drętwe.
1
Braci się nie traci. Sztama musi być.
Kurde, nie mogliby pokazać czegoś naprawdę porządnego, jakiegoś filmu Smarzowskiego, czy innych seriali (chyba mamy jakieś lepsze niż "wybitna" Korona Królów)... Wiem, że by nie pokazali niczego co wychodzi spod rąk nie-TVP, nawet jakby to była produkcja z 325463 nagrodami, ale chociażby taki "Czas honoru", który był emitowany na TVP, opowiada poniekąd o historii, a jest dużo lepszy niż KK... ech.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/korona-krolow-emisja-na-wegrzech#
0
Ok, nie ma problemu, masz przecież prawo :)
W wakacje byłem we Włoszech i tylu muzułmanów dawno nie widziałem. Jednak paradoksalnie czułem się bezpieczniej niż przy kilku Sebixach i Karynach. Ale to inna kwestia. Wszędzie są jakieś parapety. Jest Sebix idiota i Sebix już o trochę wyższym poziomie rozumowania, tak samo jeśli chodzi o "ciapatych".
1
Lis to osobna sprawa, niestety powiązana z Platformą. Strasznie irytuje. Do tego można jeszcze wrzucić Niesiołowskiego.
Ale z drugiej strony mamy Pawłowicz, "wodza" Kaczyńskiego, zakochaną Holecką i paru innych dziennikarzy TVP, którzy zasłynęli ze swojego chamstwa i prostactwa (nazwisk nie pamiętam).
2
Moim zdaniem jest jeszcze bardziej żenująco i mniej profesjonalnie.
Przykład (zaraz ktoś się doczepi o oko.press, ale nie chciało mi się szukać innego źródła):
https://oko.press/holecka-ukradla-show-kaczynskiemu-wywiad-wiadomosci-tvp-puszczac-studiach-dziennikarskich/
Żeby było jasne: PO i PiS są po jednych piniondzach, ale dla mnie Platforma miała tą przewagę, że byli po prostu bardziej nowocześni i profesjonalni, a PiS jest cóż... taki trochę wsiowy i to było/jest widać w TV, po dziennikarzach, merytorycznych dyskusjach, czy choćby ramówkach :)
4
Delolen już pięknie odpowiedział :)
Oczywiście, że PO. Tak zawsze było, jest i będzie. Choć moim skromnym zdaniem nawet wtedy TVP-PO było na trochę wyższym poziomie merytoryki i profesjonalności. PiS zawsze kojarzył mi się trochę wsiowo i tego absolutnie nie zmienia, wręcz przeciwnie -> potęgują to wrażenie u mnie :)