macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez kiks za kiksem, a pewnie zaraz pierdzielnie bramkę z przewrotki czy coś :D
Cały Suarez.
2
Messiego nie ma, to można już spokojnie, bez ogródek zacząć narzekać na grę :)
Tak pół żartem, pół serio, ale ta drużyna totalnie nie potrafi kontrolować gry i zachowywać spokoju... i to jeszcze prowadząc 2:0.
0
Trzeba czekać na oficjalne informacje, bo na razie to informacje mediów, ale na szczęście część jest pozytywnych.
Módlmy się! :D
23
"In case there is no fracture and its just a stretch, everything suggests that Leo Messi will be ready for El Clasico. [RAC1]"
Z facebooka Viva Barca.
7
"Lionel Messi has left the Camp Nou. At first it seems like a hyperextension of the elbow but more tests will be done to see the extent of the injury. [@FCBRAC1 - @gerardromero]"
hyperextension of the elbow - nadmierne rozciągnięcie łokcia
Nie jestem lekarzem, ale może nie będzie tak źle. Oby. Dosłownie zamarłem, w sumie jak wszyscy na Camp Nou i przed TV/komputerami...
0
A to nie, bo 500+ zabiorom
1
Panie, oddaj za darmo, mam horom curke
38
Kibice Barcy:
#LopeteguiStay
#ValverdeOut
Kibice Realu:
#ValverdeStay
#LopeteguiOut
1
Memory... fajf... "Halo, Zidane? W sumie to wiesz, śmieszna sytuacja..."
2
Dokładnie. Lepiej żeby to Ona... była... jak ten przysłowiowy pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
Polemizowałbym.
7
I teraz mnóstwo Januszy będzie tak twierdzić, bo "jak polak-rodak tak mówi", to tak jest!
Swoją drogą szkoda, że tego nie rozwinął. Chętnie poznałbym argumenty mówiące o Ronaldo, jako najlepszym w historii.
11
Arsenal Wengera :D
https://media1.tenor.co/images/fa5d1c8bc34bece24c539f199e6d208f/tenor.gif?itemid=6184044
15
A to szpryciarz!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44452963_10156797095873055_6214367281271537664_n.png?_nc_cat=110&oh=03c48d4b43a2e44abcef627a22dbf35c&oe=5C57168A
2
Chciałbym, by po prostu Barcelona grała dużo bardziej atrakcyjnie i artystycznie, a za Wengera mogłoby tak być. Jednak jeśli miałbym wybierać, to postawiłbym na kogoś totalnie innego. Taki Quique Setién. Albo Marcelo Bielsa.
8
Podobno gra będzie tak dopracowana, że będzie można włożyć papierosa dokładnie między zęby i go zapalić. Brud zostanie pomiędzy zębami, chyba że się umyjemy.
http://bi.gazeta.pl/im/56/91/15/z22614614V,Tomasz-Karolak.jpg
45
Trochę śmiechłem :)
Uczucie wielu z przebywających tutaj.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44270169_1877373495708772_6572805404751822848_n.png?_nc_cat=1&oh=83283d33ea58b943905dbd67c43f0b11&oe=5C4C84EE
24
Ten to jest elastyczny.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44185959_10156794958863055_5068031645156638720_o.jpg?_nc_cat=107&oh=34378059f7fbc7fbc1355c6290253245&oe=5C574853
1
Zapowiada się świetnie. Z pewnością się obejrzy. A potem obejrzy się spotkanie dzisiejszej Barcelony i człowieka ogarnie zarąbisty smutek...
0
https://static.fangol.pl/content/5/a/0/5a05dd38f9a39f3606c3fc218b1456b0-598.jpg?timestamp=1533818273
30
Messi piłkarzem miesiąca w La Lidze!
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44215881_2000741136629102_7693268226595094528_n.jpg?_nc_cat=101&oh=422bc3aca3e8c4d6e0e0a1f6211a60da&oe=5C566B99
7
Trzeba będzie zagrać.
Ciekawe na ile będzie realistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/priest-simulator-symulator-ksiedza-zapowiedziany.html
5
Luz, już niedługo będzie można zacząć narzekać na Barcelonę :)
3
Chcemy wiedzieć co słychać u somsiada, jak siem powodzi...
1
Czyli, że większośc Niemców wącha pachy? :/
65
Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."
Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.
6
Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.
https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations
1
Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)
https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade
5
"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."
Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.
0
Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)