1

Suarez kiks za kiksem, a pewnie zaraz pierdzielnie bramkę z przewrotki czy coś :D
Cały Suarez.

2

Messiego nie ma, to można już spokojnie, bez ogródek zacząć narzekać na grę :)

Tak pół żartem, pół serio, ale ta drużyna totalnie nie potrafi kontrolować gry i zachowywać spokoju... i to jeszcze prowadząc 2:0.

0

Trzeba czekać na oficjalne informacje, bo na razie to informacje mediów, ale na szczęście część jest pozytywnych.
Módlmy się! :D

23

"In case there is no fracture and its just a stretch, everything suggests that Leo Messi will be ready for El Clasico. [RAC1]"

Z facebooka Viva Barca.

7

"Lionel Messi has left the Camp Nou. At first it seems like a hyperextension of the elbow but more tests will be done to see the extent of the injury. [@FCBRAC1 - @gerardromero]"

hyperextension of the elbow - nadmierne rozciągnięcie łokcia

Nie jestem lekarzem, ale może nie będzie tak źle. Oby. Dosłownie zamarłem, w sumie jak wszyscy na Camp Nou i przed TV/komputerami...

0

A to nie, bo 500+ zabiorom

1

Panie, oddaj za darmo, mam horom curke

38

Kibice Barcy:
#LopeteguiStay
#ValverdeOut

Kibice Realu:
#ValverdeStay
#LopeteguiOut

1

Memory... fajf... "Halo, Zidane? W sumie to wiesz, śmieszna sytuacja..."

2

Dokładnie. Lepiej żeby to Ona... była... jak ten przysłowiowy pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

Polemizowałbym.

7

I teraz mnóstwo Januszy będzie tak twierdzić, bo "jak polak-rodak tak mówi", to tak jest!

Swoją drogą szkoda, że tego nie rozwinął. Chętnie poznałbym argumenty mówiące o Ronaldo, jako najlepszym w historii.

2

Chciałbym, by po prostu Barcelona grała dużo bardziej atrakcyjnie i artystycznie, a za Wengera mogłoby tak być. Jednak jeśli miałbym wybierać, to postawiłbym na kogoś totalnie innego. Taki Quique Setién. Albo Marcelo Bielsa.

8

Podobno gra będzie tak dopracowana, że będzie można włożyć papierosa dokładnie między zęby i go zapalić. Brud zostanie pomiędzy zębami, chyba że się umyjemy.

http://bi.gazeta.pl/im/56/91/15/z22614614V,Tomasz-Karolak.jpg

1

Zapowiada się świetnie. Z pewnością się obejrzy. A potem obejrzy się spotkanie dzisiejszej Barcelony i człowieka ogarnie zarąbisty smutek...

7

Trzeba będzie zagrać.
Ciekawe na ile będzie realistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/priest-simulator-symulator-ksiedza-zapowiedziany.html

5

Luz, już niedługo będzie można zacząć narzekać na Barcelonę :)

3

Chcemy wiedzieć co słychać u somsiada, jak siem powodzi...

1

Czyli, że większośc Niemców wącha pachy? :/

65

Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."

Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.

6

Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.

https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations

1

Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)

https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade

5

"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."

Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.

0

Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?