1

Pełne sztucznych owoców.

7

Oby w maju/czerwcu było tak samo.

8

Mądrze ujęte i w sumie się zgadzam. Jednak jest paru polityków, którzy moim zdaniem z inteligencją się trochę pokłócili. Ale jeśli chodzi o dwóch ludzi, których nienawidzi cała Polska (jedna połowa polski jednego, druga drugiego), to są moim zdaniem bardzo inteligentni i sprytni ;)

1

Si. Poprawione :)

8

Tusk wczoraj* na Twitterze :D
Wiem, że dla wielu "kłamca, leń, złodziej i na szubienice", ale jest to inteligentny i bystry facet.

3

Smutne ile jest chamstwa i nienawiści w tym społeczeństwie.

0

A przesłucham, dzięki bardzo :)

0

Milutki jesteś jak Pan z Twojego profilowego :)
Programów stricte o ekstraklasie też jest sporo.
Ale mnie to przerasta, faktycznie. Zaniżam poziom tej strony, wśród tak wybitnie inteligentnych postaci jak Pan, Panie xNF. Przepraszam i usuwam się w cień tej haniebnej z mojej strony dyskusji, która uraziła tak Wielką Osobowość jak Pan.

0

Młotek.

4

Coś w tym jest. Niby heheszki z memów, ale tak naprawdę trochę smutne. Jeszcze niedawno marzyłem o robieniu gier, o założeniu własnego studia, miałem bardzo duży power... jednak od jakiegoś czasu zapał trochę zatraciłem i coraz chętniej zaszyłbym się w jakiejś chatce na odludzi na Islandii, niż podążać za dawnymi marzeniami. Wynika to trochę z różnych prywatnych trosk, zmartwień, tego że niestety u nas w kraju... ciężko jest młodej osobie, głównie pod względem finansowym. Ale dość narzekania. Mam nadzieje, że powróci dawny zapał, staram się go ponownie wzniecić.
A Tobie życzę również jak największej chęci do życia :)

0

Ja nie.

14

Nje pszejmuj sie, dobre chłopaki muszom paczeć na świat zza krat

1

Stwórzmy własny program. "Misja La Rambla". Będzie nadawany przed każdym meczem Barcelony, po ogłoszeniu składu na mecz, więc będzie to program 18+ :D

0

Mam tak samo :)
Jakiś czas temu jeszcze słuchałem, głównie z szacunku do mówiących... :D
Poza tym czegoś się chciałem dowiedzieć o ekstraklasie, bo tematem średnio się interesuje. Ale po prostu jest tego już za dużo, tym bardziej że nasza liga mnie po prostu żenuje. Nawet nie chodzi czysto o umiejętności piłkarskie zawodników, ale to co się dzieje na szczeblach organizacyjnych, jak mało profesjonalności jest w tym wszystkim.

0

Jasne, ale:
- polska piłka... jest jaka jest i nie wiem czy jest sens gadać o tym przez 50 minut
- są inne magazyny o piłce stricte polskiej, więc tam powinien być ten temat poruszany, a Misja Futbol, jak sama nazwa wskazuje, powinna być o ogólnych tematach piłkarskich, mogliby poruszać to co się dzieje w 4/5 największych ligach świata, trochę ten czas podzielić... ale to moje zdanie, mogę się mylić ;)

4

Czy Was też irytuje, że w większości programach, głównie w Misji Futbol rozmawia się w bardzo dużej większości o polskiej ekstraklasie?
Człowiek chciałby posłuchać opinii znanych komentatorów/dziennikarzy na temat wielu spraw w piłce, formy poszczególnych drużyn, przewidywań etc. A i tak nasza śmieszna i często żałosna piłka jest strasznie oklepywanym tematem, co dla mnie osobiście jest mega męczące.

7

Naprawdę? Potrzebujesz dowody by to stwierdzić? :D
Tak czy siak jak przedstawię dowody, to będzie bronienie, odpowiedź w stylu "a PeŁo ma Niesolowskiego!!!" etc.
Zachowania Pawłowicz, niedawny "plaskacz" jakiejś kobiety z PiS-u na placu w stronę innej kobiety, z własnego życia prywatnego też mam parę znajomych, którzy są z PiSu i relacje nam się bardzo mocno popsuły, bo nie można krytykować.
Platforma, czy tam inne partie też mają agentów, którzy są chamscy. Ale moim zdaniem nie aż tak bardzo i nie w takim stopniu jak partia aktualnie rządząca.

2

Jacy?

25

A mnie się wydaje, że jednak PiS odniósł trochę klęskę. Tak jak już parę tyg. temu pisałem - myślę, że to jest początek końca rządzenia tej partii. Czy to dobrze? Tak czy inaczej, wpadniemy z deszczu pod rynnę. Jednak osobiście bardzo nie lubię PiS-u, bardzo nie lubię agresywnej i pełnej chamstwa i buty polityki, dlatego poniekąd się cieszę, że duża część ludzi, którzy wygrali wybory, jest spoza tej partii.

18

Potrzebowaliby większy kibel, bo by się dużo osób od razu zes*ało widząc takie coś.

23

Oficjalnie na Bernabeu zakończył się (chyba) remont toalet!
Cudne. Na tych ekranikach mogliby puszczać ostatnie El Clasico.

http://www.sportbible.com/football/news-reactions-real-madrid-install-tv-screens-on-urinals-at-the-bernabeu-20181104?source=facebook

7

Zaorali nas jak El Jarek bezczelnych barcelońskich tłiterowiczów.

0

Może, ale myślę że to już kwestia gustu :)

0

Świetne dialogi, fantastyczna zabawa Tarantino różnymi gatunkami filmów, momentami wybitna gra aktorska...
Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów wszech czasów.

0

To można stawiać jakieś 4:0 dla Interu :/

54

Guardiola spoko ziomek.

4

Antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, wcześniej jeszcze moda na rureczki, na jutubie sporo filmików odnośnie makijażu do szkoły dla chłopaków, oddanie kraju w ręce Matki Bożej... kurła, gdzie my zmierzamy?

0

Cofamy się w rozwoju jako naród, społeczeństwo, świat...

1

A tak mi się jakoś skojarzyło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?