4

Jeden/2 pomniki wystarczą, ewentualnie jakieś tablice upamiętniające, ale nie 50...

2

Dokładnie. Tusk by to pewnie dla siebie wszystko wziął, złodziej jeden kurła, a tak mamy pomnik upamiętniający tragicznie poległego (!) najlepszego prezydenta w historii.

1

Fajny taki, nie za ładny, nie za piękny.

0

Szkoda, że Bareji już nie ma, bo miałby taki ogrom pomysłów w dzisiejszej Polsce, że mógłby siekać tych filmów/seriali setki :)

1

"Pomnik Lecha Kaczyńskiego został już ustawiony na cokole przy placu Piłsudskiego. Mierzy ponad sześć metrów. Montaż przed Dowództwem Garnizonu Warszawa odbył się bardzo szybko. Uroczyste odsłonięcie rzeźby byłego prezydenta planowane jest na 10 listopada."
Jak podkreślał sekretarz Komitetu Społecznego Budowy Pomników, wyznaczenie daty odsłonięcia pomnika na 10 listopada nie jest przypadkowe - ma łączyć w sobie wigilię Święta Niepodległości z tradycyjną miesięcznicą."

Ktoś idzie na odsłonięcie? :D

15

Świetnie.

2

Wrzuć se to na głośniki/słuchawki :D

1

Pierwszy na La Rambli!
Łahahahah!

I teraz wszyscy razem, laaast kristmas, aj giw ju maj hart...

2

7 listopada. Półtora miesiąca i kristmas.

0

Ale to koncertowo zwalili...

1

Jak dla mnie póki co bardzo dobrze :)
Zagrać tak w II poł z poprawioną skutecznością i myślę że będzie spokojna wygrana. Strasznie cieszy bardzo szybki i agresywny odbiór piłki + mądra i odpowiedzialna gra. Takie coś chce się oglądać.

1

Moglibyśmy już spokojnie prowadzić z 2:0.
Ale znając piłkę, to kurła zaraz jakiś farfocel i Inter 1:0

0

Suarez kurła ogarnij siem!

13 minut i na razie pełna dominacja i kontrola. Oby tak było do 90 minuty.

63

La Rambla chwali skład, gramy we Włoszech, Marciniak sędziuje...

Czuje ostry wpierdziel :(

0

Szczerze to wolałbym mieć taką Romę w grupie, a nie w ćwierćfinale, w dodatku po pierwszym meczu z wygraną 4:1 :/

1

Mówisz o Kaczyńskim?
Myślę, że dużo więcej osób musiałoby odejść, z jednej (PiS), jak i z drugiej strony (PO/KO). Zresztą ten problem jest ogromnie zakorzeniony w tym kraju, w polskiej mentalności, więc musiałaby być naprawdę ogromna rewolucja, by zmienić podejście do drugiego człowieka, aby kraj był... normalniejszy.

12

100 lecie odzyskania niepodległości przez kraj, który mnóstwo wycierpiał w swej historii, a ludzie tego dnia zamiast świętować wspólnie, będą podzieleni jak nigdy.
Smutna perspektywa Polski dzisiaj i na kolejnych wiele lat, bo wątpię że się coś zmieni.

4

No. Choć nie wiem czy lepszy jednostajnie przyspieszony, czy zamaszysto posuwisty.

5

Człeku, jest 19. Poczekaj z tym pytaniem po 22, a najlepiej po meczu.

1

No i co tam dzisiaj gotują?
Jest to jeden z niewielu momentów, gdzie ciesze się, że będę oglądać transmisje na internecie, na zagranicznych, profesjonalnych (!!!) kanałach.

Gdyby nie Polsat, to szukałbym możliwości kupna transmisji na polskiej stacji na dużo różnych sposobów. A tak... zaoszczędzę i obejrzę mecz z porządnym komentarzem i dobrym studiem. Dzięki Polsat, dzięki Solorz!

23

Generalnie to chyba bardzo prosty standard. Zapyta Socjopatę co gra i obstaw odwrotnie niż On.

1

Oj są, są. Poczekaj jeszcze trochę, cały czas się coś "fajnego" pojawia :)

2

Taa. To bardziej byłby taki "łan łej tiket".

2

Ja nie zrobie? Kurła, poczymaj mi piwo

1

Ja też. Może na profilowe tutaj se wstawie :D

4

Kliknij sobie 13 zdjęcie.

https://paszport.info/nowy-paszport-2018

9

Tak. Czapki "niej*bki" z logo walczącej Polski też.

33

Nowe paszporty. Oficjalny wzór.
Do największych zmian zalicza się dopisek "Bóg, honor, ojczyzna.", który notabene wygląda podobnie jak u mnie na targu "logo" zakładu mięsnego.

Mogliby pójść już po całości i dodać napis w stylu: "Jest paszport, nie ma wp***!", lub "Śmierć wrogom ojczyzny.".

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45419374_755653874786816_1676858169839583232_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a4be314b0d9750138cc81675f2813795&oe=5C86D3A1

1

Pełne sztucznych owoców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?