macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie to jest dość ciekawe, przejrzałem parę tych artykułów z najlepszymi drużynami "ever" i nie ma tam Realu Zidane'a. Rankingi robione w różnych latach 2016/2017/2018. Jest Real z Di Stefano, ale Zidane'a nie ma. Mnie to osobiście cieszy :)
W TOP 15/20 jak najbardziej powinien się znaleźć, ale w TOP 10... nie.
2
Czy świetny, to się okażę, ale życzę mu ogromnie wszystkiego dobrego. Jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy :)
Mam nadzieje, że Henry jeszcze wróci do Barcelony. Nie wiem czy w roli trenera, ale że będzie miał jakąś fajna funkcję, dzięki czemu Barcelona nawiąże trochę do tych lat wyjątkowości etc.
19
FC Barcelona 2009? Dla mnie 2008-2011, w sumie włączając w to 2012, czyli całą erę Guardioli. I ten zespół na 1 miejscu, ze względu na Messiego i wyjątkowy styl gry.
PS. Wg mnie brakuje Ajaxu 1965-73 Rinusa Michelsa i Cruyffa. To były narodziny futbolu totalnego, a Ajax z małego klubu wyrósł na giganta, który rzucił cały piłkarski świat na kolana.
6
Mnie to na początku wyglądało na polskie gimnazjum.
25
Pep Segura pewnie był protagonistą całej tej rozmowy i zarzucił Eniemu, że drużyna gra zbyt technicznie i ma za dużo technicznych zawodników. Powinni grać bardziej fizycznie, wystawić linię pomocy Raiktić-Busquets-Vidal i grać 100% piłek do Messiego, ale takich króciótkich, bo wiadomo że przesadne ryzyko jest złe.
1
Są takie zdjęcia, których za bardzo nie da się wytłumaczyć...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43788776_982435228596000_6602856397568737280_n.jpg?_nc_cat=103&oh=ae7387c8ab0363836ea66b86f4a5769d&oe=5C423F79
0
Dejcie mi wiadro z wodom, bo nie wyczymie
6
Pjontek.
A może bym se jakie piwo kupył...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43765121_1840674079315871_271124225786380288_n.jpg?_nc_cat=1&oh=c049e9bc19fd870eca5995c7c25b0305&oe=5C16B8DF
4
No nie wiem, dla mnie rola idealna dla:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/xZoktkqTURBXy83NDdkNzdhOWMwNGU2Nzc0NDkzMTlhZWI3NzZhN2MzMi5qcGVnkZMCzQNSAA
6
"Messi was leading the poll with 50% of the votes.
@francefootball deleted the poll and now they show an article of Messi's tax problems."
To prawda, że tak zrobili?
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43750609_2133350673648832_5659365310860361728_n.png?_nc_cat=111&oh=caa5172682712857f4d6dc49e6831389&oe=5C45517B
1
Napój piwopodobny :)
Jeśli postrzegać w takich kategoriach, to smaczne, coś jak Desperados.
1
Nie za bardzo interesując mnie e-sportowe transmisje, ale fajnie że są również w planach programy dotyczące sprzętu, gier etc.
"Autorskie programy i relacje będzie można śledzić również na platformach internetowych: IPLA, YouTube i Twitch."
Znając Polsat, to na bank nawet na jutubie będą opłaty. Drobne 40 zł za 7 dni!
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/polsat-games-nowy-kanal-kiedy-start-jakie-programy.html
0
Jak dla mnie to nie jest bardziej przerażające, a równie przerażające. Może Polacy po prostu mają taką tendecję to popadania ze skrajności w skrajność, nie wiem. Ale mało ludzi używa swojego mózgu, a coraz większa część go już prawie w ogóle nie ma...
Chory kraj. Chory świat.
0
Heh, cudzysłowia powinny być wytłuszczone i pisane fontem 2x większym :D
38
Najbardziej absurdalne i przerażające dla mnie jest to, że ktoś ze 100% pewnością mówi jaki ten film jest, a... go nie widział.
Inteligentne.
0
Valencia wczoraj zrobiła to co miała zrobić Roma, czyli po prostu spuchła i miała tylko pojedyncze zrywy w dalszej fazie meczu, głównie przez naszą niefrasobliwość i brak koncentracji.
Zresztą... jest taki niski poziom gry w stosunku do poprzednich lat, że jest to dla mnie szokujące...
2
Dostępni trenerzy:
https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik
Co myślicie? Nie jestem za tym, by Valverde zwolnić (mimo, że praktycznie od początku byłem/jestem przeciwko jego futbolowi), ale gdyby zdarzyła się jeszcze większa katastrofa i zwolnienie Valverde byłoby bardziej prawdopodobne, to kogo widzielibyście w Jego miejsce? Oczywiście realnie :)
Jak dla mnie Laurent Blanc wydaje się być ciekawą opcją. Wydaje się mieć większą pasję do gry niż Valverde, mnie flegmatyczny, Jego drużyna grałaby ładniej. Drugą opcją może ten Thierry Henry? Już pisałem o Nim, ale to też ciekawa kandydatura. Raz, że świetnie rozumie futbol Guardioli, dwa że sam jest "wyznawcą" takiego stylu gry, trzy że jest w pewien sposób legendą i myślę że miałby autorytet w szatni.
Generalnie ktoś kiedyś napisał, że ta drużyna potrzebuje kogoś "z ogniem w oczach". Jakiś czas temu Footroll trochę to wyśmiał, głównie dlatego że takiego trenera za bardzo na rynku nie ma. Ale z drugiej strony, jest to po prostu prawda.
Myślę, że ta drużyna potrzebuje impulsu, kogoś kto ich natchnie, kto będzie dla Nich dużym autorytetem nie tylko jako osoba, ale też jako ktoś kto postrzega futbol w specyficzny, artystyczny sposób.
4
Valverde, Lopetegui, Kovac, Jose Mourinho.
Nigdy nie widziałem tak wielkiego i spektakularnego wyniku po zwolnienie :)
2
Że mogę spać z otwartymi oczami.
4
Rafinha :D
Totalnie nie ogarniam co miały te zmiany wnieść....
0
W sumie śmieszne jest to, że bo tak żenujących meczach w lidze będziemy mieć 1 pkt więcej niż Real...
1
Jest zmiana! Super! Jeszcze Vidal w 90 minucie i jedziemy po 3 pkt!
2
Jak dla mnie Valverde zabija tą drużynę... czasem mam wrażenie, że Oni byliby w stanie lepiej grać bez trenera. Valverde strasznie ogranicza potencjał tego zespołu.
5
Ćwiąkała bardzo dobre określenie znalazł na styl gry Barcelony Valverde:
Futbol slow motion.
0
Ale się to teraz beznadziejnie ogląda... jeden wielki chaos i brak pomysłu. Ech.
1
Suarez odstaw tom wódke!!!111
0
Valencia zrobiła to, co powinna była zrobić Roma. Spuchła.
2
Standardowo.
Messi to największy dar dla piłki wszech czasów.
0
20 minuta. Pierwszy strzał. Fajnie.
0
Wy macie na TV to opóźnienie na Eleven?
U mnie na player.pl się wszystko punktualnie zaczęło...