0

Może, ale myślę że to już kwestia gustu :)

0

Świetne dialogi, fantastyczna zabawa Tarantino różnymi gatunkami filmów, momentami wybitna gra aktorska...
Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów wszech czasów.

0

To można stawiać jakieś 4:0 dla Interu :/

54

Guardiola spoko ziomek.

4

Antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, wcześniej jeszcze moda na rureczki, na jutubie sporo filmików odnośnie makijażu do szkoły dla chłopaków, oddanie kraju w ręce Matki Bożej... kurła, gdzie my zmierzamy?

0

Cofamy się w rozwoju jako naród, społeczeństwo, świat...

1

A tak mi się jakoś skojarzyło...

26

Jesteś El Jarkiem?

4

Może to Rakitić powinien zagrać Geralta?

0

Cóż, chyba będę musiał poczekać... :/
Dużo większa frajda będzie z historii i gry jak po prostu zagram, niż jak obejrzę fabułę u jakiegoś jutubera...

1

Strasznie jaram się RDR2, tym jak ludzie tą grę zachwalają, różnymi detalami, smaczkami etc. No i tutaj pojawia się dylemat ziomeczka, który posiada tylko PC. Konsoli na razie nie kupię, bo mam mnóstwo innych wydatków, więc pozostają 2 opcje:
- obejrzeć se let's playa na jutubie jak jakiś noob/nerd, by już zaspokoić ciekawość odnośnie fabuły i generalnie czerpać przyjemność z tego, jakbym oglądał świetny film
- modlić się o wersję PC i po prostu cierpliwie czekać, cierpiąc z faktu, że jeszcze nie mam możliwości wejścia w ten świat
Ciężkie jest życie pecetowego szaraczka :(

2

"Maciej Musiał."


:(

43

Aż się wzdrygnąłem.
Deraxium, nie bluźnij!

1

Już mam ponad 40 stron zrobione, więc już zostanę... ale trochę jest to katorga dla mnie. Następnym razem poszukam czegoś innego, lub po prostu rzucę wszystko i wyjadę w Bieszczady :)

0

To trochę bezsensu, bo musiałbym w efekcie 2x importować. Z Worda do InDesigna, tam zrobić wszystko, a później z InDesigna do Worda, bo chcą mieć to w docx :D
Więc mija się to z celem. Poza tym na bank się coś by wysypało.

1

Broni, bo jak klient dostanie ode mnie 80 stron napisanych i narysowanych ręcznie, to nie będzie fajnie :D

Podziwiam i szanuję, że Word to dla Ciebie zbawienie. Za każdym razem jak otwieram ten program, to mówię więcej wulgaryzmów niż na przestrzenii całego miesiąca.

0

W sumie to wolałbym ręcznie. Większa kontrola i swoboda :D

2

Na szczęście nie, bo wtedy 1 listopada byłby moim świętem.

Aktualnie klient sobie zażyczył, że chce przeprojektować swój "guidebook", który jest w Wordzie... zazwyczaj takie rzeczy robię w InDesignie i jest super, ale tym razem klient chce mieć to w Wordzie do edycji tekstu. Prawie 80 stron.
No i mnie często szlag trafia...

6

Czy tylko ja uważam, że Microsoft Word to jeden z najbardziej niedopracowanych i nieintuicyjnych programów?
Bardzo źle mi się "pracuje" w tym programie, jest bardzo nieintuicyjny, opcje i działania są często nielogiczne.
Ktoś jeszcze ma podobne zdanie? Czy tylko to po prostu ja mam beztalencie do tego programu?

1

Leo ma racje :P
Poza tym myślę, że Messiego bardzo męczyła gra z wynalazkami typu Gomes etc. Czasem wydaje mi się (uwaga: kontrowersyjne!), że nawet gra z Rakiticiem Go czasami męczy. Chorwata bardzo lubię, potrafi zagrać świetną piłkę, ale jest to rzadkie i jest to typ piłkarza o innej charakterystyce. Arthur myślę, że odciąży trochę Leo z rozgrywania, czego często nie potrafi zrobić Rakitić.
I żeby nie było, Chorwata nie krytykuję, tylko po prostu jest to zawodnik inny od Arhtura, a takiego spokojnego i kreatywnego ziomeczka z klejem w nodze nam cholernie brakowało.

2

Może trochę tak. Z pewnością ma ogromne predyspozycje by być w przyszłości tak wielkim piłkarzem, jednak na razie niech się spokojnie rozwija by osiągnąć w przyszłości to co dwójka jednych z najlepszych pomocników wszech czasów. Widać, że jest mądrym piłkarzem i mam nadzieje, że tak pozostanie.

27

Arthur.
Moim zdaniem, jest to piłkarz o takiej charakterystyce, którego najbardziej brakowało w ostatnich latach w Barcelonie.

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43709425_1818039061577261_1976624802378547200_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=e9304f257b43daa2897294e604cf0c3e&oe=5C7ADC0B

17

Wyższy poziom... nawet nie wiem czego. Absurdu?
Choć w sumie to logiczne: ziomek wygrał 2 najważniejsze trofea w tym roku. Pal sześć formę, trofea wygrał? Wygrał.
To tylko pokazuje jak absurdalne są te nagrody.

7

Już totalnie abstrahując od "fabuły" tego filmu, to jest on wyreżyserowany mistrzowsko, również aktorsko stoi na bardzo wysokim poziomie (Gajos jest fantastyczny). Czy dzieło spod znaku PiS będzie równie dobre artystycznie rzecz biorąc? Moim zdaniem nie ma na to żadnych szans, większość filmów wychodzących spod znaku PiS, to paździerze, chaotyczne, źle przemyślane i często wręcz głupie.
Biorę to pod uwagę. A jeśli chodzi o sam fakt fabuły, to jest to trochę przerysowane, jednakże rzeczy opowiadane w tym filmie dzieją się naprawdę, a w tym nie ma już ani krzty nieprawdy.

"Ponadto ciekaw jestem, czy Smarzowski by tak kozakował jakby chciał nakręcić film o imamach ,czy rabinach"
Myślę, że tak. Smarzowski trochę jak Tarantino, czyli raczej ma gdzieś opinie ludzi i robi to na co ma ochotę/pomysł.

3

"Podczas gdy "Kler" Wojciecha Smarzowskiego bije kolejne rekordy oglądalności w Polsce, w Pionkach pod Radomiem powstaje filmowa produkcja wspierana przez PiS. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, film "Klecha" ma pokazać prześladowanie polskiego Kościoła."

W sumie szybko ogarnęli odpowiedź na "Kler" :D
Standardowo pewnie to będzie słaby film, skierowany do ludzi, którzy nie oczekują nic poza propagandą, ślepym bronieniem idei etc.

https://natemat.pl/253525,powstaje-film-klecha-o-przesladowaniu-kosciola-w-polsce-odpowiedz-na-kler

28

4

W ogóle to jest bardzo ciekawe, że era "madek, tatełów i Januszów" nasiliła się od poczynań naszego rządu :)
Good job Jarek!

7

http://allgoals.pun.pl/

Rejestrujesz się -> logujesz się -> wyszukujesz cały mecz lub skrót -> pobierasz.

Takim sposobem mam mecze Barcelony z 2009 roku. Mnóstwo to wszystko zajmuje, ale polecam sobie ściągać, fajnie jest po latach do tego wrócić :)

0

Może to multikonto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?