13

Daj spokój... to jest tak cholernie absurdalne dla mnie, to wywyższanie Lecha Kaczyńskiego, robienie z tragicznej rzeczy jaką była katastrofa Smoleńska takiej szopki... Ci ludzie bardzo mało budują, a bardzo dużo niszczą. To za Ich rządów Polska w 100 rocznicę odzyskania niepodległości będzie najbardziej podzielona w XXI wieku.

64

Smutne słowa. Dodajmy do tego Jarosława, który stwierdził że Jego brat zasługuje na muzeum i wychodzi nam jacy ludzie rządzą tym krajem...

1

Możliwe. A teraz wybacz, muszę iść do toalety... nos mnie swędzi coś...

11

Nie. Ten ziomek wygląda jak pingwin.
Odstaw to chłopie.

36

Spoiler.

Hmm, w sumie to nie, robiłem trudniejsze rzeczy.

0

Oni by taką Legie rozklepali z 5:0 .

1

1

Aaa, świąteczny. Wybacz, jest piątek, a ja czasem jestem ślepy.

W takim razie zamiast kwiatów, to coś słodkiego może :)

21

- kwiaty + kolacja w całkiem dobrej knajpie. W 300 zł powinieneś się zmieści.
- biżuteria + kwiaty
- czekoladki z Mount Blanc w kształcie serca, czy coś w tym stylu

W ostateczności myjka i mop, a jeszcze Ci na browary zostanie!

6

Dla kogo długi weekend, dla tego długi weekend.

0

I tak nic nie pobije tego, że podobno Neymar ma wykupionych "przyjaciół" (to miało jakąś specjalną nazwę, ale nie pamiętam). Dbają o Jego humor, rozśmieszanie, a nawet fryzurę.
Poziom absurdu przekroczony już dawno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

60

A propos ostatnich "delikatnych" wojaży Ramosa.
Pamiętam moment, gdzie Ramos w typowy dla siebie ̶c̶h̶a̶m̶s̶k̶i̶ niechcący sposób sfaulował Suareza. Chwilę później Messi wjeżdża na pełnej jak w masło, a Ramos nie wie co się dzieje. Zazwyczaj nie pochwalam takich zachowań, ale wtedy byłem tak podjarany i dumny z Leo, jak Borek po golu Cristiano.

18

Z gaciami opuszczonymi do kolan...

1

Czyli raczej to wszystko fejki :D
Pewnie jest gdzieś wersja, gdzie Jose mówi: "For me the top player in history is young Pawel Brozek."

9

"For me the top three players in history are Messi, Pele and Maradona." - José Mourinho

Nie wiem na ile cytat prawdziwy, ale wstawiam, może ktoś zweryfikuje.
Cytat z fb "The Barça Nation".

0

Nie ma Cristiano.
Oj Pan Borek będzie bardzo smutny. 1/3 Misji Futbol o wczorajszym golu Ronaldo, 1/3 o tym dlaczego nie zagra z Polską i kolejna 1/3 oczywiście o ekstraklasie.

29

Podobno seryjnie ma rodzić Złote Piłki.

3

Ja Skandynawów bardzo podziwiam. Uważam, że są dużo mądrzejsi w poczynaniach społeczno-gospodarczych niż my, mimo że popełniają błędy, ale wiadomo: kto nie popełnia. Moglibyśmy się od Nich bardzo dużo nauczyć. Ale po co... duma przecie nie pozwoli!

3

Chyba tak, wcześniej wchodziłem na Jej twittera i coś tam było, że jest z jakiejś organizacji walki z aborcją i coś o rodzinie.

Generalnie rzecz biorąc, byłaby to wielka walka, bo bieda umysłowa jest przerażająco olbrzymia. Na pierwszy ogień ta Pani + Pani Pawłowicz :)
No i dobra, żeby ludzie proPiS się nie popłakały, że tylko ich szkaluje, to dodam jeszcze Niesiołowskiego.

6

No widzisz, jakie to Peło złe. A fe. Tfu. Na szubienicę, z każdym z tej niemieckiej, antypolskiej organizacji!

0

Jeszcze wtrącę:
Podawanie linków do skrajnie prawicowych i lewicowych źródeł typu mocno rakowa niezależna, republika, czy wpolityce, a z drugiej strony wyborcza, polityka (mimo, że poziom ma chyba najwyższy) powinno być zakazane :D

2

...i patostream na yt.

0

Ale tutaj będzie walka 11-go listopada pomiędzy obrońcami PiS-u, a obrońcami KO.
Smutne, że w taki dzień, ale w sumie popcorn i tak się przyda :)

1

Dzięki Kamil! :D

Piąteczka Panowie!

A teraz Kamilu oburzam się na PiS, bo jest okazja. Szczelam fochem, bo żem zdrajca i złodziej.

0

Jak można oceniać kogoś patriotyzm, skoro się Go nawet nie zna? :D

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?