macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Daj spokój... to jest tak cholernie absurdalne dla mnie, to wywyższanie Lecha Kaczyńskiego, robienie z tragicznej rzeczy jaką była katastrofa Smoleńska takiej szopki... Ci ludzie bardzo mało budują, a bardzo dużo niszczą. To za Ich rządów Polska w 100 rocznicę odzyskania niepodległości będzie najbardziej podzielona w XXI wieku.
64
Smutne słowa. Dodajmy do tego Jarosława, który stwierdził że Jego brat zasługuje na muzeum i wychodzi nam jacy ludzie rządzą tym krajem...
1
Możliwe. A teraz wybacz, muszę iść do toalety... nos mnie swędzi coś...
11
Nie. Ten ziomek wygląda jak pingwin.
Odstaw to chłopie.
36
Spoiler.
Hmm, w sumie to nie, robiłem trudniejsze rzeczy.
0
Oni by taką Legie rozklepali z 5:0 .
1
https://wetransfer.com/
1
Aaa, świąteczny. Wybacz, jest piątek, a ja czasem jestem ślepy.
W takim razie zamiast kwiatów, to coś słodkiego może :)
21
- kwiaty + kolacja w całkiem dobrej knajpie. W 300 zł powinieneś się zmieści.
- biżuteria + kwiaty
- czekoladki z Mount Blanc w kształcie serca, czy coś w tym stylu
W ostateczności myjka i mop, a jeszcze Ci na browary zostanie!
6
Dla kogo długi weekend, dla tego długi weekend.
0
I tak nic nie pobije tego, że podobno Neymar ma wykupionych "przyjaciół" (to miało jakąś specjalną nazwę, ale nie pamiętam). Dbają o Jego humor, rozśmieszanie, a nawet fryzurę.
Poziom absurdu przekroczony już dawno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
60
A propos ostatnich "delikatnych" wojaży Ramosa.
Pamiętam moment, gdzie Ramos w typowy dla siebie ̶c̶h̶a̶m̶s̶k̶i̶ niechcący sposób sfaulował Suareza. Chwilę później Messi wjeżdża na pełnej jak w masło, a Ramos nie wie co się dzieje. Zazwyczaj nie pochwalam takich zachowań, ale wtedy byłem tak podjarany i dumny z Leo, jak Borek po golu Cristiano.
18
Z gaciami opuszczonymi do kolan...
1
Czyli raczej to wszystko fejki :D
Pewnie jest gdzieś wersja, gdzie Jose mówi: "For me the top player in history is young Pawel Brozek."
9
"For me the top three players in history are Messi, Pele and Maradona." - José Mourinho
Nie wiem na ile cytat prawdziwy, ale wstawiam, może ktoś zweryfikuje.
Cytat z fb "The Barça Nation".
0
Nie ma Cristiano.
Oj Pan Borek będzie bardzo smutny. 1/3 Misji Futbol o wczorajszym golu Ronaldo, 1/3 o tym dlaczego nie zagra z Polską i kolejna 1/3 oczywiście o ekstraklasie.
4
Halyna, dostałem podwyszke, lecim na Malediwy!
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45638247_1936961533092182_4549039947570479104_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=454083a41fdce974fdae0af8572ddbbd&oe=5C711507
29
Podobno seryjnie ma rodzić Złote Piłki.
30
A niektórzy i tak powiedzo, że to fotoszop...
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45588488_1930196543729740_1497410347403837440_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a396e32d158b5437f564e7506c29829b&oe=5C79678B
3
Ja Skandynawów bardzo podziwiam. Uważam, że są dużo mądrzejsi w poczynaniach społeczno-gospodarczych niż my, mimo że popełniają błędy, ale wiadomo: kto nie popełnia. Moglibyśmy się od Nich bardzo dużo nauczyć. Ale po co... duma przecie nie pozwoli!
3
Chyba tak, wcześniej wchodziłem na Jej twittera i coś tam było, że jest z jakiejś organizacji walki z aborcją i coś o rodzinie.
Generalnie rzecz biorąc, byłaby to wielka walka, bo bieda umysłowa jest przerażająco olbrzymia. Na pierwszy ogień ta Pani + Pani Pawłowicz :)
No i dobra, żeby ludzie proPiS się nie popłakały, że tylko ich szkaluje, to dodam jeszcze Niesiołowskiego.
6
No widzisz, jakie to Peło złe. A fe. Tfu. Na szubienicę, z każdym z tej niemieckiej, antypolskiej organizacji!
26
Powinienem się zrzec obywatelstwa polskiego :(
Podobno mam inny kod kulturowy.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45494916_2255309347844123_1840956861491183616_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=dce1bb4688eeca8350d33e51717bd488&oe=5C44E926
0
Jeszcze wtrącę:
Podawanie linków do skrajnie prawicowych i lewicowych źródeł typu mocno rakowa niezależna, republika, czy wpolityce, a z drugiej strony wyborcza, polityka (mimo, że poziom ma chyba najwyższy) powinno być zakazane :D
2
...i patostream na yt.
0
Ale tutaj będzie walka 11-go listopada pomiędzy obrońcami PiS-u, a obrońcami KO.
Smutne, że w taki dzień, ale w sumie popcorn i tak się przyda :)
1
Dzięki Kamil! :D
Piąteczka Panowie!
A teraz Kamilu oburzam się na PiS, bo jest okazja. Szczelam fochem, bo żem zdrajca i złodziej.
0
Jak można oceniać kogoś patriotyzm, skoro się Go nawet nie zna? :D
6
Komentarz usunięty