macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam się. Jednak ludzie często kreują się na idealnych, a tak naprawdę w środku są mocno zepsuci, bardziej od niewierzących.
"Twierdzą, że znają Boga, uczynkami zaś temu przeczą, będąc ludźmi obrzydliwymi, zbuntowanymi i niezdolnymi do żadnego dobrego czynu." List do Tytusa
Postaram się rozwinąć tą myśl jak będę miał chwilę czasu, bo to będzie dłuuugi komentarz, a chcę przedstawić mój punkt widzenia i doświadczenia związane z chrześcijaństwem od strony katolickiej i protestanckiej, mimo że sam się uważam za wierzącego w Boga... choć może to za duże słowo ostatnio. Szukam Boga. To może jest odpowiedniejsze. A co do tego dłuższego komentarza, to raczej nawet dopiero po świętach to ogarnę. Tak czy siak, miłego dnia :)
1
Jak będę miał chwilę, to napiszę dłuższy komentarz z linkami do zachowań, komentarzy ludzi którzy uważają się za chrześcijan etc.
1
Spróbuje w domu, bo chyba mam twardsze ściany niż w pracy :)
A Pan feiticeira chyba próbował, skoro zachwala :)
2
Ok, miłego dnia! ;)
0
Obejrzę jak będę mieć chwilę :)
Dzięki za link!
12
Po zachowaniu ludzi, tym co się dzieje na podłożu kościelno-politycznym, jest to jak dla mnie po prostu prawdziwe i tyle.
15
Jakie to jest realistyczne...
https://zespolmi.pl/post/6735/gluchy-telefon
0
Tutaj raczej myśleli, że ma biologicznie jak Maradona...
89
Do treningów to pewnie w czwartek/piątek, a Dembele to nie wiem.
1
Z książek, które ostatnio przeczytałem, to:
- "Krew, pot i piksele" - Schreier Jason, jeśli Cię ten temat interesuje. Świetna książka opowiadająca o tworzeniu gier, o problemach, satysfakcji etc. Można się dużo dowiedzieć.
- "Quentin Tarantino. Rozmowy" - Gerald Peary - świetny, chronologiczny zbiór wywiadów z Tarantino. Opowiada o wszystkim, Jego filmach, tłumaczy dlaczego Jego filmy są tak brutalne, mówi o życiu etc. Polecam.
- "What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania" Randall Munroe - jedna z moich ulubionych książek, jak sama nazwa wskazuje, świetne naukowe odpowiedzi na dość dziwne pytania :)
- "Steve Jobs", Isaacson Walter - najlepsza biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych i najważniejszych osób z branży IT wszech czasów.
To tak na teraz, jak będę miał chwilę, to jeszcze coś polecę :)
1
Osobiście ogólnie lubię zimę. Bardzo romantyczna, bajkowa, spokojna. Ale wpienia mnie fakt, że 24-go, w wigilię kurła będzie +5 i deszcz. Wrrrrr.
0
Chętnie, choć podejrzewam, że sięgnę po tą książkę dopiero za pół roku. Kolejeczka się u mnie zrobiła z książkami. Po branżowej książce o tworzeniu gier, chcę sięgnąć po "Od bakterii do Bacha. O ewolucji umysłów" Daniela Dennetta.
5
"Running. Autobiografia mistrza snookera - O'Sullivan Ronnie"
1
Według niektórych, Denis wchodzi by podbić cenę.
W takim razie, On niedługo będzie kosztować ze 100 mln.
2
W końcu jakaś za**** akcja.
6
Smutne jest trochę to, że Levante jak już ma piłkę, to jest dużo ciekawsze do oglądania niż Barcelona...
4
"Nélson Semedo został odesłany na trybuny z powodu problemów z lewym kolanem."
Warto byłoby tą informację gdzieś przywalić na główną stronę czy coś, bo niektórzy chyba nie doczytali -.-
0
A co Valverde miał wymyślić z ustawieniem, skoro nie ma ani Roberto, ani Semedo przez kontuzje? No c'mon, zrobił co mógł.
0
Niestety niechlujność jest dość charakterystyczna dla Barcelony Valverde.
1
Heh, oj nie :) Do studiów mi baaaardzo daleko.
Z zawodu grafik ;)
55
Widzimy się w przyszłym roku!
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48365134_985942518243320_1382569231215755264_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=27c520d8bafa6d88be0ff0383903dce2&oe=5CA61E80
14
"A jeśli Ci nie starcza, to zmień pracę, weź kredyt", jakby to powiedział Komorowski.
Politycy, tacy troskliwi.
4
Północne stany. Ale jeśli miałbym większą dowolność w wyborze, to chyba wybrałbym Kanadę :)
Może kiedyś...
1
Dzięki Wam bardzo za odpowiedź. Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi!
1
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z InPost i paczkomatami w tym momencie?
Zamówiłem jedną książkę i niestety - głupi ja - nie pomyślałem, że może być w cholerę dużo opóźnień przez święta. Czy rzeczywiście jest aż tak źle, że przesyłka w paczkomacie pojawi się dopiero za tydzień, 2...?
2
No to gratuluje, na mnie Kato nie robi takiego wrażenia ;)
3
A Wa-wę rozważam dość poważnie, tylko nie ze względu na tego skandalicznego, pełowskiego (tfu!) Trzaskowskiego, tylko na samo miasto i sentyment, bo mam tam parę osób z rodziny. Paradoksalnie Warszawę znam bardziej niż miasto w którym pracuje - Katowice ;)
Poza tym dużo większe perspektywy, różnorodność spędzania czasu, dużo eventów nie tylko rozrywkowych, ale również z mojej branży graficznej. Katowice się bardzo starają, ale jednak nie darzę sympatią tego miasta, z całym szacunkiem do mieszkańców etc. Parę lat tutaj jeszcze pobędę, później Warszawa, lub Trójmiasto. Albo... zagranica. Ale wtedy będę już totalnie wyklęty przez "prawdziwych patriotów" :P
2
:O
Paradoksalny dramat dramatyczny.
To ja już lepiej se wyjadę gdzieś na północ...
3
"Ostatecznie PiS przegrał, tak jak przez ostatnie 15-20 lat."
Gdzie mieszkasz? Przeprowadzam się.
5
Daj spokój... jednego mojego znajomego stamtąd znam. Kiedyś się z Nim mocniej kumplowałem, ale od kiedy wszedł mocno w politykę miejską, to jest to osoba ciężka do rozmowy. Już kiedyś o tym tutaj pisałem, ale PiS płaciło mu przez nawet parę lat za mieszkanie, by się mocno udzielał w różnych wydarzeniach z życia miasta, nie tylko fizycznie (pojawiać się etc.), ale również w social mediach. Teraz jest już radnym, więc chyba dostaje jakieś normalne wynagrodzenie...