macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
U mnie też znajoma niedawno była w Paryżu i mówi, że nie było żadnych nieprzyjemności, że było naprawdę bardzo w porządku. Ale wiadomo - to tak jak w Polsce. Generalnie jest ok, ale nocą się np. po Katowicach nie chodzi, by nie natrafić na Sebixów. Wszędzie są dzbany. A niestety Francja ma sporo takiej dziczy, to nie ulega wątpliwości. Mama mojego serdecznego kolegi mieszka w Grenoble w dzielnicy islamskiej i mówi, że tam prawie codziennie się coś dzieje, auta czasami płoną. Głównie islamskie dzieci/nastolatki/młodzież jest taka rozwydrzona.
4
A ja w Katowicach, jak RMF-FM choinki rozdawało :D
16
Może urlop w Paryżu?
https://x.com/30Sebastian29/status/1081699084862455809
5
Nie ma sensu porównywać drużyn do Barcelony Guardioli, bo to drużyna absolutnie nie osiągalna dla nikogo w tym momencie i nie wiem czy kiedykolwiek zdarzy się coś takiego w światowej piłce, że losy poszczególnych zawodników, trenerów, określonej filozofii i umiejętności splotą się w jednym miejscu.
Tak czy inaczej, ludziom myślę, że nie podoba się to, że nie mamy często kontroli nad meczami. Czasem zdecydowanie słabsze zespoły są nas w stanie zepchnąć do obrony, co dla ludzi "wychowanych" w duchu Barcy Pepa jest szokujące.
Mnie również się to nie podoba, myślę że bylibyśmy w stanie dużo spokojniej kontrolować mecz, ale na to wpływają różne czynniki, m.in. gorszy środek pola, mimo wszystko bardziej konserwatywny styl Valverde.
Bardzo jestem ciekaw jak gra wyglądałaby, dokładnie z tym składem, na ławce z takim Quiqe Setienem, który lubi bardzo ofensywny futbol. Czy mielibyśmy większą kontrolę nad meczami i jeszcze wyższe posiadanie piłki na mecz, a po strzeleniu 1, 2 bramki szukalibyśmy kolejnych, zamiast po części oddawać inicjatywę przeciwnikowi, co czasami ma miejsce w dzisiejszej Barcelonie.
0
Ciekawostka na początek tygodnia:
"Możecie nazwać nas niepoprawnymi optymistami, ale czujemy w kościach, że w tym tygodniu coś się wydarzy. Dlaczego? 10 stycznia 2018 roku firma CD Projekt Red zrobiła słynne *beep*, zwiastując tym samym nowy zwiastun gry Cyberpunk 2077, który został ujawniony równo 5 miesięcy później. Co ciekawe, ów trailer został zaprezentowany dokładnie 5 lat po pierwszym teaserze, kiedy Redzi po raz pierwszy pochwalili się, że szykują zupełnie inny produkt po Wiedźminach.
Jak widać, 10 stycznia to data dla Cyberpunka szczególna i liczymy na to, że już w czwartek Redzi znów się obudzą, kto wie, może tym razem zapowiadając datę premiery? Data ta znów ma znaczenie, bo pięć miesięcy później - 10 czerwca - Microsoft urządzi konferencję przed targami E3, gdzie gra raczej się pojawi. Nadzieje są, pewności nie ma, ale trzymajcie kciuki."
Źródło: fb "Ciekawostki ze świata gier video"
Może być ciekawie. Może kolejny gameplay, może jakiś cinematic... a może po prostu kolejne twitterowe *beep*, zobaczymy :)
1
Transfer kwestią godzin!
0
A Ty szpryciarzu!
0
Barcelona potrafi być drużyną w najważniejszych momentach sezonu. Dowodem na to jest gra podczas absencji Messiego, mecze w LM, szczególnie pierwszy z Tottenhamem, czy 5:1 z Realem.
2
Czemu nie lobował...
0
Co to jest za gość...
0
16 minut i już mamy niezły cyrk :D
3
Jak dla mnie powinno być 1:0...
Często jesteśmy bardzo chaotyczni w obronie, nieskoncentrowani i źle ustawieni. To martwi.
1
Nie wiem, ale możemy zrobić objazdówke po niemieckich poprawczakach.
8
Wyciekło video z domu El Jarka.
0
W takich przypadkach żałuje że tutaj nie ma smutnej, albo wk**** emotikony jak na fb...
0
Jak myślicie, jeśli Real wciąż będzie tak dobrze grać, to Papa Perez zwolni drugiego trenera w zaledwie parę miesięcy po zwolnieniu pierwszego? Czy przetrwa Solari do końca sezonu? W sumie Żoze jest wolny...
32
Ciekawe czy to prawda :D
Mocno śmiechłem.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49508049_132153524469506_5568999156002848768_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=3d1ac750c16afc247edf58c64d944925&oe=5CD5CC30
1
W Polsce jest to bardzo specyficzne. Nie przez przypadek mamy memy o Januszach, stereotypowych polakach, czy obrazek z Bitwy pod Grunwaldem, gdzie nasi przeciwnicy mówią: "Chyba zaczęli bez nas", a w tle obraz naparzających się Polaków...
Nie jesteśmy specjalnie mądrym narodem. Dlatego u nas polityka jest zazwyczaj prymitywna i politycy uciekają się do prostych sposobów, bo proste sposoby najlepiej oddziałują na polskich obywateli. Nikomu nie chce się sięgać głębiej, zgłębiać swojej wiedzy.
1
Nie mówmy może o ludziach, którzy są po prostu chorzy psychicznie. Należy im współczuć.
5
Tam są sami hipokryci. Zresztą, żeby być politykiem w Polsce, to moim zdaniem
w większości trzeba być już naprawdę niezłą szują. Kłamać w żywe oczy, mówiąc że coś jest białe, a tak naprawdę jest czarne, wciskać ludziom jakieś kity i dla własnego dobra ich dzielić.
Tusk też mnie jakiś czas temu rozwalił. Uważam Go za naprawdę polityka dużej klasy, to całe przesłuchanie było tylko dowodem na to, że ta nieudolna komisja nie miała jeszcze styczności z politykiem tak dużej klasy. Ale później dał wywiad, chyba w Gazecie Wyborczej. Z jednej strony też mówił o tym, że PiS niesamowicie dzieli obywateli (pełna zgoda), a chwilę później dodał coś współczesnych bolszewikach, by ich pokonać czy coś takiego. Nie pamiętam dokładnie. Potem się tłumaczył, że nie miał na myśli PiS-u, ale chyba wymowa była jasna. To też była komedia i mocna hipokryzja... niestety.
3
Nie wiem, moim zdaniem jak ktoś ogląda regularnie TVN, bądź TVP to chcąc-nie chcąc jest manipulowany. Tak działają te telewizje, tak ogólnie działa TV. Tak czy inaczej, TVN ma dużo wyższy poziom merytoryczny. Programy takie jak "Szkło Kontaktowe" jest fantastyczne i inteligentne. W TVP wiele razy czułem zażenowanie różnymi programami, czy rozmowami. Jest to na niższym poziomie inteligencji jak dla mnie. Jednak TVP stawia sprawę jasno: dotrzeć do jak najszerszego grona ludzi, bo przez to tworzy się elektorat, a ludzie często są bardzo prości, więc łatwo jest ich zmanipulować prostymi rozmowami, wytykaniem błędów opozycji i generalnie stawiania wszystkiego zero-jedynkowo, PiS jest wspaniały, PO ciągle złe. Ludzie nie chcą sięgać głębiej, bo zazwyczaj są leniwi, albo zbyt głupi. Albo jedno i drugie.
6
Fakty są takie, że jesteś tak samo zmanipulowany jak ludzie, którzy tylko oglądają TVN24 i czytają Gazetę Wyborczą. Wiele się od siebie nie różnicie. Jednym się nic nie przetłumaczy, drugim też nie. Żyją w swoich zamkniętych pojemniczkach i się naparzają jakimiś idiotycznymi argumentami, zamiast sięgnąć głębiej, może się zastanowić, że może druga strona czasem ma racje. Ale tak nie będzie. A dlaczego? Dlatego, że Polacy to zbyt dumny naród, by uznać rację kogoś, z kim się sprzeczało. A poza tym tak jest łatwiej. Żałosne są te dyskusje i na siłę utwierdzanie jaka to Polska jest wspaniała, a z drugiej strony jaka to Polska jest zła. A prawda leży gdzieś po środku, jak to zwykle to bywa.
2
Dokładnie. Mainstreamowa muzyka często jest dość prymitywna. Ale jak się trochę bardziej poszuka, to znajdzie się coś naprawdę wartościowego w zależności od gatunku.
A jeśli chodzi o "kurła, kiedyś było lepiej", to może chodzi o to, że kiedyś różne gatunki muzyczne, zespoły etc., były rewolucyjne, przez z większa nostalgią się o nich wspomina. Trochę jak z filmami. Wybitne filmy powstają, ale czy za 20 lat będą pamiętane tak jak "Ojciec Chrzestny", czy "Pulp Fiction"? O to będzie bardzo ciężko.
2
No i oczywiście moje...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49508019_2909867455705375_7194398072833572864_n.png?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=324b50646a405515367975fe3c5fd1f9&oe=5C95DF8E
1
Podobno najtrudniejsza gra wszech czasów :)
http://www.notpron.com/
2
Przyszła, naszła, zeszła, weszła.
0
"Pep Guardiola: 5 głosów"
Mam nadzieje, że te 5 osób to tylko jakieś jajeczka, bo jeśli ktoś serio tak uważa, to ja w sumie idę się powiesić.
0
Ćśśś.
2
Ja mam DNA cebuli. Potwierdzone info.
0
Jedyne co się udało Falloutowi 76. Świetny cover.