macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powodzenia! :)
Fajnie, że tam jesteś. Ja może się wybiorę na wakacje, na pierwsze ligowe kolejki, zobaczymy... U nas w PL (śląsk) dość słonecznie i mroźno :)
1
Niestety nie mam z tym doświadczeń związanych, ale kiedyś Dissblaster (czytaj: Footroll) mówił w jednym z filmików, że na takie mecze z ligowymi średniakami kupisz bez problemu, więc nie musisz się niczego obawiać. Może ta informacja Ci pomoże :)
EDIT: Zamieszczam filmik z tym jak o tym opowiada.
5
Krawczyk i Norek.
3
Przegraliśmy z Numancią pierwszy mecz i w Krakowie ze słabiutką Wisłą, która pewnie kiedyś będzie miała problemy finansowe... wynalazek se znaleźli z tego Guardioli.... Laporta, to j*bnie....
6
Smutny kraj... Coraz bardziej mam ochotę gdzieś się wynieść. Polacy zawsze byli zawistni, ale nigdy tak bardzo jak teraz.
0
Z tym, że żeby Alena i Puig grali na wysokim poziomie, to... muszą grać. Zdecydowanie częściej niż teraz.
1
#nohomo
25
Moja wczoraj pękła. Ostry, podwójne mięso, bez sałatek...
72
Gareth Bale #10YearChallenge
(za pośrednictwem fb: do Po prostu o futbolu!)
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50048284_1973911759391678_8351110620518547456_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=e199748b17139dfbe59a153c698aba20&oe=5CD386C5
|
\/
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50618284_1973911832725004_3933063838286479360_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=79b1a7f3e7f7484b923645a644173411&oe=5CC3761A
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
48
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/06/02/article-1189719-052B3CE5000005DC-179_468x700.jpg
0
M.in. ze względów politycznych Polska jest absurdalnym krajem. Zresztą nie tylko Polska, coraz więcej takich jest krajów. Albo głosujesz na ograniczenie wszystkiego i "śmierdź wrogom ojyczyzyny" i "wypi**** jak Ci nie pasuje", albo głosujesz na "wpuszczajmy wszystkich jak leci, LGBT, homoseksualiści jest takie samo jak związki kobieta-facet!"...
Średnie czasy nastały :/
12
To też :D
Ale dla mnie niestety zbyt dużą uwagę przywiązuje się LGBT, pokazując to jako coś normalnego. Trzeba rozgraniczyć tolerancję od normalności. Nie przeszkadzają mi takie osoby, staram się je zrozumieć i okazuje wobec Nich szacunek tak jak do innych osób, ale dla mnie to nie jest normalne.
Szkoda, że albo idziemy w skrajność taką, że bardzo propagujemy coś takiego i jest to jedna z gównych rzeczy w środowisku, albo idziemy w drugą skrajność, czyli totalna nienawiść, słowna przemoc dla odmienności etc.
2
Dembele zdecydowanie gracz meczu.
1
A Ty śmieszku.
0
Chodzi mi o nas.
0
Possession 78%. Dawno nie widziałem takich liczb.
1
http://sportson.me/higuain-attempting-to-force-chelsea/
6
Właśnie chodzi o to, że On nie miał za dużo szans. Więcej szans miał Munir, co jest dla mnie dość absurdalne. Na razie staram się rozumieć Valverde (choć jest czasem mega ciężko), bronią Go wyniki, ale jeśli Barcelona znów w kiepskim stylu odpadnie z LM, to nawet boję się myśleć co będzie na La Ramblii, bo wtedy dużo osób, którzy krytykowali Valverde i zarząd... będą mogli mieć rację. Dużo jest decyzji niezrozumiałych, ale wstrzymuje się osobiście od ich krytykowania, bo nie wiem jak się skończy sezon.
5
Ech...
https://natemat.pl/260921,najslynniejszy-wolontariusz-rezygnuje-z-wosp-ma-dosc-hejtu
10
Czy macie może wrażenie, że przez te ostatnie sytuacje z WOŚPem i Owsiakiem, poparcie dla partii Kaczyńskiego trochę spadnie?
Dawno nie widziałem, żeby tak wiele moich znajomych, czy ogólnie ludzi w PL stało murem za jednym człowiekiem. Na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby, które nie wspierają Jurka Owsiaka i są to (cóż za zaskoczenie) osoby powiązane z partią rządzącą, radni z mojego miasta itp.
Ten wielki hejt na WOŚP i Owsiaka był jednak w dużej mierze (albo nawet głównie?) wymierzony przez PiS. Po rezygnacji Owsiaka i generalnie apogeum hejtu i nienawiści, sporo np. moich znajomych zaczęło narzekać na PiS, czy TVP, na to że to Oni są głównymi protagonistami podziałów i hejtu.
Oczywiście, znów powtarzam, że każda ze stron jest winna, każda ze stron pobudza do niechęci, jednak myślę że nietrudno jest dostrzec, że w tym momencie, to partii Kaczyńskiego się mocno obrywa. Moim zdaniem słusznie.
Dlatego ciekaw jestem, jak to wpłynie na poparcie PiSu w naszym kraju. Mamy strasznie nieudolną opozycję i to może być przeszkoda. Poza tym, może być tak, że PiS chcąc zamazać plamę z hejtem na Owsiaka i WOŚP, nagle zrobi jakiś spektakularny krok pod publikę, co wielu ludziom na pierwszy rzut oka się spodoba i "wybaczą" PiSowi to co wzniecili.
4
W końcu jakaś pozytywna i miła informacja.
8
"Astronomowie zapowiadają, że będzie to nie tylko największe wydarzenie naukowe 2019 roku, ale jedno z najważniejszych osiągnięć w historii ludzkości i jej wielkich badań kosmosu."
http://www.geekweek.pl/news/2019-01-15/pierwszy-w-historii-obraz-czarnej-dziury-zostanie-opublikowany-lada-chwila/
0
Ćśś. Zdałem sobie z tego sprawę dopiero po fakcie :D
0
Właśnie niestety nie.
Pewnie można stosunkowo łatwo znaleźć taką informację, ale niestety nie mam na razie na to czasu. Jak znajdę, to tutaj zamieszczę :)
1
Smutna chwila, ale jeśli chodzi o wykonanie "Sound of Silence", to w mojej opinii jest to jedno z najlepszych wykonań jakie słyszałem. Niesamowicie emocjonalne, przeplatające moc z delikatnością.
0
To za trenera dajmy Valverde, wtedy będzie świetnie zbilansowana drużyna :P
1
W tym komentarzu, faktycznie można odnieść wrażenie, że to jest jednoznacznie wskazywanie innych. Jednak w wielu innych komentarz, często wskazuję na winę dwóch stron, czy to Kaczyńskiego, czy to Tuska, gdy mówił o bolszewikach.
A ten materiał wideo w ironiczny i sprytny sposób pokazuje hipokryzję jednej ze stron.
0
"Albo zdajemy sobie sprawę że winna leży po każdej ze stron albo brniemy w to bagno jeszcze bardziej, innej drogi nie ma."
Z tym się zgadzam.
"Budowanie jakiejkolwiek nici porozumienia na fałszie to nieporozumienie."
Co nazywasz fałszem?
3
Bo to nie jest obiektywizm, tylko moje subiektywne zdanie. Nie zgadzam się co do manipulacji, bo jej tutaj nie widzę, jednak mogę zgodzić się z tym, że nie musiałem tego pisać, to fakt. Jednak myślę, że będzie po prostu mnóstwo głosów sprzeciwu odnośnie tego materiału wideo i ludzie zaczną odbijać piłeczkę, zamiast zdać sobie sprawę, że to... prawda.