0

W Adidasie.

0

Podejrzewam, że tak naprawdę pracuje w NIKE.

0

Przeglądając jeden ze stron dla grafików, jakiś ziomek przerobił logo naszego klubu. Co myślicie? Jak dla mnie mocno przesadzone, zdecydowanie za grube i zbyt odbiegające od oryginału. Font użyty jednak na +.

https://dribbble.com/shots/5969551-FCB-Logo

0

Co tak mało znaków zapytania i wykrzykników? :P

0

Oglądam codziennie :)


Podrzucam jeszcze to:

https://www.cssdesignawards.com/

https://thefwa.com/

0

Mam nadzieje, że Socjopata postawił na 5:0 dla Realu.

7

"Statystyka dnia: Real Madryt z Sergio Ramosem w składzie stracił łącznie 94 bramki w meczach z Barceloną. Żaden inny piłkarz w historii Klasyków nie tracił takiej ilości goli."

Wielki Ramos.
Ciekawe jak to dzisiaj będzie. Tutaj panuje spora pewność co do wygranej Barcelony, a ja osobiście mam trochę obaw. Będzie to ciężki mecz/dwumecz, zupełnie inny od tego 5:1.

1

"Nie rozumiem jak można tak sp.......artolić grę."

Ziomuś, zagraj sobie w Fallouta 76. Wtedy CS będzie dla Ciebie arcydziełem :)

15

Goebbels.

Chodzą słuchy, że taki cytat wisi przed wejściem na salę sejmową.

0

Ewentualnie Passat.

5

Żeby wyrywać jakieś ruchable laski.

0

Znam i lubię. Ogólnie Aphex Twina sporo ostatnio słucham.

0

Myślałem, że TVP nie jest w stanie przebić się przez dno, które już jakiś czas temu osiągnęli. Ale jednak widać, że starają się sięgnąć jeszcze niżej.

0

M.in.
Coldplay - Up & Up



Chemical Brothers - Star Guitar


Fatboy Slim - Weapon of Choice

79

Nie musi grać przez 90 minut. 5 bramek można strzelić w 9 minut. Easy.

5

"Iwona Łobejko nie jest już dyrektorką Szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Zarząd
wojwództwa odwołał ją ze stanowiska. Posady stracili też dyrektorzy Szpitala Najświętszej Maryi Panny na Parkitce w Częstochowie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju.

Zaledwie dwa tygodnie po objęciu stanowiska dr Alicja Cegłowska, p.o. dyrektor Szpitala św. Barbary w Sosnowcu, postanowiła pozbyć się ośmiu specjalistów z dopiero co otwartego oddziału diabetologii z pododdziałem stopy cukrzycowej, jedynego takiego w województwie. - Na tej decyzji bardzo ucierpią chorzy na cukrzycę - mówi prof. Krzysztof Strojek, konsultant krajowy w dziedzinie diabetologii."

Dobra zmiana. Tfu. Akurat miałem trochę do czynienia z tym szpitalem w Sosnowcu i dyrektorka, która była 10 lat (!) to całkiem w porządku osobą. Ale jak widać "komuś" to przestało pasować i Ją odwołali. Na Jej miejsce przyszła baba, która zwalnia wiele świetnych lekarzy i specjalistów. Dziki i chory kraj.

2

Tak, ale tylko w połowie. Druga połowa należy do Eleven...

#sprawiedliwe #mądre

71

Krystjano. On pójdzie na randkę sam ze sobą.

1

Jasne, masz rację. Ale bardziej mi chodzi o to, że wszystkie gazety, czy media są po jednej, albo po drugiej stronie. NIe znam mediów, które by były obiektywne, czyli wyciągnęły coś pozytywnego i negatywnego z jednej, jak i z drugiej strony.

A jeśli chodzi o merytorykę, to Gazeta Polska, Niezależna, czy TV Republika są na żenującym poziomie i z tym się chyba oboje zgodzimy. Zresztą zawsze media "proPiS" kojarzyły mi się trochę wsiowo... i chyba zawsze tak pozostanie :)

5

"Obiektywne źródła"/"Polityka"
Wybierz jedno.

Osobiście polecam Ci czytać/oglądać gazety/programy z różnych biegunów polskiej polityki, czy to TVN, czy to TVP, czy to Niezależna, czy to NaTemat itp.
Sam może wysuniesz jakieś wnioski. Bo obiektywnych źródeł to chyba nie ma, przynajmniej tak mi się wydaje. Każde źródło ciągnie w jedną, albo w drugą stronę. Kiedyś myślałem, że oko.press jest w miarę obiektywne, ale dziś już jest mocno anty-PiS.

7

Walka o polski paździerz roku godnie rozpoczęta :)

64

Totalnie nie wyobrażam sobie sytuacji, w której Barcelona lekceważy Real. Nawet gdyby to był Puchar Domestosu. No po prostu nie.

15

@Socjopata
Postaw proszę, że Real wygra ten dwumecz. Z góry dzięki. Pzdr!

0

Z Realem. No to będzie się działo...

1

Oj totalnie nie mam pojęcia :D
Ale może ktoś tutaj będzie wiedział. Tryplet ma, więc jest królem życia do końca...

91

Historii Douglasa nikt nie przebije.

9

A ja bym trochę już skończył to wyśmiewanie etc. :P
Real całkiem nieźle ostatnio gra, więc na pewno nie będzie powtórki z naszego poprzedniego meczu. Myślę, że bylibyśmy spokojnie faworytem, ale jednak radziłbym trochę więcej ostrożności zachować. Z pewnością byłby to pasjonujący mecz.

0

Po paru latach niepewności względem przyszłości Barcelony, w końcu można na to spojrzeć bardzo pozytywnie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Arthur, De Jong, Puig, Alena etc. mogą w przyszłości sprawić nam ogrom radości, nie tylko samymi wynikami drużyny, ale i też samym graniem w piłkę. A i przez kolejne lata może objawi się jakiś kolejny młodziak z potencjałem.
+ Xavi na ławce. I have a dream...

34

W ramach zemsty mogliby jeszcze dać Rabiotowi jakiś ogromny kontrakt na 5 lat i Jego mamie 50% zysków firmy. Tak na wszelki wypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?