0

Oszczędź uszy i masz tu eng:
http://bfst.to/play/soccer.php

8

Gdyby w którejś z tych drużyn grał Ramos, to na bank miałby już czerwoną.
A Casemiro żadnej.

3

Ale... ale przecież... Neymar i... petrodolary... i... ten Kehlafi, Keflahi czy jakoś tak...

0

United jeśli awansuje dalej i my też, to będą bardzo trudnym rywalem. Mają szybkich zawodników, co przy takim Roberto, Busquetsie i Rakiticu, czyli zawodnikach dość wolnych, może być bardzo ciężkie do zatrzymania.

0

Hymn LM - ciary wszędzie.
Stęskniłem się.

4

Nie ściągaj programów - KUPUJ PROGRAMY
Nie ściągaj gier - KUPUJ GRY
Nie ściągaj filmów i muzyki - KUPUJ PŁYTY I IDŹ DO KINA
Nie oglądaj Ligi Mistrzów w Intern... ale zaraz... że niby LM w Polsacie, który przed meczem piłkarskim robi sobie program kulinarny, zaprasza ludzi totalnie niepowiązanych z piłką by rozmawiali o piłce "bo hehe to takie fajne" i życzy sobie za to horrendalne (!) pieniądze? Kurła, ODPALAJ REDDITA I SZUKAJ STREAMA!

Stop Szopce Polsatu.

2

Ten cały zakaz handlu to wielki absurd. No ale jak widać rząd z różnymi pomysłami uważa, że NAS STAĆ. Pomysł zrobienia dnia wolnego z okazji dnia niepodległości 2 tygodnie przed danym dniem? No przecie, nie ma problemu, dawaj kurła! Zakaz handlu, bo Polska gospodarka jest za***ista, a nie to co za PeŁo? No ba, dawej! 500+? Oczywiście, przecież tak się tworzy elektorat!

Wiele decyzji rządu jest żenujących i w sumie nie wiem czy jest sens o tym rozmawiać. Raz, że nic to nie zmieni, a dwa że nie mamy w Polsce za grosz kultury rozmawiania o polityce.

5

Nie jestem za tym żeby dawne legendy ponownie przychodziły. Rozdział zamknięty. Ale ze względów sportowych, to Alves był jednym z najlepszych PO wszech czasów. Absolutnie idealny (!) zawodnik pod Barcelonę.

22

Nawet tak nie pisz, bo Rewolucja123 dostanie zawału...

0

Dzię-ku-jęęęę!

1

A ja jem picce. Zamówiona z Tawerny El Popo w Katowicach. Nie żebym siem chwalił. Ale jest za**bista.

2

Ciekawe co dziś będą gotować.

0

Pierwsze 3 miejsca dla mnie są spoko, ale reszta to w większości totalna abstrakcja.
Wg mnie należy rozgraniczyć najlepszy klub w historii od najlepszej drużyny w historii. Najlepszy klub to Real. Najwięcej Pucharów Europy, Mistrzostw Hiszpanii (na razie, choć jak dalej tak pójdzie, to ich Barcelona w tym wyprzedzi) i wiele innych trofeów. Do tego dochodzi ogromny marketing etc.
Jednak najlepsza drużyna, to jak dla mnie Barcelona 2008-2012. To Oni grali najlepszą piłkę, najładniejszą, to Oni zrobili z piłki sztukę.

0

Cóż, ja przez całe życie uczyłem się angielskiego, niemieckiego i trochę hiszpańskiego i włoskiego, a pamiętam tylko polski...

14

Koeman bez większych sukcesów, ale w Barcelonie mógłby się sprawdzić. Mimo wszystko jeśli miałbym wybierać, to zdecydowanie postawiłbym na Quiqe Setiena. Myślę, że gralibyśmy dużo atrakcyjniej.
A moim niespełnionym marzeniem w Barcelonie jest wciąż Marcelo Bielsa.

8

Ter Stegen zdecydowanie gracz meczu. Znowu.

0

Nie wyłapałem, bo niezbyt precyzyjnie go uwidoczniłeś jak dla mnie ;)

3

Ktoś tu jest trochę sztywny...

2

0

Wydaje mi się, że Paweł Dunaj jest w którejś z ekip, ale pewien nie jestem.
Colon musi sprecyzować, bo bardziej się orientuje :)

2

Też jestem #MuremZaCoutinho.
Bardzo mu kibicuję i wierze, że po prostu dojdzie do siebie.
A tą "bombą transferową" o której mówił Tebas jakiś czas temu, to wydaje mi się że właśnie będzie Hazard w Realu.

18

Takiego futbolu drużyny Valverde nigdy nie będą grać, choćby została "wskrzeszona" drużyna Barcelony 2008-2012 i to jest smutna prawda.
Oczywiście nie każda drużyna musi tak grać, Valverde ma swój sposób na futbol (z którym czasami nie do końca się zgadzam), ale ok, kibicuję mu oczywiście i życzę wszystkiego co najlepsze.

Ale kreowanie Go na jakiegoś geniusza, umniejszając przy tym Guardioli to jakieś pieprzone nieporozumienie...

5

Jeszcze rok/2 lata temu przywitałbym Go baaaardzo serdecznie. Dziś, patrząc na potencjał przyszłościowy środka pola, taki transfer byłby niepotrzebny.
Ale ogromnie żałuje, że parę lat temu, kiedy była okazja, Barcelona nie zdecydowała się na Jego przyjście...

https://statics.sportskeeda.com/editor/2017/08/84e5f-1501764928-800.jpg

4

Cudowna ekipa i cudowne czasy.
Moja sympatia do Juve trochę się osłabiła poprzez przyjście pewnego Portugalczyka. Może to i prymitywne, ale tak to w moim przypadku wygląda...

1

"Portal pridenews.pl stworzył ranking 100 najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT+ w Polsce w 2018 roku. Jak tłumaczą twórcy, na liście znalazły się te osoby, których "wpływowość" przejawia się na różnych płaszczyznach życia – kulturalnego, społecznego, politycznego.

Z pewnością część osób zaskoczy fakt, że na pierwszym miejscu rankingu 100 najbardziej wpływowych osób społeczności LGBT+ w Polsce w 2018 roku znalazł się... Jarosław Kaczyński. Twórcy rankingu określili Kaczyńskiego jako najważniejszego polityka w Polsce."

:D

17

A Ty nie miałeś czasem nie oglądać meczu, bo jesteś w RPA?

0

Żenująca pierwsza połowa. Jestem mega zawiedziony. Rozumiem, że nie każdy mecz musi wyjść, ale trochę to wygląda tak jakby im się nie chciało po prostu grać.

0

Dawno mnie Suarez tak nie wkurzał...

1

Tak, ale na pół etatu, bo drugie pół jest w Pumie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?