macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ładne chociaż?
0
Wrzuciłem powyżej :)
0
35 sekunda :)
EDIT: Tutaj nie jest pokazane, ale mam na kompie powtórki z tego meczu z C+ i po tej zmarnowanej akcji Alves miał minę jakby się zaraz miał mocno roześmiać :D
15
Jeśli Remontada, to tylko z 6:1!
Polecam, Nasser Al-Khelaïfi.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/51080336_10156371919127701_7901611231788662784_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=aff7ce24de901bf78a3fcc5f70de2b5d&oe=5CFF627D
1
Co Oni zrobili w tej akcji....!!!!
2
Miał gorsze, m.in. z Espanyolem w 2010/2011, gdzie Alves cisnął z Niego bekę :P
Jak znajdę, to wrzucę.
10
Każdemu po piwie i jesteśmy kwita.
0
Karny na Messim.
Był czy nie? Z jednej perspektywy wydawało się, że zarył w ziemie, w drugiej że kontakt był. Kiepska jakość na streamie bym ocenił...
3
Enjoy!
http://elixx.me/psg.html
0
Taśmy De Jonga potwierdzające o Jego zaj*bistości.
0
Cóż, obyś miał racje ;)
12
Z Panem na zdjęciu na Twoim avatarze jest to w cholerę wątpliwe :)
Myślę, że bardziej będzie to spokojny i ostrożny mecz w pierwszych minutach i (jak dla mnie niestety) wątpię, że rzucą się od pierwszych minut na Seville. Za to w II połowie mogą trochę przycisnąć, jeśli wynik będzie wciąż niekorzystny.
14
Nowe hasło wyborcze?
Śmiechłem :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50875347_2046291892153449_2879851592889139200_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=e78e629b37daa1336a8b8ed76cec9587&oe=5CBE50D8
3
Doskonały przykład, jak nie robić rebrandingu...
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ZW3k9kpTURBXy9lZGI1OTE2ZDA2MTU3NzQxYWUzYmIyMzUwYzM5MDIzNS5wbmeRkwLNAyYAgaEwAQ
1
No tak, bardzo proste i inteligentne :D
Nie podoba Ci się? To wyp***!
Tutaj się człowiek urodził, ma rodzinę, znajomych, przyjaciół, pracę. Naprawdę myślisz, że tak prosto jest wyjechać? Trzeba się do tego przygotować, mentalnie i finansowo. Dlatego dla mnie to nie jest czas na teraz. Mam prawie 25 lat, więc mam jeszcze czas. Ale za parę lat... kto wie. Zobaczymy, może się na taki krok zdecyduje.
3
Myślę, że duże. Dużo naszych wad (ale też zalet jak np. waleczność) jest ukształtowana poprzez trudną historię. Wszelkie narzekanie, nieufność, nieszanowanie odmienności etc, zrodziło się przez wszelaki ucisk społeczeństwa w naszym kraju. A taki PiS teraz to sprytnie wykorzystuje, wie gdzie nacisnąć, by pobudzić pozostałe resztki wymienionych przeze mnie rzeczy.
0
Cudo.
3
Ale właśnie to najbardziej działa na ludzi :)
Ludzie głosujący głównie na PiS, ale też na Platformę (choć mniejsza część), to ludzie bardzo prości, których łatwo jest zmanipulować prostymi środkami.
Dlatego co by nie mówić, ale polityka w PL jest sprytna, choć niewiele wysiłku potrzeba by kogoś skutecznie zmanipulować. Nienawiść i antagonistyczne nastawienie jest łatwiejsze niż miłość, zrozumienie i połączenie sił. Dlatego smutna rzeczywistość jest taka, że długo nie będzie zmiany w Polsce pod względem rządzenia. Przyjdzie Platforma, w niektórych sprawach będzie lepiej, w niektórych gorzej... i tak dalej...
Dlatego (może trochę egoistycznie, nie wiem) warto jest się zastanowić nad swoim życiem, czy może nie lepiej byłoby gdzieś wyjechać, gdzieś gdzie będzie się nie tylko lepiej zarabiać (o co nie jest trudno w innych krajach), ale też będzie więcej spokoju wokół i mniej narzekania.
7
Polska polityka + polityczne media i niestety znaczna część polskiego kościoła to śmiech, mem i z francuskiego: żenuła...
33
Haha, ale combo :D
Rydzyk autorytet.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/51170935_2255720297793491_2534959671706386432_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2212a10ee85d5891ba8c819003b193cb&oe=5CFDBBFD
0
Jak podchodzicie do dzisiejszego meczu?
Osobiście z dużą ekscytacją będę oglądać poczynania naszej Barcelony, jednak jeśli nie awansujemy, to jak dla mnie nic takiego złego się nie stanie.
Od początku sezonu powtarzam, że prawdziwą weryfikacją dla drużyny Valverde będzie LM, dlatego największa ekscytacja będzie na mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek. Faza grupowa była bardzo dobra, mimo nieco żenujących błędów w obronie, to drużyna wyglądała na spójną, skoncentrowaną, zmotywowaną. Szczególnie pierwszy mecz z Tottenhamem był świetny. No i ten Messi... LM już niedługo. Czeka nas fajna przejażdżka, oby zdecydowanie bardziej szczęśliwa niż rok temu.
4
Fuj.
3
No co Ty. Neymar po prostu w końcu wyszedł z cienia Messiego i teraz pokazuje swój pełen potencjał i w końcu rozwija skrzydła, nie to co w tej Barcelonie.
0
Pewnie po Cyberpunku :)
Info jest, że nową grę RPG mają ogłosić jeszcze przed premierą Cybera, więc możliwe, że w tym roku dowiemy się jaka to ma być gra. A jakiś czas temu mówili, że studio chce się opierać głównie na dwóch markach: świecie Sapkowskiego i świecie Cyberpunku. Tak więc zapewne W4 będzie, tylko pytanie kiedy i jak będzie wyglądać. Na pewno nie będzie to opowieść o Geralcie z Rivii, tylko coś zupełnie innego, ale osadzonego w tym świecie.
4
Ha, już widzę jak to Apple zrobi.
10 minut za cenę subskrypcji 100$ miesięcznie, później wyskoczy komunikat, że żeby grać dalej, to musisz dokupić kolejną jakąś tam zupełnie niepotrzebną rzecz za 50$. A, no i oczywiście musisz mieć Ajfona by się połączyć, a gry tylko na ich Maca :D
Ogromnie szanowałem Jobsa, mimo że podobno był trudną osobą. Ale zmienił wiele branży, był absolutnym wizjonerem i miewał przejawy intuicyjnego geniuszu. Ale od tamtych czasów, Apple staje się coraz bardziej memem.
5
Osobiście jestem bardzo ciekaw jak dużo detali i jak bardzo rozbudowana będzie ta gra. Rockstar tworzy gry absolutnie genialne w swych detalach, animacjach etc. Gameplay Cyberpunka był iście barokowy, mnóstwo skryptów, animacji, postacie które popychają stołki, potem na nich siadają, rzucają przedmioty na stół itd. Takie rzeczy najbardziej zjadają czas produkcji i koszt, a jeśli gra ma być 2/3x większa od Wiedźmina... to raczej nie będzie to tak wyglądać. Wątek główny pewnie tak, ale zadania poboczne będą już poprowadzone bardziej normalnie, bez takiego rozpasania pod względem animacji. Ale zobaczymy. Właśnie tego jestem ciekaw. Jeśli jednak udałoby im się zawrzeć w dużym % tej gry tak dużo detali, animacji, skryptów, immersji... to klękajcie narody i wieczne chapeu bas.
4
Drobna ciekawostka odnośnie branży game devowej i Cyberpunka, może kogoś zainteresuje :)
"W zeszłym tygodniu doszło do przetasowania w branży wirtualnej rozrywki, które odbiło się szerokim echem w Polsce. Sebastian Stępień, który przez ponad 12 lat pracował w CD Projekt RED, przeniósł się do Kalifornii, gdzie został dyrektorem kreatywnym w firmie Blizzard Entertainment. Stępień był jedną z kluczowych postaci w zespole pracującym nad Cyberpunkiem 2077, dlatego jego odejście wywołało sporo pytań na temat przyszłości produkcji. Na szczęście, jak donosi serwis StockWatch, prace nad tytułem idą pełną parą. Zespół pracujący nad grą liczy ponad 400 osób - taką informacje podała Karolina Gnaś z działu relacji inwestorskich CD Projektu.
Taka liczba osób zaangażowanych w produkcję może imponować (zwłaszcza że mówimy tylko o pracownikach etatowych). W sierpniu ubiegłego roku zespół liczył w granicach 300-350 ludzi. Od tego czasu spółka zdążyła powiększyć się o oddział we Wrocławiu. Warto dodać, że w szczytowym momencie prac nad trzecią częścią Wiedźmina, nad tytułem czuwało „zaledwie” 250 osób." - gry-online.pl
Prawie 2x więcej osób pracuje nad Cyberem, a jeszcze ten zespół staje się powiększa. Obyśmy byli świadkami czegoś przełomowego. Rośnie nam nasz polski Rockstar.
1
Myślę, że taka moda niedługo zostanie wprowadzona odgórnie przez państwo.
#MuremZaPelerynami
https://i.wpimg.pl/O/495x660/d.wpimg.pl/518150858--580587648/jaroslaw-kaczynski.jpg
37
Trzeźwo, zdrowo myślący człowiek będzie widział zakłamanie, fałszerstwo, obłudę i nienawiść w obu partiach, a nie w jednej.
30
Jak można po jednym słabszym meczu pisać "coś mi się wydaje, że Barcelona to będą za wysokie progi dla tego piłkarza."? Wybacz, ale trochę nie ogarniam.
Poza tym praktycznie każdy, kto się jakoś tam zna (!) mówi, że to fantastyczny transfer...