macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
A no tak, zapomniałem!
Cudowny Jarosław i rząd. Bez Nich ta gospodarka już dawno by upadła, przecież za PeŁo ludzie jedli trawę.
12
"175 milionów 938 tysięcy 717 złotych zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 27. finału, który odbył się w styczniu 2019 roku. To absolutny rekord, bo w zeszłym roku zebrano 126,37 mln zł."
Hejt na WOŚP i Owsiaka znów dał pozytywny skutek :)
0
Po Ronaldo też zadzwonią, by wrócił?
10
A to świntuszek.
107
Chyba jeszcze nie było :)
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53330550_2279554718755289_7182127123635634176_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=5f5ccb34d43b77b97bcca1b1fa5bbb26&oe=5CE31019
28
Po meczu kamery pewnie przejął Benzema.
16
Modrić na tym samym poziomie.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53643510_2227983390852226_4503602101271658496_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=622a481086238f4e09e5194fdcbf6252&oe=5CE1B5D0
35
Dobra, tych memów trochę jeszcze będzie:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53790551_1086171514888020_7498427821191069696_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=a43f61d4577f3629fa9018e3ac29c795&oe=5D1B548F
117
"2018/19 pierwsza LM z VARem - przygoda Realu Madryt kończy się w 1/8 finału.
Fakt, nie opinia."
0
No w końcu... to się powinno wydarzyć już dawno.
Wszyscy kibice Barcelony w tym momencie:
https://tenor.com/view/lotr-frodo-elijah-woods-the-one-ring-lord-of-the-rings-gif-4562881
4
Szkoda Viniciusa.
Ale niesamowicie się Real posypał w ostatnim tygodniu... oby się tu nie zdarzył cud, to dla kibica Barcelony będzie super czas.
1
Real strasznie dużo miejsca zostawia. Jeśli nie będą mieli aż tak ogromnie szczęścia jak zwykle w LM, to dziś będzie to ich ostatni mecz w sezonie. Ajax powinien jeszcze jedną/2 bramki strzelić przy takiej ilości miejsca... oby!
68
Im częściej to czytam, tym bardziej jestem zażenowany.
1
Hahah, co tam się działo? :D
Jaka szkoda, że nie można już zobaczyć tych komentarzy...
0
Nie znam, wrzucam tylko info które gdzieś znalazłem. Każdy niech to sobie interpretuje, jeśli "calciomercato" to rzeczywiście g*wno, to należy pominąć ten komentarz ;)
22
"calciomercato.com: Po przegranej z Atletico piłkarze Juventusu zorganizowali imprezę na którą zaprosili 60 modelek. Ponoć w zabawie nie brali udziału tylko Bernardeschi i Barzgali.
Jutro ma się ukazać nagranie z tych wydarzeń."
lol, czekamy!
2
To, że prawie za każdym razem jak Ramsey strzela, to dzień/2 dni później ktoś znany umiera.
9
Wszyscy się "śmieją" z tego Ramseya, a to kurde jest po prostu niemożliwe i ciężko to wytłumaczyć...
1
Przesłuchałem Misję Futbol i szkoda, że tak mało czasu poświęcili El Clasico. Myślę, że było dużo tematów które mogłyby zostać rozwinięte, a zostały tylko lekko poruszone i to wszystko.
3
Jakie dajecie szanse Ajaxowi we wtorek?
Real gra w sumie o sezon, więc zapewne wyjdzie mega zmotywowany... ale z drugiej strony, jeśli Ajax zagra mądrze i odważnie, to może im sprawić dużo złego. Poza tym Real jest raczej zmęczony po dwumeczu z nami i nie wiem czy im starczy sił by grać intensywnie przez 90 minut, Ajax natomiast miał więcej dni odpoczynku. Jakbym miał stawiać, to daje 70% szans na przejście Realu, więc dużo, ale g*wno wiem o piłce, więc te 30% to nadzieja na pozytywny wynik dla Ajaxu :)
0
Jak dostajesz w d*pę 3 na 4 mecze i do tego 2x przegrywasz wysoko, czyli 5:1 i 3:0, to w sumie możesz być sfrustrowany :P
12
Odzywki na poziomie gimnazjum. Bardzo inteligentne, boki rwać. Messi na pewno płakał przez resztę wieczoru i nocy po tej odzywce...
2
Roberto świetny mecz. Generalnie On wydaje się być specjalistą od klasyków. Przy 5:1 też zagrał fantastyczny mecz, również przy pamiętnym 3:2 na Bernabeu i blackoucie Messiego w końcówce... wczoraj to samo.
Sam się trochę obawiałem, ale kolejny pieprzony raz coś/ktoś zamyka mi usta. Ale w taki sposób, jakoś mi to nie przeszkadza :)
21
Cześć :) Zebrałem parę tematów, którymi chciałbym się z Wami podzielić odnośnie wczorajszego meczu, jak i ogólnie Barcelony. Kto ma czas i ochotę, to zachęcam do przeczytania :)
1. Wczorajszy mecz.
To jest paradoks, ale dużo lepsze mam odczucie po wczorajszym 1:0, niż po środowym 3:0. Będę się powtarzać, ale oczywiście wielki mecz Pique, Lenglet, jak i całej formacji defensywnej. Po mistrzowsku blokowali strzały Realu, bardzo inteligentnie i sprawnie przesuwali linię defensywną. Poza tym był dużo większy spokój w środku pola, podeszli do tego meczu bardziej ambitnie co było niesamowicie pozytywne. Ten mecz pobudził we mnie optymizm, by patrzeć na ten sezon dużo bardziej przychylnie niż do tej pory.
2. Valverde.
Nie można tutaj zapominać o Valverde. Wykonał świetną pracę z piłkarzami od ostatniego meczu. Praktycznie każdy błąd, który przytrafiał się w środę, został naprawiony we wczorajszym meczu. Fantastycznie ograniczyli Viniciusa. Wczoraj moim zdaniem upadł mit tego, że Valverde nie uczy się na błędach. Sam tak myślałem. Ale wczoraj zamknął mi po prostu mordeczkę tym jak ustawił drużynę i jak zminimalizowali błędy popełniane w środę. Szacun.
Poza tym, jeszcze taka drobnostka - Valverde uchodzi za człowieka spokojnego przy linii etc. To nie jest do końca prawda. Wczoraj widać było jak parę razy szalał, wściekał się, generalnie darł ryja :D On też żyje meczem, co wydaje się być bardzo logiczne, ale pozór był taki, że Valverde jest zawsze mega spokojny, aż za spokojny. Wczoraj kolejny mit upadł.
3. Reszta sezonu.
Wczorajsze El Clasico sprawiło, że dużo lepiej patrzy mi się na resztę sezonu. Jesteśmy w finale PK, w lidzę mamy sporą przewagę, więc dość logicznym się wydaje, że duża większość sił powinna pójść na LM. Tak jak wspomniałem -> Valverde i piłkarze udowodnili, że jednak uczą się na błędach, dlatego obawa ze spotkania z Romą została mocno ograniczona. O koncentrację w meczach LM się nie martwię, bardziej martwi mnie szczęście, bo to w LM jest cholernie ważne. Jeśli tak będzie -> ten sezon może być absolutnie genialny.
4. Przyszłość.
Drużyna Guardioli była wielka w pomocy, gra opierała się na trójkątach, częsta była szybka gra, wymienność pozycji, generalnie każdy wie - kosmos. Enrique wprowadził zabójczy kontratak i bardziej bezpośrednią grę. Valverde stara się wprowadzić do Barcelony spokój, nieco pragmatyczną grę, może trochę bardziej defensywną.
Jeśli przyjdzie kiedyś ktoś naprawdę ogarnięty (Xavi?) i będzie miał do dyspozycji świetnych pilkarzy (co jest bardzo możliwe patrząc na potencjał takiego Arthura, De Jonga, czy Puiga), to ma świetną podstawę by stworzyć kolejną wielką drużynę, która będzie korzystać z wyżej wymienionych lekcji danych przez tych trenerów. Wersja utopijna, ale... nie niemożliwa. Może być pięknie.
29
Kibice Realu wracający dzisiaj z meczu:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53140465_631728307265191_5223526490817167360_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=c20d2b109dae340d777583a1afbb5411&oe=5CDECA77
36
"Lubię ten Real Madryt, na początku sezonu można sobie dopisać 6 pkt."
:D
9
Jeszcze niech tylko Ajax ich dobije...
We wtorek każdy fan Barcelony będzie fanem Ajaxu :)
1
Messi nie gra na odpowiednim poziomie, bo ma ewidentny problem z nogą. W I połowie grał bardzo dobrze, biegał, w II połowie kamery pokazywały Messiego, który trzyma się w okolicach pachwiny i widać byłó, że się bardziej oszczędza. Jeśli nie będzie to nic poważnego, to będzie dobrze.
43
Jesteśmy w finale PK, mamy dużą przewagę w lidze... tak więc wszystkie siły na LM!
111
Barcelona po 87 (!) latach wychodzi na prowadzenie w historii Klasyków!