macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W USA, czy w GB jest to wg. mnie na trochę innym poziomie, trochę wyższym. Jimmy Kimmel, Conan O'Brien, czy Graham Norton są showmenami, ale coś co jest świetne, to goście którzy są zazwyczaj inteligentni, bystrzy itp. Niestety u Wojewódzkiego coraz rzadziej o takich gości, za to mamy jakichś ziomeczków z MMA, instagramowiczek typu Deynn, czy inne osoby, które nie są w stanie czasem sklecić porządnie jednego zdania... niestety program Wojewódzkiego jest skierowany do innego grona ludzi, tutaj się liczy show, kontrowersja etc. A szkoda, bo programy takie jak np. Graham Norton Show pokazują, że można połączyć humor z wartościowymi rozmowami.
2
Polecam Ci ten wywiad z Wojewódzkim. Zupełnie inna forma i wg. mnie mówi dużo mądrego ;)
8
Show robione typowo pod największą oglądalność (co dziwne być nie powinno, praktycznie każdy chce jak najwięcej zarobić itp.), przez co jest czasem dość prymitywne, głównie przez "jakość" gości. Nie chodzi o dobrą rozmowę, a o show. Niestety. Szkoda, bo wg. mnie Wojewódzki ma ogromny potencjał by prowadzić naprawdę świetne rozmowy z ciekawymi ludźmi.
Co do samego Wojewódzkiego, to Jego bardzo lubię. Nie zawsze się z Nim zgadzam, ale wystarczy pooglądać jakieś wywiady z Nim na "jutube", czy rozmowy pomiędzy Nim, a np. Prokopem by stwierdzić, że Kuba ma naprawdę wiele fajnych i mądrych spostrzeżeń.
6
Raczkowski na dziś.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55505725_2951025024939562_3694689481161441280_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=42411eaea8606ac996a042533631c537&oe=5D0C4B37
29
Fajny smaczek z trailera "Once upon..." Tarantino w porównaniu ze screenem z Django :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/55760107_2339476986102596_1516769959735197696_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=868d473f5703334aa60076c5c7b96219&oe=5D029184
1
Bardzo możliwe, Xbox będzie chciał czymś odpowiedzieć. W tym roku Sony nie będzie na E3, zrobią swój własny event, więc możliwe że zapowiedzą następną generacje konsol. Podobnie może zrobić Microsoft na E3, czyli też zapowiedzieć nowego Xboxa. Trzeba czekać do okolic czerwca na jakieś oficjalne info, bo jeśli Microsoft zapowie nową konsole, to niemal pewne jest, że zrobi to samo Sony.
3
Oficjalnych informacji nie ma kiedy co wyjdzie. Plotki mówią jednak, że jest szansa premiery w podobnym czasie i Cybera i PS5, czyli rok 2020.
0
Jaki to jest nieprawdopodobny skok jakości jak się przez 40 minut oglądało mecz Polska - Łotwa i przełączyło na Holandia - Niemcy... aż mi się wstyd zrobiło.
3
Świetny materiał video na profilu Johana Cruyffa. Zdecydowanie jedna z najważniejszych postaci i największych umysłów w historii futbolu.
8
Przyszłość narodu.
https://joemonster.org/filmy/96700/Seba_nie_pozwala_sie_nudzic_sasiadom_w_sobote
0
Takie spotkanko w Warszawce, czy innym większym mieście byłoby całkiem spoko :)
Można by o tym pomyśleć na jesienne El Clasico.
8
Generalnie takie spotkanie nie byłoby głupie. Coś jak Footroll organizuje zjazdy na El Clasico, to tutaj mogłoby coś takiego też być, jakiś zjazd użytkowników FCBarca.com i La Ramblii na np. finał LM w którym grałaby Barcelona (oby!).
87
Śliczna manipulacja...
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54799572_2274054172724227_4182690983957233664_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=a872d92a931b65748eaa86110e5baa62&oe=5D09524B
0
Żenujące są te komentarze pod informacją, że Argentyna przegrała...
"Przecież to tylko Messi, nie Ronaldo, czego się spodziewaliście"
"Ronaldo lepszy, wiadomo, wygrał Euro, Messi nawet z Wenezuelą wygrać nie umie"
"No i macie swojego Messiego, ogórkom w LaLidze strzela, a w Argentynie już nie"
I wiele, wiele innych...
Nieprawdopodobne jak mało inteligentne, prymitywne i zawistne może być społeczeństwo...
3
Nie tylko, taki był prawdopodobnie "genialny" zamysł użytkownika guetta256... :/
0
Bo to jest niestety pseudochrześcijaństwo. I to dotyka nie tylko katolików, a również innych denominacji... w kościołach protestanckich często też są żenujące sytuacje, totalny brak pokory i rozsądku... smutne. Wiara w Boga nie musi walczyć z nauką, czy z XXI wiekiem.
3
"W pierwszą środę marca proboszcz Madej poruszył temat dzieci, które urodziły się dzięki zapłodnieniu metodą in vitro.
– Powiedział, że nie mają duszy, ponieważ dusza może zrodzić się tylko z połączenia dwóch ciał: kobiety i mężczyzny. Dusza nie może narodzić się w laboratorium, gdzie pan docent z asystentem robią „pyk” – opowiada nasza czytelniczka.
– Słychać było, że dźwięk „pyk” wyraźnie się proboszczowi spodobał, powtarzał go kilka razy."
...
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24572794,ksiadz-powiedzial-rodzicom-ze-dzieci-z-in-vitro-nie-maja-duszy.html
9
Ciekawa historia Bruca Lee, Romana Polańskiego i zabójstwa Jego żony, Sharon Tate.
"Gdy pierwszy raz zobaczyłem, że Mike Moh został obsadzony w „Once upon a time in Hollywood” jako Bruce Lee to nie poświęciłem temu dużej uwagi. Lee w tamtym okresie uczył sztuk walki wielu aktorów. Sharon Tate była jedną z jego uczennic. Myślałem, że Bruce w filmie pojawi się tylko w drobnym epizodzie jako „smaczek” dla kinomanów. Niewykluczone, że tak właśnie będzie, ale dość niespodziewanie pokazali go już w zwiastunie i chyba dość zgodnie uznano to za bardzo pozytywną niespodziankę.
Serwis The Wrap przypomniał przy okazji o ciekawym epizodzie z okresu pierwszych kilku dni po brutalnym mordzie jaki miał miejsce w willi Polańskiego. Polski reżyser przez krótki czas podejrzewał, że tego bestialskiego czynu dokonał… Bruce Lee.
Ścieżki Lee i Tate skrzyżowały się w roku 1968, gdy został zatrudniony jako instruktor mający przygotować Sharon i resztę aktorek występujących w filmie „The Wrecking Crew” do scen walki. Tate uznała, że Lee doskonale dogadałby się z jej mężem więc zaprosiła go na wspólny obiad. I rzeczywiście, Polanski szybko zaczął pobierać u niego regularne lekcje, a oprócz tego spędzali też wspólnie wolny czas. To właśnie podczas wypadu do szwajcarskiej willi należącej do Polańskiego przyszła gwiazda „Wejścia smoka” kupiła sobie słynny żółty kombinezon znany z filmu „Gra śmierci”.
Dlaczego więc Polański podejrzewał Lee o zamordowanie swojej żony i wspólnych przyjaciół? Na miejscu zbrodni znaleziono okulary należącego do kogoś z rodziny Mansona. Kilka dni po szokującym wydarzeniu, gdy jeszcze nie było pewnym kto za to odpowiada, Lee wspomniał Polańskiemu, że gdzieś zgubił swoje okulary. Wciąż roztrzęsiony i zrozpaczony niedawnymi wydarzeniami Polański zaczął zadawać sobie pytania. A co jeżeli Lee został zaproszony na tamtą imprezę? A co jeżeli coś poszło nie tak, doszło do jakiejś kłótni i sytuacja wymknęła się spod kontroli? A co jeżeli Bruce potajemnie kochał się w Sharon i mu odbiło? Z całą pewnością miał on odpowiednie umiejętności i siłę potrzebną do dokonania takiej masakry.
Oczywiście obawy Polańskiego były bezpodstawne i pewnie Tarantino w swoim filmie nawet nie poruszy tego wątku, bo wymagałby za wiele tłumaczenia i byłby niepotrzebnym marnowaniem ekranowego czasu. Warto jednak o sprawie wiedzieć, a już zwłaszcza mieć świadomość tego, że przez pewien czas Lee i rodzina Polańskiego utrzymywali bliską relację."
Źródło: Facebook -> Kinofilia
5
A czy Cruyffowi podobałaby się teraźniejsza gra Barcelony?
3
Gry legendy :)
1
Ja trójeczkę parę razy przeszedłem. Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem, poza tym to jest niesamowite że mamy już 4 lata po premierze i tylko parę gier jakoś nawiązało rozmachem świata, detalami i generalnie historią do W3.
1
Dlaczego?
Historię Geralta już zakończyli, ale możliwe, że będzie to gra w świecie Wiedźmina, gdzie będziemy grać inną postacią, z innymi bohaterami etc.
Poza tym jakiś czas temu CDP RED ogłosiło, że firma na razie chce się skupić na dwóch markach: Cyberpunku i właśnie Wiedźminie.
1
Redzi planują jeszcze jedną grę AAA wydać do 2021-go.
Oficjalna odpowiedź na stronie cdprojekt.pl:
"Jeżeli chodzi o strategię Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016-2021 jej plany odnośnie wydania drugiej gry AAA do 2021 r. pozostają bez zmian.
Obecnie skupiamy się na produkcji i promocji Cyberpunka, wiec nie chcemy komentować dalszych projektów."
Fajnie, muszą już nad tym po cichu pracować, zakładając że tworzą gry przez parę lat, a do 2021-go pozostaje nieco ponad 2,5 roku. Podejrzewam, że będzie to coś w świecie Wiedźmina, Wiedźmin 4, tylko z innymi bohaterami etc.
https://www.unilad.co.uk/gaming/cd-projekt-red-will-release-another-aaa-rpg-by-2021/?source=gaming
4
"Wczoraj pisaliśmy o historii, Anny Siewieckiej, która opisała tragiczną historię jej szwagra. Mężczyzna zmarł w szpitalu po 9 godzinach czekania na izbie przyjęć.
Trafił do szpitala na ulicy Zegadłowicza w Sosnowcu z opuchniętą i siną od kolana w dół nogą. Na izbę przyjęć wszedł o własnych siłach około 10.30. Wówczas został skierowany w trybie pilnym przez lekarza rodzinnego. Wszystko wskazywało na zator zagrażający życiu.
Ostatecznie, jak relacjonuje szwagierka chorego mężczyzny, Krzysztof zmarł w męczarniach:
- Jednego jesteśmy pewni, Krzysztof zmarł przez niechlujstwo i straszne zaniedbania personelu tego szpitala. Nie znamy w tej chwili bezpośredniej przyczyny śmierci, mimo wszystko, jaka by nie była, nie otrzymał na czas pomocy. Czekał na nią bardzo długo. Za długo - napisała na Facebooku.
Wpis ma już ponad 60 tysięcy udostępnień. Ludzie dopisują do niego historie swoje i swoich bliskich.
Dziś szpital w Sosnowcu wydał oświadczenie, które opublikował na Facebooku:
'Informacja Szpitala o tragicznym zdarzeniu
W imieniu Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego składam Rodzinie wyrazy szczerego współczucia i żalu z powodu zaistniałej tragedii.
Przepraszam za to, iż nie spełniliśmy Państwa oczekiwań i nie uratowaliśmy życia naszemu pacjentowi. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu i jeszcze raz bardzo przepraszam. Obiecuję, że zrobimy wszystko by wyjaśnić w sposób jednoznaczny przyczyny śmierci. Dowodem naszej dobrej woli niech będzie fakt, iż to my zgłosiliśmy prokuraturze konieczność wykonania prokuratorskiej sekcji zwłok. Ze względu na prowadzone śledztwo i nasze wewnętrzne postępowanie wyjaśniające nie mogę w chwili obecnej komentować tego tragicznego zdarzenia.
Prezes Zarządu
Dariusz Skłodowski' "
Kolejne kuriozum w tym kraju. Takie oświadczenie można napisać jak się komuś zbije szybę w aucie, a nie jak się zaniedba czyjeś życie i to jeszcze w szpitalu... i jeszcze to zdanie "Dowodem naszej dobrej woli niech będzie fakt, iż to my zgłosiliśmy prokuraturze konieczność wykonania prokuratorskiej sekcji zwłok."... ech.
3
Ty nie miałbyś problemu, ja też nie, ale spora część ludzi u nas w kraju miałaby problem :)
Nie przez przypadek jest tyle memów z Januszami etc, bo społeczeństwo jest specyficzne i czasem dość... prymitywne, nikogo nie obrażając.
1
"Zabawne jak nazwisko i stereotypy potrafią wpływać na ocenę zawodników i konkretnych sytuacji."
Oczywiście, że to prawda. Wielokrotnie już byliśmy świadkami takich sytuacji, że przez nazwisko kogoś oceniało się źle lub dobrze.
Najgorsze jest to, że na dobrą opinię pracuje się latami, a na złą może wpłynąć jedna, czy dwie niekorzystne sytuacje.
47
Przeciek!
Prawdopodobne koszulki na sezon 20/21!
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54396460_2266278823609589_776039442937806848_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=97460aff9512b4e19f2e20c750220a34&oe=5D1037AD
4
Dlaczego twierdzisz, że robią u Nich za pół darmo?
Gates, Musk, wcześniej Jobs... Oni są dużo bardziej złożonymi postaciami i trochę średnio pasuje to Nich opis: "ci miliarderzy nie są bogaci dzięki sobie tylko dzięki biednym ludziom którzy robią u nich za pół darmo". Nie każdy miliarder taki jest, duża część zyskała majątek dzięki inteligencji, mądrości, sprytowi, umiejętnościom etc.
A ludzie pracujący w takiej Tesli, Microsofcie czy innej wielkiej korporacji, raczej nie narzekają na wynagrodzenia.
2
Zacznijmy od tego, ża w USA mają totalnie inną mentalność. Dużo większą mentalność zwycięzców, a u nas? Wieczne narzekanie...
5
Dokładnie... ale i tak będą Go bronić. "Ale jak to, przecież powiedział prawdem, to nie jest tak że tylko nauczyciele są pokrzywdzeni, wszyscy zarabiajom mało"