6

No i świetnie.
Bardzo możliwe, że się to zbiegnie z premierą Cyberpunka i np. takiego The Last of Us II.

4

W sumie to... Messi jest za dobry na tą dyscyplinę sportu :D

0

Cały Suarez :D

0

Ciekawe jest to, że Suarez gra na pozycji Messiego na prawej stronie, a Messi na pozycji Suareza, w środku.

8

"Once Upon a Time in Hollywood to oczekiwany film w reżyserii Quentina Tarantino. Do tej pory w sieci pojawiały się zdjęcia przedstawiające głównych bohaterów, jednak nie mieliśmy jeszcze okazji obejrzeć zwiastuna. To prawdopodobnie zmieni się już niebawem – zgodnie z nowymi informacjami portalu Trailer Track, pierwszy zwiastun Once Upon a Time in Hollywood zadebiutuje w USA w poniedziałek, 18 marca."

Oby to była prawda. Najbardziej wyczekiwany przeze mnie film 2019-go :)

79

Pep Guardiola na temat bramki Aguero na 3:2 w dzisiejszym meczu ze Swansea strzelonej ze spalonego:
"W całej Europie jest VAR, tutaj nie ma. Nie lubię wygrywać w ten sposób. Przepraszam."
Klasa.

A jeśli chodzi o porażkę United, to dużo ludzi się cieszy. A ja to tak nie bardzo :)
Przed spotkaniem z nami, była szansa że United będzie miało tyle samo dni odpoczynku co my, gdyby awansowało do następnej rundy. A przez porażkę i odpadnięcie, to będą mieć + parę dni odpoczynku więcej...
Ale nie ma to tamto, liczę że Panowie z Camp Nou zrobią z Old Trafford jesień średniowiecza. Oby.

9

Wrzutki zawsze były od paru lat, tylko Lopetegui chciał trochę to zmienić, co było kiepskim pomysłem jak widać, Real nie ma jakiegoś super określonego stylu gry, ale jak już mamy opisać jak Real powinien grać, to na pewno bardziej bezpośrednio i korzystac z szybkości zawodników.
A Zidane'a to dopiero pierwszy mecz po powrocie, więc dopiero w następnym sezonie zobaczymy czy ten powrót miał sens, jak zmienią trochę skład etc.

1

Ech, szkoda że taka informacja ma aż tak dużo lajków, serduszek i generalnie jest przez nawet sporo osób popierana... wystarczy wejść w komentarze, m.in. "Karma wraca" czy coś w tym stylu. Totalny brak empatii i znieczulica.

https://imgbbb.com/image/uHO7F

113

"Dziennikarz po losowaniu: Oglądałeś ostatni mecz Juventusu? Ronaldo ustrzelił hat-tricka. Pozwolisz mu w następnej rundzie na zrobienie tego samego?

De Ligt: Nie. Nie pozwolę."

Trzymamy za słowo!

3

Drobiazg mordeczko.

136

Pierwsza noga:
Wtorek 9/Środa 10 Kwiecień
Stary Trafford

Druga noga:
Wtorek 16/Środa 17 Kwiecień
Nowe Obozowisko

0

Bardzo dobre losowanie :)
Jak wszystko pójdzie dobrze, to absolutnie genialnie zapowiadają się półfinały.

0

Zaraz będzie #BartomeuPosmarował, albo #RonaldoPosmarował

4

Redzi wczoraj zamieścili takiego niewinnego GIF-a na twitterze odnośnie Cyberpunka;



Ciekawe, może niedługo zostanie coś nowego opublikowane, jakiś teaser, czy trailer. Oby, czas by kampania marketingowa Cybera nabierała coraz większego tempa.

0

Można gdzieś zobaczyć?

8

"Jak podaje francuski serwis ActuGaming, powołując się na źródła wewnątrz CD Projekt RED, Lady Gaga była widziana w warszawskiej siedzibie studia, gdzie brała udział w sesjach motion capture. Plotka ta jest o tyle ciekawa, że we wrześniu ubiegłego roku osoby prowadzące oficjalny profil Cyberpunka 2077 na Twitterze skomentowały jeden z postów Lady Gagi sprzed przeszło sześciu lat. Już wtedy wielu fanów spekulowało na temat ewentualnego udziału artystki w najnowszej grze CD Projekt RED."

Nieźle... z pkt widzenia marketingowego, to byłby świetny ruch. Gaga jest ostatnio na fali przez bardzo dobrą rolę w filmie "Narodziny Gwiazdy", więc grze dałoby to dodatkowego kopa.

3

Cześć, znów chciałbym się z Wami podzielić moimi odczuciami odnośnie wczorajszego meczu, więc jeśli ktoś miałby ochotę, to zachęcam do przeczytania :)

1. Mecz.
W większości w końcu zobaczyliśmy Barcelonę z większym polotem i fantazją niż zazwyczaj. Martwi jedynie okres między 45 minutą, a chyba 60/70, gdzie Lyon miał trochę za dużo inicjatywy. Lepsze zespoły mogą coś takiego brutalnie wykorzystać, więc liczę że w następnych meczach LM ulegnie to poprawie i koncentracja, kontrola będą przez niemalże 90 minut.
Generalnie ciekawe jest to, że Barcelona wczoraj zagrała dość oszczędnie, a i tak zdołała wygrać 5:1 dzięki sprytowi i umiejętności przyspieszenia w odpowiednich fazach meczu. Bardzo cieszy świetny Suarez i niezły mecz Coutinho. Nie należy również zapominać o bardzo dobrych zmianach Valverde po których tak naprawdę zaczęliśmy grać lepiej. Jest dobrze.

2. Messi.
2 bramki i 2 asysty, z czego jedna bramka śliczna i równie ładna asysta do Pique. Jednak... jak na Messiego (zaznaczam: jak na Niego!) to mecz był w Jego wykonaniu dość przeciętny i oszczędny. Dość sporo miał strat i czasami podejmował złe decyzje, wdawał się czasami w niepotrzebny drybling. Mówimy jednak o jednym z najlepszych piłkarzy wszech czasów, więc wiadomo że taki zawodnik nawet grając jak na Niego słabo, może mieć z parę genialnych zagrań w meczu i przesądzić o zwycięstwie.
Zastanawiam się jednak, co sprawia że Messi nie gra na 100% swoich możliwości. Czy jest to mądrość Leo, by umiejętnie rozporządzać siłami? Czy jakaś drobna kontuzja, która była widoczna w II połowie w meczu ligowym na ̶b̶o̶i̶s̶k̶u̶ ̶t̶r̶e̶n̶i̶n̶g̶o̶w̶y̶m̶ Bernabeu? A może po prostu jeszcze to nie jest "ta" forma?
Nie wiem, wydaje mi się że Messi gra z jakimś dyskomfortem. Mam nadzieje jednak, że to mu minie i zobaczymy Messiego lepszego niż wczoraj, bo takiego będziemy potrzebować do potencjalnych starć z City, czy Juve.

3. Losowanie LM.
Dużo osób chciałoby trafić na Porto, ewentualnie Ajax. Zrozumiałe, potencjalni "łatwiejsi"rywale. Ja osobiście chciałbym Liverpool, lub Juventus. Byłyby to piekielnie trudne, ale i piekielnie dobre mecze. Bardzo jestem ciekaw jak Barcelona Valverde poradziłaby sobie z takimi zespołami, bo jeszcze aż tak trudnego dwumeczu Valverde nie miał. A już wybiegając z marzeniami w przyszłość... to finał z City byłby piękny :)
Ale zobaczymy. Krok po kroku. Ktokolwiek by nie był w ćwierćfinale, to trzeba podejść do tego meczu na maxa skoncentrowanym. Przewaga w lidze jakaś jest, może nie jest ogromna, ale i tak większą część sił trzeba rzucić na LM.

Vamos!

0

Uff. Gol śliczny. Nie zmienia to jednak faktu, że Messi ma jakiś problem, nie wiem czy z formą, czy z nogą... oby na ćwierćfinał był już w 100% gotów.

2

Po bardzo dobrej I połowie przyszło totalne rozczarowanie... oby nie skończyło się tragedią...

8

Może będzie to kontrowersyjne, ale gdyby Messi miał inne nazwisko, to już zostałby zmieniony...

1

Znowu to samo... za dużo pozwalamy przeciwnikom, zdecydowanie za dużo. Za rzadko ta drużyna ma kontrolę nad meczem.

3

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że to nie jest mecz Messiego. Pytanie tylko, czy po prostu brak formy, czy znowu coś z tą nogą się dzieje.

8

"To powszechnie wiadomo, że Rakitić po sezonie odejdzie."

Co?

35

Świetne zachowanie kibiców na Camp Nou z tymi oklaskami dla bramkarza Lyonu. Duma!

9

Heh, przed chwilą byłem w sklepie, myślę: "Kurłaaaa nie zdąże na 20:45", biegiem do domu, a mecz przecież o 21... totalnie nie mogę się przyzwyczaić.

13

Nie zmaże, ale będzie to choć jeden dobry prognostyk przed następną częścią sezonu, bo do tej pory było tragicznie. Więc oby mu dzisiaj po prostu "siadło".

2

Oj, wpisujmy miasta.

Sosnowiec [*]...

11

Może. A może Juve, gdzie LR wtedy eksploduje, a może City które jest piekielnie mocne i potrafi zdominować rywala jak nikt inny... zobaczymy. Jak Barcelona awansuje (co jest absolutnym obowiązkiem), to czekają nas pasjonujące ćwierćfinały.

2

Całkiem przekonujące zwycięstwo, to wg. mnie nie jest 2:1 :D
Co najmniej dwoma bramkami. Zresztą... nie wyobrażam sobie odpadnięcia dzisiaj na Camp Nou z Lyonem. Trzeba pewnie wygrywać w takich meczach będąc Barceloną i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?