1

Rzeczywiście myślisz, że Rydzyk aż tak bardzo pomaga dzieciom i osobom starszym? No w sumie spoko.

https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/e0/f0/5594134ef2899_o,size,1068x623,q,71,h,4e2bff.jpg

Zresztą sam jakiś czas temu byłem na zjeździe Radia Maryja w Częstochowie i takiej nienawiści do osób które się nie zgadzają z głoszonymi tam tezami nie ma nigdzie... ale to już temat na inną dyskusje.

A porównanie z wyborczą jest idiotyczne, bo nikt Cię nie zmusza do niczego, to raz, a dwa że wyborcza nigdy nie będzie przez ten rząd finansowana.

1

No i dzięki temu więcej hajsu do własnej kieszenii, dla Rydzyka i na inną propagandę. Niby proste, a jednak genialne :)

3

Między brutto, a netto jest zasadnicza różnica. Poza tym nie zgadzam się, że są to dobre zarobki. Polska powinna czerpać ze skandynawskiego systemu edukacji, bo jest on bardzo mądry. Ale nie będzie korzystać. Raz, że chodzi o kasę, a dwa że duma nie pozwoli.

"Na więcej nie zasługują , szczególnie że większość z nich ma gdzieś przekazanie wiedzy młodym."
Tego nawet nie chce mi się komentować, bo z całym szacunkiem, ale jest to dla mnie cholernie głupie. Nauczyciel to jeden z najtrudniejszych zawodów.

2

"Marek Suski stwierdził, że między pensją nauczyciela dyplomowanego a posła jest niewielka różnica, bo poseł zarabia 8000 zł, a nauczyciel 5000 zł.
Posłowie mają 8 tys. zł brutto pensji podstawowej (do tego dieta ponad 2 tys. zł – red.), więc jeśli nauczyciel dyplomowany ma z kawałkiem 5 tys. zł brutto to jest to nieduża różnica między posłem a nauczycielem."

Świetne porównanie.

1

Jakby ktoś miał ochotę, to na Game Informerze pojawił się fajny artykuł na temat polskiego game devu. Polecam [artykuł po eng].

https://www.gameinformer.com/feature/2019/03/04/polish-powerhouse

0

Oczywiście, ale PKP często jest po prostu memem.
Po wichurach jest dziś dużo późnień (co jest dość zrozumiałe). Niemniej jednak na śląsku zmienił się rozkład jazdy i dziś rano chciałem sprawdzić o której mam pociag. Nie dało się. Bo strona twierdzi, że mój termin podróży jest późniejszy niż termin zmiany rozkładu jazdy. Ja sprawdzałem dzisiaj, na dzisiaj, czyli 11.03, a rozkład został zmieniony 10.03. Tak więc nie mogłem sprawdzić rano o której pociąg jedzie, bo ciągle nie zaktualizowali rozkładów jazdy, mimo że nowy rozkład funkcjonuje od wczoraj. Ciekawe jest to, że od jakiegoś czasu tak jest na stronie PKP i nic z tym nie robią. Wrzucam poniżej fotkę.

https://imgbbb.com/image/rXMg8

7

A gdzie ja napisałem, że to super sędzia?
Podsumowaniem mojej wypowiedzi jest to, że to od Barcelony zależy w większości czy awansuje, a nie od sędziego. Gdyby Barcelona zagrała lepiej z PSG, czy Juve i by awansowała, a Marciniak i tak sędziowałby tak samo, to nie byłoby tutaj teraz płaczu o sędziego.

33

Ale płacz o Marciniaka. Wielu ludziom bardziej chodzi o obawę, że zagramy fatalny mecz, niż o to że sędzia przeszkodzi w awansie. Marciniak nic w zasadzie spektakularnego nie zawinił w kompromitacjach z PSG, czy Juventusem. Sędziował poprawnie, nie przypominam sobie jakichś dużych kontrowersji. To myśmy zagrali tragicznie. Więc na jakiej podstawie jest taki płacz? W większości o to, że Marciniak po prostu przynosi pecha... Jeśli Barcelona zagra swoje (o co jest duża szansa), to nic nie przeszkodzi w awansie.

0

Poniekąd masz rację z tym, że Coutinho pod nieobecność Malcoma ma miejsce w składzie, ale wyobraź sobie, jakiego kopa powinien dostać piłkarz, będąc jedną z głównych protagonistów zwycięstwa i awansu do ćwierćfinału LM. Myślę, że to by dużo bardziej na Niego podziałało, gdyby mecz z Lyonem mu wyszedł, niż jakiś inny mecz ligowy.

0

W sumie byłby to idealny mecz dla Coutinho by się przełamać i ponownie zacząć imponować. Jednak szansa na to jest niestety bardzo mała.

1

jak dla mnie Porto, lub United. W sferze marzeń, City chciałbym w finale. A w półfinale chciałbym byśmy w końcu przeszli to Atletico.

9

A no tak, zapomniałem!
Cudowny Jarosław i rząd. Bez Nich ta gospodarka już dawno by upadła, przecież za PeŁo ludzie jedli trawę.

12

"175 milionów 938 tysięcy 717 złotych zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 27. finału, który odbył się w styczniu 2019 roku. To absolutny rekord, bo w zeszłym roku zebrano 126,37 mln zł."

Hejt na WOŚP i Owsiaka znów dał pozytywny skutek :)

0

Po Ronaldo też zadzwonią, by wrócił?

10

A to świntuszek.

28

Po meczu kamery pewnie przejął Benzema.

117

"2018/19 pierwsza LM z VARem - przygoda Realu Madryt kończy się w 1/8 finału.

Fakt, nie opinia."

0

No w końcu... to się powinno wydarzyć już dawno.

Wszyscy kibice Barcelony w tym momencie:
https://tenor.com/view/lotr-frodo-elijah-woods-the-one-ring-lord-of-the-rings-gif-4562881

4

Szkoda Viniciusa.
Ale niesamowicie się Real posypał w ostatnim tygodniu... oby się tu nie zdarzył cud, to dla kibica Barcelony będzie super czas.

1

Real strasznie dużo miejsca zostawia. Jeśli nie będą mieli aż tak ogromnie szczęścia jak zwykle w LM, to dziś będzie to ich ostatni mecz w sezonie. Ajax powinien jeszcze jedną/2 bramki strzelić przy takiej ilości miejsca... oby!

68

Im częściej to czytam, tym bardziej jestem zażenowany.

1

Hahah, co tam się działo? :D
Jaka szkoda, że nie można już zobaczyć tych komentarzy...

0

Nie znam, wrzucam tylko info które gdzieś znalazłem. Każdy niech to sobie interpretuje, jeśli "calciomercato" to rzeczywiście g*wno, to należy pominąć ten komentarz ;)

22

"calciomercato.com: Po przegranej z Atletico piłkarze Juventusu zorganizowali imprezę na którą zaprosili 60 modelek. Ponoć w zabawie nie brali udziału tylko Bernardeschi i Barzgali.

Jutro ma się ukazać nagranie z tych wydarzeń."

lol, czekamy!

2

To, że prawie za każdym razem jak Ramsey strzela, to dzień/2 dni później ktoś znany umiera.

9

Wszyscy się "śmieją" z tego Ramseya, a to kurde jest po prostu niemożliwe i ciężko to wytłumaczyć...

1

Przesłuchałem Misję Futbol i szkoda, że tak mało czasu poświęcili El Clasico. Myślę, że było dużo tematów które mogłyby zostać rozwinięte, a zostały tylko lekko poruszone i to wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?