macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Wszyscy jesteśmy w Polsce na dorobku. Nauczyciele powinni nauczyć się jeść małą łyżeczką." - Piotr Cywiński
Ambitnie...
4
To nie jest chamstwo? Wyrażenie "Bo Ci zaraz zabiorę ten mikrofon" to nie jest chamstwo? Masz fajne postrzeganie chamstwa.
2
Nie zawsze, ale w większości... :D
Generalnie nawet jak Ci nie idzie to fajna zabawa. Nie to co taki PES, czy FIFA, gdzie jak Ci nie idzie to masz ochotę mordować.
1
Poza Panew Gerwantem, który wg. mnie był grą niemalże wybitną, to polecam Ci może mniejsze produkcje:
- Limbo
- Inside
- The Witness (logiczna)
- This War of Mine
- Ori and the Blind Forest
- Rocket League (najlepiej się gra z ludźmi)
- Pilars of Eternity
0
Cudownie...
https://media1.tenor.com/images/e4e26473771b4fe757770cbd098cd36b/tenor.gif?itemid=11056159
21
No i pięknie.
Jeszcze 3 rzeczy do zrobienia zostały:
- zrobić wszystko by przyszedł Jović
- zrobić wszystko by NIE przyszedł Griezmann
- zrobić wszystko, by zatrzymać projekt tych żenujących koszulek w krate...
0
''Najlepszy na świecie jestem ja..."
Numer na koszulce zobowiązuje.
3
Jak dla mnie jest mega dobrze. Świetnie, że nie zdradza za bardzo fabuły, a pokazuje jedynie świat i klimat przełomu lat 60 i 70, który się wylewa z ekranu. Połączenie znakomitych aktorów, tarantinowskiej ręki, klimatu tamtych lat, neonów na ulicach i zapewne świetnych kawałków muzyki... jest bardzo duża szansa, że to się świetnie uda.
1
Tarantino sam mówił, że ten film prawdopodobnie będzie najbliżej do Pulp Fiction, więc... oby to było arcydzieło, które zapisze się w popkulturze przez klimat, świetne teksty, dialogii, sceny itp. Czekam mocno :)
16
Jest teaser trailer do "Once upon a time in Hollywood" Tarantino. Jak dla mnie wygląda świetnie ten świat i klimat.
1
Spoko, mam naturalne współczucie dla ludzi z Podlasia.
43
Spójrz na miejsce 8.
0
Jak najbardziej.
31
Nawet w sumie ciężko to skomentować :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54437137_10157180313613055_5957940330492854272_n.png?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5485a8e91c497a0d22279dcf604ed9fc&oe=5D056850
91
#NieDlaGriezmanna
!
1
Oczywiście -> krytyczna. Z krytyką nie ma żadnego problemu, nie można przecież wszystkiego lukrować. Mnie natomiast chodzi o coś innego, o to że tutaj krytyka często jest bezpodstawna, wyśmiewająca i z góry wszystko jest skazane na porażkę zamiast powiedzieć "Ok, wydaje mi się że to nie wypali, nie podoba mi się, ale zobaczymy." Wszyscy wszystko wiedzą najlepiej.
4
Zastanawia mnie, skąd u nas się bierze tyle narzekania...
Sporo czytam komentarzy na internecie, bo chce się dowiedzieć co różni ludzie sądzą na dany temat. Niezależnie od tego czy są to tematy sportowe, polityczne, graficzne, technologiczne, społeczne czy jakieś inne. I choć można znaleźć sporo świetnych merytorycznie wypowiedzi, to jest to często przykryte płachtą totalnego narzekania, zawiści i wyśmiewania. Ostatnio mało czytam zagranicznych komentarzy, ale wydaje mi się, że jest tego jakby trochę mniej niż u nas. Ludzie cieszą się z jakichś nowinek, czegoś nowego, czy to projektu, gry, zapowiedzi filmu etc. A u nas ciągłe narzekanie, że tego nie ma, że plakat zły, że to jest bezsensu, że to się nie uda itp.
Świetnymi przykładami są na to np. plakaty z "Once upon a time in Hollywood", gdzie zagranicą ludzie w większości ciepło przyjęli te plakaty, a nawet jak były głosy krytyczne, to mniej wyśmiewające i bardziej inteligentne... poza tym nikt nie ocenia filmu po plakacie, ale tutaj już trochę takich komentarzy widziałem, że plakat mi się nie podoba, to film też będzie zły. Absurd.
Drugi przykład to jakieś nowinki technologiczne... Google na Game Developers Conference zapowiedział platformę streamingową Stadia i już od razu narzekanie, że to się nie uda, że to bezsensu etc.
Skąd to się bierze? Nie mówię, że Polacy są ciągle w tym względzie źli, ale jednak u nas... jest to nadwyraz widoczne, takie narzekanie, umniejszanie, wyśmiewanie. Bardzo to irytujące.
4
Nessar El jakiśtam w biurach UEFA:
https://media1.tenor.com/images/935ba7ae55ebe0e19f7bfc5846013695/tenor.gif?itemid=12197230
Tak było, nie zmyślam.
11
"Twórcy Unity zaprezentowali w czasie konferencji GDC 2019 imponujące demo najnowszej wersji swojego silnika, zatytułowane The Heretic. Materiał pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać ray tracing w oparciu o HDRP (High Definition Render Pipeline), by wygenerować w czasie rzeczywistym niezwykle realistyczne obrazy ludzi i otoczenia."
Trzeba przyznać, że wygląda to imponująco. Ale na tak zaawansowaną grafę jeszcze trochę poczekamy... tak czy inaczej Unity ma naprawdę ogromne możliwości.
0
Dla mnie to jest totalnie żenujące...
Dokładnie tak widze tych kibiców:
https://i.imgflip.com/2tv0p6.png
0
Drobiazg!
0
"Ludzi..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://giphy.com/gifs/ha-13OYNXi0uTM6vS
0
Będziesz fapać?
1
Kolejny plakat "Once upon in time in Hollywood" tym razem pokazujący Margot Robbie w roli Sharon Tate.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53576402_2088047274822032_7437465587967590400_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=6a5ae072f3f89c119e25d126038d8926&oe=5D124FD8
7
Z tym dzbanem roku to bym się wstrzymał w sprawach politycznych. Jest Lis, jest Pawłowicz, Suski, Schetyna... spokojnie, jeszcze będzie dużo śmieszno-żenujących wypowiedzi :)
32
Nigdzie. Nie idź w to chłopie :(
14
W sumie fajne te przeróbki plakatu "Once upon a time in Hollywood" :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54220592_592787777875645_4551418637897957376_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ddc1af8316a8003ca3bd76ef5c9fe7a7&oe=5D1E4CD5
Sam oryginał plakatu jest bardzo oszczędny, ale jak dla mnie ładny. Nic więcej tam nie potrzeba, a pewnie i tak pojawią się też inne oficjalne plakaty.
0
Miałem to samo. Pacze, mówię: "Pfff, jakiś fejk bo niemożliwe jest, że Messiego tu nie ma." Potem dopiero zerknąłem trochę wyżej i bardziej w prawo...
107
Ranking kreatywnych podań La Liga... także tak...
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54190760_2354579804574950_6510064780189892608_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=f49c8c3d860a92811f86b868be4ba22b&oe=5D1A5EE2
5
Oficjalny plakat "Once upon a time in Hollywood"! :)
Czekamy na trailer, pewnie dziś się jeszcze pojawi.
https://pbs.twimg.com/media/D18PyK7UwAAtMb0.jpg:large