macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ech, wiem co mówisz... drapanie w gardle, katar, łzawienie oczu. Norma kurła...
A jakby się tak zastanowić, to ja przez 70% roku mam katar. Jak się robi chłodno, to zawsze jakieś przeziębienie się złapie, które trwa parę dni, ale katar mi się zawsze utrzymuje za**iście długo. Potem przychodzi wiosna i katar z przeziębienia przechodzi do kataru z alergii, który również trochę trwa. A idź Pan z tom alergiom...
0
O Boże... naprawdę?
Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem.
23
Zezoo Cartoons i m.in. spojler co takiego pisał Ole Gunnar Solskjær w soim notesie :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/56382709_969978019873712_8868414576346005504_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=6938a3524599c4c3af6fab5a6e865951&oe=5D05D8E7
0
Coraz większy mamy rozpierdziel w tym kraju :)
2
Do cebuli jeszcze dojdą spokojnie. Absurdalność tego rządu wykracza poza wszelkie schematy.
4
"Minister Ardanowski: W przyszłym tygodniu podpiszę rozporządzenie, które wprowadzi znakowanie polską białą-czerwona flagą ziemniaków."
O kurde...
17
"Bo im się należało!" - Beata Szydło niebawem.
3
Da się, ale to jest strasznie trudne. Bardzo często ciągnie albo w jedną, albo w drugą stronę. Sam staram się być obiektywny, ale myślę, że rzadko mi to wychodzi, bo nie ukrywam, że PiS mniej mi odpowiada niż Platforma/KO. Choć myślę, że staram się zauważać błędy u jednych i drugich.
Tak czy siak w PL jest niestety tak, że albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. I to się tyczy nie tylko polityki.
0
Zwycięstwo Kaczyńskiego to kompromitacja na całą Europę?
0
Spoko ;)
0
Tak, wyczułem, stąd "xD" :)
0
A kto mówi że jest zajebi**e?
Bo nie ja. Dla mnie poszanowanie dla flagi powinno być zawsze, dla Biblii również, jak i dla Koranu etc. Nie muszę się z czymś zgadzać, ale szacunek okazywać powinienem.
0
Prawie w ogóle nie używam tego znaku, ale kurde teraz musze: xD
11
Sławne 27:1, Kaczyński i Jego oskarżenia o morderstwo smoleńskie z mównicy sejmowej, Kopacz mówiąca o rzucaniu kamieniami w dinozaury, ostatnie palenie książek, różne głupoty wypowiadane przez ludzi pokroju Pawłowicz... a to tylko wierzchołek góry lodowej.
Dzisiejsze życie w Polsce wygląda jak absurdalny i surrealistyczny sen. Ludzie z innych zakątków świata czasem do mnie piszą i pytają się o różne sprawy związane z Polską, tak było w przypadku 27:1, czy ostatniego palenia książek. Jest mi bardzo wstyd odpowiadać na to twierdząco, że tak, to rzeczywiście zostało powiedziane/zrobione. Polska jako naród ma wiele zalet, ale te zalety coraz mocniej są przykrywane absurdalnością, wszelkimi wadami narodu, walką sami ze sobą...
Nic dziwnego, że nawet sporo ludzi (przynajmniej w moim środowisku) planuje gdzieś se wyemigrować w poszukiwaniu spokojnego i trochę bardziej zamożnego życia. Nie wszyscy mają tyle odwagi by zrobić taki krok i na mówieniu się kończy, jednak to o czymś też świadczy. Ciekawe ile będzie trwać jeszcze taki "moment". Myślę, że niestety długo...
0
Rozbiega to.
A tak na serio, to nawet nie chce sobie wyobrażać jaki to musi być ból... bardzo współczuje.
0
Rakitić trochę jak Busquets kiedyś. Jeden z najbardziej niedocenionych zawodników (także przeze mnie jeszcze parę miesięcy temu).
4
Wczoraj imponujące było to, z jakim impetem Barcelona weszła w mecz. Od pierwszych minut dość mocno gnietli Atletico, co było cudowne do oglądania. Co prawda później trochę odpuścili, bo oczywiście nie da się grać całego meczu na takiej intensywności, ale to jest bardzo dobry prognostyk przed następnymi meczami. Jeśli tylko szczęście nam dopisze i forma będzie się utrzymywać i nawet zwyżkować, to kurła mamy piękny, historyczny maj i czerwiec!
Coś co mi się jeszcze rzuciło wczoraj w oczy to Rakitić, który był dość solidny, ale wielokrotnie niepotrzebnie grał do tyłu, a jak już zagrał do przodu to minimalnie za mocno/niecelnie. Parę razy Roberto był totalnie niepilnowany na prawej stronie i wystarczyło posłać pewną wychodzącą piłkę, a tego nasz Chorwat nie robił, za to wolał rozegrać piłkę w środku, ewentualnie wycofać. Liczę, że w spotkaniach LM będzie dużo bardziej pewny i będzie po prostu więcej ryzykować.
Genialna również zmiana Malcoma. Gościu wszedł w mecz na pełnej, a klepka z Messim to po prostu sztuka sama w sobie + parę skutecznych dryblingów. Widać, że mu bardzo zależy i bardzo pozytywnie patrzę na Jego rozwój w Barcelonie.
Coutinho też fajnie wczoraj zagrał. Nie był to wybitny mecz, ale widać że forma mu idzie w górę. Nie jakoś spektakularnie, bardziej spokojnie, ale również można pozytywnie patrzeć na Coutinho. W końcu, bardzo na Niego liczę.
Jedynym duży minusem był... Laboga. Z reguły staram się bardzo nie krytykować komentatorów, każdy ma swój styl, charakter etc. Ale Laboga wczoraj parę razy był cholernie irytujący. Odniosło się wrażenie, że ewidentnie wygrana Barcelony nie jest mu na rękę, a po drugiej bramce totalnie zgasł. Do tego głupoty w stylu: "ale tam był spalony!" z wielką pewnością siebie, czy "Hiszpański sędzia stracił panowanie nad sobą i wyrzucił Hiszpana Coste" sprawiają że był wczoraj bardzo wkurzający. Nie pierwszy raz zresztą ma takie dziwne momenty, w przeszłości również mu się zdarzało. Szkoda, że nie komentował Wolski...
4
Komentator to Laboga, który ewidentnie nie miał swojego dnia.
0
Jaki spalony? Przecież ewidentnie nie było. Czo ten Laboga...
0
Malcom świetna zmiana
0
Weźcie tego Słoweńca...
14
Laboga: "Hiszpański sędzia stracił panowanie nad sobą i wyrzucił Hiszpana Coste."
Wtf, a Costa nie stracił panowania? To chyba On "zaczoł"?
1
W przypadku cięcia linków, to polecam tą stronę, można założyć darmowe konto i można obserwować ile też kliknięć było w dany link:
https://bitly.com/
2
W zasadzie ten mecz był tak naprawdę najbardziej przełomowy w pierwszym sezonie Enrique, a nie przegrany mecz z Sociedad. To ten mecz wyznaczył drogę pod względem stylu gry, formy i charakteru, którą kroczyła Barcelona aż do końca historycznego sezonu. Pamiętam, jak oczekiwania miałem dość małe do tego meczu, a skończyło się naprawdę świetnie, bo w końcu widziałem drużynę z charakterem, pomysłem i pasją. Oby dziś było podobnie.
0
"Red Dead Redemption 2 w wersji na PC nadal nie doczekało się oficjalnego potwierdzenia. Mimo wszystko cały czas pojawiają się kolejne plotki, które rozpalają wyobraźnię graczy. Tym razem w serwisie 4chan opublikowano doniesienia, że produkcja ma zostać oficjalnie zapowiedziana 22 kwietnia i wydana na platformie Epic Games Store."
Ale będzie hejt jak taką grę wydadzą tylko na Epic Games Store :D
1
Pewnie chorągiewki będą porozstawiane na CN i parę jakichś banerów jak np. z Espanyolem.
0
Taktyczny Marcelo.
8
- 12 najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii, z czego 7 zawodników to piłkarze dawniej grający, lub/i aktualnie grający w Barcelonie. Kosmos.
- Cristiano Ronaldo -> De Penal: 9. Hehe.
1
Ja wyniosłości nie odczułem. Odczułem za to radość, widać że bardzo to na Jego wpłynęło i trudno się dziwić. Nie zachowywał się arogancko wg. mnie.
1
Wiedźmin 3 HYPE - off.
Cyberpunk 2077 HYPE - on.
Geralt, wybacz, ale i tak jesteś na zawsze w moim serduszku.