macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Bardzo inteligentna i mądra odpowiedź Adamowicz. Z klasą. A ile się naczytałem komentarzy "wszechwiedzących" na fanpejdżach typu TVP Info jaka to Ona jest zła, bezczelna itp...
1
Barca i Ajax grają dalej w LM, poza tym wciąż grają o mistrzostwa swoich krajów. Ogłoszenie takiego transferu sprawiłoby niepotrzebny zamęt. Lepiej jest już poczekać na koniec sezonu.
0
Nie wiem, szanuje Cristiano, ale On często w swojej grze wydaje mi się tak pokraczny... bramki Go jedynie ratują.
7
Oficjalny fanpage Cruyffa na facebooku:
"Grać w piłkę jest bardzo prosto, ale grać prostą piłkę to najtrudniejsza rzecz na świecie.” #CruyffLegacy
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57090177_10156154691555796_6898332843110301696_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeFKu9CjWiVYmOQRhOJ_on5_XLV7ZapA6nH8l4Zdx7VgbawPvIY08ixyTO27z1K3gUaOwbpb1GXbc9JlOz2pEgKFC3vok7DObQp2FUoSs7yMNw&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=9c1c8a7954392db8efc7767ed84620ed&oe=5D414AE2
Coś pięknego. Dziedzictwo Cruyffa dziś zwyciężyło 2x. Cudowny wieczór.
5
Też mi nowość...
18
2 bramki Messiego w tym jedna przepiękna, Coutinho się odblokował również piękną bramką, jest blisko odpadnięcia Najpiękniejszego Piłkarza Wszechświata... TAK KURŁAAAAAAAAA!
1
Wszystko pięknie, ładnie, ale jest to bardzo słaby mecz Suareza :/
Szkoda, ale liczę że na półfinały będzie w 100% przygotowany.
91
Masakra, gol Cristiano omawiany przez większość czasu i rozdrabniany na czynniki pierwsze, a pierwszy gol Leo który był oczywiście dużo ładniejszy, w zasadzie bez porównania jeśli chodzi o artyzm, był ledwie wspomniany. Jakież to jest irytujące...
17
Hajto w końcu miał rację. Powiedział, że Rashford ma uderzenie a'la Cristiano. Chwilę później Rashford w mur.
7
Jak dla mnie właśnie teraz jest wyraźnie lepszy, ale paradoks polega na tym, że 7 lat temu przewaga Leo nad Ronaldo w mediach i na ustach wszystkich była wyraźniejsza niż jest teraz...
0
On jest zadeklarowanym kibicem Barcelony, więc chyba tylko po to. Nowickiego też mogliby zaprosić :D
0
No co, ośmiorniczki se gotujo. Przecież to takie super, Janusz z Grażyną pewnie już w Kauflandzie i "kupujom" by zdążyć na pierwszy gwizdek.
0
Są tam porozstawiane chorągiewki? ;)
2
A idź Ty...
1
Hmm, myślę że możesz spróbować NITRO z Browaru Stu Mostów, to jest coś podobnego. Ewentualnie Nitro Milk Stout z Left Hand Brewing, ale to raczej będzie bardzo ciężkie do dostania.
1
Dziś mam na meczyk mam Amok z Trzech Kumpli. Zobaczymy, coraz cieplej to mam dużą ochotę na wszelakie IPY etc. :)
1
Właśnie, AleBrowar ostatnio ma świetną serię DDH DIPA ich też bardzo cenię. Ich kultowy Rowing Jack to jedno z piw od których zaczynałem przygodę z kraftem :)
0
Kormoran, choć Oni zahaczają o krafty.
Z takich już totalnie nie kraftowych, to Perła nawet mi smakuje z tego co pamiętam, Jurajskie (regionalne) też jest niezłe. No i dawno temu Desperadosem się jarałem, ale to jest bardziej napój piwopodobny, niż piwo.
A Ty masz jakieś kraftowe i nie kraftowe?
0
Trzech Kumpli i ich Pan IPAni, moje ulubione piwo .
Poza tym jest masę browarów które lubię i cenię. Pinta ma spoko piwa, wręcz kultowe, Artezan i ich sztos "Samiec Alfa" na którego będę polować w tym roku, Rockmill, ostatnio Funky Fluid robi dobrą robotę i ma ciekawą ofertę.
A z zagranicznych to np. Dugges, Evil Twin Brewing, AleSmith, DeMolen (ich Weer&Wind to najlepsze piwo jakie kiedykolwiek piłem, świetne doznanie smakowe).
3
Będzie crossgenowy, Redzi o tym ostatnio zapewnili, poza tym mówili też że ich technologia jest przystosowana do następnej generacji konsol. A jak czytamy w informacji: "wybrani deweloperzy położyli już ręce na jego dev-kitach", to myślę że właśnie jednym z developerów jest tutaj CD Projekt RED.
13
PlayStation 5 potwierdzone :)
"Nowa konsola stacjonarna Sony zostanie wyposażona w szybki dysk SSD, który ma całkowicie odmienić wrażenia towarzyszące rozgrywce. Poza tym japoński gigant podzielił się pierwszymi konkretami na temat nowego PlayStation, a także zdradził, że wybrani deweloperzy położyli już ręce na jego dev-kitach.
PlayStation 5 zostanie wyposażone w podzespoły stworzone przez firmę AMD. Jak ujawniło Sony, na konsoli zagramy nawet w rozdzielczości 8K, a wydane na nią produkcje wykorzystają technologię ray tracing. Sprzęt na pewno nie zadebiutuje w tym roku."
Z tym 8K to bym nie szalał, ale SSD i ray tracing to świetne decyzje, choć to było do przewidzenia, że technologię śledzenia promieni będą chcieli wspierać, bo to staje się coraz modniejsze. Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce. Póki co wygląda to bardzo dobrze i na bank premiera nowej konsoli zbiegnie się z Cyberpunkiem 2077, który będzie crossgenowy. Fajno!
0
Również pozdrawiam ;)
3
Ale ja oceniam człowieka? Bo wydaje mi się, że nie. Oceniam tylko wypowiedź, która wg. mnie jest po prostu głupia tak jak wg. Ciebie czy kogokolwiek innego może być moja wypowiedź głupia. I tyle. Żadnego oceniania innych, że ten to idiota, a ten to "mondry".
0
Co ma avatar do wiary? Avatar jest z nadchodzącej gry, a branża gier jest mi bliska, zresztą nie mam zamiaru się tłumaczyć bo to nie ma sensu.
Cóż, wielu ludzi z mojego środowiska, chrześcijan mówi podobne rzeczy, więc takie myślenie jest powszechne i nie dotyczy tylko Terlikowskiego.
Oczywiście, że nie znaczy że jest święty i bardzo dobrze, ale spora część na takich się kreuje, a potem życie ich boleśnie weryfikuje. Więcej pokory i dystansu.
13
Właśnie sęk w tym, że jestem wierzący i jest mi często po prostu wstyd...
17
"Pożar katedry Notre Dame poruszył wiele osób na całym świecie. Niektórzy w tym dramatycznym zdarzeniu dopatrują się specjalnych znaków i wieszczą totalną zagładę. "Jeśli się nie nawrócimy spłoniemy wszyscy" – stwierdził Tomasz Terlikowski."
Terlikowski już mocno odpłynął... zresztą nie tylko On. Jak później brać na poważnie ludzi "wierzących", skoro najgłośniejsi są ludzie totalnie nawiedzeni?
9
"Jak podaje Bloomber, powołując się na francuskie służby, że w walkę z ogniem zaangażowane są wszystkie środki oprócz zrzucania wody z samolotów. Ta ostatnia metoda nie jest skuteczna przy tego typu pożarach, ponieważ grozi zawaleniem całej konstrukcji budynku."
Gaszenie z góry nie jest odpowiednie, ale oczywiście pojawiło się dużo "wojowników" którzy zamiast najpierw sprawdzić czy to jest odpowiednie, to z rozbrajającą pewnością twierdziło, że to jest najlepszy pomysł.
20
Kurła, czymajcie go z dala od Camp Nou i całego zespołu
2
Cóż, nawet tutaj niektóre osoby które są za partią Jarka są właśnie ze wsi.
Ale przynajmniej ja jestem wyjątkiem od reguły, heh. Co prawda mieszkam póki co w mieście +- 50 tyś mieszkańców, ale wykształcenie mam niskie... nie po drodze mi było z polską edukacją :P
6
A ludzie wciąż będą "proPiS bo Peło kradło a Tuska trza nienawidzić bo zlodziej". Proste, prymitywne i głupie myślenie. Problem zawsze jest dużo bardziej złożony. Ale nikomu nie chce się badać, zrozumieć etc. Nienawiść jest łatwiejsza od miłości i zrozumienia.
Szkoda, że tak to wygląda. A TVP jest żenujące okropnie... niedawno oglądałem jakieś Wiadomości i tak mało inteligentnej propagandy dawno nie widziałem. To jest dla głupich ludzi wg. mnie, których łatwo jest zmanipulować i tyle.