macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No ba :)
22
Coco Jambo umie w sołszyl midja. Mnie rozwalił ostatnio ten wpis:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57209120_1157526097762854_2041645513408774144_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=2bb155ebdff091cf217a6be95757011f&oe=5D2A62C5
20
"Dajcie nauczycielom te podwyżki"
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57502841_815926998778389_4736008335050932224_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1e7d2c39df2a053a9d322c3a78a211ea&oe=5D34BABB
0
Oczywiście, niektóre transfery okazały się mega trafne, ale nie zapominajmy że mieli okazje ściągnąć bodajże Isco, lub/i Asensio, a przyszli zawodnicy teoretycznie gorsi i nastawieni bardziej na rzemiosło niż na artyzm. Kto wie jak wyglądałaby Barcelona z Isco lub Asensio. Myślę że to są piłkarze, którzy mogliby nam jeszcze bardziej pomóc i niektóre sezony z Nimi w składzie paradoksalnie byłyby jeszcze lepsze. Ale to gdybanie. Jest jak jest i mimo że żałuje że nigdy ich w Barcelonie nie ujrze, to ciesze się że w tym momencie skład jest naprawdę mocny.
9
Kartka z kalendarza:
76 lat temu, 19 kwietnia 1943 roku, wybuchło powstanie w getcie warszawskim.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57852297_10156947767633930_7994460826931036160_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1e898642f23d67eaf1b3c5e53f05c18e&oe=5D39FF03
0
O Messim też fajnie powiedzieli. Generalnie cały odcinek polecam.
1
"Zrobię takie porównanie jak City coś wygra w Europie. "
Z całym szacunkiem, ale śmiesznie to brzmi z ust kibica Barcelony, która ostatnio w Europie też sobie nie radzi i dopiero teraz ma szanse to zmienić.
23
W pierwszym meczu zmiany faktycznie na minus, ale w drugim? Co mógł więcej zrobić? Przygotował zespół świetnie, City napierało na Tottenham, a to że taki Laporte popełniał ogromne błędy to już nie Jego wina.
Poza tym jeśli chodzi o ludzi z Madrytu, czy generalnie inne osoby które nie przepadają za Guardiolą - ok, mogą się nabijać. Ale tutaj? Szydera po tym co Pep zrobił dla Barcelony? Wstyd mi było po tym co wczoraj tutaj czytałem. Zero szacunku.
10
W La Liga Loca i English Breakfast w fantastyczny sposób omówili Guardiolę, Jego podejście do futbolu i generalnie wczorajszy mecz. Polecam każdemu, szczególnie osobom, które wczoraj z Guardioli się idiotycznie nabijały...
0
Też się zgłaszam :D
1
A moim zdaniem trzeba zagrać jeszcze lepiej niż we wszystkich dotychczasowych meczach w tym sezonie. Najbliżej tego jak IMO powinniśmy zagrać był mecz na Bernabeu. Zwycięstwo tylko 1:0, ale spokój, dominacja i pewność były imponujące. Na pewno nie można powtórzyć pierwszych minut z United na Camp Nou, bo Live to po prostu boleśnie wykorzysta. Czeka nas wielki czas :)
2
Jest już rozpiska filmów, które zostaną zaprezentowane w Cannes. Jakiś czas temu była informacja, że ma być tam też "Once upon a time in Hollywood" Tarantino, ale podobno film nie jest jeszcze gotowy, bo jest kręcony na taśmie 35mm, a proces montażu trwa bardzo długo. Co ciekawe Fremaux (dyrektor canneńskiego festiwalu) widział fragmenty filmu Tarantino i jest zachwycony.
#HypeTrain
Ot taka ciekawostka, może kogoś zainteresuje :)
https://www.indiewire.com/2019/04/cannes-2019-lineup-films-competiton-1202059771/
0
Jeszcze niech Piątek wygra z Nim rywalizacje o króla strzelców
38
Mimo wszystko w to nie chce mi się wierzyć. Ale jeśli by tak rzeczywiście było, to dla mnie Ronaldo byłby po prostu dzbanem...
1
Nie wiem czy to jest takie skuteczne, nie do końca jestem przekonany. Live to zdecydowanie najlepsza drużyna z jaką będziemy się mierzyć, a błędów takich jak Barcelona lubi robić nawet w dobrych meczach to trzeba się wystrzegać, bo Live to po prostu wykorzysta.
2
Jasne, teoretycznie będziemy w korzystniejszej sytuacji jeśli chodzi o terminarz etc. Mimo wszystko trochę się obawiam głupich błędów i minut takich jak pierwsze 5/10 z United.
2
Myślę, że (niestety) Valverde będzie chciał podejść do tego meczu w typowy dla Niego spokój i bardziej rozłożyć siły na dwa mecze. Osobiście wolałbym postarać się załatwić sprawę awansu w pierwszym meczu tak jak w 2015, zagrać z dużą agresją, werwą etc. A wydaje mi się, że tak nie będzie. Mimo wszystko zobaczymy, mam nadzieje że Pan Waldemar mądrze przygotuje zespół na prawdopodobnie najtrudniejszą walkę w tym sezonie.
3
#10YearsChallenge #BarcaMusisz
16
W sumie logiczne.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57205960_2742292119145377_2799194379107958784_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=f3f2b1e6f9fc12449a179372d9bd99ff&oe=5D4578E3
13
Takie 1:1 na Camp Nou i 2:2 na Anfield biorę w ciemno :)
Choć liczę na zwycięstwo na CN, takie jak w 2015.
9
Jak dla mnie Smokowski jest świetnym dziennikarzem i prowadzącym wszelakie programy/studia, ale komentarz ma przeciętny. Ale to kwestia gustu. Tak czy siak bardzo Go szanuje i cenię, Jego duet z Twarowskim w Liga+Extra był cudowny.
1
"Microsoft potwierdził, że konferencja poprzedzająca targi E3 w Los Angeles odbędzie się w niedzielę 9 czerwca o godz. 22:00. Gigant z Redmond póki co nie ujawnił, jakie gry będą prezentowane. Jednak jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie wtedy zobaczymy nowe materiały dot. Cyberpunka 2077 i być może poznamy datę premiery. – To będzie największe E3 w historii CD Projektu. Nie chcemy nikomu psuć niespodzianki. Zapraszamy do śledzenia relacji z targów. – powiedział na czacie inwestorskim StockWatch.pl Piotr Nielubowicz."
Zapowiada się ciekawie :)
0
"Ksiądz z parafii świętego Jana Chrzciciela postanowił w drobiazgowy sposób nawiązać w Niedzielę Palmową do słynnego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Kapłan z kościoła w Nowym Gierałtowie osobiście... wjechał na osiołku, aż pod sam ołtarz. Część wiernych i spore grono internautów jest oburzone takim "przedstawieniem"."
:D
https://pikio.pl/ksiadz-na-osiolku-kontrowersje-180419/
1
Bez przesady, ale fakt faktem że hype na Ronaldo jest ogromny, to prawda. Na szczęście powinien on opadać, bo najpiękniejszego nie ma już w LM. I to jest piękne.
0
Barcelona nigdy nie pokonała Liverpoolu na Camp Nou:
❌ 1976, 0-1
⛔️ 2001, 0-0
⛔️ 2002, 0-0
❌ 2007, 1-2
Czas to w końcu zmienić.
23
Jeden z najlepszych meczów ostatnich lat. Coś pięknego i świetna reklama piłki. Półfinały zapowiadają się wybornie.
0
Zgadzam się, często mocno przesadzają, ale tutaj nie chodzi już o źródło, tylko o sam kontekst obrazka.
13
Jedni drugich warci...
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57183808_2311786028951041_1715688075809521664_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=acb5af3029c17790cf921e12f45c9868&oe=5D47B7BD
2
Myślę, że Jego rozwój może zależeć od... przyjścia De Jonga. De Jong może być dla Niego impulsem by więcej ryzykować, grać odważniej i pewniej.
19
Już niedługo:
Pff, Meszi bez Artura to by nie istnioł!