3

Nie, będzie Dudek, Wichniarek, jakiś trener co jest zawsze i Dziekanowski.
Jak Liverpool wygra, to zdejmą program z anteny poprzez zbyt wielkie podniecenie.

2

A gdyby Ci ktoś powiedział, że odpadniemy z LFC po 4:0, wygrywając pierwszy mecz 3:0, to też brałbyś to w ciemno?

1

Oczywiście, że tak. Nikt nie twierdzi, że to źle. Natomiast niesamowitą, głęboką i bardzo bolesną rysą jest ponowne haniebne (!) odpadnięcie w najbardziej prestiżowych rozgrywkach piłki nożnej. Coś takiego nie może się zdarzać Barcelonie, tej Barcelonie z Messim, czyli prawdopodobnie najlepszym graczu w historii. Nikogo nie powinno to dziwić, że to będzie duża rysa. Gdyby odpadli tak jak Ajax, czy City, nikt nie miałby tak dużych pretensji.

10

A ja bym Go zostawił w sumie. Na ostatni sezon, jeśli oczywiście zmieniłby się trener. Jeśli nie, to niestety Filipowi należałoby podziękować. Ale kto wie, może pod okiem kogoś innego zacząłby grać na miarę swoich możliwości.

9

Niech mówią co chcą, dla mnie po takim meczu, w takich okolicznościach, takie zdjęcie było cholernie nieodpowiednie. Rakitić to inteligentny facet, więc chyba liczył się z konsekwencjami, że nie zostane to odebrane dobrze po takiej kompromitacji.

0

Footroll świetnie podsumował półfinały :)

0

"Wielki finał LM tzw. drużyn pustych gablotek."

Pół żartem, pół serio. W ogóle dla postronnego kibica, to jedna z najlepszych edycji LM w historii.

0

Jak dla mnie duża część zarzutów w stronę Valverde jest prawidłowa, a nie tylko część. A co do zawodników, to faktycznie, również chętnie przeczytam tekst na ten temat.

0

Wielka robota, chapeu bas za ten artykuł. W 100% się zgadzam, ech...

1

Świetny artykuł i pomysł z wyciągnięciem tych rozmów. Myślę, że wielu osobom rzuci to inne spojrzenie na Valverde, już bardziej rygorystyczne.

1

Dziękuję i również pozdrawiam.

0

Dobra, idziemy do czegoś przyjemnego. Trzeba sobie zarezerwować czas 9-go czerwca o 22. Na E3, Microsoft będzie mieć wtedy konferencję na której zapewnie będzie show Cyberpunk 2077. Poza tym możliwe, że zapowiedzą nową konsolę.

https://www.gry-online.pl/newsroom/e3-2019-rozpiska-dat-i-godzin-konferencji/zb1c10f

19

Ech, akurat Messi w tym wszystkim jest najmniej winny. Ba, bez Niego to w ogóle nie wiem gdzie byłaby teraz Barcelona...

0

No nie wiem kurde, może Smude, Rasiaka i Wawrzyniaka.

12

Podobno było to coś podobnego:

3

Właśnie tego się najbardziej obawiam... dosyć już tych pustych zapewnień "wiemy jaki błąd popełniliśmy, uczymy się na błędach". Czas rzeczywiście coś zmienić.

0

Valverde nie jest w tym bez winy. Oczywiście, spora część, może nawet większość leży po stronie piłkarzy, ale to trener jest osobą, która powinna zainspirować piłkarzy do reakcji na takie wydarzenia, ogólnie do zostawienia serca na boisku etc.

1

Są jakieś informacji z szatni? Z zarządu? Może BarcaInfo ma jakieś... info?
Czy szykują się jakieś zmiany w klubie po tak haniebnej porażce, czy "przepraszamy kibiców, trzeba zaakceptować porażkę i walczymy w przyszłym sezonie"?

0

Nie robię z tego problemu, piszę tylko własne odczucia, to że ktoś ma inne to bardzo dobrze i to dość logiczne. Takie życie.

16

Kurde, ziomek. Potrafisz kibicować drużynie bez oglądania ich meczów?
Piłka nożna powinna sprawiać radość. To rodzaj rozrywki. Dlatego się ogląda mecze, kibicuje etc. Nie ma przymusu oglądania meczów, oczywiście, ale jeśli przestanę oglądać, to... co? NIe rozumiem Twojej logiki.

87

Nie wiem jak Wy, ale ja po wczorajszej kompromitacji nie mam ochoty oglądać tej drużyny w tym momencie. Nie wiem, może nie powinienem się nazywać kibicem. Ale coś totalnie we mnie pękło. Poczułem się wyśmiany przez piłkarzy i trenera. Poczułem się oszukany i opluty. Nie oznacza to oczywiście, że przestaję im kibicować, chodzi o sam fakt oglądania meczów... nie chce mi się. Nie ma w tej drużynie wiele rzeczy, w których się zakochałem ponad 10 lat temu. Jest tylko i aż Messi.
Nigdy jako kibic nie poczułem się tak zawiedziony przez drużynę której kibicuje, nawet po 7:0 z Bayernem, nawet rok temu. Pomyślałem sobie: kompromitacja, ale to Barcelona, wyciągną wnioski. Rzeczywistość brutalnie mnie zweryfikowała.

82

"Barcelona jest pierwszą drużyną w historii Ligi Mistrzów, która dwukrotnie straciła 3- bramkową zaliczkę z pierwszego meczu, w fazie Play-Off."

Brawo!

7

Nawet kibice Barcelony na Anfield śpiewają YNWA. Piękny obrazek jak dla mnie :)

3

Polędwiczka.

0

Nie wywala, zetnie się raz na 90 minut, choć i tak to nie jest regułą i może to być kwestia po prostu mojego słabego internetu.

0

Nie ma. Potwierdzam i polecam, macio_944.

0

Masz link? :D :D :D

2

Włączyłem na kilkadziesiąt sekund. Kilkadziesiąt sekund później był już logout po czym zacząłem turlać się po ziemi i jednocześnie płakać po tym co usłyszałem, a w tym momencie staram się zatamować wylew krwi z uszu.

71

"Barcelona dostała od Celty lekcję futbolu."
Hahahah, co za absurd to studio. Aż oplułem monitor podczas niekontrolowanego wybuchu śmiechu.
C+, proszę, zróbcie wszystko by odzyskać LM... ała, moje uszy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?