macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A komu to potrzebne? A dlaczego?
0
Miodowe lata.
EDIT: Chociaż nie wiem czy to miało w ogóle sezony :D
I nie mam na myśli tutaj kontynuacji "Całkiem nowe lata miodowe"
0
Myślę, że już powinniśmy przestać patrzeć na Busquetsa. Z pewnością jeden z najlepszych DP w historii piłki. Jego czas dobiega końca, dlatego jedną z najlepszych informacji jest fakt, że w przyszłym sezonie będzie De Jong. Jednak jeśli jakimś cudem w większości meczów będzie grać Busquets zamiast De Jonga, to będę cholernie zawiedziony i po prostu wkurzony.
1
Ok, tylko dzieci notatnika, to nie boty wykupione przez milionera El Jarka.
3
"Finałowy werdykt rosyjskiej edycji The Voice Kids został anulowany. Boty sfałszowały wyniki. W rosyjskiej wersji programu wzięła udział Mikella Abramova, córka bogatego biznesmena. 10-latka wygrała konkurs z przewagą 56,5% głosów. Jednak według firmy zajmującej się bezpieczeństwem cybernetycznym, wyniki zostały sfałszowane."
W Rosji dzień jak co dzień.
0
Undiano Mallenco sędzią meczu z Valencią!
Będą jaja :)
25
Ekstraklasa i polska piłka to mem. Tak było, jest i prawdopodobnie będzie. Szkoda czasu.
1
Szczerze pisząc nie wiem czy to rozwiąże wszystkie problemy. Myślę, że problem jest trochę głębszy. Ale obyście mieli rację.
8
"Nigdy nie musiał dużo biegać za piłką, bo Barcelona kontrolowała przebieg spotkania."
Cóż, może to Barcelona powinna właśnie wrócić do większego kontrolowania spotkania? Myślę, że to jest jeden z większych i głębszych problemow wszelakich problemów drużyny i Enrique z ostatnich sezonów i Valverde z dwóch sezonów. Jak dla mnie, zatraciliśmy trochę swoją filozofię i tożsamości na rzecz czegoś, w czym wiele zawodników się nie odnajduje.
4
"Szefowie studia CD Projekt RED zadeklarowali, że pod względem crunchu końcowy etap produkcji Cyberpunka 2077 ma być łagodniejszy dla deweloperów, niż miało to miejsce w przypadku Wiedźmina 3. Nadgodziny mają być dobrowolne.
W ostatnich miesiącach znowu zrobiło się głośno o zjawisku crunchu, czyli okresach, w których członkowie zespołów deweloperskich zmuszani są do pracy po kilkanaście godzin dziennie, często przez siedem dni w tygodniu. Taki los spotkał twórców Wiedźmina 3, więc można się było spodziewać, że podobnie będzie w przypadku Cyberpunka 2077. Marcin Iwiński ze studia CD Projekt RED zapewnia jednak, że tym razem będzie lepiej."
Redzi jeśli chodzi o traktowanie pracowników faktycznie nie mają jakiejś bardzo dobrej opinii, ale to samo tyczy się firm takich jak Rockstar, czy Naughty Dog.
Niestety zjawisko tzw. crunchu w projektowaniu gier to coś powszechnego. Największe jazdy po bandzie z tego co wiem ma Naughty Dog, tam ludzie przy Uncharted i The Last of Us pracowali często w nocy, nie wracając do domów.
Crunch to jeden z największych minusów game devu, robienia gier. Oczywiście, wiele jest branż gdzie siedzi się nadgodziny, ale w branży gier jest to często przesada. Wynika to z różnych rzeczy, czasami ze złego zarządzania, a czasami po prostu z tego, że gry są bardzo nieprzewidywalne w produkcji.
5
Hmm. Pół żartem, pół serio.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60804039_2826061674076947_5356450621912252416_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=13aed2e18c31367a814511dc0b017371&oe=5D627C61
1
https://verdykt.pl/laptopy/Jaki.laptop.do.5000.zl.Najlepsze.male.i.lekkie.ultrabooki,80
https://pclab.pl/art78052-6.html
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ultrabooki-polecane.html
0
Lacazette Panie Skaramuczi.
Btw tak bardzo szanuje za profilowe...
4
Nie, różnica jest w 3465346 różnych punktach, począwszy od zarządu, przez trenera, na zawodnikach skończywszy. Nie ma co porównywać :)
2
Ja myślę, że tam gdzieś ukryta jest flaga Hiszpanii i to Ich kiedyś obejmie. A później wróci do Barcelony szkolić młodych ;)
44
Sezon w Anglii na jednym obrazku.
"Guardiola to se może wygrywać w tej LaLidze, czy Bundeslidze, ale Premier League go zweryfikuje!!!"
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60666398_2240679605985832_381985071227207680_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=4c4960431f255f7833fe70055e51b4c2&oe=5D5A69F5
1
Według TrailerTrack w przeciągu paru dni powinien się pojawić pełny trailer filmu "Once upon a time in Hollywood" Tarantino. We wtorek film będzie mieć premierę w Cannes, gdzie będzie walczyć o Złotą Palmę.
A 40 minut temu na oficjalnej facebookowej stronie filmu został przedstawiony plakat z Di Caprio, który w filmie wcieli się w westernową gwiazdę, Ricka Daltona:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60666099_2130383097255116_8019906949086707712_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e6241c94cbff132e80ad7ad002c9943c&oe=5D6F97B2
0
Jak dla mnie Ter-Stegen. Ile On nas ratował w tym sezonie to głowa mała...
0
Chodzi Ci o kibiców, czy o piłkarzy? Bo po piłkarzach też nie widać, by się cieszyli z gry.
0
Jak przeciwnik podejdzie wysoko i agresywnie, to niesamowicie się gubimy... aż ciężko w to uwierzyć.
1
No już bez przesady. Też mi się nie podoba styl, generalnie sporo rzeczy mi się nie podoba, ale "parodia Barcelony" nie zdobyłaby 2x z rzędu ligi i możliwe że dubletu...
1
W sumie to znowu przeciwnik ma sporo sytuacji. W każdym meczu praktycznie tak jest, niezależnie od tego z kim gra Barcelona.
Oczywiście, to nie jest tylko wina Valverde etc. Ale jednak to trener odpowiada za formę poszczególnych zawodników.
15
A dla mnie właśnie Skyrim nie ma totalnie podejścia do W3. Skyrim ma świetny klimat, ale fabuła, historia, dialogi są jak dla mnie na niskim poziomie, nie są tak zaawansowane. Na plus na pewno narzędzia moderskie, które pozwalają ze Skyrimem zrobić wszystko. Jednak mimo to, W3 przebija wg. mnie Skyrima o parę długości.
15
A dokładnie 4 lata temu miała premierę jedna z najlepszych gier w jakie grałem.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60334259_2163268523756791_7028806514974392320_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ad9779392dd8eecaf3c73c2ecbe3fa75&oe=5D9E69BE
Miłego dnia wszystkim!
0
Kurła, parę sekund :(
0
Miłego pyjontku!
1
Nie wydaje mi się, żeby Valverde zrezygnował, ale taki Koeman byłby bardzo ciekawą opcją. On nie gra niesamowicie jakiej widowiskowej piłki, ale myślę że cieszy się większą renomą pod względem atrakcyjności i artyzmu niż Valverde, a nie ukrywam, że dla mnie styl gry jest bardzo ważny, więc chętnie zobaczyłbym jak Jego drużyna by wyglądała, mimo że oczywiście nie jest gwarancją sukcesu i może nawet byłoby jeszcze gorzej. Ale tak czy siak bym zaryzykował.
0
Brzmi to spoko, ale ciekaw jestem jak to będzie wyglądać w praktyce. Rząd do branży gier też ma się dołożyć. Mam nadzieję, że porzucili już pomysł, by dokładać się tylko do tych gier, które propagują Polskość...
Jak do każdego polityka, podchodzę z dużym dystansem do tych pomysłów.
3
"Świat zazdrości Polakom sukcesu gospodarczego."
Po tym przestałem zgadywać, a zacząłem się turlać ze śmiechu.
24
Kibice LFC znaleźli sposób na to, że mistrzostwo jednak powinno być ich. Bramki strzelone spoza pola karnego liczone są podwójnie. Myślę, że City z honoru powinno im oddać to mistrzostwo, jak i każde inne trofeum. Z faktami się nie dyskutuje.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/60437923_312623222965223_5750772939452579840_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=23be613b8c885572e8fc1b7b23043248&oe=5D59583E