macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise
Myślisz, że odejdzie? Wszystko póki co wskazuje na to, że prawdopodobnie Ernesto zostanie przynajmniej rok dłużej na Camp Nou. Drużyna potrzebuje zmian na każdym szczeblu zarządzeniowo-szkoleniowym, więc również uważam że powinien się pożegnać. Ale jeśli tak nie będzie, to uważam że Valverde będzie chciał w przyszłym sezonie coś udowodnić. Tylko pytanie, czy nie ryzykuje za dużo. Kolejne odpadnięcie w LM, nie daj Boże po kolejnej kompromitacji będzie bardzo negatywnie rzutować na Jego karierę niezależnie od tego czy to byłby bardziej Jego błędy, czy piłkarzy. Jak widać, ludzie nie zagłębiają się w to wszystko by dociec co nie gra, a trener poniekąd jest twarzą danej drużyny i to Jemu dostaje się najbardziej. Dlatego Ernesto będzie bardzo dużo ryzykować. Ale jeśli mu się powiedzie (puśćmy wodzę fantazji) i zdobędzie tryplet po tak głośnych porażkach, to będzie królem życia :)
1
"Wczoraj Apple zaprezentowało najnowszy model Mac Pro wyceniony na 5999 dolarów, z kolei 32-calowy monitor to wydatek rzędu 4999 dolarów. Wersja Pro monitora to koszt 5999. Najciekawsze jednak, że do kompletu brakuje jeszcze podstawki pod monitor o wdzięcznej nazwie Pro Stand, za którą Apple życzy sobie 999 dolarów. Wystąpienie wywołało w sieci dyskusję, w której nawet fani produktów z jabłkiem przyznają, że jest to przesada."
Podstawka za 4000 zł gdzie możesz w sumie tylko obracać i pochylać monitor. Czegoś równie absurdalnego dawno nie widziałem i słyszałem. Nawet w USA uznają to za drogie.
45
Ciekawe czy to fejk, ale nawet jeśli tak to nawet śmiechłem :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61997150_2326641494259030_6200789163072028672_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=111e3691cf8fef382cf5f9bda6a933e8&oe=5D8F227B
4
@ViscaBarca123
Tego też mogliby ściągnąć.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Paw%C5%82o_Kutas
2
"Ewentualnym rozwiązaniem jest to, że jako kibice, musielibyśmy przeznaczać spore kwoty z wypłat (...)"
No i w końcu te 500+ by się na coś przydało!
0
@Suzu
Dałem cudzysłów. Ale dobrze, żeby Cię uszczęśliwić, to źródło zostało dopisane.
13
"Więcej niż klub w ostatnich latach:
>ugnij się przed LaLiga i graj mecz w dniu referendum
>kupuj graczy za 150 milionów euro
>produkuj koszulki sprzeczne z tradycją klubu
Tego klubu obecnie nie wyróżnia NIC na tle innych zespołów. Smutna prawda." - Maciek Krawczyk, Footroll
Tak, wiem że znowu narzekanie, ale cóż... trudno się z tym nie zgodzić.
5
4 czerwca 1989 roku miały miejsce pierwsze częściowo wolne wybory do polskiego parlamentu. Dziś 30 rocznica.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61986194_2390087797787530_251229580789022720_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1eda9b8e578841aabdf139e02ca6f1ef&oe=5D8A7F21
10
W takim czasie jak ostatni miesiąc na La Ramblii to bardzo żałuję, że w PL nie ma zalegalizowanej marihuany. Każdy chodziłby uśmiechnięty, wyluzowany, nie spinałby się, na koszulki miałby totalnie wyrąbane, pozostanie Valverde przyjąłby bardzo łagodnie... ogólnie świat wyglądałby inaczej!
1
@joloskyy
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_2dy13o2twUjgYndf1ZMVjDvRt8MsFtOh,w400.jpg
:P
0
Strasznie mi się nie podobają te koszulki... ale nie mam na to wpływu, więc po prostu przemilczę moją ocenę.
Tak czy siak, czy rzeczywiście gdzieś w statucie klubu jest napisane, że koszulki mają być w pionowe pasy? Bo wydaje mi się, że tego nie ma. To oczywiście była tradycja, ale raczej nie oficjalnie spisana. Statut klubu zmieniał się w XXI wieku odpowiednio w 2001, 2009 i 2013 roku, więc może jakoś w tym okresie coś się zmieniło. Nie wiem, ale może ktoś będzie mieć większą wiedzę niż ja.
3
@ricardo0705
Śmiesznie byłoby jakby to CR7 był na miejscu Messiego w tym momencie. Siostra CR7 by wypruwała sobie żyły by wszędzie ogłaszać, że Cristiano zasłużył. Każdy z zespołu byłby wezwany, by w każdym wywiadzie to podkreślać jak bardzo CR7 zasłużył. Sam Ronaldo zapewne by to ogłaszał, że to ON zasługuje. Byłoby to dość zabawne :)
10
"Miniserial stacji HBO zatytułowany "Czarnobyl" zyskał olbrzymią popularność i cieszy się przychylnością zarówno widzów jak i krytyków. Rosjanie postanowili stworzyć własny serial o wybuchu reaktora, przedstawiając swoją "prawdę" o tym zdarzeniu. W rosyjskiej wersji wydarzeń głównym antagonistą nie będzie jednak radziecki system, a … CIA. "
Heh, Ci to dopiero mają nas*ane w głowach...
https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Czarnobyl-Rosjanie-tworza-wlasny-serial-o-katastrofie-W-ich-wersji-wina-obarczone-zostanie-CIA-32281
0
@barcelonaLM
E tam jakaś FIFKA. Będzie nowy Star Wars, Halo Infinite, Gears 5, Dyling Light 2, oczywiście Cyberpunk 2077... i dużo więcej. E3 powinno przynieść dużo dobrego :)
10
@Odesseiron
Z jednej strony spoko... ale z drugiej i jedna i druga strona wjeżdża z buta ze swoimi racjami i wali Cię prosto w mordę słowami: "TAK MASZ MYŚLEĆ!". Albo jest skrajność taka, że wręcz nienawidzimy wszelkiej odmienności, ale co niedzielę idziemy do kościółka, albo jest druga skrajność, że homoseksualizm to coś zupełnie normalnego i najlepiej niech mają prawa większe niż heteroseksualni ludzie. Często popada się ze skrajności w skrajność. Ja osobiście toleruję takie osoby, szanuję i traktuję normalnie jak każdą inną, ale nie uważam homoseksualizm, czy przejścia z kobieta w mężczyznę i odwrotnie za coś w 100% normalnego.
17
Ciekawe czy powiedział tak z grzeczności, czy jednak rzeczywiście w to wierzy. Myślę, że problem nie jest w Valverde, a w zarządzie. A tutaj Pep raczej miałby już dość ostre zdanie, które i tak chciałby ugrzecznić w wypowiedzi.
4
MSWiA zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie, którego zadaniem jest obrzydzenie narkotyków i dopalaczy. Za stworzenie mema internetowego lub GIF-a można zgarnąć nagrody. MSWiA początkowo chciało rozstrzygnąć konkurs do 15 maja 2019, zdecydowano jednak o przedłużeniu terminu przyjmowania prac do 6 czerwca 2019. Powodem może być punkt regulaminu, z którego wynika, że prace należy nadsyłać do resortu listownie, po zapisaniu ich na płycie CD lub DVD."
Haha, nowocześnie :D
Ja mógłbym im dyskietkę przynieść.
5
@dammar91
Messi w 4 z Nich. Niesamowite.
Osobiście bardziej wolałem Lionel Messi, Pedro and David Villa od MSN. Jakoś tak... mam większy sentyment, idealnie się uzupełniali i wpisywali w futbol Pepa.
3
Właśnie wracam ze stolicy do mojego miasta pociągiem. Przede mną 3,5h stania w pociągu, gdzie jest 3x więcej ludzi niż powinno. Większość stoi, miejsca są totalnie pomylone, ludzie siedzą nie na swoich miejscach, ciagle ktoś przechodzi. Absurd. Powinny byc jakieś ograniczenia w końcu, a nie że każdy może kupić bilet nawet jak nie ma już miejsc.
0
@Gappeq
Aż mi się to przypomnniało. Niesamowite.
14
A dokładnie tego dnia, dokładnie 2 lata temu... Tadam!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61326818_2282713648712533_7411030090030514176_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2b939667b8d52751989ed2d24e956dd8&oe=5D9AE980
0
"Po co Polsce energia jądrowa? Węgiel czy ropa to surowce naturalne, czego nie można powiedzieć o atomie."
Cejrowski odjechał totalnie.
https://wnet.fm/broadcast/cejrowski-po-co-polsce-energia-jadrowa-wegiel-czy-ropa-to-surowce-naturalne-czego-nie-mozna-powiedziec-o-atomie/
36
Śmiechłem :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61272870_10156325323971931_7919432180676165632_n.png?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=165216584aca22b5f5e4dbc0fed506b3&oe=5D8C96CF
1
@Mathew86
Strzelajo jak Niemcy w... a nie, jednak nie, bo znów będzie banik.
15
@Adamski69
Heh. Lecę po popcorn.
1
"Cyberpunk 2077 na E3 2019. Tak. Dwie różne prezentacje i panel dyskusyjny z udziałem Marcina Iwińskiego? Tak. Grywalne demo i prezentacje dla prasy? Tak. Nagrywanie? O to, to nie. CD Projekt RED w stosownym wątku na forum Discorda potwierdził, że zarówno publiczne prezentacje Cyberpunka 2077, jak i zawartość grywalnej wersji demonstracyjnej gry wystawionej na E3 2019 nie będą mogły być nagrywane. Tym samym podobnie jak w przypadku imprez z minionego roku osoby, które nie pojawią się w Los Angles, zobaczą jedynie treści publikowane wyłącznie na oficjalnych kanałach komunikacyjnych marki."
Hmm, szkoda że nie udostępnią tego co będzie pokazywane publice i dziennikarzom. Ciekawe dlaczego. Może się trochę... boją odzewu szerszej publiki i jak ludzie na E3 będą zadowoleni, to wtedy udostępnią materiały dla wszystkich, tak jak to było rok temu. Ale gra jest tak ogromna, że na pewno nie wyjdzie w tym roku. Wiosna 2020 to minimum. Pozostaje mieć nadzieje, że pokażą coś ciekawego wszystkim na konferencji Microsoftu 9-go czerwca.
0
@Cwaniak4
Chętnie obejrzę, dzięki!
Ja polecam Ci 3 odcinkowy materiał na temat Katastrofy w Czarnobylu kanału "Naukowy Bełkot", jest świetny.
Poza tym wszelkie Urbexy też warto zobaczyć, szczególnie Gonciarza, Urbex History, czy Żądny Przygód.
1
@SeeleyBooth
Jak wróci do mnie (bo pożyczona), to mogę podesłać, nie ma problemu :)
Tylko podaj adres. Ale na priv :D
4
@Colon
I jedno i drugie. Trzyma w napięciu i pokazuje tragedię ludzi w tamtym czasie, co jest przygnębiające.
0
@SeeleyBooth
Nie, wydanie książkowe. Ale myślę że jak wpiszesz w googlu "czarnobylska modlitwa pdf" to Ci coś tam wyskoczy :)