11

@sebasek99
Cóż, trzeba zacząć myśleć nad jakąś emigracją, bo jak ktoś chce założyć biznes w Polsce to jest to coraz cięższe... no ale trudno i tak inteligenci będą pisać: "nie podoba Ci sie, to wyp*** z Polski", więc rzeczywiście trzeba to wziąć pod uwagę :)
Dzięki Jarek, Ty wariacie!

1

@daro22
To jest warte 679 zł według ceneo.pl

PS. Poczytaj sobie opinie na internecie, telefon całkiem niezły.

0

@Colon
Bale, Hiszpania, golf.


0

@ClassicRock
Dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję i dziękuję.
No to się szykuje kolejny wp*** dla Leo, bo wątpię że się coś zmieni w Argentynie :/

0

Czy za rok znów jest Copa America?

0

@KaJoFCB
Aż żal to komentować... ech, kraj absurdów.

3

@kerouac
Można, oczywiście. Ale miasta nad Bałtykiem to nie tylko noclegi, to też wyżywienie, czy inne atrakcje które są absurdalnie drogie :)

5

W zeszłym roku Włochy, a w tym roku jadę na najbardziej eksluzywne wakacje w moim życiu. Nad Bałtyk.

"Ceny wynajmu apartamentów nad Bałtykiem dorównały (a nawet przegoniły) cenom z południa Europy. To samo dotyczy zakupów apartamentów i domów. W Kołobrzegu jest dziś drożej niż na hiszpańskiej Costa Blanca."

https://www.forbes.pl/nieruchomosci/ceny-nieruchomosci-nad-baltykiem-i-w-hiszpanii-portugalii-grecji-bulgarii-porownanie/5le5vwk

3

@sidzej
Ja pierdziele... niepotrzebnie tego słuchałem przed wyjściem do roboty, już cały dzień zepsuty :/

0

Oficjalne "Chippin' in" z Cyberpunka zostało udostępnione.
Jest moc, choć chyba wersja z poprzedniego roku mi się bardziej podobała. Ta jest bardziej chaotyczna i pewnie... po prostu tak miało być :)

https://open.spotify.com/track/0UHxkkgI5GfV0XBRA1rqfe

2

@sebasek99
"- Nie jesteś katoliczką (...)"
- Ty o tym decydujesz?
- Nie ja (...)"

Hahah :D
Cytując klasyka: "Jak nie było internetu, to tylko rodzina wiedziała żeś debil."

0

Wybiera się ktoś może na Cracow Game Days?

https://gamedays.pl/

0

@IronSanHybrid
Ja tam mu współczuje, to serio musiało mocno boleć w serduszko... :P

5

Aż 12 piłkarzy zostało sprzedanych w Barcelonie w tym roku.
A dojdą kolejni. Myślę, że to kolejny dowód na to, że zarząd już od paru lat (a może nawet od początku?) totalnie nie wie jak skonstruować dobrze funkcjonującą drużynę. "Kupmy tego, albo tamtego, a trener to se jakoś poustawia".

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65792500_2790249384337059_4783263223098900480_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQme_wKJJE_kW7XKmZiaPmqd6uMEe1t2FqevrUM_UxLx7G2x-HuCDp41LXFvRx4SxHg&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=90ae3f8e6bef5aac294919493569ec3a&oe=5DB52037

4

@IAmBackCules
Ależ żenujący jest ten cały "bojkot"... Ludzie naprawdę już totalnie ogłupieli.

1

@Dawid1996NL
Ani Wyborcza, ani ta druga strona typu Niezależna nie ma racji. Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać ten trwający od wielu lat konflikt Polaków :)

10

@Koors
Przepraszam, już więcej nie będę. Zaraz dla równowagi wrzucę coś z Niezależnej.

18

@Dawid1996NL
Co proszę? Jaka propaganda? :D

47

Genialny pomysł!


1

@TheMugShot
Wypełnione. Za uśmiech bombelka :)

1

@4drian0
WTF, jak można ocenić słaby system strzelania, skoro nikt nie grał? Właśnie ludzie w większości byli bardzo pozytywnie nastawieni jak pokazali zeszłoroczny gameplay. Jest to jedno z najlepiej ocenianych gameplayów i najczęściej oglądanych ze wszystkich gier. Poza tym wystarczy poczytać fora i inne tego typu serwisy by się dowiedzieć, że ludzie są mega pozytywnie nastawieni. Poza tym zamknięte pokazy nie były tylko dla dziennikarzy, ale również dla zwykłych ludzi będących na E3 i na twitterze również można poczytać w zdecydowanej większości pozytywne komentarze. A głosy krytyczne się również pojawiają o np. niewiadomy model jazdy, który wydaje się trochę plastikowy (z czym się zgadzam), ale znów: nie można w 100% ocenić jak się w to nie zagra, tak samo ze strzelaniem, czy walką... więc sorry, ale Twoje "Zaproszeni ludzie na zamkniętych pokazach nigdy nie wypowiedzą się krytycznie" jest totalnie nietrafione, łatwo jest wejść na jakikolwiek artykuł jakiegokolwiek serwisu który widział gameplay np. na E3 i przeczytać o pozytywach i również negatywach...

0

@4drian0
Dlaczego "tak bardzo obiektywnie"?

1

Dziś znów odbyły się zamknięte pokazy gry, głównie dla inwestorów, jutuberów i dziennikarzy w Polsce. W zdecydowanej większości wrażenia są bardzo pozytywne :)
Poniżej bardziej szczegółowe wrażenia:
https://naekranie.pl/artykuly/pokaz-cyberpunk-2077-co-zmienilo-sie-przez-rok

"Nie tylko wspomniany wcześniej dubbing robi ogromne wrażenie. Także efekty dźwiękowe są dopracowane w najmniejszym detalu, zaś muzyka... Och, ta muzyka! Były takie dwa momenty, jeden podczas wizyty w kościele przerobionym na miejsce spotkań kultu, drugi zaś podczas jazdy motocyklem, gdzie moja noga sama zaczęła bezwolnie stukać w rytm i wiem, że nie byłem jedyny na sali. Przez rok, który minął od ostatniego pokazu, mój hype na Cyberpunk 2077 nie tylko nie zmalał, ale jeszcze wzrósł, podsycany dzisiejszym pokazem. Oby do 16 kwietnia 2020!"


0

@Ogorinho1974
Zagłębie Dąbrowskie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i te rejony...

10

Przez 5 minut lekko powiało, gdzieś tam w oddali zagrzmiało, a teraz na horyzoncie widać już słońce... pogoda robi wszystko by wkurzyć :)

8

@mesciak
Świetnie. To porównaj sobie stan finansowy zachodu i stan finansowy Polski, kogo stać, a kto udaje że go stać.

29

"Od 1 lipca rodzice mogą składać przez internet wnioski o przyznanie świadczenia 500 plus także na pierwsze dziecko. Jak podaje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ciągu niecałych ośmiu godzin złożono ponad 50 tysięcy wniosków."

Rzucili się jak La Rambla na Valverde po meczu na Anfield.
Idę o zakład, że to całe rozdawnictwo pierdzielnie z tak ogromnym hukiem, że będzie boleć przez wiele następnych lat...

0

Potencjalnie De Ligt, Griezmann, Neymar, już De Jong... czysto hipotetyczne, ale jeśli z takim składem Barcelona znów przerżnie w LM, to ja nie wiem co musi się stać by ogarnęli te rozgrywki...
Mimo wszystko nie wierzę, że wszyscy teraz przyjdą. Myślę, że z Nich tylko Griezmann + parę zawodników o mniejszej randze. To i tak powinno być na tyle dużym wzmocnieniem, by dojść bardzo wysoko w przyszłym sezonie.

2

"Javi Poves, 32-letni były piłkarz i buntownik, przejął czwartoligowy hiszpański klub i zmienił jego nazwę na Flat Earth FC (FC Płaska Ziemia). W ten sposób chce promować teorię o płaskiej ziemi."

Javi Poves, miejsce urodzenia: Madryt, Hiszpania.
Cóż, wszystko jasne, zawsze wiedziałem że w Madrycie są dziwni ludzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?