9

@Janiama
Też do tego tak podchodzę. Dzisiaj może się to wydawać bezsensowne, ale z perspektywy człowieka podczas okupacji to wyglądało totalnie inaczej. Trzeba im oddać szacunek i cześć, bo byli w stanie postawić się nieporównywalnie silniejszym Niemcom.

0

@MesQueUnClub_87
Aha, to nie znam.

0

@kubix05
Jeszcze czasy bez telefonów. Co ludzie wtedy robli? o.O

0

@codemat
Jakie nastroje przed sezonem panują w redakcji?
Ja osobiście jakoś z mniejszym optymizmem podchodzę do sezonu niż rok temu. Dużo bardziej jestem stonowany. Wydaje mi się, że na LM wciąż będziemy czekać, za to wpadnie Puchar Króla, i/lub liga. Ciągle mam wrażenie, że "czegoś" brakuje tej drużynie. Takiego pierwiastka magii drużynowej. Jednak będę uważnie śledzić mecze i obserwować formę drużyny z nadzieją, że się wiosną w końcu miło zaskoczę.

0

@dawo17
Vidal to taki nasz współczesny Keita :)
Dobrze, że zostanie.

0

@Messi1510
Oj ja widzę mnóstwo. Mam 25 lat i moje równieśniczki mają już po 3 dzieci i w sumie zajmują się tylko dziećmi. W głowie prawie nic, ale ważne że hajs jest. Niedawno się przeprowadziłem, ale w moim rodzinnym mieście (które bogate nie jest) w mojej klatce jest jedna rodzina, która jest mocno patologiczna. Też: troje dzieci, matka nie pracuje, bo ma zasiłki i inne tego typu g*wna, a facet alkoholik, odsiadka w więzieniu i generalnie gościu dość niebezpieczny. Ja rozumiem, że niektórym 500+ pomaga i dobrze. Ale nie zmienia to faktu, że 500+ i inne tego typu akcje karmią patologię i tego nie powinno się kwestionować.

0

@Messi1510
Jeśli masz na myśli rządy Platformy, to Oni trochę rządzili w bardziej kryzysowych warunkach światowych (co nie usprawiedliwia części ich błędów). Tak czy siak gdyby nie to rozdawnictwo, to pewnie byłoby choć trochę lepiej. Ceny by rosły, ale nie wszystkich produktów i nie w takim tempie.

0

@YouShouldListenToMe
Jak to co? Pierdzielnie to wszystko z hukiem większym niż marzenia Realu o tryplecie.

5

"Inflacja przyspieszyła w lipcu do 2,9 proc. w ujęciu rocznym - podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w szybkim szacunku tych danych. Tym samym wskaźnik CPI jest na najwyższym poziomie od niemal siedmiu lat. (...) Największym "winowajcą" jest wzrost cen żywności i napojów bezalkoholowych."

Podobno w TVP mają dziś powiedzieć, że świat nam tego zazdrości.*

*Żeby nie było, nie wszystko jest winą rządu, to chyba logiczne. Warunki pogodowe też mają na to wpływ. Jednak rząd nie jest bez winy przy wzroście cen i dawaniu hajsu na prawo i lewo.

6

Pojawiły się dwa nowe screeny z Cyberpunka 2077. Światło i neony będą robić wielką robotę w tej grze. Podejrzewam, że to właśnie to będzie robić opad szczęki pod względem wizualnym, a nie tekstury, czy inne rzeczy związane z grafiką.

https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/596541437.jpg

https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/596542453.jpg

7

Wczoraj oglądałem znowu "Chłopców z ferajny". Kurde, jaki to jest dobry film. Jak fantastycznie jest nakręcony i jak świetnie opowiada historię. Gra aktorska jest na najwyższym poziomie, z Joe Pescim, który zagrał jedną ze swoich najlepszych ról. Widziałem ten film wiele razy, ale wczoraj jakoś dużo bardziej zastanawiałem się nad tym co zobaczyłem, co ten film przedstawia, jak jest zrobiony, zagrany etc.
Liczę, że nadchodzący "Irlandczyk" będzie również jednym z najlepszych filmów Scorsese.

3

@Encore
Aleś Ty za***isty. Zazdroszczę.

@FafitFCB
Zdecydowanie wolę mróz, łatwiej po prostu zaradzić na takie temperatury. Poza tym lepiej się czuje. Upał mnie dobija, nic totalnie się nie chce. Zrobi się krok i już jajca i wszystko spocone, ech.

0

@nvcxbarca
Xavi oraz Iniesta też. Alves może też na prawą. Puyol przecież jeszcze żyje, więc można Go ogarnąć. Villa i Pedro grają jeszcze... nie rozumiem Bartomeu.

0

@MarioVeB!
Suarez jaka chudzina

25

@clyde
"Synek, Ty nie graj w te gupie gry bo one Ci piniendzy nie dadzo"

1

@Bartek22
To dobrze. Ja akurat byłem świadkiem paru takich sytuacji, również z moim udziałem. Codziennie jeżdźiłem pociągiem i tramwajem, teraz jeżdżę autobusem. Byłem już świadkiem paru podobnych sytuacji, a szczególnie ostatnio dużo bardziej mnie to "uderzyło", stąd mój komentarz. Mam wrażenie po prostu, że z 10 lat temu tego aż tak widocznego nie było, było trochę inaczej.

9

"Co się z nami stało

Pytanie zadaję

Ilu z nas poszło w ciemność

Ilu z nas nie poznaję..."

Utwór Strachy na Lachy "Co się z nami stało?" świetnie oddaje realia dzisiejszego społeczeństwa, głównie w Polsce, otaczającego się często nietolerancją, chamstwem, czy rasizmem. Teledysk też przedstawia wiele osób z różnych środowisk.



Niedawno też byłem uczestnikiem dość absurdalnej sytuacji. Byłem w koszulce z herbem naszego kochanego klubu, jakiś dres podszedł i zaczął trochę wyzywać, że w sumie to powinienem kibicować tylko klubom z Polski, a nie "pedałom" z zagranicy. Trochę pogadał i se poszedł. Inna sytuacja była w autobusie w Trójmieście, gdzie weszło 2 Włochów, którzy gadali w swoim języku. Grupka ludzi zaczęła komentować, że "k** są w pl to majo gadać po pl, a jak nie to wyp***". Dotychczas myślałem, że takie sytuacje są wymyślane przez gazety i trochę na wyrost. Ale teraz sam widzę, że rzeczywiście... coś jest mocno nie tak. I trudno tutaj nie odnieść się do polityki, bo nasilenie się takich idiotycznych reakcji jest w sytuacji, gdzie partia Jareczka jest przy "władzy". Wstyd dla kraju, tych ludzi i ich wyborców.

2

@Grzesior667
Poza Tarantino i "Jokerem" to też Irishman jest dla mnie jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Oby wszystkie te filmy dały radę.

0

@karci0
Ja w Ciebie wierze! :)
Też bym zaśpiewał, ale nie mam głosu, więc śpiewać nie będę, bo jeszcze mnie rzuci jak otworzę morde do śpiewania... :/

5

Dzień dobry, kocham Cię, już posmarowaem Tobom chlep...

2

@Transu96
Kurła, Pjoter, idź na pole i lep, a nie przy tym komputrze siedzisz.

https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0208/9852-balwan-z-blota.jpg

1

@Adamski69
Na bank kokaina i herbata.

1

@damianex10
Ale farciarz...

0

@PatrychoO
Gdzie?

3

@IronSanHybrid
Do Barcy Go.

0

@Colon
Tak, chyba najlepszy serwis pogodowy, mają dość spore prawdopodobieństwo, choć ostatnio jak sprawdzałem pogodę podczas armagedonu w Katowicach, to na mapach było, że nie ma prawie w ogóle chmur :P

0

@TheNekro94
A ja bardzo chętnie przy drugim śniadanku... o 13 :)

Ulubiony piłkarz - Iniesta
Ulubiony wykonawca/zespół muzyczny - ciężko wybrać jednego... więc dam 3, choć tak naprawdę ulubionych mam chyba z 7: Dub Pistols, Sigur Ros, Nicolas Jaar
Ulubiony film - Pulp Fiction
Ulubiony serial - Przyjaciele (nieważne ile razy odcinków widziałem, zawsze mi się tak samo podoba i śmieszy...)
Ulubiony sport (poza piłką nożną) - snooker
Ulubiony sportowiec (poza piłką nożną) - Ronnie O'Sullivan
/Federer
Ulubiona książka - What if? A co gdyby? Naukowe odpowiedzi na absurdalne i hipotetyczne pytania
Ulubione danie - Stek z frytkami i zupa Pho
Ulubiony napój (bezalkoholowy) - Coca Cola
Ulubiona gra komputerowa - Wiedźmin 3/Heroes 3/seria GTA/Valiant Hearts/Dead Cells

4

@nieprzysiadalnosc
Trzeba zbojkotować cyfry arabskie!!!!
Zaczniemy używać rzymskich.

6

Chomiczówka, Chomiczówka, pierwsze wino, pierwsza wódka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?