macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Nano22
Ktokolwiek w ogóle wierzy Onetowi, czy TVP? Jedna i druga partia miała w uj premii. Śmieszy jedynie dziecinne przekrzykiwanie się: "eee, ale Peło miało wincyj tych premyji!!!"
0
@VamosRakieta
Mam szacunek do Valverde, nie uważam Go za protagonistę wszystkiego co złe w Barcelonie... ale chciałbym ujrzeć De Jonga pod okiem takiego Setiena, Koemana, czy... Xaviego (kiedyś, oby). Mam trochę obaw do nadchodzącego sezonu, czasem mam wrażenie, że Ci zawodnicy trochę się "duszą" w tej bardziej pragmatycznej grze i mam obawę że podobnie będzie z De Jongiem. No ale zobaczymy, obym się mylił.
1
@Chwytliwy
Mogą, jasne. Dlatego staram się to zrozumieć. Niemniej jednak uważam, że w kwestii wychowanków można było zrobić duuużo więcej, żeby dziś ta tendencja tradycji wychowanków w Barcelonie lepiej się trzymała niż jest aktualnie. Ewidentnie widać, że dla tego zarządu tradycja i tożsamość schodzą na dalszy plan, a na piedestał został wniesiony biznes. Osobiście mi się to nie podoba i dla mnie Laporta w tym względzie zawsze będzie lepszy, bo On bardziej dbał o tożsamość tej drużyny, o wyjątkowość. A dziś... Barcelona to klub jeden z wielu.
0
@BigShaq
W sumie zabawne jest trochę to, że przez ostatnich jakichś 5 lat Barcelona wysunęła się na pierwsze miejsca ze wszystkich pozycji najdroższych transferów... co było abstrakcyjne z 10 lat temu. "Real kupuje, Barca wychowuje" już totalnie odeszło w przeszłość. Smutne, trochę jest winy zarządu i trenerów, ale jednak takiej generacji piłkarzy jaka była z 10 lat temu to już nigdy nie będzie. Nigdzie.
1
@JimMorrisonFCB
Ok, wrzucę jakoś wieczorem jak będę w domu :)
3
@JimMorrisonFCB @MARYNARZ152
Mam to na dysku :)
Mogę wrzucić na jakiś WeTransfer i podać link do ściągnięcia. Bez lektora, ale z angielskimi napisami.
6
@Alan985
KING BRUC LEE KARATE MISZCZ!
0
Nie rycz, mała, nie rycz
Ja znam te wasze numery...
3
@LajtNyga
5 piw zamawia. Tak jak część Narodowców.
0
Ale to jest sztos. Lubię taką muzykę. Mały sneak peek muzyki z Cyberpunka:
3
@feiticeira
?
Co w tym jest kompromitującego?
1
@feiticeira
Ja tak ziomeczku nie uważam, ale myślę że są ludzie na tej stronie, którzy byliby skłonni tak twierdzić :)
Ariwederczi i dobrej nocy ;)
0
@MichalZZZ
Jak wg. mnie powinno być:
1. Messi
2. Van Dijk
3. Alisson/Mane
Jak będzie:
1. Van Dijk
2. Messi
3. Ronaldo
:/
12
@IronSanHybrid
To już standard od wielu lat. Zresztą propaganda TVP mówi jasno, że żyjemy w kraju, w którym wszystko jest absolutnie idealne. Tfu. Gardzę. Trzeba mówić o wadach, żeby je próbować wyeliminować. Przy tym nie wolno również zapominać o zaletach. Ale żyjemy w kraju, gdzie popada się albo w jedną, albo w drugą skrajność, a ludzi rozsądnie patrzących jest niewielu.
0
@Fabik87
https://b.allegroimg.com/original/1246c3/a17c7ed042e9b6e2030d26689e0b
Sorry za kiepską jakość zdjęcia, ale wtedy jeszcze nie było ajfonów
1
@Adamski69
Nie pamiętam, grałem wtedy w golfa.
5
@feiticeira
No tak, dzień dobry, dzień dobry. Czekaj, bo muszę ogarnąć koszulkę "Konstytucja", bo przelew od Sorosa doszedł.
0
@Fabik87
"Nie wiesz we wszystko co przeczytasz w internecie." - powiedzieli kiedyś Adam z Ewą.
Jest jakieś fajne źródełko na potwierdzenie tych słów?
0
@BarcaInfo
No tak :( Kogo ja chcę oszukać...
33
@BarcaInfo
A czy Valverde przygotował już kilka "wariatów" do gry bez Rakitica?
3
@feiticeira
Sam artykuł ma głupi wydźwięk, bo niepotrzebnie broni Durczoka. On powinien dostać po prostu odsiadkę i nie powinno być tematu. A sam artykuł nie ma nic wspólnego z żółcią i jadem. No ale trzeba się dopieprzyć. Bo to "wyborcza".
2
Wg. mnie to już jest mocna przesada, by dawać dziecko na takie "plakaty".
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67358622_2456887771015224_6857681574654115840_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmlxmQWzdDwqRUvvrA66MOLkA-T9XoJUXCjjAOPnwUgjPDkmfRrNMaPyvrMZMYX96Y&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4d4d270ab5bd0eea8f7e6049e55916dd&oe=5DA8DFB1
1
@tadzik447
Czy jak często chodzę na kebaby, to znaczy że od razu jem dzieci?
22
Ja to w sumie nie lubię jeść dzieci.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67421991_2664242733599925_6775245303814553600_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnqn6dcj6OCqVgNjV6Jk_q6zFqMgoUCCZVqFthdDqjHxbt7V50HD4Y9tTE45WBh-1I&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=bcb720b544aa53e9b91fe1a54fa9ba05&oe=5DD98323
0
@NeroTFP
Ładna z daleka, ale czar pryska jak się ją weźmie w łapy i zobaczy/poczuje, że ta grafika jest po prostu płaska :P
Wybornie wyglądałaby jakby rzeczywiście po bokach były fizycznie te sznurki, a okładka w rzeczywistym materiale... ale wiadomo: niewyobrażalne koszty by to były.
1
@Veb1233
Czyli potem będzie przeterminowany?
1
@Jackazz
Chyba 16-go sierpnia, ale pokazy przedpremierowe w niektórych kinach są już 14-go i 15-go.
2
What does Marsellus Wallace look like?
3
@Nano22
Nie zmienia to jednak faktu, że widząc to jak się w większości odmienia w internecie i w różnych innych artkułach Cristiano Ronaldo, powinni również użyć takiego zwrotu w tym artkule, bo taka odmiana po prostu odpycha.
0
Finalny, polski zwiastun filmu "Pewnego razu w Hollywood" Tarantino. Z tego co czytam po światowych recenzjach, to szykuje się bardzo dużo zabawnych dialogów i bardzo mocny koniec, choć film ociera się o "slow cinema", czyli jest bardzo powolny, co nie wszystkim przypadnie do gustu.