1

@Transu96
Kurła już teraz trza mi tlen podawać

3

@keevek
Też chciałem to wkleić, ale nie wiem czy to nie fejk. Zdjęcie kiepskiej jakości, nie trudno jest wkleić herb w Photoshopie... poza tym mało rzetelnych info o tym huczy, raczej jakieś fanowskie fanpejdże.

1

@DonAndresFCB
Weźmy jeszcze Mourinho.

11

XI piłkarzy, którzy zdobyli najwięcej trofeów. Nie wiem na ile jest to wiarygodne, ale mam nadzieje, że na tyle żeby się tym pochwalić. Nie wiem czemu, ale brakuje Maxwella.
Niesamowite, że tylko Buffon nigdy nie grał w Realu, czy w Barcelonie. Aż 6 zawodników grało w Barcelonie, a 3 z nich gra nadal... to pokazuje jaką potęgę stworzył najpierw Rinus Michels, potem Johan Cruyff i na końcu Pep. Nie tylko Barcelona czerpała garściami, ale też i cała Hiszpania.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66642793_1690469847763860_9114556338876186624_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQmKW6kywnc0jZ7-A_c0hT8ITyXTw9BWfEveDPMPq_PHGnJTS5gZ7gsRvL-_RvQMyCY&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=442546c77184c0ae5520c03579ec3188&oe=5DB50FB3

1

@sebo939
A ja na to:


5

@sebisek
To jest w sumie taki rodzaj wulgarnej i obrazoburczej odpowiedzi po której się nie gniewasz i nie wkurzasz, a się śmiejesz :D

2

@Dejvo
Antoni chyba może grać na paru pozycjach... ale nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

4

"Bill Gates inwestuje w projekty budowy nowej generacji kompaktowych reaktorów na zubożony uran lub tor, które nie tylko będą o wiele bezpieczniejsze od tradycyjnie wykorzystywanych, ale również będą mogły być instalowane na miejskich osiedlach i dostarczać energię elektryczną bezpośrednio dla mieszkańców.

Miliarder twierdzi, że energia jądrowa może idealnie nadać się do pomocy w walce z coraz szybciej postępującymi zmianami klimatycznymi. Jest to jedyne bezwęglowe, skalowalne źródło energii, dostępne 24 godziny na dobę. Wszystkie problemy związane z zagrożeniem wynikającym z energii jądrowej, możemy rozwiązać dzięki innowacjom."

https://www.geekweek.pl/news/2019-01-04/bill-gates-nawoluje-do-budowy-kompaktowych-osiedlowych-reaktorow-jadrowych/

Wg. mnie świetny pomysł.

14

@BarcaInfo
Dembele wyczuł nadchodzącego Griezmanna. No i w sumie dobrze, będzie rywalizacja.

1

@Bobo25
Już mnie to nawet nie dziwi i przestałem zerkać na TVP, bo nie lubię oglądać g***a. Jak będę miał ochotę to pójdę do toalety i tam zobaczę. Ten sam poziom. Ale i tak będą ludzie, którzy będą bronić wszystkiego co z tym związane, m.in. na tej stronie.

8

@Stoiczkow
Bronienie Messiego również coraz częściej jest oznaką... frustracji i niemocy. Dzięki kompromitacjom w LM, porażkach z Argentyną i zarazem sukcesach Cristiano, zdecydowana większość na siłę chce bronić Messiego, by nie wypadał źle i by utrzymać "trend", że Messi to ten dobry, a Cristiano to ten zły. Sam nawet mam takie skłonności jak widzę niektóre komentarze, czy opinie jakoby Ronaldo był taki niesamowity, bo Portugalia, a Messi się skończył bo LM i Argentyna... ale fakt jest taki jak opisałeś. Propsy za ten komentarz.

7

@Qlewer
To jest chory człowiek, ale jakże sprytny i cwany. Żeby zmanipulować ten kraj to nie trzeba wiele, a Kaczyński doskonale to rozumie. Wystarczy 500+ i jakieś inne pierdoły, które kupią większość narodu. Proste. Jeszcze wczesniej wystarczyło powiedzieć, że nie wpuszczamy uchodźców to większość: "o kurła hurr durr geniusz, mój wódz, głosujem!"

18

"Uprawiamy politykę opartą na merytorycznej dyskusji i wiedzy, a nie na negatywnych emocjach jak opozycja." - mówi Jarosław Kaczyński w Katowicach

Przerażające jest to jak wiele ludzi mu wierzy i w zasadzie... uważa, że rzeczywiście partia Jarka to partia pokoju, chrześcijańskich wartości i miłości.

0

@nieprzysiadalnosc
Bo tak powiedziałem.

6

@BarcaInfo
Przynajmniej te są w pytkę. Choć do tych pierwszych też pewnie się człowiek przyzwyczai prędzej czy później...

2

@Fawrf
W sumie to trochę taka nasza wada narodowa że nie lubimy osób, którym się powiodło. Świetnie.

11

Zastanawiam się skąd taka nienawiść do Messiego, głównie w polskich środowiskach kibicowskich. Mnóstwo komentarzy wyśmiewających Jego i praktycznie za każdym razem jest czekanie na Jego błąd/porażkę. Mało jest merytorycznych komentarzy, które nawet jeśli krytykują Leo, to robią to w sposób inteligentny. Cristiano też się obrywa, to oczywiste, ale mam wrażenie że ma On więcej "krzyczących" obrońców, dlatego można odnieść wrażenie, że jak Leo noga się powinie, to ma On więcej krytyki niż Ronaldo. Ale mogę się mylić, to tylko moje obserwacje. Z całym szacunkiem do Cristiano, ale On dał dużo więcej powodów do niechęci niż Messi...

0

@Encore
Z Umtitim jest duże ryzyko jednak. Ale masz rację z tym, że z tyłu mamy dużo jakości. Jednak tak jak mówię: De Ligt ma tą przewagę, że Jego charakter jest na tyle charyzmatyczny, że mógłby w szatni zrobić różnicę, bo też może brakuje tej drużynie powiewu takiej charyzmatycznej świeżości, takiej pewności siebie którą ma De Ligt. Przypomina trochę Puyola w tym.

5

@barcanawieki
Zależy co i... jak :)
Jeśli ktoś pije alko dla % to jest to dla mnie po prostu słabe. Jednak jeśli ktoś pije dla smaku, jak na przykład krafty, wino, czy whiskey to w porządku. Ja np. bardzo lubię próbować nowych rzeczy, nowych piw różnego rodzaju i poznawać smaki. Tak samo z winami, czy whiskey. Wódki nie lubię, chyba że drink, lub coś smakowego, wtedy spoko :)

0

@Encore
Niby tak, ale kurła nie do końca.
Tak naprawdę każda formacja potrzebuje wzmocnienia, a De "Lajt" jak to mówią inteligenci z Polsatu ma tą przewagę, że Jego charakter mógłby być naprawdę czymś odświeżającym w szatni.

0

@chudym
Generalnie jakby tak popatrzeć... to cały futbol to pierdoła.

0

O proszę, Pan inteligent. W sumie to przeraża to, że takie komentarze mają sporo "lajków", a więc ludzie coś takiego popierają... szkoda gadać.

https://zapodaj.net/03d9e5d8cedaa.jpg.html

0

@Nazio87
Moje jest jak najbardziej oficjalne :P

A tak na serio to nie wiem, podobno jakieś informacje mają być z dobrego źródła o o kimś z Ajaxu...

7

@Nazio87
OJO ☎️

Dobranoc.

33

3

@mkord
Ok, zaczynam nową modę: Giga!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?