0

@FcBforever221
Ja jeszcze dorzuciłbym do tego wczesną wiosnę, bo i jest ładnie i jest ciepło w umiarkowany sposób, a owadów też jeszcze nie ma za dużo. Ale teraz już nawet wczesna wiosna wita nas temperaturą nie do zniesienia... i lepiej chyba nie będzie.

1

@BigShaq
A idź Pan... nie dość, że gorąco, chociaż nie, nie gorąco, po prostu wali ogniem z nieba i niczego się nie chce, to jeszcze milion insektów w okół, much, komarów i innych latających pierdół. Najchętniej bym zasnął i obudził się gdzieś w październiku. Wrrr.

59

To cudowne uczucie, kiedy wyjdziesz spod prysznica, zaczniesz się wycierać i nie wiesz czy wciąż jesteś mokry czy już zdążyłeś się spocić.
Pogodo, p**** się.

21

7

Panie Morawiecki, to Pan?


3

Ciekawy ranking najcenniejszych polskich twórców gier. Pierwsze miejsce wiadome, ale następne miejsca są trochę zaskoczeniem.

https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-20-najcenniejszych-polskich-producentow-gier/pkpcp1c

"Łączna wartość naszych producentów gier to 28 mld złotych. Nieźle, jak na branżę, w której dekadę temu z trudem udało się zdobyć 14 mln zł na dokończenie prac nad sztandarową grą (...) Polscy producenci wykorzystali daną im przez rynek szansę. Okazało się, że są bardzo innowacyjni i kreatywni. Pytany przez „Forbesa” o źródła sukcesu Paweł Marchewka, szef Techlandu, mówi, że duże znaczenie miał wzrost zainteresowania graczy bardziej oryginalnymi i poważnymi tytułami. A właśnie przede wszystkim takie w ciągu ostatnich dziesięciu lat wypuszczali na rynek Polacy."

0

@aspider
Mogą być filmy propagandowe, ale niech będą chociaż porządnie zrobione a nie takie realizacyjne absurdy jak Historia Roja, czy żenujący Smoleńsk.

0

@Sherem
Zwiastun jest bardzo przeciętny, taka trochę prymitywna bajka ze słabymi aktorami i słabym scenariuszem, traktującym widza jak debila... film może też taki być, jest to wręcz bardzo prawdopodobne. Ale jednak trzymam kciuki by tak nie było.

0

"W kwietniu skończyły się zdjęcia do nowego filmu Legiony Dariusza Gajewskiego. Produkcją filmu zajął się producent Smoleńska, Maciej Pawlicki, oraz Adam Borowski. W filmie wystąpią m.in. Sebastian Fabijański, Jan Frycz i Borys Szyc.
Jak zapowiedział dystrybutor, Legiony to porywająca opowieść chłopakach i dziewczynach z legionowego pokolenia lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. To kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.

Budżet produkcji to 27 milionów złotych. Premiera zaplanowana jest na 20 września."

Ciekawe, czy szykuje się kolejny, pseudopatriotyczny gniot, czy w końcu będzie to porządne kino (jak na polskie warunki). Budżet niemały, więc oby się udało, ale za każdym razem jak widzę, że wątek filmu dotyka patriotyzmu, to mam przeczucie, że to będzie po prostu filmowa porażka i kompromitacja pod względem artystycznym, aktorskim, reżyserskim i scenariuszowym. Ale obym się mylił. No i jeszcze ten producent Smoleńska... ech.

8

Sprawiedliwie :D
Choć mam nadzieje, że to fejk...

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/06/4fAbD1MB97tFGLDP.jpg

1

@Adamski69
Jak zostać Karyną: Tutorial.

4

@masq
Heh, to jest ta sama ranga głupoty i nieinteligencji wypowiedzi co "nie podoba Ci sie, to wyp***j z Polski!"

4

Ależ lubię do tego wracać... 10 lat ale za każdym razem mi to poprawia humor i wzbudza we mnie pasję i chęci, wręcz motywuje. Przez 10 pieprzonych lat nikt się nawet nie zbliżył do tego stylu gry i artyzmu.


5

@Colon
I tak ludziom będą wmawiać, że to dla dobra kraju i to wielki sukces Polski, a reszta nam zazdrości. Absurd goni absurd. Naprawdę, cholernie się dziwie ludziom, którzy bronią tą partię... dziwie się i współczuje.

0

@Lamora
Hmm, zastanawiałbym się gdyby to był czysty screen, a to wygląda jak zdjęcie zrobione z TV. Ale oczywiście też nietrudno jest zrobić taki fejkowy pasek, a później zrobić zdj monitora... Ale właśnie najgorsze (i najśmieszniejsze) jest to, że ciężko odróżnić fejk od prawdy, bo TVP już przyzwyczaiło nas do żenujących nagłówków :)

6

@viscajasiek
Nie NAJLEPSZĄ, a NAJBARDZIEJ ULUBIONĄ. Złożył ją z zawodników, których darzy sympatią, a nie którzy są najlepsi... ech, oglądajcie całość, albo oglądajcie uważnie.

4

@Veb1233
Yhy, dostanie klapsa w pupke od Khelifiego czy jak On tam ma, tak jak Veratti i się skończy.

0

@Wilczeq
Wiesz co, w sumie to tak. Szczególnie jak w taką pogodę jadę tramwajem, lub autobusem, bo nie wszystkie dysponują czymś tak utopijnie nowoczesnym jak klimatyzacja.

12

@shoZu
Ciepło cacy, zimno cacy, nap***anie ognia z nieba nie cacy...

1

Fantastyczny materiał na temat muzyki i dźwięków w serialu Czarnobyl :)
Polecam.


3

@Rewolucja123
"Neymar do Pedro, Pedro do Neymara, sam na saaaaam! Neymar kończy!"

Ech [*]

2

@NeroTFP
Jesienią można to zmienić, choć tak naprawdę prawdpodobnie wpadnie się z deszczu pod rynnę... ale i tak Jarek ma tak cholernie silny elektorat, że raczej nic z tego nie będzie. W większości prymitywni ludzie na Nich głosują, których jest łatwo przekupić. Karyn, Madek i Januszy jest coraz więcej, właśnie poprzez takie rozdawanie, na które nas nie stać. Ale co tam, nikt nie sięga głębiej, ważne że dajo!
Coraz trudniejsze jest życie w tym kraju, nie tylko pod względem finansów, ale też charakteru wielu Polaków... coraz częściej przychodzi na myśl wyprowadzka do innego kraju, choć chciałoby się tu zostać... ale z drugiej strony ma się świadomość, że gdzie indziej będzie po prostu lepiej pod względem życia, spokoju, mniejszej ilości stresu etc.
No ale przecież cały świat nam zazdrości!

1

@Wilczeq
W Katowicach też powyżej 30, ale nie wiem dokładnie ile. Tak czy siak ja będę czuć się jakby było z 60... Kurła, jakby człek był bogaty, to by se wyjechał teraz na jakąś Islandię i wrócił jak przestanie walić słońcem prosto na ryj.

5

@shinthps

Ciepło? Napierdziela ogniem z nieba, a nie ciepło. Strasznie nie lubię takiej pogody, ech. Na szczęście jutro już trochę chłodniej.

1

@SeeleyBooth
Trochę zabawne jest to, że jak zawodnik nie pójdzie do Barcelony, a do innego klubu, to większość zaczyna narzekać że poszedł dla kasy. Są inne naprawdę świetne kierunki. A z jeszcze innej strony... niestety Barcelona już nie jest aż tak wyjątkowym klubem jak 9/10 lat temu. Nie idzie się tutaj by grać najpiękniejszą piłkę na świecie, by być trenowanym przez trenera wizjonera etc. Idzie się tutaj by zdobywać trofea (czyli to samo co w innych klubach), zagrać z najlepszym piłkarzem prawdpodobnie w historii i też idzie się dla pieniędzy. Prawie żadnej wyjątkowości już nie ma...

16

Argentyna trochę jak Portugalia. Oby z takim samym zakończeniem. Choć znając moje szczęście do drużyn którym kibicuje, to skończy się na ćwierćfinale i jakąś kompromitacją...

3

Aguero Złota Piłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?