0

@Danny Gaucho
Na bank, ja to samo! Jeszcze z pewnością bym napisał: "Kurła, zobaczycie, będziemy grać najlepszą piłkę na świecie, a może i nawet w historii i będziemy jechać Real aż miło. W pierwszym sezonie 6:2 na Bernabeu, 2 lata później 5:0. Zapamiętajcie moje słowa kurła!"

1

Widzę, że ludziom się na wspominki zebrało z różnych ram czasowych La Ramblii. Ciekaw jestem jakie komentarze były pod informacją, że Guardiola został trenerem FCB. Mniej pewnie było głosów niezadowolenia, bo było mniej kibiców młodych, a więcej już z jakimś stażem, którzy myślę że podchodzili bardziej merytorycznie, nawet jak kandydatura Guardioli komuś się nie podobała. Ale dzisiaj gdyby taka sytuacja miała miejsce... to już sobie wyobrażam te komentarze :D

0

Jak dobrze, że jutro wolne, przynajmniej dziś z czystym sumieniem będzie można zobaczyć mecz Copa America. Tylko pytanie, czy warto... dla Messiego jak najbardziej, ale nie wydaje mi się by Argentyna zawojowała na tym turnieju. Niemniej jednak mam nadzieje, że @Janiama będzie mieć rację i że Argentyna jakimś cudem ogarnie jak się gra w piłkę...

4

Widzieliście śpiewane życzenia dla naszego "wodza" Jarosława? Polecam zobaczyć.

https://www.facebook.com/watch/?v=418525748734644

2

Bardzo fajny artykuł o wyjątkowej grze Cuphead, w której jedną z głównych artystów była kobieta polskiego pochodzenia :)
"Cuphead robi taką furorę nie tylko dlatego, że tak dobrze się w niego gra – ludziom podoba się właśnie ten styl. Niezależnie od tego, jak dobre jest oprogramowanie graficzne, to ono ci zawsze tę kreskę poprawi. Robi się ona trochę bardziej perfekcyjna. Czar klasycznego rysowania polega na tym, że to jest zawsze ręka ludzka, a ona nigdy nie jest doskonała. Ludzie widzą to i to czują.
"

https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2012

2

@sebasek99
Nie wiem, g*wien nie czytam, więc nie wchodziłem na stronkę :)
Ale może wejdę po paru głębszych...

1

@mkord
Ok, masz rację, ale i tak to jest imponujące.

24

Zagranie Roberto Carlosa. W wieku 46 lat.

https://x.com/OwenBowe/status/1140352873357873152

0

@Kettger
Tak. Prawdopodobnie później został pilnie wezwany do wuja Al Khelajakiegośtam, dostał srogie manto w dupsko i niedługo później nagrałf filmik o tym jak bardzo kocha PSG. Fajnie.

2

@th@les
Np. do Polski.

52

@BarcaInfo

#MuremZaNieDlaNeymara

0

@koksik2700

1. Wiedźmin 3/GTA V (absolutny top gier w XXI wieku pod względem rozmachu, rozbudowania, historii, aktywności etc.)
2. Heroes III (sentyment, ale jak na tamte czasy to ta gra jak dla mnie wyprzedzała epokę i nawet dzisiaj się broni)
3. Valiant Hearts (poważny temat poruszony w sposób mistrzowsko emocjonalny)
4. This War of mine (to co wyżej)
5. Ori and the Blind Forest (zakochałem się w oprawie artystycznej, również historia jest poprowadzona interesująco, a Ori zachwyca swoim urokiem i słodkością)
6. Dead Cells (najnowsza gra, niesamowicie miodna, wciągająca, zrobiona pixel-artowo w naprawdę świetnym stylu)
7. Call od Duty Modern Warfare/Modern Warfare 2 (jedna z niewielu gier w które gram do dzisiaj multiplayer, jak dla mnie świetny gameplay, który sprawia mega dużo frajdy w multi)

4

@Michalowsky99
A ja czasami sobie włączę TVP czy TVN. I jak dla mnie jest spora różnica w merytoryce, nawet inteligencji programów i gości. Propaganda jest tak rzucająca się w oczy na TVP, że jest to aż śmieszne. TVN za to robi to w bardziej umiejętny sposób, ba, nawet Oni potrafią krytykować "swoich" co już parokrotnie miało miejsce, czy to za rządów Platformy, czy teraz jeśli chodzi o to co robi opozycja. Jednak też parę razy byłem mocno zniesmaczony, szczególnie jak był nośny temat imigrantów. Wciskali tego za dużo, bardzo to raziło w oczy. Nie wiem jak jest teraz z LGBT, bo nie mam czasu spojrzeć, ale pewnie też jest tego dużo. Tak czy siak jak dla mnie TVN ma dużo bardziej doświadczonych dziennikarzy i po prostu lepszych. TVP to taki mały nieznośny dzieciak, który powymachuje piąstką, a i tak wszyscy się z Niego śmieją i nie traktują poważnie.

4

@Kompletny
To jest tak żenujące, że aż śmieszne. Nie wierze, że można być tak głupim by wszystko to co powie TVP (albo też TVN, zależy z której się jest barykady) brać jako pewnik. Zresztą TVN gada głupoty, ale w bardziej... umiejętny sposób. A to co robi TVP to jest ewidentny dramat, żenada i propaganda aż wypala piksele w TV.

21

O wow, to Tusk już tyle sobie zabrał? Ziomek w takim razie jest najbogatszym człekiem na świecie, a kto wie, może i nawet w historii. A to wszystko dzięki Polsce! TVP Info prawdę Ci powie. Nie tam jakieś szkalujące Polskę Tefałeny, Polsaty czy inne media ewidentnie gorszego sortu.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/63241600_2474654285901280_3296215807146590208_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQlk9ug5vDhko9SFh5QxBmt2JtDkRIsAZh6TZQjD6PTK-VejY65KNbPmsfvl-w0Px3o&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=6d18fce3648afb565e2c6ac1a563fdea&oe=5D7E6C97

0

@LuisSalvano

Oczywiście, dlatego tym też gardzę. Zresztą... ten kraj już jest tak absurdalny, tak podzielony, tak pogubiony we wszystkim że w sumie nie powinno mnie to dziwić. Ja chcę spokojnego życia, godnego, więc nie wiem czy kiedyś po prostu stąd nie wyjadę. Mam dość.

0

@l0Messini
Strasznie nie lubię takich ludzi. Zero jakiegokolwiek głębszego pomyślunku, nic. Piana w ustach i jedyne co chętnie by zrobił to za***ał wszystkich co się z Nim nie zgadzają. Wrrr. Gardzę.

17

"Pseudopatrioci przeszkadzają 3-letnim dzieciom malować tęczę na chodniku, bo LGBT."

https://www.facebook.com/ZdrowaPolska/videos/vb.1665505067005222/488102241935356/?type=2&theater

Ja piernicze, gdzie ja żyje. Dziś również byłem świadkiem sytuacji, gdzie jakiś ziomek rozmawiał w autobusie po angielsku, co się nie spodobało dresowi, który zaczął Go wyzywać i mówić, że tu jest Polska i tu się mówi po Polsku... "dziwnym trafem" tacy ludzie to w zdecydowanej większości elektorat Jarosława. Niby prymitywny, niby prosty, niby łatwy do manipulacji, ale jakże twardy i agresywny elektorat. Można nie lubić Kaczyńskiego, ale trzeba przyznać, że wie gdzie nacisnąć by mieć wielkie profity i osiągnąć swój cel.

32

Dzięki właśnie takim internetowym imbecylom nagonka na Messiego trwa w najlepsze. Wstyd.

https://zapodaj.net/15d8a8c51ae26.jpg.html

0

Podziwiam psychikę Messiego, naprawdę. Ja bym już to wszystko dawno pierdzielnął i wyjechał w Bieszczady. Współczuje mu.

2

Dokładnie tak samo wyglądam oglądając ten mecz. No i co ciekawe, dokładnie tak samo spocony. A nie biegam. Trochę zazdroszczę ludziom, którzy w tej chwili mają deszczowy armagedon za oknem.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/64411940_2759427947419203_2641407451135475712_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQk6UeBFCNf-odzRUt5XQbt0He8KhtOSlsZl50C9D_lNskhL2lXi8zvYz1oTLH4by9c&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=2fdd3a4cffd83ae68cceadb62a0a2bcf&oe=5D9922FA

25

Dobra, idę do toalety, będzie to dużo ciekawsze od oglądania Argentyny. Przynajmniej ja wiem co mam zrobić.

0

@MaziFCB
Pfff, to Ty nie wiesz? To przecie Messi ma wymienić między sobo 3 podania, przydryblować całą drużynę, walnąć z 5 bramek i jeszcze jak będzie trza to obronić karnego. Jak tego nie zrobi, to znaczy że jest słaby, nie to co Krystjano, który 3 bramki szczelił ostatnio.

0

@Encore
Jasne, ale takie rzeczy jak przyjęcie piłki etc. to raczej nie zależą od tego z kim się gra :)

2

Strasznie chaotyczna mi się wydaje ta Argentyna. Widać braki techniczne u niektórych zawodników... ech, trochę czarno to widzę mimo wszystko dla Leo. No ale obym się w końcu miło zaskoczył w tej smutnej jak **** piłce...

1

@Robertinho
Fajnie, ja jeszcze muszę poczekać na połowy lipca :)
Miłego urlopu w takim razie dla Ciebie i żony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?