0

Ale przycisk F5 będzie dzisiaj wyciorany...

0

Jak sytuacja z De Ligtem wygląda? Ćwiąkała świetnie wytłumaczył dlaczego Neymar + Griezmann to jest dość niezrozumiała opcja i że lepszą opcją byłby Griezmann + De Ligt.

2

"Co można powiedzieć po takim meczu, jaki dziś przydarzył się Legii Warszawa na Gibraltarze? Ano kilka rzeczy przychodzi nam do głowy, z przeprosinami włącznie, są wręcz na szczycie listy. Tymczasem obserwujemy festiwal, w trakcie którego – wybaczcie, że tak wprost – wy****ło nam żenadometr. Rozpoczął Aleksandar „Europa to nie jest słaby zespół” Vuković i od razu walnął numer jeden wakacyjnych przebojów, ale okazało się, że jego piłkarze to jeszcze lepsi artyści.
Nowy hit numer jeden, od razu zaznaczmy – nie do przebicia: „Jestem dumny z pracy, jaką wykonaliśmy” w wykonaniu Carlitosa."

Ci ludzie w ogóle zdają sobie sprawę z wczorajszego meczu? Zdają sobie sprawę, że są totalnym pośmiewiskiem? Jak polska piłka ma rosnąć w siłę (lol), skoro najbogatszy klub w kraju robi taką żenadę nie tylko na boisku, ale też niezwykle inteligentnymi wypowiedziami?

http://weszlo.com/2019/07/12/jedno-slowo-duma/

4

@messi564
Mimo, że totalnie nie zgadzam się z Nim w sferze polityki, to szanuję Jego dokonania i książki. Jak jeszcze zdarzało mi się oglądać TV, to lubiłem Jego programy, a jedną z Jego książek również szybko wchłonąłem. Postać nieco specyficzna, kontrowersyjna, ale mimo różnic poglądowych odnośnie np. polityki, cenię.

2

@Odesseiron

Wg. mnie to już jest raczej pewne że Griezmann tutaj przyjdzie, więc jakieś plotki biorę już na chłodno. Ciekawe za to jak się rozwinie sytuacja z Neymarem. Osobiście mam nadzieje, że z tej dwójki będzie tylko Antoni. Chciałbym również by parę osób odeszło z klubu (np. Rakitić z całym szacunkiem).

1

@Grzesior667
No, no, tylko bez takich. Tutaj nawet nie ma co porównywać. A co do Barcelony, to tak, też mi się dużo rzeczy nie podoba, ale cóż... nowy sezon, nowe nadzieje i wciąż to samo kibicowanie. Oby tym razem było lepiej.

13

@Witekk10
Tak. Chcę być mocniejszy psychicznie.

6

Mamy lipiec, a najgorszy mecz roku jaki oglądałem mam już za sobą. Dzięki Legia!

0

@July_6_BcN
Whatever will be, will be...

0

@cules100pro
Ok, spoko :)

14

@cules100pro

Nie wiem czy jest to aż tak śmieszne. Raczej powinniśmy być dumni, że ich zainspirowaliśmy ("zainspirowaliśmy"... bardziej @Robertinho i inni swoją pracą) do tego, że coś podobnego chcą wprowadzić na swoją stronę. To tak naprawdę powinno cieszyć, a nie zostać wyśmianym.

0

@feiticeira
"Połowa artykułów wymaga konta premium.
Polityka to ten sam poziom co Gazeta Wyborcza. Kto jeszcze czyta tych Passentów? To kwas przecie."

Co Ty pieprzysz o jakości merytorycznej tych dwóch gazet? Masz kompleksy, że musiałeś to nadmienić? Gdzie w moim komentarzu do tego się odniosłem? Napisałem tylko wrażenia estetyczne, a Ty bardzo inteligentnie wyjechałeś ze sformułowaniem, które ewidentnie jest przytykiem do jakości merytorycznej. Idiotyzm.
I totalnie nie zgadzam się, odnośnie tej pierwszej części wypowiedzi, jak dla mnie jest bardzo czytelny i niemęczący, a długie scrollowanie jest w sumie standardem, głównie pod urządzenia mobilne, poczytaj trochę o tym.

2

A propos stronek internetowych, które w pewien sposób są informacyjne, to moim zdaniem Polityka ma śliczną i bardzo czytelną stronę. Oni chyba rok temu zmienili design. Bardzo na plus. Fajne są te delikatne detale w postaci linearnych ikon i rysunków. Kolorystyka też świetna, nie męczy oczu i nawet trochę przypomina zwykłą, papierową gazetę.

https://www.polityka.pl/TygodnikPolityka

3

@Wawrzyszewski
Oby, bo trochę kiepsko by było jakby coś takiego dali po tylu latach. Ale może jestem zbyt wymagający, sam projektuję stronki i jakoś tak innym okiem na to patrzę. Nasza strona też nie jest idealna.

5

@barcelonaLM

No jakoś super niesamowicie to nie wygląda... ale zobaczymy jak będzie w rzeczywistości :)

https://ibb.co/mFL9AS

4

@IronSanHybrid
Zaraz będzie wysyp fanów Cristiano/hejterów Leo z komentarzami: "łahahah jaki gołt, z argentynom nic nie zdobyl a z barcom w lm tez pszegrali, on siem juz skonczyl karzelek jeden hahaah!"

16

@FafitFCB
Czyli prezentację zawodnika zobaczy tylko Bartomeu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kkbarca
Suarez i Griezmann, dwóch misiaczków

1

@kerouac

"Krótka historia o końcu świata.

Przepowiednie Nostradamusa.
Ludzie: ooo kurde ten to wiedział, umrzemy!

Pluskwa milenijna.
Ludzie: komputery pieprzną, umrzemy!

2012.
Ludzie: kalendarz Majów się skończył, umrzemy!

Katastrofa ekologiczna 2050.
Ludzie: hehe lulz."

To jest takie prawdziwe...

1

@Bobo25
Ja czekam na połączenie Zakopane - Gdańsk. Patrząc na nieudolność tego jak się robiło np. drugą linię metra, to Czesi mieliby w końcu dostęp do morza :)

2

Ależ ten teledysk i piosenka świetnie i zarazem brutalnie oddają dzisiejsze realia.


1

@Skaramuczi
Bardziej wyrachowany styl z Barceloną? Serio? Czym to byłoby podyktowane? Bo chyba nie historią klubu, ani nawet nie składem zakładając przyjście Griezmanna i mając też De Jonga i wielu ofensywnych graczy. Bez przesady, tutaj praktycznie każdy kto przychodzi powinien mieć styl gry po prostu ofensywny i atrakcyjny. Bo tego wymaga ten klub (powinien wymagać...), tego powinni oczekiwać kibice i taką grę, odważną i kreatywną dyktuje nam historia.

5

Ciekawy fragment z książki "Piłkomatyka" odnośnie Southampton Ronalda Koemana. Kto ma chęć, polecam przeczytać :)

"Zespół Southampton, trenowany przez Ronaldoa Koemana zamiast dać się onieśmielić, zawsze podejmował grę z czołowymi zespołami. W sezonie 14/15 na dwa mecze z Arsenalem i Manchesterem United po jednym wygrali i przegrali. Przeciwko Manchesterowi City ryzyko się nie opłaciło i przegrali dwumecz 0:5. Jednak w tych sześciu meczach, przeciw bogatszym i silniejszym rywalom, zgarnęli sześć punktów. Drużyna Southampton ma jedne z najlepszych statystyk defensywnych w lidze, ale potrafi też szybko przejść z obrony do ataku. Wychodząc na murawę po zwycięstwo, Southampton grało ten rodzaj piłki, który kibice chcą oglądać, a jednocześnie dobrze radziło sobie w lidze.
W sezonie 13/14 jedynymi meczami z czołowym zespołem, które Southampton zremisowało, były te przeciwko Chelsea Moutinho. Oba spotkania zakończyły się remisami 1:1. Nie było to jednak efektem defensywnej gry Southampton. Na konferencji prasowej po marcowym meczu na wyjeście, Koeman powiedział: "Dlaczego mamy się bać? To futbol, cieszmy się!". Southampton przyjechało na Stamford Bridge z pozytywnym nastawieniem i pod obiema bramkami było mnóstwo sytuacji."

Czytając ten fragment jeszcze bardziej jestem ciekaw jakby wyglądała Barcelona z Koemanem na ławce. Może się przekonamy... za rok.

5

Staje siem potworem, bo wtedy czuje że...
Rzadko słucham Podsiadło, raczej nie moje klimaty, ale ten kawałek naprawdę mu świetnie wyszedł. Najbardziej doceniam za teledysk, który fantastycznie nawiązuje do twórczości Wesa Andresona. Chapeau bas.

1

@BarcaInfo
"W klubie jest wiele złego zarządzania." Cóż, nic dodać, nic ująć. To już trwa od wielu lat i bywa umiejętnie tuszowane. A tak naprawdę to Oni nie mają zbytnio pomysłu na tą drużynę...

4

@KamQiX
Redów już można stawiać obok Rockstara. Zresztą w tym momencie growodeveloperskie kolosy, które trzymają najwyższy poziom to Rockstar, Naughty Dog i właśnie CD Project RED. Oby się to utrzymało, a np. Blizzard i Valve powrócili do tego grona.

3

@MesQueUnClub_87
Oby. Bardzo im kibicuję. Tym bardziej, że znam parę ludzi którzy pracują w CDPR i są naprawdę świetni :)
Obawiam się trochę o model jazdy. Na gameplayu rok temu wydawał się trochę sztuczny, w tym roku ludzie którzy oglądali również mówią, że wygląda to niby ok, ale brakuje takiego "feelingu". Jednak i tak to tylko obserwacje, trzeba będzie po prostu zagrać by ocenić w 100%.
A jeśli chodzi o sam świat, fabułę, dialogi, narrację... to będzie absolutny top, który jeszcze raz podniesie poprzeczkę.

2

Całkiem ciekawy wywiad z dyrektorem artystycznym marketingu CD Project RED. Opowiada m.in. o kulisach E3 i o Keanu.



Generalnie jak dla mnie, Redzi szykują jeszcze parę niespodzianek. Kto wie, może rzeczywiście jeszcze Lady Gaga będzie w grze? Ludzie, którzy widzieli zamknięte demo mówią, że na koniec pokazu V jest w innej rzeczywistości i że poszukuje Alt Cunningham, byłej dziewczyny Johnego Silverhanda, którego gra Keanu. Więc to trochę wygląda jak taki mały teaser do ujawnienia informacji kto zagra Alt Cunningham. Ciekaw jestem jak to rozwiążą, czy rzeczywiście będzie to ktoś znany, czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?