0

@MaziFCB
Pfff, to Ty nie wiesz? To przecie Messi ma wymienić między sobo 3 podania, przydryblować całą drużynę, walnąć z 5 bramek i jeszcze jak będzie trza to obronić karnego. Jak tego nie zrobi, to znaczy że jest słaby, nie to co Krystjano, który 3 bramki szczelił ostatnio.

0

@Encore
Jasne, ale takie rzeczy jak przyjęcie piłki etc. to raczej nie zależą od tego z kim się gra :)

2

Strasznie chaotyczna mi się wydaje ta Argentyna. Widać braki techniczne u niektórych zawodników... ech, trochę czarno to widzę mimo wszystko dla Leo. No ale obym się w końcu miło zaskoczył w tej smutnej jak **** piłce...

1

@Robertinho
Fajnie, ja jeszcze muszę poczekać na połowy lipca :)
Miłego urlopu w takim razie dla Ciebie i żony!

0

@Robertinho
Odpowiedź po tygodniu, ale jest. Szanuje.

2

@Danny Gaucho
Co Ty bredzisz. Przecież to Tomasz Karolak, widać po zgryzie.

4

O, a kto to wpadł zobaczyć Cyberpunka? :)


0

@mariosss20
Mecz z Tottenhamem w LM był całkiem spoko, 5:1 z Realem też ok, rewanż z Sevillą niezły... te trzy mecze wspominam całkiem fajnie. Problem polega na tym, że nawet w meczach naprawdę niezłych, były momenty słabe, gdzie rywal standardowo spychał do obrony, cisnął i miał niezłe sytuacje do strzelenia bramki.

6

Nowy pomysł na godło Polski :D

https://zapodaj.net/68fc0b0906fab.jpg.html

0

@ctid
W sumie można by go wtedy wykorzystać w praktyczny sposób...

1

"Serial "Czarnobyl" to prawdziwy hit HBO (...) To zrozumiałe, że wzrosło zainteresowanie tematem katastrofy z 1986 roku i liczba wycieczek w regionie Prypeci i Czarnobyla. Niektórzy jednak nie potrafią się zachować. Twórca serialu apeluje o opanowanie."

Heh, to było do przewidzenia, że po tak głośnym serialu będzie najazd totalnych idiotów oraz ignorantów w zonie, którzy nie mają poczucia wstydu i żenady. Taki trochę znak naszych czasów, czyli powszechne zidiocenie. W Auschwitz ludzie też robili absurdalne zdjęcia.

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,24891675,instagramerzy-odkryli-czarnobyl-tworca-serialu-hbo-widzialem.html#a=74&c=54&s=BoxKultImg3

15

@Wawrzyszewski
Przecież to jest ewidentne robienie na złość Owsiakowi, by miał jeszcze bardziej pod górkę. Gdyby w miejscu Owsiaka był ktoś "ze swoich" to by ten festiwal zostawili w spokoju, ba, nawet i jeszcze by mu pomagali. Brzydzę się czymś takim i gardzę. Tfu.

4

@TheNekro94
Najgorsze, że to wszystko ma podłoże polityczne... wiadomo jaka jest relacja Owsiaka z rządem. Ech.

17

"PKP Intercity planuje wprowadzenie objazdów - tak, by pociągi, które normalnie jeżdżą w wakacje przez Kostrzyn, omijały go przed, w trakcie i po festiwalu organizowanym przez Jerzego Owsiaka. Spółka tłumaczy, że musi dbać o bezpieczeństwo i komfort pasażerów."

Bez komentarza.

3

@l0Messini
Ciesze się w takim razie, że odcisnąłem swój ślad w tej modzie. Spocony ślad.

2

@Cendra
W sumie to zazdroszczę. Też chciałbym to zaakceptować. No ale kurła nie da się... bo się topie.

3

@Chwytliwy
Narzekowski. Byłoby bardziej Polsko Panie "Chwytliwy". No i myślę, że byłoby patriotycznie, bo solidaryzowałbym się w narzekaniu z narodem, który ma to we krwi :)

0

@tadzik447
Współczuję Tadzik. W kanałach miałeś lepiej, więcej cienia i ogólnie chyba chłodniej.

6

@TheNekro94
Ja wiem, z tym że taka pogoda jest totalnie nie dla mnie. Dla mnie jest pogoda skandynawksa, dość chłodno, trochę chmurek, raz na jakiś czas wyjdzie słońce i tyle. Dużo bardziej mi się chce wszystko, nie jest to tak męczące jak upały :)

A co do zimy, to u nas w kraju jej prawie w ogóle nie ma... +2/3 i deszcz lub mokry śnieg to nie zima :P
Okresy przejściowe też się już zatarły. Mamy 15 stopni, a następnego dnia nagle jep: 30...

28

Ech, nienawidzę takiej pogody. Ledwo człowiek wyjdzie spod prysznica i nie wie czy jest jeszcze mokry, czy już mokry od potu. Wyjdzie na zewnątrz: oślepiające słońce prosto na ryj, żar, oczywiście znów człowiek cały mokry jak zrobi choćby krok. Nic się nie chce w taką pogodę, produktywność niesamowicie spada, przynajmniej u mnie. A jeszcze niedawno trzeba było zakładać kurtki... A idź Pan w uj...

Musiałem się wyżalić. "Sorry, taki mamy klimat".

1

Sławna technologia ray tracing oficjalnie w Cyberze :)


7

7

"Aż trzy studia z Polski zaprezentowały gry na konferencji Xbox E3 Briefing. Mocne wejście miał CD Projekt, niespodziankę zrobił Bloober Team, a Techland pokazał nowy zwiastun."

A mamy jeszcze ludzi z People Can Fly, 11 bit Studios, Flying Wild Hog, The Farm 51, The Astronauts... Polskie gry to w tym momencie jedne z największych i najlepszych produktów eksportowych. I co najważniejsze: odznaczają się naprawdę świetną jakością, z Redami na czele. Totalna duma.

https://www.pb.pl/polskie-studia-podbily-los-angeles-963203

2

O kurde, ale akcje zagrali

12

Heh, naprawdę nieźle im to wyszło. Hype na grę podskoczył na jeszcze wyższy level jak tak widzę po opiniach, komentarzach etc. Serwery przeciążone, każdy chce kupić teraz te preordery. Jeśli gra będzie równie dobra (a może i nawet lepsza) jak Wiedźmin 3, to będą totalnymi królami życia.


1

Szybko poszło z tym Cyberpunkiem. Ale wydaje mi się, że jeszcze coś pokażą na tej konferencji, a jak nie to będzie głośno na pewno za parę dni jak będą pierwsze recenzje tego co zobaczyli na gameplayu.
Wejście Keanu Reevesa epickie :)

0

@Katalończyk 99
Ale w tym sezonie został porobiony w Holandii?

6

@Katalończyk 99
W meczu z Portugalią ten jeden raz pójdzie, na bank :D
Tak żeby wk***wić, po prostu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?