2

10

@Cave
Miodowe lata... ah, aż dzisiaj se obejrzę :)

2

@KamQiX
Bo tak to wtedy wyglądało... a później Bartek pewnie se pomyślał: "Eee, chopaki, to nie jest gupi pomysł!" no i tak to się narodziło, trwa do dzisiaj... :/

4

@BarcaInfo
Pierwszy raz zgadzam się z Łysym.

0

@Madridista798
Bo to na bank Karolak.

0

Niezłe to.


2

@jakubkuba07
Nie będziesz mi mówić jak mam żyć.

1

Android ma nową indentyfikacje wizualną :)
Całkiem nieźle.

https://brandingmonitor.pl/nowy-android-10-odswiezone-logo-identyfikacja-wizualna/

0

@Nyskaaa
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie... nigdy nic nie wiadomo.

1

@Kamil92
Anioł Pański.

1

Trzeba będzie ogarnąć jakiś popcorn na 12 :)

6

@goldenboy
200 mln + Puig, Alena, De Jong + 50 mln dla ojca Neymara jako drobny bonusik + po 20 dla każdego z rodzeństwa Neymara, a w szczególności dla siostry.
#takbylo

0

@Aaron10
Bardzo na plus. Mimo, że mam wiele do zarzucenia Konami w kwestii PES-a (dużo niezrozumiałych i irytujących mechanik), to ciesze się że się starają podźwignąć tą serię i nawiązywać walkę z FIFĄ.

0

Dziś tytuł legendarnego artykułu "Rozdarte serca" ma chyba największy wydźwięk jak do tej pory :)

7

@Ghotti
i ekstraklasy

2

@robsesh
Jeśli o mnie chodzi, to matury nie mam, a przykład podany powyżej to... ja.
4-5k to raz na jakiś czas wpadnie, głównie poprzez zlecenia. Miesięcznie średnio wychodzę 3/3,5k, co jest przeciętnym wynikiem, ale mam 25 lat i myślę, że ciągle się rozwijam. Na szczęście w mojej branży (IT, grafika etc.) wykształcenie aż tak ważne nie jest. A ze szkołą to wiecznie miałem problemy, z różnych względów...

0

@Avada Kedavra

Albo w ogóle nie podejść i zakończyć swoją edukacje na II klasie liceum...

2

@Ratamahatta
Dlatego też zarząd Barcelony udowadnia, że ma totalnie gdzieś dobre imię klubu.

2

@Rewolucja123
Kupili Jovica i Go mają po miesiącu/dwóch sprzedać?
Coraz głupsze te plotki.

0

@DonAndrzejos
Łelkom tu Pyrrry!

0

30-go sierpnia o 20 zostanie udostępniony nowy fragment gameplayu Cyberpunka. Szkoda, że tylko 15 minut, ale zawsze to coś. Myślę, że Redzi i tak szykują jeszcze jakieś niespodzianki do premiery.

https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziu_FCB
What? Z jakich gestów to wyczytałeś? :D

3

Nowe :)
Te neony w Ray Tracingu będą wyglądać ślicznie.


26

@Ibra9PSP

Pewnie wielu będzie porównywać do sytuacji Valverde. Różnica jednak polega na tym, że to były pierwszy sezon Guardioli i pierwsze mecze, a Valverde już jest tutaj trzeci rok...

0

#Tiki-taka
Ne Messiego, bo gdzieś tam ludzie mówią że jest najlepszy i jest w La Liga, na Hazarda bo ma prowadzić walkę z Messim i jest w La Liga, na De Jonga po prostu jest w La Liga i pewnie Robert Moreno po prostu Go lubi. Ech, bez sensu jest takie głosowanie. Brytyjczycy będą głosować na swoim, w PL ktoś da Lewandowskiego na pierwszym, czy drugim miejscu... lata płyną, a wybory piłkarza roku wciąż absurdalne.

8

@SeeleyBooth

Na pewno raz na jakiś czas przebywa, ale czy mieszka? To jest jeden z tych ludzi, którym nigdy nie zaufam w życiu, cwaniak jakich mało, więc raczej jakieś eksluzywne klitki dla siebie i kota może mieć w różnych miejscach w Polsce. A ten budynek to dla rozgłosu: "zobaczcie jaki jestem dobry, moje mieszkanie takie bidne, bo poświęcam się Polsce!"

2

@SHIBA
Jest to projekt gościa, który się nazywa Erik Johansson. Kiedyś nawet miałem okazję z Nim przez chwilę porozmawiać na jednej konferencji dla grafików. Świetny gość z mega talentem. Jakby ktoś miał ochotę na więcej Jego prac, to zachęcam spojrzeć tutaj:
https://www.behance.net/erikjohansson

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?