macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Romero w tym momencie:
https://media.tenor.com/images/5f61df615cf47bfad16ce5c62c186220/tenor.gif
10
@Cave
Miodowe lata... ah, aż dzisiaj se obejrzę :)
2
@KamQiX
Bo tak to wtedy wyglądało... a później Bartek pewnie se pomyślał: "Eee, chopaki, to nie jest gupi pomysł!" no i tak to się narodziło, trwa do dzisiaj... :/
4
@BarcaInfo
Pierwszy raz zgadzam się z Łysym.
0
@Madridista798
Bo to na bank Karolak.
0
Niezłe to.
2
@jakubkuba07
Nie będziesz mi mówić jak mam żyć.
1
Android ma nową indentyfikacje wizualną :)
Całkiem nieźle.
https://brandingmonitor.pl/nowy-android-10-odswiezone-logo-identyfikacja-wizualna/
0
@Nyskaaa
Oficjalnie tak, ale nieoficjalnie... nigdy nic nie wiadomo.
1
@Kamil92
Anioł Pański.
1
Trzeba będzie ogarnąć jakiś popcorn na 12 :)
6
@goldenboy
200 mln + Puig, Alena, De Jong + 50 mln dla ojca Neymara jako drobny bonusik + po 20 dla każdego z rodzeństwa Neymara, a w szczególności dla siostry.
#takbylo
0
@Aaron10
Bardzo na plus. Mimo, że mam wiele do zarzucenia Konami w kwestii PES-a (dużo niezrozumiałych i irytujących mechanik), to ciesze się że się starają podźwignąć tą serię i nawiązywać walkę z FIFĄ.
0
Dziś tytuł legendarnego artykułu "Rozdarte serca" ma chyba największy wydźwięk jak do tej pory :)
7
@Ghotti
i ekstraklasy
2
@robsesh
Jeśli o mnie chodzi, to matury nie mam, a przykład podany powyżej to... ja.
4-5k to raz na jakiś czas wpadnie, głównie poprzez zlecenia. Miesięcznie średnio wychodzę 3/3,5k, co jest przeciętnym wynikiem, ale mam 25 lat i myślę, że ciągle się rozwijam. Na szczęście w mojej branży (IT, grafika etc.) wykształcenie aż tak ważne nie jest. A ze szkołą to wiecznie miałem problemy, z różnych względów...
9
Powinno jeszcze zostać dodane: "...rządu, życia w dostatku i szacunku wśród narodu."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69280264_2591781014188606_3490017088163020800_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQla2J1RGNkg_57NevAiTsoGmvoTZNKB4Gehw2MJ-xtiDLFagUdVGhpfwkIXivFojsk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=15271a67ad0b520cff6cd0e7183aabda&oe=5DCBB934
0
@Avada Kedavra
Albo w ogóle nie podejść i zakończyć swoją edukacje na II klasie liceum...
2
@Ratamahatta
Dlatego też zarząd Barcelony udowadnia, że ma totalnie gdzieś dobre imię klubu.
2
@Rewolucja123
Kupili Jovica i Go mają po miesiącu/dwóch sprzedać?
Coraz głupsze te plotki.
0
@DonAndrzejos
Łelkom tu Pyrrry!
0
30-go sierpnia o 20 zostanie udostępniony nowy fragment gameplayu Cyberpunka. Szkoda, że tylko 15 minut, ale zawsze to coś. Myślę, że Redzi i tak szykują jeszcze jakieś niespodzianki do premiery.
https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziu_FCB
What? Z jakich gestów to wyczytałeś? :D
3
Nowe :)
Te neony w Ray Tracingu będą wyglądać ślicznie.
26
@Ibra9PSP
Pewnie wielu będzie porównywać do sytuacji Valverde. Różnica jednak polega na tym, że to były pierwszy sezon Guardioli i pierwsze mecze, a Valverde już jest tutaj trzeci rok...
0
#Tiki-taka
Ne Messiego, bo gdzieś tam ludzie mówią że jest najlepszy i jest w La Liga, na Hazarda bo ma prowadzić walkę z Messim i jest w La Liga, na De Jonga po prostu jest w La Liga i pewnie Robert Moreno po prostu Go lubi. Ech, bez sensu jest takie głosowanie. Brytyjczycy będą głosować na swoim, w PL ktoś da Lewandowskiego na pierwszym, czy drugim miejscu... lata płyną, a wybory piłkarza roku wciąż absurdalne.
8
@SeeleyBooth
Na pewno raz na jakiś czas przebywa, ale czy mieszka? To jest jeden z tych ludzi, którym nigdy nie zaufam w życiu, cwaniak jakich mało, więc raczej jakieś eksluzywne klitki dla siebie i kota może mieć w różnych miejscach w Polsce. A ten budynek to dla rozgłosu: "zobaczcie jaki jestem dobry, moje mieszkanie takie bidne, bo poświęcam się Polsce!"
2
@SHIBA
Jest to projekt gościa, który się nazywa Erik Johansson. Kiedyś nawet miałem okazję z Nim przez chwilę porozmawiać na jednej konferencji dla grafików. Świetny gość z mega talentem. Jakby ktoś miał ochotę na więcej Jego prac, to zachęcam spojrzeć tutaj:
https://www.behance.net/erikjohansson
4
W sumie ja bym dał:
"Jak tam Twoja ulubiona drużyna w najbardziej prestiżowych rozgrywkach?"
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/68636307_2279817172071908_2027623205396545536_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQlflZwZpfPDCamVf7tSOxv_CUBqTnPjAoBMH1MC7mjdwxltPeVQs1h34WLjV91yd6o&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2108a55c609fc413a680846063440c68&oe=5E14043D