macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Odesseiron https://tenor.com/view/japierdole-gif-6216790
To się w głowie nie mieści kurła...
141
Niewiele brakło.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69368543_381412776086267_4527021926576553984_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQldnSfcvdV-xLJSLny6gdhzF8bdF8YVnEW_dofuA63h-ckKtNN7OBA-6iietDnGLqA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3de0d3a00db9361da633b882ccfe339f&oe=5E151E53
25
Patrząc na to:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70239733_336754963690689_8064020369205362688_n.png?_nc_cat=103&_nc_oc=AQn26Ufc6QXM7GAgNEKSZnuPtIiGfwaGQc9-z0x3YfvwgXwRNcYSff9tPrgiHKujqwM&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=931955920f8dbe15fbd07c8e22dc36cf&oe=5E03EDA3
...przypomniał mi się żart Piotra Bałtroczyka:
"Na jednej lekcji, Pani w szkole pyta Jasia kim chce zostać w przyszłości.
Jasiu wstaje i mówi:
- Proszę pani, a ja chce zostać menelem.
- Jasiu! Menelem? Dlaczego?
- Proszę pani, bo stał bym sobie pod sklepem z kolegami, a to samo w sobie jest już przyjemne. No i niech pani pomyśli zero ZUS-u, podatków, NFZ się tobą nie interesuje. W lato będę spał pod gołym niebem, w zimę w przytułku, ludzie się mną zaopiekują, bo ludzie z natury są dobrzy. Byłbym szczęśliwym, wolnym człowiekiem.
Pani pośmiała się z Jasia, że głupi.
Trzydzieści lat później Jasiu spogląda z 80 piętra swojego hotelu w Dubaju na szereg nieruchomości, patrzy na helikopter, który zabierze go za chwilę na jego wyspę, patrzy na jego jacht, który kołysze się w jego przystani, patrzy na ten cały przepych, nato wszystko i mówi:
- Ku*wa, gdzie popełniłem błąd?!"
18
"Polska pojawi się w świecie Cyberpunk 2077 i to na pewno nie w takiej formie, jaką możemy oglądać dzisiaj. Polska jako jeden z krajów, który nie został dotknięty wojną korporacyjną, rozkwitła i stała się dobrze prosperującym państwem. Warszawa zamieni się w jeden z punktów, wokół którego cała nowa Europa zacznie organizować się po konflikcie."
Wstawaj Jarek, zes*ałeś się! :D
Btw ciekawe czy będzie 500+ na różne wszczepy i czy będzie można zbierać naklejki dla cyberbombelków.
1
@Ratamahatta
Trzeba się przygotować, że jeszcze przez te 2 lata ten zarząd będzie mieć mnóstwo durnych pomysłów, które będą zasypywać dobre imię Barcelony i tą wyjątkowość o której ciągle piszę. My nic nie zrobimy... niestety, więc trzeba zagryźć zęby i to jakoś akceptować i czekać na przyszłość. I faktycznie: jeśli mają podejmować takie decyzje, to niech to robią w miarę możliwości z głową.
0
@fcbarcafan19
Ok, mam nadzieje... Przejrzę później wiadomości by się dowiedzieć dokładnie, ale z paskami TVP jest tak, że wszystkie wyglądają śmiesznie i żałośnie.
1
Wow. W jakim kontekście?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69359140_2617179644982076_8956689786505003008_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQnZ3VAxJzXeZTcoDXe8CM16qPqeW5jQ_iOrtiD9kb_ZleT3R5ovQGCQ0QgkljCxgAo&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=9511bddd6c4c4fa07345a75af31658e3&oe=5DCEC171
2
@Odesseiron
Ładny czas, gratulacje i powodzenia! :)
1
Okno transferowe zakończone, kadra zamknięta. Teraz wreszcie wypada zadać poważniejsze pytania:
Kim jesteśmy? Dokąd tuptamy?
2
@YouShouldListenToMe
Ja również nie przepadam za Kołodziejczykiem. Nigdy nie zapomnę jak podczas meczu PK wyśmiewał Messiego za Jego pensję i za zachowanie wraz z Iwańskim bodajże. Było to bardzo nieprofesjonalne aż chyba jakaś petycja poleciała o odsunięcie Go od komentowania meczów FCB.
0
@czółkovsky
dicapriozdrinkiem.gif
10
@Colon
W reżyserii @wpwelement ?
0
@damianex10
Jest to cholernie niesprawiedliwe z punktu widzenia widza. Z Eleven prawdopodobnie zrezygnuje, bo to jest trochę kpina. Za pakiet Polsat Sport + Eleven + Canal Plus płaci się wcale nie małe pieniądze patrząc na to ile się u nas zarabia, a jakość transmisji czasem też pozostawia wiele do życzenia (mowa tutaj głównie o Polsacie). Dlatego prawodpodobnie przerzucę się na jakieś zagraniczne stacje, które bardziej ogarniają użytkownika.
30
@wachaFCB
Ja wiem, że ciągle to samo się powtarza, CR7 powinno się szanować bla bla bla... ale Ronaldo w tej trójce to absurd za poprzedni sezon.
18
@MESSIah16
Ja bym dał Ronaldo za karnego z Atleti.
6
Dziś 55 urodziny obchodzi Mr. Breathtaking, a więc Keanu Reeves!
1
@Transu96
2forYou z kanapką i fryteczkami. Najczęściej na wynos, bo dziabie sobie w ramach oczekiwania na transport pociągowy, lub autobusowy.
Ale czasami zaszaleje i biorę jakiś McZestaw, tutaj już dowolność i to zależy od dnia, pogody i humoru.
0
@hoeniker
Poza tym, multiplatformowość jest po prostu trudniejsza. Łatwiej z punktu projektowania i technologii przygotować grę tylko na jedną platformę, a trudniej na wszystkie.
1
@czółkovsky
U mnie to samo... :)
@MesQueUnClub_87
Tak, Detroit też jest ślicznie zrobione. Generalnie "łatwiej" jest zrobić taką grafę w grach liniowych, zamkniętych aniżeli w grach RPG.
5
Graficznie to najładniejsza gra na świecie?
0
@Socjopata
Może... sprawdzę wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
Komentarz usunięty
8
@kkbarca
Ja. Grafik (strony, loga, brandingi etc.), coraz częściej grafik 3D.
Praca super, samo projektowanie mega, ale dogadywanie się z klientami, ludźmi... jest mega męczące i często frustrujące.
1
@marcin000019
Jest mnóstwo gier z małym światem, fajną historią i dobrymi questami. Np. Pilars of Eternity. To nie jest TripleA, tutaj nie masz nawału detali, informacji, świata. Wszystko jest bardziej skondensowane. A co do Gothica... u nas w kraju jest to gra legendarna. A gdzieś indziej gra jedna z wielu, w którą niektórzy nawet nie grali i nie ma statusu tak niezwykłego jak u nas. Tak więc patrząc na największe rynki gier na świecie, nikt drugiego Gothica nie będzie chciał robić, bo będzie to po prostu nie opłacalne. Poza tym jak się bardzo cieszę, że idą w jak najwyższą jakość i dużo detali. To mi się bardzo podoba. Tak samo było z Toy Story 4. "Większości detali nikt nie zauważy.", a tam były nitki na ubraniach, kurz w najdrobniejszych zakamarkach i wiele innych drobnych smaczków. M.in. to stanowi o sile i artyzmie. A jeśli mamy to w połączeniu ze świetną fabułą, scenariuszem w przypadku filmów jak i gier... to wyłania nam się wybitność. Dlatego Pixar, Rockstar, czy CDPR są wybitne. Bo łączą to wszystko. Bez detali nie byliby tacy wyjątkowi.
1
@marcin000019
Nie do końca się zgodzę, gdyby większości z nich i tak nikt nie zauważył, to ludzie nie pisaliby o tym. Im więcej takich detali tym lepiej. Dopieszczanie tytułów, czy innych projektów jest jak dla mnie bardzo dobre i dobrze że tak robią. Gdyby wyszli z założenia "no dobra, fajnie że są te detale, ale w sumie po co to robić, większości i tak nikt nie zauważy", to do dziś byśmy stali w miejscu jeśli chodzi o technologię, bez rozwoju.
4
Ale jak to... przecież "dałngrejt, dałngrejt!"
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69853808_2343753635708278_6991536708630085632_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQn5QNBLKpQr80K98PXErXmCD96ysap8SspPoMI_Sg9VXw9DFpf5KhXG-zxuO7qpYPg&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=79a74d6b6ba050fd4a9fe8a1603b65a2&oe=5DCC69E8
18
Real pograł... po barcelońsku. Chapeau bas.
1
Widzę, że kolejny mecz na C+ Sport. Parę tygodni temu specjalnie wykupiłem sobie Eleven + Polsat Sport Premium i wychodzi na to, że znów mecz będzie trzeba obejrzeć na streamach... Czuje się w tym momencie jak Pechowy Bryan. Przynajmniej LM zobaczę na TV, ale to dopiero za 2 tygodnie. Beznadziejny jest ten podział... wrrr. Wstyd Eleven, wstyd C+!
1
@kamilo0066
Możliwe, że Klopp jednak by tutaj bardzo dobrze pasował. Ciężko stwierdzić tak jednoznacznie. Na pewno to byłoby coś mega ciekawego i z pewnością jak dla mnie tutaj potrzeba trenera charyzmatycznego i żywiołowego. Cruyff taki był, Rijkard też był bardziej ryzykowny, Guardiola taki był, Enrique... więc w większości to z takimi trenerami Barcelona osiąga największe sukcesy i takich trenerów trzeba szukać.
0
@Nihas
Nie wiem czy Klopp byłby odpowiedni pod względem stylu gry, On preferuje bardziej bezpośrednią grę. Ale z drugiej strony, Valverde też w 100% tutaj jak dla mnie nie pasuje, więc Barcelona Kloppa byłaby bardzo intrygująca.
Do tego klubu ciężko jest znaleźć idealnego trenera. Musi znać historię klubu, najlepiej jakby tutaj wcześniej pracował, musi znać ten klub pod względem charakterologicznym. Musi wiedzieć czego tutaj kibice oczekują, że nie tylko trofeów, ale też atrakcyjnej gry podyktowanej historią. Poza tym też musi żyć piłką, musi być to Jego największa pasja, musi być charyzmatyczny, zarażać piłkarzy swoją żywiołowością. Ile takich trenerów mamy? Bardzo mało...