macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700
Jeszcze trochę poczekasz pewnie, parę lat :)
Ale z pewnością będzie na co czekać, mimo iż to nie będzie historia Geralta.
5
Dla ludzi zainteresowanych PlayStation i ogólnie grami. Dziś konferencja Sony "Sony State of Play" o 22:00. Największe zainteresowanie będzie skupione na The Last of Us Part II, na które ja osobiście bardzo czekam. Mimo, że nie mam konsoli, to ujmuje mnie to w grach od Naghty Dog, że mają niesamowite wręcz przywiązanie do detali i ich gry wyglądają prześlicznie.
0
Pięknie. Filmu jeszcze niestety nie widziałem, ale cieszy mnie, że nawet sporo ludzi zdecydowało się na coś ambitnego i oryginalnego.
Mamy mocny rok jeśli chodzi o kino. Wiele pomniejszych perełek, Almodovar ze swoim świetnym filmem, Tarantino ze swoim powolnym, bez strukturalnym, ale też genialnie nakręconym i pięknym "Once upon...", podobno wybitny "Parasite", a jeszcze na horyzoncie "Joker" i "The Irishman". Będzie na co "tracić" hajsy :)
https://x.com/gutekfilm/status/1176157633151152130
60
Guardiola o wczorajszej gali. Brak jakiegokolwiek zawodnika City w 11 roku to kpina porównywalna z grą Barcelony w ostatnich meczach. Wstyd. A 3 z Realu to już w ogóle kuriozum.
0
Podobno ten Morgan usunął ten tweet przed wywiadem z CR :)
Nie wiem czy to prawda, ale to wszystko jest tak zepsute i chore, że nie zdziwiłbym się gdyby tak było naprawdę.
https://pbs.twimg.com/media/EFLbaWbXkAI3NbV.jpg
0
@kolo123
Byle nie w Barcelonie.
10
Ogólnie to niesamowite jak jeden wieczór potrafi zmienić sytuacje o 180 stopni.
0
Swoją drogą ciekawe, czy jak Valverde jutro wstanie, to coś mu przeskoczy w głowie.
6
@fajny_football
Tak. Nie pasuje. To było w zasadzie wiadome od początku, a jedynie niektórzy mieli złudną nadzieję: a nuż będzie pasować. Ale do cholery, po co w takim razie zarząd zatrudnia i sprowadza ludzi, którzy totalnie nie pasują do Barcelony? Bo tak to wygląda. Czasami naprawdę można odnieść wrażenie, że niektórzy kibice maja więcej oleju w głowie od ludzi, którzy piastują najwyższe stanowiska. Bartomeu i Jego banda mają inne priorytety. Gdzie tam jakość piłkarska, jakaś schludna całość. Ważne, że tabelki w Excelu się zgadzają.
1
@Barca_Big_Moment
Problem w Barcelonie jest bardzo złożony, zarząd najprawdopodobniej ma największy w tym udział, jednak największym błędem Valverde było po prostu pozostanie na tym stanowisku. Z całym szacunkiem do Niego, ale gdyby mnie tak nie chcieli, to bym po prostu se poszedł, a nie siedział na siłę. A tutaj ogrom hejtu z każdej ze stron, a On w sumie sprawia wrażenie jakby było wszystko w porządku.
3
@MarioVeB!
Ciekawe czego będzie więcej na koniec sezonu. Pytań o transmisje, #ValverdeOut, czy Neymara. Trwa zażarta walka. Póki co na zaszczytnym pierwszym miejscu #ValverdeOut.
0
@escarabajo
A to trza mieć La Ramble Premium do tego?
0
@escarabajo
Czemu Barca w C+? o.O
5
@AlvaroHanso
A w Barcelonie jest Messi. Czyli piłkarz wg. mnie lepszy, z całym szacunkiem do Cristiano. I z Nim Valverde jakoś nie potrafi wygrać LM.
4
@AlvaroHanso
Zidane zmienił Beniteza i wygrał LM. O tym przykładzie już nie wspomnisz?
Valverde powinien być zwolniony już dawno temu. Ogromną głupotą zarządu i Jego jest to, że jest w drużynie na 3 sezon, gdzie drużyna jedzie na oparach już od dłuższego czasu. Nawet w tym momencie gdyby zwolniono Valverde, to dałoby to drużynie jakiś impuls, jakąś świeżość, cokolwiek. A tak to mamy marazm. Który zapewne utrzma się do końca sezonu, z drobnymi przebłyskami.
5
@Patrykl145
Borek to wie, Ty to wiesz, ja to wiem, Bartomeu nie wie.
1
@TheNekro94 :)
0
Jak myślicie, jakie szanse są na to, że dziś Messi odbierze nagrodę? Nie bardzo się orientuje w jaki sposób jest przyznawana ta nagroda, więc nie wiem jakie są szanse, by rzeczywiście najlepszy zgarnął nagrodę dla najlepszego.
88
Oby ten tydzień był dla Was tak radosny jak ten jeżyk! ;)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70905332_2314417241989280_5226061986105655296_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkTTBgNMuiFnLMQMP8s6W0GQmdTfxneJpCxawdKJLrmuNfYoZF1dMHv6aBgdXsmGs8&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=c21b06d1872ae4f238cd4a4a0a37166f&oe=5DF9B4C5
7
Z jednej strony trochę śmiechłem, ale z drugiej strony... jest to smutne, bo nie przypuszczałbym że takie memy powstaną o Barcelonie i będą tak... prawdziwe.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70861608_391980734800447_549981630383521792_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQmXoUBA1o6ZcDMXu3783FOmnF_CIHSC-z6XKP3lqyO-sJwrEsxZjcRa4L7_iyDnOjY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=90d97568d5b487ccd65e4906415874d6&oe=5DF2BA4E
0
Powoli, acz konsekwentnie - staczamy się.
3
@BarcaInfo liczę, że przyniesiesz niedługo wieści typu: "Valverde jest o krok od zwolnienia" czy coś w tym stylu. W ogóle dzwońcie kurła po tego Michała, niech jedzie tym rowerem po Valverde i Go gdzieś zabierze, gdziekolwiek, ale byle daleko od ławki trenerskiej Barcelony. Skończyło się bronienie, które już i tak było na siłę.
4
Bartomeu pewnie szczęśliwy, bo mu się tabelki w Excelu ciągle zgadzajo.
0
Chyba pójdę na kebsa na cienkim.
2
@SelloutCrowd
Oprócz Mourinho to chyba każdego w tym momencie...
1
Przyjaciele są na Comedy Central Family :)
0
@sidzej
I nie robił kloca przy linii.
1
Drugi celny strzał! Idziemy po tryplet!
1
To jest żenada. Wstyd. I nawet nie chodzi już o sam wynik, ale głównie o grę mając taki potencjał w składzie...
11
Zostawienie Valverde na 3 sezon może zostać najgorszym posunięciem zarządu Barcelony w XXI wieku.