0

@koksik2700
Jeszcze trochę poczekasz pewnie, parę lat :)
Ale z pewnością będzie na co czekać, mimo iż to nie będzie historia Geralta.

5

Dla ludzi zainteresowanych PlayStation i ogólnie grami. Dziś konferencja Sony "Sony State of Play" o 22:00. Największe zainteresowanie będzie skupione na The Last of Us Part II, na które ja osobiście bardzo czekam. Mimo, że nie mam konsoli, to ujmuje mnie to w grach od Naghty Dog, że mają niesamowite wręcz przywiązanie do detali i ich gry wyglądają prześlicznie.

0

Pięknie. Filmu jeszcze niestety nie widziałem, ale cieszy mnie, że nawet sporo ludzi zdecydowało się na coś ambitnego i oryginalnego.
Mamy mocny rok jeśli chodzi o kino. Wiele pomniejszych perełek, Almodovar ze swoim świetnym filmem, Tarantino ze swoim powolnym, bez strukturalnym, ale też genialnie nakręconym i pięknym "Once upon...", podobno wybitny "Parasite", a jeszcze na horyzoncie "Joker" i "The Irishman". Będzie na co "tracić" hajsy :)

https://x.com/gutekfilm/status/1176157633151152130

60

Guardiola o wczorajszej gali. Brak jakiegokolwiek zawodnika City w 11 roku to kpina porównywalna z grą Barcelony w ostatnich meczach. Wstyd. A 3 z Realu to już w ogóle kuriozum.


0

Podobno ten Morgan usunął ten tweet przed wywiadem z CR :)
Nie wiem czy to prawda, ale to wszystko jest tak zepsute i chore, że nie zdziwiłbym się gdyby tak było naprawdę.

https://pbs.twimg.com/media/EFLbaWbXkAI3NbV.jpg

0

@kolo123
Byle nie w Barcelonie.

10

Ogólnie to niesamowite jak jeden wieczór potrafi zmienić sytuacje o 180 stopni.

0

Swoją drogą ciekawe, czy jak Valverde jutro wstanie, to coś mu przeskoczy w głowie.

6

@fajny_football
Tak. Nie pasuje. To było w zasadzie wiadome od początku, a jedynie niektórzy mieli złudną nadzieję: a nuż będzie pasować. Ale do cholery, po co w takim razie zarząd zatrudnia i sprowadza ludzi, którzy totalnie nie pasują do Barcelony? Bo tak to wygląda. Czasami naprawdę można odnieść wrażenie, że niektórzy kibice maja więcej oleju w głowie od ludzi, którzy piastują najwyższe stanowiska. Bartomeu i Jego banda mają inne priorytety. Gdzie tam jakość piłkarska, jakaś schludna całość. Ważne, że tabelki w Excelu się zgadzają.

1

@Barca_Big_Moment
Problem w Barcelonie jest bardzo złożony, zarząd najprawdopodobniej ma największy w tym udział, jednak największym błędem Valverde było po prostu pozostanie na tym stanowisku. Z całym szacunkiem do Niego, ale gdyby mnie tak nie chcieli, to bym po prostu se poszedł, a nie siedział na siłę. A tutaj ogrom hejtu z każdej ze stron, a On w sumie sprawia wrażenie jakby było wszystko w porządku.

3

@MarioVeB!
Ciekawe czego będzie więcej na koniec sezonu. Pytań o transmisje, #ValverdeOut, czy Neymara. Trwa zażarta walka. Póki co na zaszczytnym pierwszym miejscu #ValverdeOut.

0

@escarabajo
A to trza mieć La Ramble Premium do tego?

0

@escarabajo
Czemu Barca w C+? o.O

5

@AlvaroHanso
A w Barcelonie jest Messi. Czyli piłkarz wg. mnie lepszy, z całym szacunkiem do Cristiano. I z Nim Valverde jakoś nie potrafi wygrać LM.

4

@AlvaroHanso
Zidane zmienił Beniteza i wygrał LM. O tym przykładzie już nie wspomnisz?
Valverde powinien być zwolniony już dawno temu. Ogromną głupotą zarządu i Jego jest to, że jest w drużynie na 3 sezon, gdzie drużyna jedzie na oparach już od dłuższego czasu. Nawet w tym momencie gdyby zwolniono Valverde, to dałoby to drużynie jakiś impuls, jakąś świeżość, cokolwiek. A tak to mamy marazm. Który zapewne utrzma się do końca sezonu, z drobnymi przebłyskami.

5

@Patrykl145
Borek to wie, Ty to wiesz, ja to wiem, Bartomeu nie wie.

1

0

Jak myślicie, jakie szanse są na to, że dziś Messi odbierze nagrodę? Nie bardzo się orientuje w jaki sposób jest przyznawana ta nagroda, więc nie wiem jakie są szanse, by rzeczywiście najlepszy zgarnął nagrodę dla najlepszego.

7

0

Powoli, acz konsekwentnie - staczamy się.

3

@BarcaInfo liczę, że przyniesiesz niedługo wieści typu: "Valverde jest o krok od zwolnienia" czy coś w tym stylu. W ogóle dzwońcie kurła po tego Michała, niech jedzie tym rowerem po Valverde i Go gdzieś zabierze, gdziekolwiek, ale byle daleko od ławki trenerskiej Barcelony. Skończyło się bronienie, które już i tak było na siłę.

4

Bartomeu pewnie szczęśliwy, bo mu się tabelki w Excelu ciągle zgadzajo.

0

Chyba pójdę na kebsa na cienkim.

2

@SelloutCrowd
Oprócz Mourinho to chyba każdego w tym momencie...

1

Przyjaciele są na Comedy Central Family :)

0

@sidzej
I nie robił kloca przy linii.

1

Drugi celny strzał! Idziemy po tryplet!

1

To jest żenada. Wstyd. I nawet nie chodzi już o sam wynik, ale głównie o grę mając taki potencjał w składzie...

11

Zostawienie Valverde na 3 sezon może zostać najgorszym posunięciem zarządu Barcelony w XXI wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?