3

@ArterkHD
Tak. Nawet jeśli jakiś związek się nie udał, lub z perspektywy czasu był po prostu niedojrzały etc, to i tak uważam że każda taka relacja nas kształtuje. Generalnie czasami uczucie sentymentu jest silniejsze przez różne przebyte sytuacje i długość związku.

1

@marcin000019
Akurat dużo mam chrześcijan z różnych denominacji :)
Chodziło się kiedyś do katolickiego kościoła, ba, prawie całe życie, ale później jeszcze zahaczyło się o zielonoświątkowy kościół, ogólnie protestancki... ale już od pewnego czasu nigdzie nie chodzę i patrzę na to z pewnej perspektywy i często jestem przerażony tym jak ludzie wierzący w Boga podchodzą do pewnych spraw. Często są wyprani z racjonalnego myślenia, nawiedzeni, żeby nie powiedzieć że po prostu głupi. Nie wszyscy, ale jakaś dość spora część...

2

https://zapodaj.net/c7ac343b429e6.jpg.html

Co o tym sądzicie? Jeden z moich znajomych... Jak dla mnie jest to absurdalne i dość smutne. Nie można wszystkich niewierzących w Chrystusa wrzucać do jednego worka. Poza tym jakim prawem mówimy kto jest patriotą, a kto nie... nie nam to osądzać. Każdy może mieć swoją własną definicję patriotyzmu i ona może się u każdego różnić i każdy ma do tego prawo. Ale nikt nie ma prawa by otwarcie oceniać i dzielić: "Ty jesteś patriotą, a Ty to nie, boś ateista!"...
Niestety gościu wrzuca różne dziwne rzeczy... często odnośnie tego, że szczepionki są złe, że w sumie nasz rząd jest wspaniały, bo "wierzący", że 5G to zagrożenie dla życia. Ech.

8

@Odesseiron
Ludzie czytają z jednego źródła, oczywiście skrajnie subiektywnego, a później są takie sytuacje, że nieprawdziwe info się rozprzestrzenia... standard.

6

Nowy poziom realizmu w grach - Naghty Dog i ich The Last of Us Part II:

"Studio Naughty Dog przyzwyczaiło graczy do wysokiego poziomu szczegółów w swoich grach. W The Last of Us: Part II każda postać będzie miała bijące serce, które wpłynie na jej zachowanie (...) Jak mówi Anthony Newman:


Każdy aspekt gry został wniesiony na inny poziom. Jedną z tych rzeczy jest dźwięk. Nie wiem czy to odnotowaliście, ale kiedy Ellie biegnie sprintem a potem się uspokaja, można usłyszeć jej oddech.

To, co dzieje się za kulisami, to fakt, że Ellie ma tętno, które oscyluje w górę i w dół. W górę, kiedy biegniesz, walczysz, otrzymujesz obrażenia oraz gdy w pobliżu wyczujesz wrogów. To sprawia, że Ellie wydaje z siebie szereg różnych dźwięków. [...] To niesamowite, udało mi się nawet zagrać w kotka i myszkę z klikaczami, ponieważ potrafiłem niejako zrozumieć je przez dźwięki, które wydają. Z ludźmi jest tak samo, również oddychają, biegają i robią inne rzeczy.

Jak sami widzicie, każde działanie, które podejmie gracz, będzie miało wpływ na zachowanie Ellie. Nawet zbliżenie się do wroga, którego bohaterka wyczuje sprawi, że jej oddech ulegnie zmianie. Na szczęście, gracze również będą mogli to wykorzystać. Usłyszymy ciężki oddech zdezorientowanego wroga czy charakterystyczne głośniejsze „klekotanie” klikacza."

https://www.gry-online.pl/newsroom/kazda-postac-w-the-last-of-us-2-bedzie-miala-bicie-serca/za1ccc0

0

@Rewolucja123
Heh :)
Życzę Tobie i sobie byś jak najmniej miał zawodów w piłce jak i w życiu!

2

@Rewolucja123
Jeśli to byłby 1 sezon, to jasne. Ale to jest sezon nr. 3 i już szczerze mówiąc ciężko jest mi się doszukiwać pozytywów. Ciągle tego się szuka, a na koniec sezonu jest niedosyt i trochę złości, szczególnie w ostatnich 2 sezonach. Dlatego wolę do tego podchodzić ze sporym dystansem i "na spokojnie".

3

Trzeba oddać Valverde to, że wczorajsza zmiana była naprawdę świetna. Śmiałem się w przerwie z frustracji ironizując, że "Valverde ma na pewno jakiś pomysł" no i... rzeczywiście miał. Vidal dał dużo ożywienia, gra wyglądała po prostu lepiej. Druga połowa dużo lepsza niż pierwsza, mimo że ciągle było trochę chaosu. Ale przynajmniej ładnie jechali na bramkę Interu. A Suarez mam nadzieje, że teraz będzie grac lepiej. On zawsze będzie czasami pokraczny, taki typ zawodnika, ale niech będzie po prostu tego mniej, a więcej takich bramek jak wczoraj. Licze na to.

Niestety to wszystko nie zmienia mojego zdania, że Valverde nie powinno już tutaj być. Ile w przeszłości było takich meczów, które niby fajnie wyglądały, a następne mecze były znów beznadziejne? Dużo. A i wczoraj pierwsza połowa była tragiczna, Inter spokojnie mógł strzelić z 3 bramki. Wciąż jest chaos, wciąż jest mało precyzji, wciąż trochę jakby nie było porządku, wciąż o wyniku przesądzają indywidualności. Ciągle to samo. Dlatego nie wierzę w zmianę. Nie wierzę w to, że ten sezon będzie świetny. Wg mnie będzie taki jak 2 poprzednie. Pragmatyczność i szablonowość złamana paroma błyskami przez indywidualności. Bardzo chciałbym się mylić, ale tak to widzę i wątpie że się to zmieni.

1

Nie zmienia to ogólnych problemów tej drużyny, ale trzeba przyznać, że Valverde ze zmianą trafił idealnie.

2

Liverpool chciał sprawdzić jak to jest być Barceloną w ostatnich latach w LM.

0

Standardowy Suarez. Kopie się po czole, jedna akcja i totalny mindf*ck. Oby to mu dało jakąś pewność w grze, oby coś to zmieniło...

5

Teraz Valverde zejdzie do szatni, kucnie i powoli wypowie: "Drużyno, próbujcie..."

2

Suarez za swoją grę powinien zostać zesłany do Sosnowca. Dramat dramatyczny.

0

@lukas10
Wszystko tutaj jest dziurawe. Jakbym podziurawił 30x prezerwatywe z Biedronki to i tak byłaby w lepszym stanie niż ta drużyna.

3

Jeśli nie daj Boże Barcelona przegra ten mecz i po meczu/jutro nie pojawią się żadne informacje na temat tego, że Valverde może zostać zwolniony, to będzie to jawny śmiech zarządu w stronę kibiców jak i całego klubu.

0

@kuz
Jeden powód dla którego powinien zostać ? No ten... yyy... Guardiola też odpadał w LM! O!

8

Ta drużyna jest tak za***iście zagubiona... A kto kurde odpowiada za to, by drużyna funkcjonowała jako kolektyw? Kto odpowiada za pomysły taktyczne, a więc i pomysł na grę? Trener. Już mogę w sumie to nawet wybaczyć, ale nie wybaczę Valverde tego, że pomimo 2 kompromitacji ośmielił się zostać na ławce trenerskiej i nie zrezygnował sam, skoro Bartomeu nie miał jaj Go wywalić.

0

@Cariones
Nie, to jest czas na przykuc.

13

W sumie Valverde można pogratulować miana chyba najbardziej znienawidzonego trenera Barcelony w XXI wieku. Ale przecież Bartomeu "wierzy w projekt sportowy", więc czym się przejmować.

1

Nie no bez jaj, naprawdę sporo drużyn gra atrakcyjniej od Barcelony. Tutaj nie ma i pomysłu i nawet precyzji... wstyd, że z takimi piłkarzami gra jest tak bezjajeczna, chaotyczna i po prostu nieprzyjemna do oglądania. I ludzie się dziwią, że City, Liverpool, czy Bayern ogląda się przyjemniej? No c'mon, to jest po prostu fakt, niezależnie komu się kibicuje.

6

Spokojnie, przecież to dopiero początek sezonu, a Valverde na pewno ma jakiś pomysł
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

11

Powtórzę jeszcze raz: pozostawienie Valverde na stanowisku trenerskim to jedna z najgorszych decyzji w Barcelonie w XXI wieku.

0

@amanter
City nie ma Messiego.

0

Bardzo jestem ciekaw jak dzisiaj spisze się drużyna przez którą wszyscy tutaj jesteśmy. Trochę brak mi wiary w to, że Barcelona nagle zacznie grać atrakcyjnie, z polotem i skutecznie. I nie chodzi mi tylko o jakieś pojedyncze mecze raz na jakiś czas, a o ciąg takiej gry, gdzie zawodnicy będą głodni gry, głodni niekonwencjonalnych pomysłów etc. Przecież piłkarze znajdujący się obecnie w Barcelonie są zdolni do takiej gry. Potrafią utrzymać się przy piłce, potrafią zagrać prostopadłą piłkę, przedryblować rywala... mają takie umiejętności. Ale to nie funkcjonuje jako kolektyw, jako drużyna. Dlatego ciężko jest mi uwierzyć, że nagle to się zmieni na dłuższą metę. Niemniej jednak jeszcze gdzieś tam jakaś drobna nadzieja się tli... i strasznie pragnę, by Barcelona w końcu zaczęła grać jak na Barcelonę przystało. Jak przystało na styl gry, na historię tego klubu, na piłkarzy jakich ma.

Wczoraj City praktycznie zdominowało cały mecz. Męczyli się, fakt, ale mieli sporo sytuacji i po prostu brakowało skuteczności. Dlaczego Barcelona nie może tak grać, skoro właśnie m.in. to jest ta Barcelońska gra? Zamęczenie rywala, parcie na bramkę, a jak jest już wynik spokojny, to utrzymywanie się przy piłce i spokojne wymienianie podań? Dlaczego od tego odeszliśmy na rzecz wymiany ciosów, a nawet i oddania inicjatywy przeciwnikowi? Nie rozumiem tego.

0

@chudy2k
Raczej nie, to "zwykły" mecz w LM.

0

@DonMatteo901
I tak to nic nie da. Widać, że ziomek prowadzący tą rozmowę chciał żeby szybko skończył...

5

@Jordi10
Zidiocenie w dzisiejszym świecie osiąga apogeum. Antyszczepionkowcy, płaska ziemia, 5G to ludobójstwo... ciekawe co jeszcze nas czeka.

0

@Chwytliwy
W Sosnowcu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?